XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:06 - 07.12.2014
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów
- YONEX CUP 06-07.12.2014 r.
Solec Kujawski 2014

ORGANIZATOR:
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona,
MLKS Solec Kujawski,
TKKF Zjednoczeni Bydgoszcz,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski
OSOBA ODPOWIEDZIALNA Mirosław Adamczyk 606935553

1. TERMIN TURNIEJU: 06-07.12.2014 r.

2. MIEJSCE ROZGRYWANIA: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3

3. PROGRAM ZAWODÓW:
- 04.12.2014 r. (czwartek) godz. 20:00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych za pomocą Turnament Player – sędzia główny Kępno
- 05.12.2012 r. publikacja losowania i kolejności gier
- 06.12.2014 r. (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn
Grupa 0-2 (od 25+ do 40+)
- 06.12.2014 r. (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn
Grupa 3-9 (od 45+ do 75+)
- 06.12.2014 r. (sobota) nie wcześniej niż godz. 10.30 rozpoczęcie gier podwójnych
- 07.12.2014 r. (niedziela) godz. 9.30 ewentualne dokończenie turnieju

4. RANGA TURNIEJU: Ogólnopolska, zaliczana do listy klasyfikacyjnej seniorów

5. KATEGORIE WIEKOWE:
• Grupa 0 kobiety (25+) ur. 1988 i starsze
• Grupa 0 mężczyźni (30+) ur. 1983 i starsi
• Grupa 1 (35+) ur. 1978 i starsi
• Grupa 2 (40+) ur.1973 i starsi
• Grupa 3 (45+) ur. 1968 i starsi
• Grupa 4 (50+) ur. 1963 i starsi
• Grupa 5 (55+) ur. 1958 i starsi
• Grupa 6 (60+) ur. 1953 i starsi
• Grupa 7 (65+) ur. 1948 i starsi
• Grupa 8 (70+) ur. 1943 i starsi
• Grupa 9 (75+) ur. 1938 i starsi
• Grupa 10 (80+) ur. 1933 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. SĘDZIA GŁÓWNY: Leszek Rorat licencja nr 36 GPL

7. WARUNKI UCZESTNICTWA:
- opłacenie wpisowego: 30 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel, mixt)
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona, w tym lotek

8. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER:
- za pomocą Turnament Player
- grupowo-pucharowy do trzech wygranych setów do 11 punktów
- we wszystkich grach (SM, SK, DM, DK, M ) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
- zawodnik może brać udział max w 2 grach różnego rodzaju
9. Rozstawienie według Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą kwalifikacyjną

10. ZGŁOSZENIE:
- termin zamknięcia listy zgłoszeń do wszystkich gier 02.12.2014 r. (wtorek) do godz. 24.00
- zgłoszenie do gier i uczestnictwo w wieczorku do sędziego głównego
e-mail: [email protected]
-zawodnicy zgłaszający się do gry powinni podać:
1) imię, nazwisko
2) numer ewidencyjny PZBAD (dla zawodników zarejestrowanych)
3) rok urodzenia
4) rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera albo poszukujące partnera)
- zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
1) deklaracje gry w młodszej kategorii wiekowej
2) wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników klubowych

11. LOTKI
- lotki do gry zapewniają zawodnicy
- kolejność według wytycznych PZBAD na sezon 2014/2015

12. NAGRODY: w poszczególnych grupach wg możliwości organizatora

13. WIECZOREK INTEGRACYJNY (kolacja szwedzki stół, muzyka) restauracja Kujawianka Hala OSiR Solec Kujawski godz. 21.00 – 22.00 ( nie wcześniej niż po zakończeniu sobotnich gier) cena 45 zł – zgłoszenia do 02.12.2014 r. do godz. 24.00 do sędziego głównego razem ze zgłoszeniem do gry.

14. ZAKWATEROWANIE:
Hotel OSiR – p. Mirosław Adamczyk 606 935 553
Hotel AUTOS – hasło: BADMINTON tel. 052 387 66 66,
Hostel SOLARIS –ul. H. Sawickiej 6 – pokoje 1-4 osobowe cena od 79-120 za pokój– tel. 608 574 029, www.gosciniec.solaris.pl e-mail goś[email protected]
Hotel LEŚNY Solec Kujawski ul. Leśna

