Bayjonn Cup 2015

Podstawowe informacje

Data:24 - 25.01.2015
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

Click here for english version.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW
BAYJONN CUP 2015
SOPOT 2015

1.Organizatorami turnieju są:
ANMAR Sp. z.o.o. (Hotel Bayjonn)
ul. Jagiełły 78
81 – 586 GDYNIA
Osoba odpowiedzialna za organizację:
Andrzej GRZECHNIK
Tel. 601 226 392
Adres e-mail: [email protected]
Adres strony turnieju: http://bayjonncup.pl/pl/
Sponsor strategiczny:
Li-Ning (firma Bad4You)

2. Cel: popularyzacja badmintona.

3. Termin i miejsce turnieju: 24-25 stycznia 2015, Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia - 6 boisk, maty Li-Ning).

4. Program czasowy:
21 stycznia 2015 (środa):
Miejsce: Hotel Bayjonn, sala konferencyjna, ul. Powstańców Warszawy 7, 81- 718 Sopot.
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00.
22 stycznia 2015 (czwartek):
- publikacja losowania na stronie www.ebadminton.com.pl
24 stycznia 2015 (sobota):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia)
- czas rozgrzewki godz. 8.00 – 8.40.
- wpłaty wpisowego oraz składanie oświadczeń o stanie zdrowia, uprawniające do startu w turnieju od godz. 8.30.
- uroczyste otwarcie turnieju o godz. 8.45.
• przemówienie organizatora;
• przemówienia honorowych gości.
- pierwsze gry od godz. 9.10 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety).
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety).
- ewentualnie pierwsze gry od godz. 10.00 ( grupy 4 – 9, mężczyźni i kobiety) .
- gry podwójne od godz. 10.30.
- ostatnie gry w dniu 24 stycznia 2015 r. zostaną rozegrane do godz. 22.00.
- w trakcie sobotniego i niedzielnego turnieju seniorów zostanie rozegrany pokazowy turniej specjalnie zaproszonych na tą okazję 16 najlepszych singlistów Polski i Europy kat. Elita, którzy wyłonią ze swojego grona zwycięzcę Elity Bayjonn Cup.
Turniej ten zostanie rozegrane w systemie pucharowym. Mecze o wejście do pierwszej ósemki oraz czwórki rozegrane zostaną w sobotę, natomiast półfinały i finał w niedzielę.
Pojedynki Singlowej Elity Mężczyzn rozegrane zostaną lotkami Aviation Plus A+300 Li-Ning, które zapewnia firma Li-Ning.
Zwieńczeniem zmagań sportowców w dnu 24 stycznia 2015 r. będzie wieczorek integracyjny.
Miejsce: Dworek Admirał Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80 – rozpoczęcie godz. 20.30.

25 stycznia 2015 (niedziela):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia).
Gry półfinałowe i finałowe rozegrane zostaną od godz. 9.00 w przypadku nierozegrania wszystkich gier w sobotę.
Dalsze dokończenie gier grupowych w przypadku nierozegrania wszystkich gier w sobotę oraz gry półfinałowe i finałowe
Rozpoczęcie od godziny 9:00.
Od godziny 11:00 rozpoczną się gry półfinałowe i finałowe Singlowej Elity Męskiej.
Uroczyste zakończenie turnieju, dekoracja medalowa i wręczenie nagród nastąpi po rozegraniu wszystkich zaplanowanych gier.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1980-1989
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1980-1984
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1975-1979
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1970-1974
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1965-1969
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1960-1964
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1955-1959
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1950-1954
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1945-1949
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1940-1944
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1939.

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy zwykły w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach
sportowych ( formularz jako załącznik do komunikatu),
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 21 stycznia 2015 r. (środa), godz. 12.00 na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

