VIII Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:18 - 19.04.2015
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

VIII JURAJSKI TURNIEJ SENIORÓW OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY
18-19 KWIETNIA 2015

I.CEL.
- popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez uprawianie dyscypliny sportu: badminton
- wyłonienie najlepszych zawodniczek zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i grach

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605 [email protected] witryna internetowa: www.slozbad.pl
WSPÓŁORGANIZATOR Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Hutnik Częstochowa

III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr.0 (kobiety) = ur. 1980-1989
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1980-1984
gr.1 = ur. 1975-1979
gr.2 = ur. 1970-1974
gr.3 = ur. 1965-1969
gr. 4 = ur. 1960-1964
gr. 5 = ur. 1955-1959
gr. 6 = ur. 1950-1954
gr. 7 = ur. 1945-1949
gr. 8 = ur. 1940-1944
Gr. 9 = ur. do 31.12.1939

IV. RODZAJE GIER.
Zawody rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym: - minimalna ilość uczestników wynosi 3, - zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE. Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Olsztyn k/ Częstochowy ul.
Zielona 70 (7 boisk).

VI. PROGRAM.
Czwartek 16 kwietnia 2015
godz. 16,00 losowanie wszystkich gier.
Sobota 18 kwietnia 2015
godz. 8.45 uroczyste otwarcie godz.
9.00 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0)
Niedziela 19 kwietnia 2015 godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie zawodów.

VII. UCZESTNICTWO. Warunkiem uczestnictwa jest:
a/ data urodzenia zgodna z pkt. III,
b/ opłacenie wpisowego przed rozpoczęciem gier (za grę pojedynczą 30 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika)
c/ podpisanie przed rozpoczęciem gier oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do
udziału w zawodach sportowych,
d/ posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego

VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
Grupowo-pucharowy trójkowy zwykły. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier: - do wtorku 14 kwietnia 2015 godz. 22 na adres organizatora i sędziego głównego,
Zgłoszenie musi zawierać numer ewidencyjny w przypadku posiadania nr ewid. PZBad, imię,
nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztynjurajski.
pl w cenie od 35 do 50 zł za dobę.

XI. WYŻYWIENIE. Organizator zapewnia obiad dla wszystkich uczestników turnieju w sobotę 18.04.2015 r.

Pozostałe posiłki we własnym zakresie na terenie Olsztyna

XII. NAGRODY I TYTUŁY.
Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują puchary i dyplomy oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.

XIII. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Seniorów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Zawody rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
4. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny Jarosław Ociepa [email protected] tel. 502044605