15. WYŻYWIENIE: Na miejscu w restauracji Kujawianka

16. SPONSORZY:
- Yonex – Vector Sport www.vektorsport.pl
- OSiR Solec Kujawski
- MLKS Solec Kujawski

17. Turniej przeprowadzony będzie zgodnie z regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona

18. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygnie Sędzia Główny

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/FZHMVX.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz1. miejsce2. miejsce2
3.WladimirBabaew4. miejsce6. miejsce2
4.TomaszBartosz3. miejsce4. miejsce2
5.ZbigniewBartosz4. miejsce2. miejsce2
6.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
7.RobertBieganowski4. miejsce1. miejsce2
8.RafałBogdański8. miejsce2. miejsce2
9.KrzysztofBogucki12. miejsce5. miejsce2
10.EwelinaBracha1. miejsce1
11.MariaBrzeźnicka3. miejsce2. miejsce2
12.MaciejBysikiewicz2. miejsce4. miejsce2
13.KrystynaCielecka2. miejsce1
14.AndrzejDadas4. miejsce6. miejsce2
15.DariuszDąbrowski4. miejsce1
16.AndrzejDera9. miejsce6. miejsce2
17.ZbigniewDolata5. miejsce6. miejsce2
18.ZbigniewDorna4. miejsce7. miejsce2
19.BartoszDrozdowicz12. miejsce6. miejsce2
20.WiktorDrude4. miejsce2. miejsce2
21.SwietłanaDrude2. miejsce2. miejsce2
22.JakubFirlus4. miejsce4. miejsce2
23.ŁukaszFischer8. miejsce10. miejsce2
24.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
25.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce7. miejsce2
26.PawełGłażewski1. miejsce1
27.EwaGolańska2. miejsce4. miejsce2
28.KrzysztofGontarski2. miejsce1
29.KrzysztofGrabek1. miejsce2. miejsce2
30.AdamGrala12. miejsce6. miejsce2
31.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
32.AdamGrzesiak12. miejsce9. miejsce2
33.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
34.JerzyGrzybowski4. miejsce1
35.PiotrHorodecki9. miejsce6. miejsce2
36.JakubJanaszek2. miejsce2. miejsce2
37.OskarJass9. miejsce1
38.PiotrKalinkowski2. miejsce2. miejsce2
39.AndrzejKarczewski9. miejsce5. miejsce2
40.JolantaKarska3. miejsce3. miejsce2
41.AndrejKolesnik6. miejsce3. miejsce2
42.TatianaKolesnik4. miejsce6. miejsce2
43.PiotrKopacz9. miejsce1
44.MonikaKopka3. miejsce3. miejsce2
45.MarekKrajewski2. miejsce1
46.JarosławKurkowski9. miejsce1
47.PiotrKwieciński3. miejsce1
48.JerzyLański4. miejsce2. miejsce2
49.SebastianLasecki2. miejsce3. miejsce2
50.WojciechLasek3. miejsce1
51.JacekLewandowski4. miejsce6. miejsce2
52.SławomirLis8. miejsce6. miejsce2
53.ArturLugowow4. miejsce4. miejsce2
54.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce6. miejsce2
55.FabianMaleszewski8. miejsce4. miejsce2
56.MarianMatusewicz3. miejsce1. miejsce2
57.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
58.MarekMiłoszewski4. miejsce1
59.EwaMłynarska1. miejsce4. miejsce2
60.EwaMorawiec1. miejsce1. miejsce2
61.JerzyMurach3. miejsce1. miejsce2
62.JanuszNawrocki2. miejsce2. miejsce2
63.PawełNiewoliński1. miejsce2. miejsce2
64.PrzemysławOgrodziński1. miejsce1. miejsce2
65.JózefOrzoł12. miejsce6. miejsce2
66.MariuszPakulski3. miejsce1
67.PawełPasik8. miejsce1
68.AndrzejPastuszak6. miejsce1
69.RyszardPawluk10. miejsce1
70.LudmilaPerepechenaia4. miejsce3. miejsce2
71.SławomirPiechnik6. miejsce6. miejsce2
72.PawełPieluszyński1. miejsce9. miejsce2
73.KarolPik4. miejsce6. miejsce2
74.MariuszPopa3. miejsce3. miejsce2
75.BennoRaj8. miejsce1. miejsce2
76.JerzyRybicki1. miejsce1
77.PawelShorin8. miejsce2. miejsce2
78.IwonaSobotka2. miejsce1. miejsce2
79.GrzegorzSochacki13. miejsce1
80.JerzyStachowski3. miejsce3. miejsce2
81.DominikStatnik8. miejsce1
82.DamianStefańczyk12. miejsce3. miejsce2
83.GrażynaStefańska1. miejsce1. miejsce2
84.TomaszStopa1. miejsce3. miejsce2
85.AndrzejStruensee2. miejsce6. miejsce2
86.PiotrSuski4. miejsce4. miejsce2
87.JerzySzałapski1. miejsce2. miejsce2
88.SwietłanaSzczeptiewa3. miejsce4. miejsce2
89.MarekSzcześniewski4. miejsce1. miejsce2
90.ŁukaszSzmel6. miejsce1. miejsce2
91.MariuszSzmoniewski1. miejsce1. miejsce2
92.JacekSztubecki8. miejsce4. miejsce2
93.ArturSzymczak6. miejsce3. miejsce2
94.DariuszSzymkiewicz9. miejsce1
95.MałgorzataŚrednicka2. miejsce2. miejsce2
96.MariuszTroszak12. miejsce10. miejsce2
97.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce3. miejsce2
98.TomaszWelchowski8. miejsce1
99.KatarzynaWieluńska4. miejsce1
100.StanisławWikło1. miejsce2. miejsce2
101.SebastianWilczyński12. miejsce1
102.TomaszWroński6. miejsce2. miejsce2
103.LechZacharzewski1. miejsce1
104.JacekZbróg4. miejsce1