9. Wpisowe: 30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy
Pierwsza czwórka poszczególnych kategorii wiekowych otrzyma medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe od sponsorów. Medale, wykonane specjalnie na okazję Badminton Bayjonn Cup 2015 to unikatowe dzieła artystyczne zaprojektowane przez Ś.P. Bogusława MIROWSKIEGO, projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju, m.in. Główna Nagroda Sopockiego Festiwalu – Bursztynowy Słowik.
Główną nagrodą w kategorii 0 gry pojedynczej kobiet i mężczyzn jest voucher na dwudniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2015 -31 stycznia 2016, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2015.
Główną nagrodą w kategorii 0 gry podwójnej kobiet i gry podwójnej mężczyzn oraz w grze mieszanej jest voucher na jednodniowy pobyt dla 2 osób, dla każdego zawodnika w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2015 do 31 stycznia 2016, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2015.
Główną nagrodą w kategorii 1 gry pojedyncze kobiet i mężczyzn jest voucher na jednodniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2015 do 31 stycznia 2016, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2015.
Główną nagrodą w kategorii 1 gry podwójnej kobiet i gry podwójnej mężczyzn oraz grze mieszanej jest voucher na jednodniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz ze śniadaniem, do wykorzystania od 1 lutego 2015 do 31 stycznia 2016, z wyłączeniem wysokiego sezonu letniego Lipiec, Sierpień 2015.
Poza tym sponsorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe, których pula nagród wynosi
20 tys. zł.
Główne nagrody w pokazowym Turnieju Elity Mężczyzn to puchary, medale oraz vouchery o wartości 2000 zł, 1000 zł oraz 500 zł.

11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); e-mail: [email protected], tel. 791 109 739,

12. Zakwaterowanie:
- Hotel Bayjonn Sopot ul. Powstańców Warszawy 7, Cena za 2osobowy pokoj to 269 zł/doba + 39,50 zł śniadanie/osobę ( śniadanie w formie bufetu szwedzkiego), dostawka dla 3 osoby 80 zł/doba, rezerwację do Hotelu Bayjonn można dokonywać pod nr tel. +48 730 71 71 71.
Odległość od hali 200 m. Aby uzyskać ceny preferencyjne należy przy rezerwacji zakwaterowania podać hasło: Turniej Badmintona Bayjonn Cup 2015. W związku z ograniczoną ilością pokoi, mile widziana wcześniejsza rezerwacja. Hotel Bayjonn jest zaliczany do najlepszych butikowych hoteli w Polsce. W 2009 r. otrzymał nagrodę za najlepszą sopocką inwestycję, a w 2011 r. został wyróżniony jako TOP Hotel w kategorii najlepsza hotelowa restauracja w Polsce (kuchnia Tajska). Hotel był wielokrotnie rekomendowany przez miesięcznik biznesowy FORBS.
Hotel otrzymał w 2012 r. tytuł i godło "Złoty Standard w Obsłudze Klienta". W 2012 roku otrzymał również nagrodę Hotel Roku 2012 , a w 2013 nagrodę BEST HOTEL AWARD 2013 Najlepszy Trójmiejski Hotel 4-5*
- Hotel Dwór Admirał, Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80, telefon kontaktowy 697 012 222, +48 58 550 37 78. Odległość do hali około 400 m.
- Ponadto duża ilość dostępnych hoteli w centrum Sopotu.

13. Wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym: Dworek Admirał Sopot,
ul. Powstańców Warszawy 80, cena za osobę 80 zł (wszystko w cenie all inclusive) ilość miejsc ograniczona ze względu na wielkość lokalu, rezerwacja pod adresem mailowym: [email protected] do dnia 21 stycznia 2015 r.

14. Wyżywienie: Na Hali zapewniony będzie odpłatny catering w postaci specjalnie przygotowanego menu: kanapki, tosty, sałatki i ciasta oraz napoje (kawa, herbata, zimne napoje) i inne.
(Catering zapewnia Stacja no 7 Sopot, kontakt: 600 70 72 74).
Dla wszystkich zawodników organizator zapewnia dostęp do darmowej wody w każdej ilości.

15. Dodatkowe informacje.
Organizator planuje liczne atrakcje i niespodzianki podczas rozgrywania turnieju.
Podczas turnieju odbędzie się Aukcja Charytatywna na rzecz Patrycji Wilgi. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału. Szczegółowe informację na stronie www.bayjonncup.pl.

16. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2014/2015 ogłoszona przez PZBad.
d. Gry półfinałowe i finałowe turnieju seniorów rozegrane zostaną lotkami Aviation Plus A+300 Li-Ning, które zapewnia firma Li-Ning.
e. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
f. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Osoba, która podczas regulowania wpisowego pokaże się w czapeczkach, które były wręczane podczas zeszłorocznych zapisów otrzyma upominek od organizatora!

