WWL Badminton Yonex Cup 2015

Podstawowe informacje

Data:28 - 29.03.2015
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

Komunikat organizacyjny
Ogólnopolskiego Turnieju Seniorów w Badmintonie
WWL Badminton Yonex Cup

1. Organizatorzy:
- WWL Badminton Club , Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce
- osoba odpowiedzialna za organizację: Marek Rosa tel. 601 812 658 [email protected]

2. Termin i miejsce turnieju:
28-29.03.2015 r. Hala Sportowa OKiS w Zielonce, 05-220 Zielonka ul. Łukasińskiego 1/3

3. Program :
26.03.2015 (czwartek) – losowanie gier , aplikacja Tournament Software
28.03.2015 r.(sobota)
- godz. 9:00 – rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn - grupy 0 -2
- godz. 10:00 – rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn – grupy 3 – 9
- nie wcześniej jak o 10:30 – rozpoczęcie gier podwójnych
29.03.2015 (niedziela) – ewentualny c.d. gier turniejowych od godz. 9:00

4. Kategorie wiekowe:
- gr. 0 kobiety (25+) – ur. w 1989 i starsze
- gr. 0 mężczyźni (30+) – ur. w 1984 i starsi
- gr.1 (35+) – ur. w 1979 i starsi
- gr.2 (40+) – ur. w 1974 i starsi
- gr.3 (45+) – ur. w 1969 i starsi
- gr. 4 (50+) – ur. w 1964 i starsi
- gr. 5 (55+) – ur. w 1959 i starsi
- gr. 6 (60+) – ur. w 1954 i starsi
- gr. 7 (65+) – ur. w 1949 i starsi
- gr. 8 (70+) – ur. w 1944 i starsi
- gr. 9 (75+) – ur. w 1939 i starsi
na indywidualne życzenie dopuszcza się zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej
z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca, zgodnie z Regulaminem Seniorów
Badmintona.

5. System rozgrywania turnieju:
- grupowo-pucharowy trójkowy w grach pojedynczych i podwójnych
- turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej
przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie
przepisani do grupy młodszej
- zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego
samego rodzaju gier
- zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej
- rozstawienie wg Regulaminu Seniorów Badmintona z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną
seniorów

6. Warunki uczestnictwa:
- data urodzenia zgodna z pkt.4
- opłacenie wpisowego
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
- posiadanie przepisowego sprzętu ( w tym lotek) i ubioru sportowego

7. Zgłoszenie do turnieju:
- zgłoszenia, wyłącznie pisemne w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych należy wysłać do 24.03.2015 r. do godz.22:00 na adres e-mail: [email protected]
- zawodnicy w zgłoszeniu zobowiązani są podać: numer w ewidencji PZBad (dot. zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry oraz ewentualnie deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe

8. Wpisowe: 30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika)

9. Nagrody: medale za miejsca 1-3, nagrody w miarę możliwości organizatora

10. Sędzia główny turnieju: Stefan Pawlukiewicz (licencja #91) [email protected]

11. Baza noclegowa:
- HOSTEL EVOTEL Zielonka ul. Południowa 9 ok.500 m od hali tel. 600 800 954 e-mail: [email protected] pokoje 40 – 50 zł/osoba
- Hotel „U Pietrzaków” Zielonka ul. Lipowa 20 tel. +48 22 781 88 47 ok. 200 m od hali e-mail: [email protected]ów.pl

12. Spotkanie integracyjne:
- oplata 45 zł
– sala restauracyjna - Hostel EVOTEL
- zgłoszenia do 26.03.2015 przyjmuje : Marek Rosa [email protected]

13. Wyżywienie:
- śniadania w EVOTELU – 15 zł – zmówienia we własnym zakresie , „U Pietrzaków” w cenie pokoju
- obiady na hali – 15 zł ( catering ) - zamówienia do 26.03.2015 - Marek Rosa [email protected]
- na hali barek kawowy