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/wdPl85.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.DariuszAugustyńczyk2. miejsce8. miejsce2
3.KatarzynaBaranowska4. miejsce1
4.JacekBełus2. miejsce3. miejsce2
5.GrażynaBełus3. miejsce1
6.AnnaBiałasiewicz3. miejsce2. miejsce2
7.BeataBiałek4. miejsce4. miejsce2
8.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
9.AndrzejBittner4. miejsce1
10.RafałBogdański2. miejsce2. miejsce2
11.EwelinaBracha4. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce4. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
14.DominikaCygan5. miejsce4. miejsce2
15.DorotaDanielak5. miejsce7. miejsce2
16.Jean-SylvainDelepaut1. miejsce6. miejsce2
17.ZbigniewDorna9. miejsce2. miejsce2
18.AlicjaDrężek3. miejsce7. miejsce2
19.BartoszDrozdowicz6. miejsce2. miejsce2
20.JakubFirlus3. miejsce1. miejsce2
21.DanutaForyta2. miejsce6. miejsce2
22.AndrzejGajewski3. miejsce1
23.LeszekGasik4. miejsce4. miejsce2
24.PawełGasz1. miejsce6. miejsce2
25.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
26.RobertGładych6. miejsce4. miejsce2
27.KrzysztofGontarski7. miejsce1
28.BeataGórska3. miejsce6. miejsce2
29.GrzegorzGórski9. miejsce6. miejsce2
30.KrzysztofGrabek1. miejsce1. miejsce2
31.PawełGrabowski8. miejsce7. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce6. miejsce2
33.JerzyGrzybowski2. miejsce2. miejsce2
34.CzesławGwiazda2. miejsce1. miejsce2
35.PawełHałubek9. miejsce7. miejsce2
36.JustynaHerman1. miejsce4. miejsce2
37.SławomirHetmański1. miejsce1. miejsce2
38.PiotrHorodecki2. miejsce2. miejsce2
39.JanuszHudziak4. miejsce1
40.TomaszJackowski9. miejsce4. miejsce2
41.MonikaJanduła1. miejsce6. miejsce2
42.AndrzejJanecki2. miejsce1
43.BarbaraJaskólska2. miejsce2. miejsce2
44.StanisławJózwik1. miejsce1. miejsce2
45.KonradJurczak6. miejsce1
46.JanKaczmarczyk4. miejsce6. miejsce2
47.MariuszKarendał9. miejsce6. miejsce2
48.Dominik Klimas4. miejsce1
49.MonikaKopka3. miejsce6. miejsce2
50.AndrzejKowalski4. miejsce6. miejsce2
51.KatarzynaKumańska6. miejsce1
52.PiotrKwieciński1. miejsce4. miejsce2
53.KrzysztofLatawski1. miejsce6. miejsce2
54.EwaLesiuk4. miejsce8. miejsce2
55.JacekLewandowski1. miejsce4. miejsce2
56.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
57.MariuszMaczuga6. miejsce1. miejsce2
58.MariuszMichniewicz2. miejsce4. miejsce2
59.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
60.EwaMorawiec3. miejsce6. miejsce2
61.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
62.JerzyMurach3. miejsce3. miejsce2
63.AndrzejNiebrzydowski9. miejsce1. miejsce2
64.JarosławOciepa6. miejsce1. miejsce2
65.KarolinaOlejarz2. miejsce2. miejsce2
66.JózefOrzoł6. miejsce2. miejsce2
67.JacekOsadnik3. miejsce4. miejsce2
68.MariuszPakulski1. miejsce6. miejsce2
69.SławomirPiechnik9. miejsce4. miejsce2
70.KarolPik6. miejsce4. miejsce2
71.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
72.KamilPopławski4. miejsce1. miejsce2
73.GrzegorzPradela2. miejsce3. miejsce2
74.ZbigniewPrzyjemski4. miejsce8. miejsce2
75.ArturPupin2. miejsce1. miejsce2
76.MaciejPustelnik1. miejsce4. miejsce2
77.MarekRosa1. miejsce2. miejsce2
78.TomaszRosiński9. miejsce6. miejsce2
79.ArturRosłaniec6. miejsce7. miejsce2
80.JerzyRybicki1. miejsce4. miejsce2
81.MarcinRykała6. miejsce4. miejsce2
82.PawełSłupczewski4. miejsce4. miejsce2
83.MariuszSmolich6. miejsce6. miejsce2
84.IwonaSobotka3. miejsce1. miejsce2
85.PiotrSobotka6. miejsce1. miejsce2
86.GrzegorzSochacki8. miejsce1
87.ZbigniewSoczówka6. miejsce6. miejsce2
88.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
89.DamianStefańczyk9. miejsce6. miejsce2
90.JoannaStobiecka1. miejsce8. miejsce2
91.RafałStolarczyk6. miejsce2. miejsce2
92.TomaszStopa2. miejsce6. miejsce2
93.MichałSuski6. miejsce1
94.PiotrSuski6. miejsce2. miejsce2
95.HenrykSwoboda4. miejsce4. miejsce2
96.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce1. miejsce2
97.JerzySzałapski4. miejsce2. miejsce2
98.MariuszSzmoniewski3. miejsce1
99.MałgorzataŚrednicka2. miejsce1. miejsce2
100.JanToczek1. miejsce3. miejsce2
101.AndrzejTurowski2. miejsce2. miejsce2
102.SoniaWachowska1. miejsce3. miejsce2
103.JerzyWiekiera3. miejsce1
104.StanisławWikło4. miejsce1. miejsce2
105.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce4. miejsce2
106.BożenaWołkowycka1. miejsce1. miejsce2
107.MałgorzataWoźniak2. miejsce2. miejsce2
108.RyszardWójcik2. miejsce6. miejsce2
109.GrzegorzWójcik3. miejsce1. miejsce2
110.TomaszWroński6. miejsce6. miejsce2
111.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
112.DariuszZgorzałek4. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/8w3Gxz

