17. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2015

Podstawowe informacje

Data:14 - 15.03.2015
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

Komunikat organizacyjny dostępny jest do pobrania jako plik PDF.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/EIuK9E.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce1
2.WalterAepler1. miejsce1
3.RobertAleksandrowicz4. miejsce1. miejsce2
4.ZbigniewBartosz4. miejsce4. miejsce2
5.TomaszBartosz4. miejsce4. miejsce2
6.PawełBiały6. miejsce2. miejsce2
7.AdamBiesiada9. miejsce5. miejsce2
8.LeszekBorys7. miejsce6. miejsce2
9.SylwiaBundz3. miejsce1
10.TomaszCharkiewicz1. miejsce1. miejsce2
11.DorotaDanielak2. miejsce1
12.KatarzynaDanielczyk5. miejsce1. miejsce2
13.ZbigniewDorna4. miejsce3. miejsce2
14.SwietłanaDrude1. miejsce1. miejsce2
15.WiktorDrude2. miejsce1. miejsce2
16.PiotrDymowski4. miejsce1
17.AdamDziemidowicz7. miejsce5. miejsce2
18.JakubFirlus1. miejsce2. miejsce2
19.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
20.AdamGrzesiak4. miejsce1
21.MarcinGrzywacz4. miejsce3. miejsce2
22.MarekHoppe4. miejsce1
23.KrzysztofJakubowski6. miejsce8. miejsce2
24.PrzemysławJanaszek9. miejsce2. miejsce2
25.JakubJanaszek1. miejsce1
26.MirosławKabaciński4. miejsce3. miejsce2
27.JanKaczanowski6. miejsce8. miejsce2
28.MarcinKalinowski6. miejsce2. miejsce2
29.AndrzejKowalski4. miejsce4. miejsce2
30.JakubKrakowski4. miejsce5. miejsce2
31.EdwardKrygier9. miejsce4. miejsce2
32.AnnaKubiak1. miejsce4. miejsce2
33.JarosławKurkowski2. miejsce2. miejsce2
34.PiotrKwieciński1. miejsce1. miejsce2
35.SebastianLasecki4. miejsce4. miejsce2
36.KrzysztofLatawski1. miejsce1. miejsce2
37.PiotrLeśniewicz6. miejsce1
38.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
39.MarcinMasłowski6. miejsce1
40.MichałMatus4. miejsce3. miejsce2
41.MarianMatusewicz2. miejsce4. miejsce2
42.StanisławMatuszczyk6. miejsce5. miejsce2
43.MirosławMendelewski9. miejsce1. miejsce2
44.AndrzejMieżyński6. miejsce1
45.BogdanMieżyński1. miejsce1
46.MirosławMuchalski6. miejsce3. miejsce2
47.AgnieszkaNieżurawska3. miejsce1
48.NataliaNowak4. miejsce1
49.ŁukaszNowakowski10. miejsce4. miejsce2
50.TomaszOgulewicz2. miejsce1
51.MarcinOpozda4. miejsce3. miejsce2
52.JacekOsadnik4. miejsce2. miejsce2
53.GrzegorzPilarski9. miejsce6. miejsce2
54.TomaszPłonka9. miejsce4. miejsce2
55.MarekPniewski6. miejsce4. miejsce2
56.AndrzejPrzytulski2. miejsce2. miejsce2
57.JerzyPtaszyński4. miejsce2. miejsce2
58.SławomirPyta4. miejsce7. miejsce2
59.BennoRaj1. miejsce1. miejsce2
60.RafałRoman6. miejsce1
61.WojciechRosada4. miejsce6. miejsce2
62.IwonaRyśnik2. miejsce1. miejsce2
63.MarianSadkowski7. miejsce1
64.KrzysztofSimiński6. miejsce4. miejsce2
65.MarcinSłojewski6. miejsce1
66.JanStasiak2. miejsce1
67.MarianStelter4. miejsce1
68.RadosławStrejko1. miejsce2. miejsce2
69.AndrzejStruensee1. miejsce2. miejsce2
70.MirosławSzadkowski3. miejsce1
71.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce3. miejsce2
72.MarcinŚlązak6. miejsce7. miejsce2
73.GuntherTauwald1. miejsce1
74.MartaUrbanik2. miejsce4. miejsce2
75.MateuszWilczek6. miejsce2. miejsce2
76.LeszekWild6. miejsce4. miejsce2
77.JanuszWyczałkowski2. miejsce2. miejsce2
78.LechZacharzewski4. miejsce1
79.BogdanZianowicz2. miejsce3. miejsce2
80.ZbigniewZięba4. miejsce2. miejsce2
81.MaciejŻołnierzów1. miejsce6. miejsce2
82.AleksandraŻołnierzów2. miejsce2. miejsce2
83.JacekŻuromski7. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/ndbYbP