14. Postanowienia końcowe:
- turniej przeprowadzony jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona
- turniej odbywa się bez sędziów prowadzących
- obowiązuje kolejność lotek na sezon 2014/2015 wg. komunikatu PZBad.
– w sprawach spornych decyduje sędzia główny - organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju

Organizator: Marek Rosa

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/gjQb2t.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.KatarzynaBaranowska3. miejsce1
2.TomaszBartosz1. miejsce2. miejsce2
3.ZbigniewBartosz4. miejsce2. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1
5.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
6.AndrzejBittner2. miejsce1
7.RafałBogdański4. miejsce2. miejsce2
8.KrzysztofBogucki8. miejsce1
9.EwelinaBracha4. miejsce1
10.AgnieszkaBrojek1. miejsce8. miejsce2
11.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
12.MaciejBysikiewicz4. miejsce1
13.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
14.ZbigniewDorna6. miejsce4. miejsce2
15.AlicjaDrężek5. miejsce6. miejsce2
16.SwietłanaDrude3. miejsce2. miejsce2
17.WiktorDrude2. miejsce2. miejsce2
18.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
19.AndrzejGajewski3. miejsce4. miejsce2
20.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
21.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce6. miejsce2
22.PawełGłażewski6. miejsce1
23.KrzysztofGontarski4. miejsce7. miejsce2
24.BeataGórska2. miejsce4. miejsce2
25.AdamGrala6. miejsce4. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.JerzyGrzybowski2. miejsce1. miejsce2
28.MaciejGrzybowski5. miejsce1
29.CzesławGwiazda1. miejsce2. miejsce2
30.KonradJurczak9. miejsce1
31.AndrzejKaftański1. miejsce1. miejsce2
32.ArkadiuszKawecki4. miejsce1
33.PawełKoziara8. miejsce1
34.JarosławKurkowski3. miejsce3. miejsce2
35.JacekLewandowski6. miejsce6. miejsce2
36.ArturLugowow3. miejsce1
37.KatarzynaMałyszko3. miejsce4. miejsce2
38.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
39.PawełMital5. miejsce4. miejsce2
40.EwaMorawiec4. miejsce4. miejsce2
41.JerzyMurach2. miejsce9. miejsce2
42.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce6. miejsce2
43.KarolinaOlejarz2. miejsce6. miejsce2
44.JózefOrzoł6. miejsce1
45.MariuszPakulski4. miejsce4. miejsce2
46.SławomirParypiński3. miejsce1
47.PawełPasik4. miejsce1
48.LechPerko4. miejsce1
49.KarolPik3. miejsce9. miejsce2
50.BożenaPisarska2. miejsce8. miejsce2
51.MariuszPopa9. miejsce6. miejsce2
52.KamilPopławski1. miejsce4. miejsce2
53.JacekPrędki2. miejsce1
54.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
55.RafałRatajczak4. miejsce3. miejsce2
56.DariuszRochoń8. miejsce1
57.ArturRosłaniec9. miejsce6. miejsce2
58.WiktoriaRudzińska4. miejsce7. miejsce2
59.JanuszRudziński5. miejsce1
60.MariuszRurarz6. miejsce1
61.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
62.PawelShorin6. miejsce6. miejsce2
63.PiotrSobotka3. miejsce2. miejsce2
64.IwonaSobotka5. miejsce2. miejsce2
65.GrzegorzSochacki6. miejsce1
66.ZbigniewSoczówka9. miejsce1
67.JerzyStachowski2. miejsce1. miejsce2
68.JoannaStobiecka2. miejsce1. miejsce2
69.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
70.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
71.PiotrSuski4. miejsce2. miejsce2
72.YevgenSyryanny5. miejsce1
73.JacekSzafrański1. miejsce1
74.JerzySzałapski1. miejsce2. miejsce2
75.ŁukaszSzmel1. miejsce6. miejsce2
76.RomanSzymczak3. miejsce2. miejsce2
77.DariuszSzymkiewicz3. miejsce1
78.ArkadiuszŚmierzchalski3. miejsce1
79.RobertŚmierzchalski1. miejsce3. miejsce2
80.JanToczek1. miejsce3. miejsce2
81.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce4. miejsce2
82.RadosławTukendorf2. miejsce1
83.UmeshWadhwa4. miejsce1
84.LeszekWalenda8. miejsce8. miejsce2
85.KrzysztofWalenda4. miejsce3. miejsce2
86.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
87.SebastianWilczyński2. miejsce5. miejsce2
88.TomaszWroński6. miejsce1
89.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
90.MichałZakrzewski1. miejsce1. miejsce2
91.JacekZbróg2. miejsce6. miejsce2
92.DariuszZgorzałek4. miejsce8. miejsce2
93.UrszulaZielińska1. miejsce6. miejsce2
94.JanŻórawiński3. miejsce5. miejsce2

