36. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:06 - 07.06.2015
Miejscowość:Katowice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

36. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
V Memoriał Pawła GASZA w badmintonie

Honorowy patronat
Prezydent Miasta Katowice
Marcin KRUPA

1. Organizatorzy:
• Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń,
• Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „Czarni” przy KWK „Wieczorek”
• Urząd Miasta Katowice,
• Polski Związek Badmintona,
• Osoby odpowiedzialne za organizację:
Wojciech PALIKIJ, [email protected], tel. 793660393
Dariusz ŁYCZKO, [email protected]

2. Termin i miejsce:
6-7 czerwca 2015 Ośrodek Sportowy Szopienice, ul. 11 Listopada 16, 40-387 Katowice (9 boisk).

3. Program czasowy:
• 5 czerwca 2015 (piątek):
godz. 10.00 publikacja losowania i planu gier na witrynie internetowej www.ebadminton.com.pl,
wieczorem odprawa organizacyjna (w miejscu Mistrzostw),
• 6 czerwca 2015 (sobota):
godz. 9.00 rozpoczęcie gier,
godz. 12.00 uroczyste otwarcie Mistrzostw,
godz. 20.30 zakończenie sobotnich gier,
godz. 21.30 spotkanie integracyjne,
• 7 czerwca 2015 (niedziela):
godz. 9.00 ciąg dalszy gier,
po zakończeniu gier dekoracja medalistów i zakończenie Mistrzostw.

4. Kategorie wiekowe:
Według Regulaminu Seniorów Badmintona:
gr.0 kobiety (25+) ur. 1980-1989
gr.0 mężczyźni (30+) ur. 1980-1984
gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939.

5. System rozgrywek:
• grupowo-pucharowy trójkowy,
• Mistrzostwa rozgrywane we wszystkich grach w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy mniejszej liczbie uczestnicy są przenoszeni do kategorii młodszej,
• zawodnik może grać maksymalnie w 2 grach, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tej samej gry,
• zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
• rozstawianie według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Uczestnictwo:
• data urodzenia zgodna z pkt. 4,
• aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie),
• opłacenie wpisowego,
• złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
• posiadanie sprzętu do gry, w tym lotek,
• UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

7. Zgłoszenia do gry:
Do wszystkich gier
- pocztą zwykłą: TKKF Czarni ul. Gościnna 7a, 40-477 Katowice do piątku 29 maja 2015 godz. 14.00,
- pocztą elektroniczną: [email protected] do poniedziałku 1 czerwca 2015 godz. 24.00.
Zawodnik zgłaszający się do Mistrzostw musi podać: numer rejestracyjny, imię, nazwisko, rok urodzenia, ewentualnie nazwę klubu, rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych dane partnera lub „szukający partnera”) z określeniem kategorii wiekowej.

8. Wpisowe:
• 45 zł – gra pojedyncza, 35 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody:
I miejsce – medale, puchary, dyplomy, II i III miejsce – medale i dyplomy. Nagrody według możliwości organizatora.

10. Sędzia główny: Tomasz ROGOWSKI (rejestracja #19).

11. Baza noclegowa:
• Oficjalny Hotel Mistrzostw:
HOTEL KATOWICE, Aleja Korfantego 9
Koszt za dobę ze śniadaniem w pokoju 1 osobowym 65,00 zł.
Koszt za dobę ze śniadaniem w pokoju 2 osobowym 130,00 zł.
Rezerwacja pod adresem: [email protected] do 31 maja 2015– płatne przy wpisowym lub wpłata na konto:
TKKF Czarni
ul. Gościnna 7a
40-477 Katowice
ING Bank Śląski nr 28 1050 1214 1000 0023 2392 2209
• Inne dostępne miejsca noclegowe w Katowicach i okolicy.

12. Wyżywienie:
• obiady w sobotę i niedzielę, koszt obiadu 20 zł – płatne przy wpisowym
• zamówienia na adres: [email protected] do 31 maja 2015 roku.

13. Spotkanie integracyjne:
• 6 czerwca 2015 godz. 21.30 (nie wcześniej niż po zakończeniu gier), Sala Bankietowa w Hotelu Katowice, koszt 50 złotych od osoby - płatne przy wpisowym,
• zgłoszenia na adres: [email protected] do 31 maja 2015 roku,
• minimalna liczba 50 osób.

