VI Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:20 - 21.04.2013
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

VI JURAJSKI TURNIEJ SENIORÓW
OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY 20-21 KWIETNIA 2013

I. CEL.
- popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez uprawianie dyscypliny sportu:
Badminton,
- wyłonienie najlepszych zawodniczek zawodników w poszczególnych kategoriach
wiekowych i grach.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa
Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605
[email protected]
witryna internetowa: www.slozbad.pl
WSPÓŁORGANIZATOR
Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Hutnik Częstochowa.

III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr.0 (kobiety) = ur. 1978-1987
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1978-1982
gr.1 = ur. 1973-1977
gr.2 = ur. 1968-1972
gr.3 = ur. 1963-1967
gr. 4 = ur. 1958-1962
gr. 5 = ur. 1953-1957
gr. 6 = ur. 1948-1952
gr. 7 = ur. 1943-1947
gr. 8 = ur. 1938-1942
gr. 9 = ur. do 31.12.1937

IV. RODZAJE GIER.
Zawody rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym:
- minimalna ilość uczestników wynosi 3,
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE.
Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Olsztyn k/ Częstochowy ul. Zielona 70 (7 boisk).

VI. PROGRAM.
Piątek 19 kwietnia 2013
godz. 19.00 na hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie k/ Częstochowy ul. Zielona 70 odprawa techniczna i losowanie wszystkich gier.
Sobota 20 kwietnia 2013
godz. 8.45 uroczyste otwarcie
godz. 9.00 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0-2)
Niedziela 21 kwietnia 2013
godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie zawodów.

VII. UCZESTNICTWO.
Warunkiem uczestnictwa jest:
- data urodzenia zgodna z pkt.5,
- opłacenie wpisowego przed rozpoczęciem gier (za grę pojedynczą 25 zł, za grę podwójną po
25 zł od zawodnika)
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie przed rozpoczęciem gier oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do
udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier:
- do czwartku 18 kwietnia 2013 godz. 22 na adres organizatora,
- w piątek 19 kwietnia 2013 w godz. 19-20 bezpośrednio u sędziego głównego w miejscu odprawy i losowania (patrz pkt. VI).
Zgłoszenie musi zawierać numer ewidencyjny (dotyczy zarejestrowanych w PZBad), imię, nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztyn-jurajski.pl w cenie od 35 do 50 zł za dobę.

XI. WYŻYWIENIE.
Możliwość rezerwacji obiadów 600 m od hali w sobotę i niedzielę po ok. 20 zł (zestaw dwudaniowy). „Zacisze” Olsztyn ul. Zielona 23 tel. 34 328 51 94, kom. 691034886.

XII. NAGRODY I TYTUŁY.
Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują puchary i medale.

XIII. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
Informacja dotycząca wieczorku towarzyskiego będzie podana w odrębnym komunikacie.

XIV. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Seniorów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Zawody rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
4. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2012/2013 ogłoszona przez PZBad.
5. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju
6. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.

Artur POLICIŃSKI
ul. Kruszwicka 7
42-200 Częstochowa
radiotelefon 693891213
519065603
[email protected]

