Zdążyć przed lotką

Podstawowe informacje

Data:14 - 15.02.2015
Miejscowość:Sianów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Kometa" Sianów

Komunikat organizacyjny

Turniej Seniorów w Sianowie „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” 14-15.02.2015

1. Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy „Kometa” Sianów

Współorganizator: Gmina Sianów - Urząd Gminy i Miasta Sianów

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Marcin Grzywacz tel. +48 509 964 755 , e-mail: [email protected]

2. Miejsce:
Hala Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie ul. Dworcowa 26a - 7 kortów.

3. Program:
- 12.02.2015 (czwartek) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych za pomocą Tournament Software – Koszalin,
- 14.02.2015 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 0–2 (od 25+do 40+),
- 14.02.2015 (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 3–9 (od 45+do 75+),
- 14.02.2015 (sobota) nie wcześniej niż godz. 10.30 rozpoczęcie gier podwójnych,
- 15.02.2015 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety (25+) – ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni (30+) – ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) – ur. w 1979 i starsi
- gr.2 (40+) – ur. w 1974 i starsi
- gr.3 (45+) – ur. w 1969 i starsi
- gr.4 (50+) – ur. w 1964 i starsi
- gr.5 (55+) – ur. w 1959 i starsi
- gr.6 (60+) – ur. w 1954 i starsi
- gr.7 (65+) – ur. w 1949 i starsi
- gr.8 (70+) – ur. w 1944 i starsi
- gr.9 (75+) – ur. w 1939 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.

6. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek.
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

7. System rozgrywek i rodzaje gier:
- za pomocą Tournament Software,
- grupowo-pucharowy, gry zwykłe trzysetowe do 21 pkt,
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (MS,WS,MD,WD,XD) w każdej grupie wiekowej, przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń - przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego,
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.
- mecz o trzecie miejsce będzie rozgrywany.

8. Rozstawianie:
Według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

9. Zgłoszenia:
Sędzia główny: Zenon Giętkowski lic. 31, e-mail: [email protected]
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 10.02.2015 (wtorek) godz. 24.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego e-mail: [email protected]
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo ‘poszukuję partnera’).
d. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

10. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2014/2015.

11. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych medale i nagrody rzeczowe o łącznej wartości 15 tys.

12. Wieczorek integracyjny - Dom Gościnny RUTIKAL ul. Łubuszan 8a. Koszt udziału w wieczorku 60 zł. od osoby.

13. Zakwaterowanie:
Gościniec - hotel "Pod Kłosem"
Sianów, k/Koszalina Kłos, Kłos 22A (Motel)
cena 65zł/ osobo doba ze śniadaniem

- Dom Gościnny RUTIKAL
ul. Łubuszan 8a
76-004 Sianów
tel./fax. +48 (94)3115181
Nocleg ze śniadaniem 56 zł./ os
Obiad (dwudaniowy + sok) 20 zł /os.
Kolacja ( stół szwedzki) 15 zł / os.

- Hotel*** Emocja SPA
Unieście k/Mielna, ul. 6 Marca 16
70 zł/os. za dobę, w cenie: śniadanie, parking, wi-fi, strefa saun, opłata klimatyczna.
Obiadokolacja (dwudaniowa, standard restauracyjny) 30 zł.
Możliwość dowozu na halę busem hotelowym.

14. Wyżywienie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

15. Sponsorzy:
-Firma Handlowo Usługowa AVANGARTA Joanna Kowalczyk
-Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wanda i Stanisław Grzywacz w Sianowie
-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ZIBA, Zbigniew Zięba

16. Patroni medialni:
Telewizja MAX Koszalin
Radio Koszalin
Foto - Waldemar Kosowski Sianów

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. W czasie turnieju będzie przeprowadzona aukcja, z której dochód będzie przeznaczony na fundację „Jesteśmy razem”. Fundacja zajmuję się w szczególności pomocą chorym i potrzebującym.

19. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.ebadminton.com.pl

Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.RobertAleksandrowicz2. miejsce2. miejsce2
2.AlexeyBakushev3. miejsce1. miejsce2
3.ZbigniewBartosz3. miejsce1
4.MaciejBerlicki8. miejsce1
5.LeszekBorys3. miejsce1. miejsce2
6.ŁukaszChotkowski4. miejsce3. miejsce2
7.DariuszChudobiński5. miejsce4. miejsce2
8.ZbigniewDorna3. miejsce1
9.BartoszDrozdowicz2. miejsce3. miejsce2
10.SwietłanaDrude3. miejsce1. miejsce2
11.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
12.AndrzejGajewski1. miejsce3. miejsce2
13.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
14.KrzysztofGrabek1. miejsce2. miejsce2
15.AnnaGrigoriadu3. miejsce5. miejsce2
16.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
17.JerzyGrzybowski4. miejsce3. miejsce2
18.MarcinGrzywacz1. miejsce4. miejsce2
19.MarekHoppe1. miejsce1. miejsce2
20.KatarzynaJabczyńska1. miejsce3. miejsce2
21.AgataKaja-Kowalicka3. miejsce3. miejsce2
22.WojciechLasek4. miejsce6. miejsce2
23.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce3. miejsce2
24.MarianMatusewicz2. miejsce1
25.MirosławMendelewski2. miejsce2. miejsce2
26.WojciechMuchowski4. miejsce1
27.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
28.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce6. miejsce2
29.TomaszOgulewicz3. miejsce4. miejsce2
30.JózefOrzoł3. miejsce1
31.RyszardPawluk1. miejsce1. miejsce2
32.GrzegorzPilarski8. miejsce1
33.AndrzejPrzytulski2. miejsce1. miejsce2
34.BennoRaj1. miejsce2. miejsce2
35.RafałRoman4. miejsce3. miejsce2
36.IwonaSobotka2. miejsce2. miejsce2
37.MarianStelter3. miejsce3. miejsce2
38.RadosławStrejko2. miejsce3. miejsce2
39.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
40.JanuszSzawurski6. miejsce1
41.KatarzynaSzczykutowicz1. miejsce4. miejsce2
42.RobertŚmierzchalski2. miejsce6. miejsce2
43.ArkadiuszŚmierzchalski6. miejsce1
44.MałgorzataŚrednicka4. miejsce2. miejsce2
45.MartaUrbanik5. miejsce3. miejsce2
46.MartaWojciechowska2. miejsce2. miejsce2
47.ZbigniewWysmyk4. miejsce4. miejsce2
48.RobertWyszyński6. miejsce2. miejsce2
49.LechZacharzewski2. miejsce1
50.TomaszZalewski5. miejsce5. miejsce2
51.ZbigniewZięba1. miejsce2. miejsce2
52.MarekZięba3. miejsce3. miejsce2

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 52 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MartaWojciechowska1985Słupsk
3.SwietłanaDrude1978Rosja
4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5.MartaUrbanik1987Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGajewski1982Olsztyn
2.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
3.AlexeyBakushev1980Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.TomaszOgulewicz1977Koszalin
4.RafałRoman1977-----
5.TomaszZalewski1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
3.LeszekBorys1966Choszczno
4.WojciechLasek1970Olsztyn
5-6.RobertWyszyński1973Choszczno
5-6.JanuszSzawurski1970Sianów
7-8.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-8.MaciejBerlicki1972Koszalin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewZięba1965Sianów
2.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
3.MarekZięba1968Sianów
4.WojciechMuchowski1967Koszalin
5.DariuszChudobiński1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
4.ZbigniewWysmyk1962-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Jabczyńska1978Katarzyna Szczykutowicz1977
2.Ewa Golańska1960Iwona Sobotka1963
3.Anna Grigoriadu1978Agata Kaja-Kowalicka1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Alexey Bakushev1980Wiktor Drude1978
2.Robert Aleksandrowicz1981Mirosław Mendelewski1982
3.Andrzej Gajewski1982Rafał Roman1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
2.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
3.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4.Łukasz Chotkowski1979Tomasz Ogulewicz1977
5-6.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
5-6.Wojciech Lasek1970Andrzej Niebrzydowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Benno Raj1966
2.Andrzej Przytulski1969Zbigniew Zięba1965
3.Zbigniew Dorna1963Piotr Łuszkiewicz1964
4.Dariusz Chudobiński1968Zbigniew Wysmyk1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Pawluk1954Andrzej Struensee1953
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Jerzy Grzybowski1936Marian Stelter1946

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Mirosław Mendelewski1982Marta Wojciechowska1985
3.Radosław Strejko1978Marta Urbanik1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Łukasz Chotkowski1979Katarzyna Jabczyńska1978
4.Marcin Grzywacz1978Katarzyna Szczykutowicz1977
5.Tomasz Zalewski1976Anna Grigoriadu1978

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Ewa Golańska1960
2.Benno Raj1966Iwona Sobotka1963
3.Marek Zięba1968Agata Kaja-Kowalicka1969

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn34
Gra podwójna kobiet7
Gra podwójna mężczyzn36
Gra mieszana kobiet12
Gra mieszana mężczyzn11
ilość uczestników52
ilość kobiet11
ilość mężczyzn41
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (6.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Urbanik (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×