14. Postanowienia końcowe:
• Mistrzostwa przeprowadzane są zgodnie z Regulaminem Sportowym PZBad i Regulaminem Seniorów Badmintona,
• obowiązuje kolejność lotek na sezon 2014/2015 ogłoszona przez PZBad,
• w sprawach spornych decyduje sędzia główny,
• organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników,
• sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali przez cały czas trwania Mistrzostw,
• trofea oraz upominki okolicznościowe można odebrać wyłącznie w czasie oficjalnej dekoracji zwycięzców. Podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.DariuszAugustyńczyk6. miejsce18. miejsce2
3.KatarzynaBaranowska3. miejsce3. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1
5.BeataBiałek9. miejsce18. miejsce2
6.RobertBieganowski2. miejsce1. miejsce2
7.KrzysztofBiela3. miejsce1
8.AndrzejBittner2. miejsce4. miejsce2
9.RafałBogdański3. miejsce3. miejsce2
10.KrzysztofBogucki17. miejsce1
11.WojciechBorzęcki1. miejsce1
12.EwelinaBracha3. miejsce6. miejsce2
13.AgnieszkaBrojek1. miejsce2. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
15.KatarzynaBukowska1. miejsce9. miejsce2
16.MaciejBysikiewicz4. miejsce1
17.WojciechChałotowski2. miejsce2. miejsce2
18.TomaszCharkiewicz1. miejsce1. miejsce2
19.BolesławCichocki2. miejsce1
20.KrystynaCielecka3. miejsce1
21.AdamCimosz1. miejsce2. miejsce2
22.DominikaCygan2. miejsce12. miejsce2
23.AndrzejDadas3. miejsce2. miejsce2
24.DorotaDanielak2. miejsce1. miejsce2
25.JerzyDołhan2. miejsce12. miejsce2
26.AgataDoroszkiewicz1. miejsce6. miejsce2
27.BartoszDrozdowicz10. miejsce3. miejsce2
28.JakubFirlus8. miejsce1
29.DanutaForyta1. miejsce9. miejsce2
30.AndrzejGajewski12. miejsce2. miejsce2
31.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
32.LeszekGasik12. miejsce6. miejsce2
33.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
34.AndrzejGasz8. miejsce6. miejsce2
35.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce9. miejsce2
36.EwaGolańska2. miejsce3. miejsce2
37.KrzysztofGontarski3. miejsce1. miejsce2
38.BeataGórska4. miejsce10. miejsce2
39.KrzysztofGrabek3. miejsce1. miejsce2
40.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
41.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce2. miejsce2
42.ZbigniewGrzęda7. miejsce6. miejsce2
43.JerzyGrzybowski1. miejsce1
44.DominikaGuzik-Płuchowska3. miejsce1. miejsce2
45.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
46.JacekHankiewicz3. miejsce2. miejsce2
47.JustynaHerman2. miejsce12. miejsce2
48.SławomirHetmański3. miejsce6. miejsce2
49.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
50.TomaszJackowski6. miejsce1
51.JakubJanaszek1. miejsce3. miejsce2
52.MonikaJanduła6. miejsce12. miejsce2
53.ZbigniewJasiulewicz8. miejsce3. miejsce2
54.BarbaraJaskólska1. miejsce6. miejsce2
55.StanisławJózwik3. miejsce3. miejsce2
56.KonradJurczak12. miejsce1
57.MałgorzataKabarowska3. miejsce1
58.JanKaczmarczyk8. miejsce9. miejsce2
59.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
60.ArkadiuszKawecki10. miejsce1
61.MonikaKopka2. miejsce4. miejsce2
62.KarolinaKosińska1. miejsce2. miejsce2
63.AnnaKowalska2. miejsce18. miejsce2
64.SławomirKowalski15. miejsce3. miejsce2
65.AndrzejKowalski3. miejsce3. miejsce2
66.PiotrKowalski6. miejsce12. miejsce2
67.PawełKoziara11. miejsce5. miejsce2
68.ZdzisławKozłowski6. miejsce3. miejsce2
69.DariuszKraszewski6. miejsce1
70.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
71.BarbaraKulanty3. miejsce3. miejsce2
72.WaldemarKułak6. miejsce6. miejsce2
73.JarosławKurkowski3. miejsce1
74.PiotrKwieciński3. miejsce18. miejsce2
75.RyszardLachman2. miejsce1
76.SebastianLasecki3. miejsce3. miejsce2
77.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
78.EwaLesiuk9. miejsce12. miejsce2
79.JacekLewandowski10. miejsce6. miejsce2
80.TomaszLipski2. miejsce7. miejsce2
81.PiotrŁaszkiewicz12. miejsce9. miejsce2
82.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
83.FabianMaleszewski12. miejsce6. miejsce2
84.GrzegorzMaleszewski7. miejsce4. miejsce2
85.KatarzynaMałyszko3. miejsce3. miejsce2
86.JacekMarciniak9. miejsce1
87.JarosławMarciniak6. miejsce1
88.MarianMatusewicz6. miejsce2. miejsce2
89.PawełMela9. miejsce6. miejsce2