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/wHnAii

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 112 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaHerman1977ULKS Lotka gm. Olsztyn
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MonikaKopka1970Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
3.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4.Dominik Klimas1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.Jean-SylvainDelepaut1976-----
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.JakubFirlus1979Katowice
4-6.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
4-6.RafałStolarczyk1976-----
4-6.MariuszSmolich1975-----
7-9.MariuszKarendał1977Łopuszno
7-9.TomaszJackowski1975ULKS Lotka gm. Olsztyn
7-9.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3-4.PawełSłupczewski1974Katowice
5-6.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
5-6.JózefOrzoł1970Olsztyn
7-8.PawełGrabowski1971-----
7-8.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejPustelnik1967-----
2.RyszardWójcik1965-----
3.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4-6.RobertGładych1965-----
4-6.KarolPik1967Warszawa
4-6.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
7-9.PawełHałubek1969-----
7-9.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
7-9.TomaszRosiński1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.PiotrSuski1961Warszawa
4-6.TomaszWroński1963Wrocław
4-6.JarosławOciepa1962Częstochowa
7-9.SławomirPiechnik1961Opole
7-9.GrzegorzGórski1962Częstochowa
7-9.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PiotrHorodecki1954Warszawa
3.JerzyWiekiera1951-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.AndrzejKowalski1945Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławJózwik1942-----
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936Kęty
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Janduła1986Joanna Stobiecka1989
2.Karolina Olejarz1982Elżbieta Szałankiewicz1985
3.Anna Białasiewicz1970Ewa Morawiec1986
4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
5.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sonia Wachowska1968Bożena Wołkowycka1971
2.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
3.Alicja Drężek1974Beata Górska1969

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Młynarska1967Małgorzata Woźniak1957
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Iwona Sobotka1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
2.Dariusz Augustyńczyk1984Rafał Stolarczyk1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
2.Robert Bieganowski1968Tomasz Stopa1967
3-4.Leszek Gasik1977Tomasz Jackowski1975
3-4.Marcin Rykała1977Paweł Słupczewski1974
5-6.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
5-6.Jean-Sylvain Delepaut1976Mariusz Smolich1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Lewandowski1974Andrzej Niebrzydowski1967
2.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
3-4.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
3-4.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
5-6.Konrad Jurczak1970Piotr Sobotka1964
5-6.Artur Rosłaniec1974Zbigniew Soczówka1973
7.Paweł Grabowski1971Paweł Hałubek1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
2.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3-4.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Robert Gładych1965Maciej Pustelnik1967
5-6.Ryszard Wójcik1965Tomasz Wroński1963
5-6.Grzegorz Górski1962Tomasz Rosiński1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Jarosław Ociepa1962
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
4.Andrzej Bittner1956Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Rosa1958
2.Piotr Horodecki1954Jacek Bełus1954
3-4.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
5-6.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
5-6.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Gwiazda1942Stanisław Józwik1942
2.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943
3.Jan Toczek1936Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
2.Rafał Bogdański1965Karolina Olejarz1982
3-4.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
3-4.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
5-6.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
5-6.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
7-8.Zbigniew Przyjemski1965Joanna Stobiecka1989
7-8.Dariusz Augustyńczyk1984Ewa Lesiuk1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Mariusz Michniewicz1964Katarzyna Baranowska1976
3-4.Leszek Gasik1977Justyna Herman1977
5-6.Mariusz Karendał1977Katarzyna Kumańska1970
5-6.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970
7.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
2.Andrzej Turowski1965Barbara Jaskólska1971
3-4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3-4.Jacek Lewandowski1974Ewelina Bracha1973
5-6.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
5-6.Zbigniew Soczówka1973Beata Górska1969
7.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3.Grzegorz Pradela1965Sonia Wachowska1968
4.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn68
Gra podwójna kobiet24
Gra podwójna mężczyzn85
Gra mieszana kobiet33
Gra mieszana mężczyzn37
ilość uczestników112
ilość kobiet29
ilość mężczyzn83
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Statuetka
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×