W imieniu organizatora,
Andrzej GRZECHNIK

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.PrzemysławAleksandrowicz12. miejsce10. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
4.KamilaBanaszkiewicz6. miejsce9. miejsce2
5.ZbigniewBartosz9. miejsce3. miejsce2
6.TomaszBartosz4. miejsce3. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz4. miejsce1. miejsce2
8.BeataBiałek6. miejsce6. miejsce2
9.RobertBieganowski1. miejsce4. miejsce2
10.AndrzejBittner2. miejsce1
11.MarekBłażewicz6. miejsce8. miejsce2
12.RafałBogdański2. miejsce4. miejsce2
13.PiotrBondaruk18. miejsce6. miejsce2
14.LeszekBorys1. miejsce1. miejsce2
15.EwelinaBracha3. miejsce1
16.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
17.WojciechChałotowski1. miejsce1. miejsce2
18.TomaszCharkiewicz1. miejsce1. miejsce2
19.BolesławCichocki4. miejsce2. miejsce2
20.KrystynaCielecka2. miejsce1
21.MichałCiołek8. miejsce6. miejsce2
22.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
23.JulianDamaszk4. miejsce1
24.DorotaDanielak2. miejsce1. miejsce2
25.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce4. miejsce2
26.ZbigniewDorna4. miejsce2. miejsce2
27.AgataDoroszkiewicz1. miejsce2. miejsce2
28.WiktorDrude4. miejsce9. miejsce2
29.SwietłanaDrude4. miejsce9. miejsce2
30.LechDryżałowski2. miejsce2. miejsce2
31.EkaterinaDvalishwili4. miejsce1
32.OlegDziewanowski8. miejsce4. miejsce2
33.JakubFirlus4. miejsce2. miejsce2
34.ŁukaszFischer12. miejsce13. miejsce2
35.ElżbietaFularczyk1. miejsce6. miejsce2
36.AndrzejGajewski2. miejsce3. miejsce2
37.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce4. miejsce2
38.PawełGłażewski2. miejsce1
39.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
40.KrzysztofGontarski4. miejsce1. miejsce2
41.BeataGórska3. miejsce4. miejsce2
42.IwonaGórska6. miejsce10. miejsce2
43.KrzysztofGrabek8. miejsce9. miejsce2
44.AdamGrala1. miejsce3. miejsce2
45.AndrzejGronkiewicz4. miejsce1
46.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce2
47.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
48.ZbigniewGrzęda5. miejsce1
49.JerzyGrzybowski3. miejsce2. miejsce2
50.MarcinGrzywacz8. miejsce6. miejsce2
51.CzesławGwiazda1. miejsce3. miejsce2
52.MarekHoppe8. miejsce1
53.PiotrHorodecki4. miejsce2. miejsce2
54.JanuszHudziak3. miejsce1
55.OskarJass8. miejsce4. miejsce2
56.PiotrJunko12. miejsce5. miejsce2
57.KonradJurczak8. miejsce1
58.AndrzejKaftański3. miejsce1. miejsce2
59.PiotrKapinos18. miejsce1
60.JolantaKarska2. miejsce5. miejsce2
61.AndrejKolesnik4. miejsce3. miejsce2
62.TatianaKolesnik4. miejsce2. miejsce2
63.PiotrKopacz12. miejsce1
64.RomanKopariew12. miejsce4. miejsce2
65.Agnieszka Kosecka1. miejsce6. miejsce2
66.KarolinaKosińska1. miejsce1. miejsce2
67.AndrzejKowalski4. miejsce3. miejsce2
68.PiotrKowenicki2. miejsce1. miejsce2
69.DanielKrawczyk8. miejsce5. miejsce2
70.AnnaKubiak1. miejsce8. miejsce2
71.JarosławKurkowski12. miejsce6. miejsce2
72.BarbaraKustra6. miejsce9. miejsce2
73.PiotrKwieciński8. miejsce6. miejsce2
74.SebastianLasecki12. miejsce2. miejsce2
75.WojciechLasek8. miejsce1
76.PiotrLassociński6. miejsce1
77.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
78.JacekLewandowski18. miejsce1. miejsce2
79.TomaszLipski4. miejsce4. miejsce2
80.ArturLugowow12. miejsce6. miejsce2
81.PiotrŁaszkiewicz12. miejsce6. miejsce2
82.EwaŁukawska2. miejsce3. miejsce2
83.PiotrŁuszkiewicz6. miejsce6. miejsce2
84.KrzysztofMacielak4. miejsce4. miejsce2
85.FabianMaleszewski6. miejsce3. miejsce2
86.MarianMatusewicz3. miejsce1. miejsce2
87.MariuszMichniewicz2. miejsce2. miejsce2
88.EwaMłynarska2. miejsce4. miejsce2
89.EwaMorawiec4. miejsce6. miejsce2