90.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
91.JerzyMiler3. miejsce1
92.EwaMorawiec9. miejsce18. miejsce2
93.TomaszMorawik8. miejsce1
94.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
95.JerzyMurach3. miejsce2. miejsce2
96.AndrzejNiebrzydowski9. miejsce3. miejsce2
97.PawełNiewoliński3. miejsce18. miejsce2
98.MagdalenaOkupniak2. miejsce6. miejsce2
99.RadosławOlczak17. miejsce1
100.KarolinaOlejarz9. miejsce18. miejsce2
101.DariuszOpatrzyk12. miejsce18. miejsce2
102.JózefOrzoł3. miejsce1
103.JacekOsadnik6. miejsce6. miejsce2
104.MichałOstojski15. miejsce1
105.MariuszPakulski3. miejsce18. miejsce2
106.PawełPasik2. miejsce7. miejsce2
107.MarekPawlak3. miejsce1
108.RyszardPawluk3. miejsce1
109.SławomirPiechnik9. miejsce5. miejsce2
110.MaciejPiekło1. miejsce3. miejsce2
111.ZdzisławPiekoszewski15. miejsce12. miejsce2
112.PawełPieluszyński2. miejsce1
113.BartoszPietryja8. miejsce12. miejsce2
114.MałgorzataPietryja9. miejsce12. miejsce2
115.MariuszPiętka6. miejsce4. miejsce2
116.KarolPik9. miejsce12. miejsce2
117.BożenaPisarska4. miejsce6. miejsce2
118.DamianPławecki1. miejsce1. miejsce2
119.PrzemysławPohl2. miejsce12. miejsce2
120.ŁukaszPohl12. miejsce2. miejsce2
121.MariuszPopa12. miejsce9. miejsce2
122.KamilPopławski8. miejsce6. miejsce2
123.ZdzisławaPrędka3. miejsce4. miejsce2
124.JacekPrędki1. miejsce3. miejsce2
125.KazimierzPrędki1. miejsce1
126.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce3. miejsce2
127.JerzyPtaszyński9. miejsce1. miejsce2
128.ArturPupin8. miejsce6. miejsce2
129.MaciejPustelnik11. miejsce1
130.MarekRosa3. miejsce1. miejsce2
131.ArturRosłaniec8. miejsce10. miejsce2
132.WiktoriaRudzińska3. miejsce12. miejsce2
133.JanuszRudziński6. miejsce1
134.JanRudziński3. miejsce12. miejsce2
135.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
136.MarcinRykała12. miejsce6. miejsce2
137.KrzysztofSamonek10. miejsce6. miejsce2
138.HenrykaSamorajczyk4. miejsce4. miejsce2
139.JustynaSłomka1. miejsce2. miejsce2
140.AdamSłomka2. miejsce2. miejsce2
141.PawełSłupczewski10. miejsce6. miejsce2
142.MariuszSmolich3. miejsce1
143.PiotrSobotka2. miejsce1
144.IwonaSobotka2. miejsce2. miejsce2
145.GrzegorzSochacki11. miejsce1
146.ZbigniewSoczówka8. miejsce1
147.ZbigniewSowiński9. miejsce4. miejsce2
148.JerzyStachowski5. miejsce2. miejsce2
149.AnnaStanaszek7. miejsce9. miejsce2
150.DominikStatnik5. miejsce1
151.DamianStefańczyk12. miejsce4. miejsce2
152.GrażynaStefańska4. miejsce2. miejsce2
153.MarianStelter3. miejsce3. miejsce2
154.JoannaStobiecka6. miejsce3. miejsce2
155.TomaszStopa1. miejsce12. miejsce2
156.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
157.PiotrSuski6. miejsce3. miejsce2
158.MichałSuski8. miejsce1. miejsce2
159.ElżbietaSzałankiewicz3. miejsce6. miejsce2
160.JerzySzałapski8. miejsce2. miejsce2
161.MarekSzcześniewski3. miejsce2. miejsce2
162.ŁukaszSzmel12. miejsce18. miejsce2
163.MariuszSzmoniewski6. miejsce2. miejsce2
164.WłodzimierzSzwacki6. miejsce3. miejsce2
165.ArturSzymczak8. miejsce3. miejsce2
166.ArkadiuszŚmierzchalski8. miejsce1
167.RobertŚmierzchalski3. miejsce8. miejsce2
168.MałgorzataŚrednicka3. miejsce1. miejsce2
169.KrzysztofTeresiński15. miejsce12. miejsce2
170.JanToczek1. miejsce1. miejsce2
171.AgnieszkaTrzcińska6. miejsce18. miejsce2
172.CzesławTrzmiel11. miejsce3. miejsce2
173.LeopoldTukendorf2. miejsce2. miejsce2
174.AndrzejTurowski8. miejsce6. miejsce2
175.SoniaWachowska3. miejsce3. miejsce2
176.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
177.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
178.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce12. miejsce2
179.MartaWojciechowska6. miejsce6. miejsce2
180.BożenaWołkowycka2. miejsce6. miejsce2
181.MałgorzataWoźniak1. miejsce1
182.GrzegorzWójcik6. miejsce3. miejsce2
183.TomaszWroński9. miejsce6. miejsce2
184.IzabelaWymysłowska6. miejsce1
185.ArturWymysłowski12. miejsce6. miejsce2
186.JanWyrzykowski2. miejsce2. miejsce2
187.LechZacharzewski2. miejsce1
188.MirosławZiarniak15. miejsce1
189.UrszulaZielińska6. miejsce1
190.OliwiaZimniewska6. miejsce18. miejsce2
191.CzesławZiobro3. miejsce3. miejsce2
192.JanŻórawiński3. miejsce6. miejsce2