Losowanie

Losowanie dostępne jest pod adresem: cut.yt/5RH5

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/53k9qT

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 94 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
2.WiktorDrude1978Rosja
3.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4.RafałRatajczak1982AZSUW Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.PawełPasik1978Warszawa
3-4.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa
5-6.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.MariuszRurarz1975Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.SebastianWilczyński1974Radom
3-4.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-6.PawelShorin1972Rosja
5-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
7-8.LeszekWalenda1971-----
7-8.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
2.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
3.KarolPik1967Warszawa
4.UmeshWadhwa1968Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
5-6.TomaszWroński1963Wrocław
7-8.PawełKoziara1964Lublin
7-8.DariuszRochoń1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.SławomirParypiński1951WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.RomanSzymczak1943-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Urszula Zielińska1982
2.Karolina Olejarz1982Joanna Stobiecka1989
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Wiktoria Rudzińska1985Ewa Morawiec1986
5.Alicja Drężek1974Iwona Sobotka1963

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Beata Górska1969Bożena Pisarska1967
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Katarzyna Małyszko1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
2.Jacek Prędki1965Radosław Tukendorf1980
3.Rafał Ratajczak1982Krzysztof Walenda1973
4.Jakub Firlus1979Andrzej Gajewski1982
5.Maciej Grzybowski1968Yevgen Syryanny1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Rafał Bogdański1965Jacek Zbróg1966
3.Jarosław Kurkowski1975Dariusz Szymkiewicz1969
4.Krzysztof Gontarski1971Mariusz Pakulski1975
5.Paweł Mital1975Sebastian Wilczyński1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
2.Robert Bieganowski1968Piotr Suski1961
3.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
4-6.Paweł Głażewski1973Pawel Shorin1972
4-6.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
4-6.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
7-9.Artur Rosłaniec1974Zbigniew Soczówka1973
7-9.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
7-9.Konrad Jurczak1970Jerzy Murach1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3.Artur Lugowow1968Piotr Sobotka1964
4.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jacek Szafrański1952
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Jerzy Rybicki1951Andrzej Struensee1953
4.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
5.Janusz Rudziński1955Jan Żórawiński1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Grzybowski1936Jerzy Stachowski1943
2.Czesław Gwiazda1942Roman Szymczak1943
3.Jan Toczek1936Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Joanna Stobiecka1989
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Tomasz Stopa1967Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
5-6.Jacek Zbróg1966Urszula Zielińska1982
5-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
7.Krzysztof Gontarski1971Wiktoria Rudzińska1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
4.Paweł Mital1975Beata Górska1969

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3-4.Kamil Popławski1974Katarzyna Małyszko1967
3-4.Adam Grala1973Ewelina Bracha1973
5-6.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974
7-8.Leszek Walenda1971Agnieszka Brojek1967
7-8.Dariusz Zgorzałek1959Bożena Pisarska1967

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn47
Gra podwójna kobiet17
Gra podwójna mężczyzn78
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników94
ilość kobiet19
ilość mężczyzn75
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 40+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikJoanna Stobiecka (28 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×