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/DuGQgR.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.KrzysztofAugustyn6. miejsce1. miejsce2
2.KatarzynaBaranowska4. miejsce4. miejsce2
3.ZbigniewBartosz1. miejsce1. miejsce2
4.JacekBełus2. miejsce3. miejsce2
5.GrażynaBełus2. miejsce3. miejsce2
6.BeataBiałek3. miejsce6. miejsce2
7.RobertBieganowski1. miejsce3. miejsce2
8.AndrzejBittner4. miejsce2. miejsce2
9.WojciechBorzęcki2. miejsce1. miejsce2
10.EwelinaBracha2. miejsce5. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek1. miejsce2. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz4. miejsce4. miejsce2
14.VincentCheron11. miejsce9. miejsce2
15.KrystynaCielecka3. miejsce1. miejsce2
16.DominikaCygan4. miejsce2. miejsce2
17.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
18.GrzegorzDąbrowski9. miejsce6. miejsce2
19.ZbigniewDorna4. miejsce1
20.SwietłanaDrude4. miejsce1. miejsce2
21.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
22.JakubFirlus3. miejsce1. miejsce2
23.DanutaForyta3. miejsce3. miejsce2
24.KatarzynaGarbacka4. miejsce1. miejsce2
25.LeszekGasik4. miejsce1
26.PawełGasz1. miejsce2. miejsce2
27.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce4. miejsce2
28.RobertGładych4. miejsce9. miejsce2
29.GrzegorzGórski9. miejsce7. miejsce2
30.KrzysztofGrabek2. miejsce3. miejsce2
31.PawełGrabowski6. miejsce9. miejsce2
32.UlfGrey9. miejsce9. miejsce2
33.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
34.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
35.JerzyGrzybowski4. miejsce1
36.MaciejGrzybowski6. miejsce1
37.CzesławGwiazda3. miejsce3. miejsce2
38.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
39.MarekIdzikowski4. miejsce1. miejsce2
40.TomaszJackowski11. miejsce11. miejsce2
41.AndrzejJanecki2. miejsce1
42.MarcinJanik6. miejsce1
43.BarbaraJaskólska3. miejsce1. miejsce2
44.StanisławJózwik1. miejsce3. miejsce2
45.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
46.MagdalenaKoba2. miejsce2. miejsce2
47.PiotrKopacz2. miejsce4. miejsce2
48.MonikaKopka6. miejsce1
49.AndrzejKowalski4. miejsce1. miejsce2
50.DariuszKraszewski4. miejsce1
51.RyszardKuląg5. miejsce6. miejsce2
52.WalentyKuteraś7. miejsce1
53.PiotrKwieciński2. miejsce6. miejsce2
54.JerzyLański7. miejsce6. miejsce2
55.KrzysztofLatawski2. miejsce4. miejsce2
56.EwaLesiuk3. miejsce4. miejsce2
57.TomaszLipski2. miejsce4. miejsce2
58.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce2. miejsce2
59.MariuszMaczuga1. miejsce6. miejsce2
60.KatarzynaMałyszko4. miejsce3. miejsce2
61.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
62.MarekMiłoszewski9. miejsce1
63.MichałMirowski1. miejsce2. miejsce2
64.ArkadiuszMizio6. miejsce6. miejsce2
65.MirosławMordasiewicz2. miejsce1
66.DariuszMoruń4. miejsce1
67.JarosławOciepa6. miejsce1. miejsce2
68.PrzemysławOgrodziński2. miejsce4. miejsce2
69.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
70.MariuszPakulski1. miejsce1
71.LechPerko4. miejsce4. miejsce2
72.JarosławPietruszka11. miejsce1
73.MariuszPopa4. miejsce1
74.PawełPopenda4. miejsce1
75.ZdzisławaPrędka1. miejsce2. miejsce2
76.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce2. miejsce2
77.ArturPupin4. miejsce6. miejsce2
78.MaciejPustelnik2. miejsce5. miejsce2
79.AnnaPustelnik7. miejsce5. miejsce2
80.MarekRosa9. miejsce1
81.SławomirRosa2. miejsce3. miejsce2
82.KingaRudolf1. miejsce1. miejsce2
83.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
84.MarcinRykała6. miejsce6. miejsce2
85.MariuszSmolich3. miejsce6. miejsce2
86.DamianStefańczyk5. miejsce6. miejsce2
87.RafałStolarczyk6. miejsce6. miejsce2
88.TomaszStopa3. miejsce2. miejsce2
89.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
90.HenrykSwoboda3. miejsce1
91.YevgenSyryanny6. miejsce1
92.JerzySzałapski4. miejsce4. miejsce2
93.GrzegorzSztolcman4. miejsce1
94.DariuszSzymkiewicz2. miejsce5. miejsce2
95.MałgorzataŚrednicka6. miejsce3. miejsce2
96.JanToczek5. miejsce1
97.AgnieszkaTrzcińska6. miejsce4. miejsce2
98.CzesławTrzmiel6. miejsce1
99.LeopoldTukendorf2. miejsce5. miejsce2
100.AndrzejTurowski1. miejsce1
101.RadosławWalas1. miejsce1
102.StanisławWikło1. miejsce2. miejsce2
103.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce6. miejsce2
104.WaldemarWolański3. miejsce2. miejsce2
105.MałgorzataWoźniak1. miejsce1
106.GrzegorzWójcik3. miejsce6. miejsce2
107.PiotrZawirski9. miejsce6. miejsce2
108.DariuszZgorzałek9. miejsce1
109.MaciejŻmudziński4. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Qo4t18