90.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
91.JerzyMurach6. miejsce2. miejsce2
92.SławomirNarusz6. miejsce1
93.JanuszNawrocki3. miejsce1. miejsce2
94.MichałNiczyporuk8. miejsce12. miejsce2
95.AndrzejNiebrzydowski4. miejsce4. miejsce2
96.AnnaNiska6. miejsce1
97.OlafNocuń12. miejsce1
98.EwaOrzelska8. miejsce1
99.JózefOrzoł4. miejsce1
100.Waldemar Paczoski12. miejsce8. miejsce2
101.MariuszPakulski8. miejsce6. miejsce2
102.BłażejPalacz12. miejsce1
103.PawełPasik12. miejsce8. miejsce2
104.AndrzejPastuszak9. miejsce6. miejsce2
105.RyszardPawluk1. miejsce3. miejsce2
106.HubertPączek1. miejsce1. miejsce2
107.LudmilaPerepechenaia4. miejsce3. miejsce2
108.PawełPieluszyński1. miejsce1
109.KacperPietruszka18. miejsce1
110.KarolPik6. miejsce6. miejsce2
111.GrzegorzPilarski12. miejsce1
112.MariuszPopa6. miejsce5. miejsce2
113.MarcinPopek12. miejsce8. miejsce2
114.BennoRaj2. miejsce1. miejsce2
115.DorotaRajczyk-Gałkowska1. miejsce4. miejsce2
116.DariuszRochoń9. miejsce4. miejsce2
117.WiktoriaRudzińska3. miejsce3. miejsce2
118.JanRudziński1. miejsce3. miejsce2
119.KrzysztofSamonek4. miejsce4. miejsce2
120.HenrykaSamorajczyk3. miejsce1
121.PawelShorin2. miejsce2. miejsce2
122.ArielSielaf8. miejsce1
123.IwonaSobotka3. miejsce1. miejsce2
124.JerzyStachowski2. miejsce3. miejsce2
125.DominikStatnik4. miejsce1
126.MirosławSteć6. miejsce9. miejsce2
127.MarekStećko6. miejsce1
128.GrażynaStefańska2. miejsce1. miejsce2
129.RadosławStrejko6. miejsce1. miejsce2
130.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
131.MichałSuski12. miejsce8. miejsce2
132.PiotrSuski2. miejsce4. miejsce2
133.JerzySzałapski4. miejsce1. miejsce2
134.SwietłanaSzczeptiewa3. miejsce6. miejsce2
135.MarekSzcześniewski2. miejsce1. miejsce2
136.MariuszSzmoniewski6. miejsce2. miejsce2
137.MariuszTroszak18. miejsce13. miejsce2
138.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce6. miejsce2
139.LeszekWild12. miejsce8. miejsce2
140.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce8. miejsce2
141.TomaszWroński10. miejsce1
142.RobertWyszyński4. miejsce1. miejsce2
143.LechZacharzewski1. miejsce1
144.DariuszZgorzałek3. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 144 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.Agnieszka Kosecka1973-----
2.EwaŁukawska1973-----
3.HenrykaSamorajczyk1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.HubertPączek1982AZSAGH Kraków
2.AndrzejGajewski1982Olsztyn
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.PiotrLassociński1983Choszczno
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
7-8.ArielSielaf1984-----
7-8.DanielKrawczyk1983-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
3-4.JakubFirlus1979Katowice
5-6.RadosławStrejko1978Choszczno
5-6.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
7-12.ŁukaszFischer1975Gniezno
7-12.PawełPasik1978Warszawa
7-12.MichałSuski1977AZSUM Łódź
7-12.PiotrJunko1979-----
7-12.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
7-12.BłażejPalacz1979Olsztyn
13-18.MariuszTroszak1976Gniezno
13-18.JacekLewandowski1974Warszawa
13-18.PiotrBondaruk1976Gdańsk
13-18.KacperPietruszka1979-----
13-18.PiotrKapinos1978-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.RobertWyszyński1973Choszczno
3-4.KrzysztofSamonek1970-----
5-8.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.OlegDziewanowski1973-----
5-8.MichałNiczyporuk1971-----
5-8.MichałCiołek1970Gdynia
9-12.Waldemar Paczoski1973-----
9-12.MarcinPopek1974-----
9-12.GrzegorzPilarski1971Sianów
9-12.PiotrŁaszkiewicz1973Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3-4.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
5-6.KarolPik1967Warszawa
5-6.MarekStećko1968Góra