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/IQBbYN

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 104 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.MonikaKopka1970Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
2.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
3-4.JakubFirlus1979Katowice
3-4.WiktorDrude1978Rosja
5-6.ArturSzymczak1979-----
5-6.ŁukaszSzmel1981Warszawa
7-8.TomaszWelchowski1980Bydgoszcz
7-8.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3-4.JacekZbróg1966-----
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.DominikStatnik1974Gdańsk
5-8.ŁukaszFischer1975Gniezno
5-8.PawełPasik1978Warszawa
5-8.SławomirLis1974Warszawa
9-12.SebastianWilczyński1974Radom
9-12.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn
9-12.DamianStefańczyk1978Kielce
9-12.MariuszTroszak1976Gniezno
13.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.PawelShorin1972Rosja
5-8.RafałBogdański1965Piaseczno
5-8.JacekSztubecki1973-----
5-8.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
9-12.AdamGrzesiak1973OTB Lotka Ostrów Wlkp.
9-12.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
9-12.JózefOrzoł1970Olsztyn
9-12.AdamGrala1973Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.PiotrKalinkowski1965-----
3.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
4.KarolPik1967Warszawa
5.ZbigniewDolata1965Gniezno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.SławomirPiechnik1961Opole
4-6.TomaszWroński1963Wrocław
4-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
7-9.AndrzejKarczewski1963-----
7-9.PiotrHorodecki1954Warszawa
7-9.AndrzejDera1961-----
10.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
4.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Morawiec1986
2.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Jolanta Karska1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Ewa Golańska1960Iwona Sobotka1963
3.Maria Brzeźnicka1959Swietłana Szczeptiewa1965
4.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
3.Sebastian Lasecki1978Artur Szymczak1979
4.Jakub Firlus1979Fabian Maleszewski1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
4-6.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
4-6.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
4-6.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
7-9.Oskar Jass1974Jarosław Kurkowski1975
7-9.Adam Grzesiak1973Paweł Pieluszyński1970
7-9.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
10.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Głażewski1973Jerzy Szałapski1970
2.Pawel Shorin1972Tomasz Wroński1963
3.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
4.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970
5.Krzysztof Bogucki1972Andrzej Karczewski1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Stanisław Wikło1961
2.Piotr Kalinkowski1965Marek Krajewski1967
3-4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3-4.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
5-6.Karol Pik1967Piotr Łuszkiewicz1964
5-6.Andrzej Dera1961Zbigniew Dolata1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
5-6.Andrej Kolesnik1960Sławomir Piechnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Andrzej Antosiewicz1947Jerzy Lański1951
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3.Tomasz Stopa1967Agnieszka Trzcińska1980
4.Jacek Sztubecki1973Katarzyna Wieluńska1979

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3.Mariusz Popa1971Jolanta Karska1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Iwona Sobotka1963
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3-4.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3-4.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
5-6.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961
7.Zbigniew Dorna1963Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Zbigniew Bartosz1960Krystyna Cielecka1953
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960
4.Maciej Bysikiewicz1960Ewa Golańska1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn68
Gra podwójna kobiet15
Gra podwójna mężczyzn80
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników104
ilość kobiet20
ilość mężczyzn84
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×