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 192 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MagdalenaOkupniak1989UKS Orkan Przeźmierowo
3.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
3.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków
5-6.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
5-6.MartaWojciechowska1985SKB Piast Słupsk
7.AnnaStanaszek1985KS Set Mazańcowice

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
2.JustynaHerman1977ULKS Lotka gm.Olsztyn
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaBukowska1970-----
2.MonikaKopka1970Kielce
3.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
4.HenrykaSamorajczyk1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
3.JacekHankiewicz1965-----
5-8.AndrzejGasz1982-----
5-8.BartoszPietryja1984UKS Plesbad Pszczyna
5-8.MichałSuski1977Zgierz
5-8.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
9-12.AndrzejGajewski1982Olsztyn
9-12.ŁukaszSzmel1981Warszawa
9-12.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
9-12.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
2.PawełPasik1978Warszawa
3.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3.MariuszSmolich1975-----
5-8.JakubFirlus1979Katowice
5-8.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5-8.ArturSzymczak1979-----
5-8.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
9-12.LeszekGasik1977ULKS Lotka gm.Olsztyn
9-12.DamianStefańczyk1978Kielce
9-12.ŁukaszPohl1976Katowice
9-12.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
5-5.DominikStatnik1974Gdańsk
6-10.KrzysztofSamonek1970-----
6-10.PawełSłupczewski1974Katowice
6-10.JacekLewandowski1974Warszawa
6-10.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
6-10.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
11-15.KrzysztofTeresiński1970-----
11-15.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
11-15.ZdzisławPiekoszewski1970-----
11-15.MichałOstojski1974-----
11-15.MirosławZiarniak1974STB Energia Lubliniec
16-17.RadosławOlczak1973-----
16-17.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4-6.PiotrKowalski1965-----
4-6.WaldemarKułak1969-----
7-9.KarolPik1967Warszawa
7-9.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
7-9.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
10-11.MaciejPustelnik1967-----
10-11.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.PiotrSuski1961Warszawa
4-6.MariuszSzmoniewski1960-----
4-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
7-9.JacekMarciniak1961-----
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.TomaszWroński1963Wrocław
10-11.CzesławTrzmiel1960Opole
10-11.PawełKoziara1964Lublin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
4-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
4-6.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
4-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
7-9.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
7-9.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.WojciechChałotowski1949Warszawa
3.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
3.AndrzejKowalski1945Kielce
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.MariuszPiętka1946-----
7.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.StanisławJózwik1942-----
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JanWyrzykowski1938-----
3.CzesławZiobro1937-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agata Doroszkiewicz1984Karolina Kosińska1984
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
4-6.Magdalena Okupniak1989Oliwia Zimniewska1987
4-6.Marta Wojciechowska1985Urszula Zielińska1982
4-6.Monika Janduła1986Joanna Stobiecka1989
7-9.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
7-9.Ewa Morawiec1986Karolina Olejarz1982
7-9.Małgorzata Pietryja1985Anna Stanaszek1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Anna Kowalska1976Bożena Wołkowycka1971
3.Katarzyna Baranowska1976Ewelina Bracha1973
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Golańska1960Iwona Sobotka1963
3.Katarzyna Małyszko1967Sonia Wachowska1968
4.Beata Górska1969Bożena Pisarska1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Damian Pławecki1973
2.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
3.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
3.Zbigniew Jasiulewicz1979Jan Rudziński1982
5-6.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
5-6.Dariusz Augustyńczyk1984Fabian Maleszewski1981
7.Tomasz Lipski1980Paweł Pasik1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
2.Łukasz Pohl1976Przemysław Pohl1978
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
3.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
5-6.Marcin Rykała1977Paweł Słupczewski1974
5-6.Leszek Gasik1977Tomasz Jackowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Krzysztof Walenda1973
2.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
3.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
3.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
5-8.Jan Kaczmarczyk1970Andrzej Turowski1965
5-8.Artur Rosłaniec1974Zbigniew Soczówka1973
9-12.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
9-12.Piotr Kowalski1965Zdzisław Piekoszewski1970
9-12.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
9-12.Konrad Jurczak1970Piotr Łaszkiewicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Andrzej Niebrzydowski1967Grzegorz Wójcik1967
3.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
5-6.Dariusz Kraszewski1962Paweł Mela1967
5-6.Waldemar Kułak1969Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
2.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
4.Mirosław Adamczyk1962Maciej Bysikiewicz1960
5.Paweł Koziara1964Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Marek Pawlak1959Włodzimierz Szwacki1956
3.Krzysztof Biela1957Marek Rosa1958
5-6.Zbigniew Grzęda1956Jacek Osadnik1958
5-6.Janusz Rudziński1955Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Piotr Horodecki1954Zdzisław Kozłowski1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Władysław Księżyk1947
2.Wojciech Chałotowski1949Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Andrzej Kowalski1945Marian Stelter1946
4.Grzegorz Maleszewski1948Mariusz Piętka1946