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 109 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KingaRudolf1979BKS Kolejarz Częstochowa
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3-4.KatarzynaGarbacka1980UKSB Milenium Warszawa
3-4.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
5-6.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
7.AnnaPustelnik1970-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.GrażynaBełus1953Kielce
3.KrystynaCielecka1953Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.JakubFirlus1979Katowice
4.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
5.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.MariuszSmolich1975-----
4-6.RafałStolarczyk1976-----
4-6.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
4-6.ArkadiuszMizio1974-----
7-9.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
7-9.GrzegorzDąbrowski1977-----
7-9.UlfGrey1974-----
10-11.VincentCheron1975-----
10-11.TomaszJackowski1975ULKS Lotka gm. Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.JerzySzałapski1970Gdynia
5-6.MarcinJanik1972-----
5-6.PawełGrabowski1971-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
2.MaciejPustelnik1967-----
3.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4.RobertGładych1965-----
5.RyszardKuląg1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.WaldemarWolański1961Białystok
4-6.CzesławTrzmiel1960Opole
4-6.JarosławOciepa1962Częstochowa
4-6.KrzysztofAugustyn1958SKB Piast Słupsk
7-9.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
7-9.GrzegorzGórski1962Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.MarekIdzikowski1956-----
3-4.LechPerko1956-----
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
7.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.AndrzejKowalski1945Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławJózwik1942-----
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Garbacka1980Kinga Rudolf1979
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
4.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewelina Bracha1973Magdalena Koba1971
3.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
4.Katarzyna Baranowska1976Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Michał Mirowski1973
2.Piotr Kwieciński1970Przemysław Ogrodziński1982
3-4.Leszek Gasik1977Paweł Popenda1979
3-4.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
5-6.Maciej Grzybowski1968Yevgen Syryanny1980
5-6.Arkadiusz Mizio1974Artur Pupin1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Robert Bieganowski1968Tomasz Stopa1967
4-6.Marcin Rykała1977Rafał Stolarczyk1976
4-6.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
4-6.Grzegorz Dąbrowski1977Mariusz Smolich1975
7-9.Vincent Cheron1975Paweł Grabowski1971
7-9.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
7-9.Robert Gładych1965Ulf Grey1974
10-11.Tomasz Jackowski1975Jarosław Pietruszka1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3-4.Dariusz Kraszewski1962Krzysztof Latawski1956
3-4.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
5-6.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
5-6.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951
7.Grzegorz Górski1962Walenty Kuteraś1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Augustyn1958Zbigniew Bartosz1960
2.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
4.Dariusz Moruń1961Grzegorz Sztolcman1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Idzikowski1956Andrzej Kaftański1955
2.Jacek Bełus1954Paweł Gasz1942
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Janecki1947
3.Czesław Gwiazda1942Stanisław Józwik1942
4.Jerzy Grzybowski1936Maciej Żmudziński1944
5.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Michał Mirowski1973Dorota Danielak1974
3-4.Piotr Kopacz1972Ewa Lesiuk1980
3-4.Przemysław Ogrodziński1982Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4.Maciej Bysikiewicz1960Katarzyna Baranowska1976
5.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3.Jacek Osadnik1958Danuta Foryta1968
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Maciej Pustelnik1967Anna Pustelnik1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
2.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
3.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Andrzej Bittner1956Zdzisława Prędka1945
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet12
Gra pojedyncza mężczyzn59
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn79
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników109
ilość kobiet25
ilość mężczyzn84
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (10 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×