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/D1zfk

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 83 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SwietłanaDrude1978Rosja
2.MartaUrbanik1987Szczecin
3.AgnieszkaNieżurawska1988Poznań
4.NataliaNowak1986-----
5.KatarzynaDanielczyk1984-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.WiktorDrude1978Rosja
3-4.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
3-4.MichałMatus1980-----
5-6.MateuszWilczek1982-----
5-6.MarcinMasłowski1981Sława
7-9.EdwardKrygier1949-----
7-9.MirosławMendelewski1982SKB Piast Słupsk
7-9.PrzemysławJanaszek1980-----
10.ŁukaszNowakowski1980-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.TomaszOgulewicz1977Koszalin
3-4.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
3-4.SławomirPyta1976Szczecin
5-6.RafałRoman1977-----
5-6.MarcinŚlązak1978-----
7.LeszekBorys1966Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
2.BogdanZianowicz1972Szczecin
3-4.JakubKrakowski1974-----
3-4.MarcinOpozda1972Szczecin
5-6.KrzysztofSimiński1973-----
5-6.MarcinKalinowski1973Szczecin
7-9.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-9.TomaszPłonka1970-----
7-9.AdamBiesiada1970Poznań

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.AndrzejPrzytulski1969Sianów
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3-4.ZbigniewZięba1965Sianów
5-6.PawełBiały1962-----
5-6.PiotrLeśniewicz1968-----
7.AdamDziemidowicz1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.MarcinSłojewski1964-----
5-6.MarekPniewski1963Szczecin
7.MarianSadkowski1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.JanuszWyczałkowski1955-----
3-4.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3-4.MirosławKabaciński1959-----
5-6.MirosławMuchalski1959Szczecin
5-6.StanisławMatuszczyk1958-----
7.JacekŻuromski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
3-4.WojciechRosada1953Poznań
3-4.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
5-6.KrzysztofJakubowski1952Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JanStasiak1949-----
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
3-4.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
5-6.JanKaczanowski1949Szczecin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Danielczyk1984Anna Kubiak1978
2.Iwona Ryśnik1963Aleksandra Żołnierzów1987
3.Sylwia Bundz1988Katarzyna Szczykutowicz1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Mirosław Mendelewski1982
2.Przemysław Janaszek1980Mateusz Wilczek1982
3.Michał Matus1980Mirosław Szadkowski1965
4.Łukasz Nowakowski1980Tomasz Płonka1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Radosław Strejko1978
2.Jakub Firlus1979Jarosław Kurkowski1975
3-4.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
3-4.Adam Grzesiak1973Sebastian Lasecki1978
5-6.Leszek Borys1966Maciej Żołnierzów1974
5-6.Grzegorz Pilarski1971Leszek Wild1977
7.Sławomir Pyta1976Marcin Ślązak1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bogdan Mieżyński1960Benno Raj1966
2.Paweł Biały1962Marcin Kalinowski1973
3.Marcin Opozda1972Bogdan Zianowicz1972
4.Piotr Dymowski1973Krzysztof Simiński1973
5.Adam Biesiada1970Jakub Krakowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Charkiewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964
2.Andrzej Przytulski1969Zbigniew Zięba1965
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
5.Adam Dziemidowicz1967Stanisław Matuszczyk1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
2.Jacek Osadnik1958Janusz Wyczałkowski1955
3.Mirosław Kabaciński1959Mirosław Muchalski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Walter Aepler1953Gunther Tauwald1951
2.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
3-4.Andrzej Kowalski1945Edward Krygier1949
3-4.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
5-6.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
7-8.Krzysztof Jakubowski1952Jan Kaczanowski1949

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987
3-4.Marek Pniewski1963Marta Urbanik1987

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
2.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
3.Marcin Grzywacz1978Katarzyna Szczykutowicz1977
4.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn66
Gra podwójna kobiet6
Gra podwójna mężczyzn73
Gra mieszana kobiet7
Gra mieszana mężczyzn9
ilość uczestników83
ilość kobiet12
ilość mężczyzn71
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (8.5 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikSylwia Bundz (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×