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Jerzy Stachowski1943Leopold Tukendorf1940
3.Czesław Gwiazda1942Stanisław Józwik1942

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Grzybowski1936Jan Toczek1936
2.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938
3.Jerzy Miler1935Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Damian Pławecki1973Dominika Guzik-Płuchowska1979
2.Andrzej Gajewski1982Karolina Kosińska1984
3.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
3.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
5-6.Krzysztof Samonek1970Agata Doroszkiewicz1984
5-6.Andrzej Gasz1982Elżbieta Szałankiewicz1985
7-12.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
7-12.Przemysław Pohl1978Ewa Lesiuk1980
7-12.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
7-12.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
7-12.Jan Rudziński1982Wiktoria Rudzińska1985
7-12.Bartosz Pietryja1984Małgorzata Pietryja1985
13-18.Paweł Niewoliński1983Oliwia Zimniewska1987
13-18.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
13-18.Dariusz Augustyńczyk1984Anna Kowalska1976
13-18.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
13-18.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
13-18.Dariusz Opatrzyk1980Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
2.Adam Słomka1973Justyna Słomka1978
3.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
4.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Sławomir Kowalski1971Sonia Wachowska1968
4-6.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
4-6.Jacek Lewandowski1974Ewelina Bracha1973
4-6.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
7-9.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
7-9.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
7-9.Piotr Łaszkiewicz1973Katarzyna Bukowska1970
10.Artur Rosłaniec1974Beata Górska1969

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
3.Zbigniew Przyjemski1965Katarzyna Małyszko1967
3.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
5-6.Artur Wymysłowski1964Izabela Wymysłowska1969
5-6.Jarosław Marciniak1961Bożena Pisarska1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Krzysztof Latawski1956Ewa Golańska1960
4.Zbigniew Sowiński1953Henryka Samorajczyk1964

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
2.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Andrzej Bittner1956Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet18
Gra pojedyncza mężczyzn111
Gra podwójna kobiet38
Gra podwójna mężczyzn136
Gra mieszana kobiet56
Gra mieszana mężczyzn57
ilość uczestników192
ilość kobiet50
ilość mężczyzn142
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (19 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (18 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikMagdalena Okupniak (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Puchar
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×