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.JanuszNawrocki1961Gniezno
4-6.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4-6.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.MariuszSzmoniewski1960-----
7-9.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
7-9.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
7-9.DariuszRochoń1963-----
10.TomaszWroński1963Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4.BolesławCichocki1955Warszawa
5.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
4.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechChałotowski1949Warszawa
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.AndrzejKowalski1945Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Kosińska1984Agata Doroszkiewicz1984
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3-4.Anna Białasiewicz1970Ewa Morawiec1986
3-4.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Iwona Górska1984Barbara Kustra1985
5-6.Kamila Banaszkiewicz1985Beata Białek1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Kubiak1978Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
2.Dorota Gawrońska-Popa1967Jolanta Karska1971
3.Ewa Łukawska1973Swietłana Szczeptiewa1965

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
3.Beata Górska1969Iwona Sobotka1963
4.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Hubert Pączek1982Jan Rudziński1982
2.Lech Dryżałowski1984Piotr Kowenicki1983
3.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981
4.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
5.Daniel Krawczyk1983Piotr Junko1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
2.Jakub Firlus1979Sebastian Lasecki1978
3-4.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
3-4.Jean-Sylvain Delepaut1976Krzysztof Samonek1970
5-8.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
5-8.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
5-8.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
5-8.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
9-12.Roman Kopariew1978Artur Lugowow1968
9-12.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
9-12.Olaf Nocuń1977Leszek Wild1977
9-12.Przemysław Aleksandrowicz1978Michał Niczyporuk1971
13.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
2.Paweł Głażewski1973Pawel Shorin1972
3-4.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
3-4.Oleg Dziewanowski1973Krzysztof Macielak1974
5-6.Michał Ciołek1970Piotr Łaszkiewicz1973
5-6.Karol Pik1967Mariusz Popa1971
7-8.Waldemar Paczoski1973Marcin Popek1974
7-8.Konrad Jurczak1970Wojciech Lasek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Tomasz Charkiewicz1964
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
4.Julian Damaszk1966Andrzej Gronkiewicz1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Maciej Bysikiewicz1960
2.Mariusz Szmoniewski1960Jerzy Murach1962
3-4.Andrej Kolesnik1960Dariusz Rochoń1963
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Andrzej Pastuszak1960Mirosław Steć1964
5-6.Marek Błażewicz1964Piotr Łuszkiewicz1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Janusz Hudziak1957Dariusz Zgorzałek1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Czesław Gwiazda1942Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Grzybowski1936
3.Andrzej Kowalski1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kowenicki1983Karolina Kosińska1984
2.Lech Dryżałowski1984Agata Doroszkiewicz1984
3.Jan Rudziński1982Wiktoria Rudzińska1985
4-6.Mariusz Pakulski1975Ewa Morawiec1986
4-6.Jarosław Kurkowski1975Agnieszka Trzcińska1980
4-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
7-9.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
7-9.Krzysztof Grabek1973Kamila Banaszkiewicz1985
7-9.Mirosław Steć1964Barbara Kustra1985
10.Przemysław Aleksandrowicz1978Iwona Górska1984

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3-4.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Krzysztof Macielak1974Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
5-6.Piotr Bondaruk1976Agnieszka Kosecka1973
5-6.Marcin Grzywacz1978Anna Niska1974
7-8.Marek Błażewicz1964Ewa Orzelska1978
7-8.Leszek Wild1977Anna Kubiak1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3.Adam Grala1973Ewelina Bracha1973
4.Oskar Jass1974Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Mariusz Popa1971Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Iwona Sobotka1963
2.Krzysztof Latawski1956Ewa Golańska1960
3-4.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3-4.Robert Bieganowski1968Beata Górska1969
5-6.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
5-6.Sławomir Narusz1967Elżbieta Fularczyk1966

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Zbigniew Dorna1963Krystyna Cielecka1953
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn82
Gra podwójna kobiet32
Gra podwójna mężczyzn111
Gra mieszana kobiet38
Gra mieszana mężczyzn37
ilość uczestników144
ilość kobiet34
ilość mężczyzn110
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (13.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×