Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.05.2015
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

Click here for english version.


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 16-17.05.2015 r.

Program zawodów:
•14.05.2015 r. (czwartek) godz. 20.00 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
•15.05.2015 r. (piątek) publikacja losowania i kolejności gier

•16.05.2015 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 10.00
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11.00 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 20.30 początek wręczenia nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach

•17.05.2015 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1.Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2.Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3.Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1989 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1979 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1974 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1969 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1964 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1959 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1954 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1949 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1944 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1939 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4.Sędzia główny : Tomasz Rogowski 502276781

5.Warunki uczestnictwa:
•opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
•podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
•posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek

6.System rozgrywek i rodzaje gier:
•grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe do 21 pkt
•turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
•w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
•zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
•wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)

7.Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8.Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 12.05.2015 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym .
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9.Organizator: Jacek Szafrański Tel. Kom 501020770 tel/fax (+48) 22 6647632. poczta e-mail [email protected]

10.Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11.Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12.Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
22 6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
22 6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
22 8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
22 5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
22 2107150 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html
http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html
http://warszawa-noclegi.pl/

13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14.Wyżywienie: bar restauracyjny 50 m od hali A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę


Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.PrzemysławAleksandrowicz6. miejsce1
2.AnnaBiałasiewicz3. miejsce1
3.RobertBieganowski1. miejsce4. miejsce2
4.AndrzejBittner3. miejsce1
5.RafałBogdański4. miejsce1. miejsce2
6.EwelinaBracha4. miejsce1
7.AgnieszkaBrojek1. miejsce1. miejsce2
8.MariaBrzeźnicka1. miejsce4. miejsce2
9.WojciechChałotowski1. miejsce2. miejsce2
10.BolesławCichocki4. miejsce3. miejsce2
11.KrystynaCielecka2. miejsce1
12.AndrzejDadas4. miejsce1. miejsce2
13.BartoszDrozdowicz8. miejsce4. miejsce2
14.SwietłanaDrude4. miejsce2. miejsce2
15.WiktorDrude1. miejsce2. miejsce2
16.MarekGałczyński4. miejsce4. miejsce2
17.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce2. miejsce2
18.PawełGłażewski1. miejsce6. miejsce2
19.KrzysztofGontarski1. miejsce1. miejsce2
20.BeataGórska4. miejsce4. miejsce2
21.KrzysztofGrabek1. miejsce2. miejsce2
22.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
23.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
24.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
25.MonikaJanduła3. miejsce4. miejsce2
26.StanisławJózwik3. miejsce3. miejsce2
27.KonradJurczak7. miejsce4. miejsce2
28.JanKaczmarczyk2. miejsce6. miejsce2
29.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
30.JolantaKarska6. miejsce1
31.ArkadiuszKawecki6. miejsce1
32.PawełKoziara4. miejsce1
33.DariuszKraszewski6. miejsce1
34.JacekLewandowski4. miejsce4. miejsce2
35.SławomirLis6. miejsce4. miejsce2
36.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
37.KatarzynaMałyszko3. miejsce6. miejsce2
38.PawełMela2. miejsce6. miejsce2
39.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
40.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
41.KlaudiaMoreń1. miejsce1. miejsce2
42.KarolinaOlejarz6. miejsce1
43.JózefOrzoł8. miejsce4. miejsce2
44.JacekOsadnik6. miejsce4. miejsce2
45.BłażejPalacz6. miejsce6. miejsce2
46.PawełPasik4. miejsce6. miejsce2
47.LechPerko2. miejsce3. miejsce2
48.KarolPik3. miejsce6. miejsce2
49.BożenaPisarska4. miejsce1
50.MariuszPopa6. miejsce2. miejsce2
51.JerzyPtaszyński3. miejsce1. miejsce2
52.DariuszRochoń3. miejsce7. miejsce2
53.TatianaRodkina2. miejsce1. miejsce2
54.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
55.PawelShorin6. miejsce1. miejsce2
56.MariuszSmolich4. miejsce1
57.IwonaSobotka3. miejsce3. miejsce2
58.JoannaStobiecka3. miejsce4. miejsce2
59.TomaszStopa4. miejsce4. miejsce2
60.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
61.PiotrSuski2. miejsce2. miejsce2
62.HenrykSwoboda6. miejsce4. miejsce2
63.YevgenSyryanny6. miejsce1
64.JacekSzafrański1. miejsce1
65.JerzySzałapski2. miejsce3. miejsce2
66.MarlenaSzkudlarczyk1. miejsce1. miejsce2
67.ŁukaszSzmel2. miejsce6. miejsce2
68.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
69.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce6. miejsce2
70.LeopoldTukendorf1. miejsce4. miejsce2
71.KrzysztofWalenda2. miejsce4. miejsce2
72.MichałZakrzewski2. miejsce6. miejsce2
73.DariuszZgorzałek2. miejsce1
74.UrszulaZielińska2. miejsce1
75.JanŻórawiński4. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 75 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KlaudiaMoreń1988-----
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
3-4.PawełPasik1978Warszawa
3-4.MariuszSmolich1975-----
5-6.BłażejPalacz1979Olsztyn
5-6.SławomirLis1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-6.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
5-6.PawelShorin1972Rosja
7-8.JózefOrzoł1970Olsztyn
7-8.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
3.KarolPik1967Warszawa
4.PawełKoziara1964Lublin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.PiotrSuski1961Warszawa
3.DariuszRochoń1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.StanisławJózwik1942-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Klaudia Moreń1988Marlena Szkudlarczyk1988
2.Dorota Grzejdak1967Urszula Zielińska1982
3.Monika Janduła1986Joanna Stobiecka1989
4.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Tatiana Rodkina1961
3.Katarzyna Małyszko1967Iwona Sobotka1963
4.Beata Górska1969Bożena Pisarska1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
2.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Robert Bieganowski1968Krzysztof Walenda1973
5-6.Błażej Palacz1979Paweł Pasik1978
5-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Yevgen Syryanny1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Głażewski1973Pawel Shorin1972
2.Piotr Suski1961Jerzy Szałapski1970
3-4.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3-4.Jacek Lewandowski1974Sławomir Lis1974
5-6.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
5-6.Dariusz Kraszewski1962Paweł Mela1967
7.Konrad Jurczak1970Dariusz Rochoń1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
3.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
4.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Wojciech Chałotowski1949Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Czesław Gwiazda1942Stanisław Józwik1942

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Marlena Szkudlarczyk1988
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3-4.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
5-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-6.Michał Zakrzewski1982Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3-4.Jacek Lewandowski1974Ewelina Bracha1973
3-4.Konrad Jurczak1970Beata Górska1969
5-6.Jan Kaczmarczyk1970Katarzyna Małyszko1967
5-6.Paweł Głażewski1973Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Szafrański1952Tatiana Rodkina1961
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Lech Perko1956Iwona Sobotka1963
4.Leopold Tukendorf1940Maria Brzeźnicka1959

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet2
Gra pojedyncza mężczyzn44
Gra podwójna kobiet17
Gra podwójna mężczyzn48
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników75
ilość kobiet22
ilość mężczyzn53
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (7 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×