Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:15 - 16.11.2014
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

Click here for english version.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 15.11.2014 r.

Program zawodów:
•13.11.2014 r. (czwartek) godz. 2000 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
•14.11.2014 r. (piątek) publikacja losowania i kolejności gier

•15.11.2014 r. (sobota) godz. 900 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 1000
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 2030 wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
•16.11.2014 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju: Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1988 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1983 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1978 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1973 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1968 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1963 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1958 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1953 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1948 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1943 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1938 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny : Tomasz Rogowski

5. Warunki uczestnictwa:
•opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
•podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
•posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek

6. System rozgrywek i rodzaje gier:
•grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe do 21 pkt
•turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
•w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
•zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
•wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)

7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8. Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 11.11.2014 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym .
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9. Organizator: Jacek Szafrański Tel. Kom 501020770 tel/fax (+48) 22 6647632. poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html
http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html
http://warszawa-noclegi.pl/

13. Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: bar restauracyjny 50 m od hali A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę


Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.PrzemysławAleksandrowicz4. miejsce9. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1. miejsce2
3.WladimirBabaew9. miejsce1
4.GeorgiBałukow4. miejsce7. miejsce2
5.TomaszBartosz4. miejsce9. miejsce2
6.ZbigniewBartosz2. miejsce9. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1
8.BeataBiałek5. miejsce6. miejsce2
9.AndrzejBittner2. miejsce1
10.RafałBogdański2. miejsce1. miejsce2
11.KrzysztofBogucki6. miejsce12. miejsce2
12.WojciechBorzęcki2. miejsce2. miejsce2
13.EwelinaBracha2. miejsce1
14.AgnieszkaBrojek1. miejsce4. miejsce2
15.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
16.BolesławCichocki4. miejsce2. miejsce2
17.KrystynaCielecka6. miejsce1
18.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
19.AndrzejDadas8. miejsce4. miejsce2
20.DorotaDanielak1. miejsce6. miejsce2
21.GrzegorzDąbrowski12. miejsce8. miejsce2
22.DariuszDąbrowski6. miejsce1
23.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce1. miejsce2
24.AlicjaDrężek11. miejsce1
25.BartoszDrozdowicz8. miejsce1
26.WiktorDrude4. miejsce3. miejsce2
27.SwietłanaDrude4. miejsce3. miejsce2
28.DanutaForyta2. miejsce4. miejsce2
29.AndrzejGajewski6. miejsce5. miejsce2
30.MarekGałczyński4. miejsce2. miejsce2
31.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
32.DorotaGawrońska-Popa2. miejsce4. miejsce2
33.PawełGłażewski6. miejsce11. miejsce2
34.KrzysztofGontarski1. miejsce6. miejsce2
35.BeataGórska3. miejsce7. miejsce2
36.IwonaGórska9. miejsce1
37.AdamGrala9. miejsce6. miejsce2
38.DorotaGrzejdak2. miejsce6. miejsce2
39.PrzemysławGrzeszkowiak9. miejsce3. miejsce2
40.MonikaJanduła3. miejsce9. miejsce2
41.AndrzejJanecki6. miejsce6. miejsce2
42.OskarJass12. miejsce1
43.JanKaczmarczyk3. miejsce4. miejsce2
44.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
45.TatianaKolesnik4. miejsce6. miejsce2
46.AndrejKolesnik7. miejsce1
47.PiotrKopacz12. miejsce1
48.MariuszKotlęga12. miejsce12. miejsce2
49.AndrzejKowalski6. miejsce2. miejsce2
50.PawełKoziara6. miejsce1
51.ZdzisławKozłowski6. miejsce1
52.DariuszKraszewski2. miejsce1
53.RyszardKuląg5. miejsce4. miejsce2
54.PiotrKwieciński4. miejsce6. miejsce2
55.JerzyLański4. miejsce4. miejsce2
56.SebastianLasecki4. miejsce8. miejsce2
57.WojciechLasek9. miejsce7. miejsce2
58.EwaLesiuk5. miejsce11. miejsce2
59.JacekLewandowski8. miejsce3. miejsce2
60.TomaszLipski4. miejsce2. miejsce2
61.SławomirLis8. miejsce1
62.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce6. miejsce2
63.GrzegorzMaleszewski9. miejsce1
64.FabianMaleszewski2. miejsce5. miejsce2
65.KatarzynaMałyszko6. miejsce1
66.PawełMela4. miejsce6. miejsce2
67.MariuszMichniewicz2. miejsce6. miejsce2
68.MarekMiłoszewski6. miejsce1
69.EwaMorawiec2. miejsce2. miejsce2
70.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
71.JerzyMurach3. miejsce1. miejsce2
72.PrzemysławOgrodziński1. miejsce2. miejsce2
73.KarolinaOlejarz3. miejsce9. miejsce2
74.JózefOrzoł8. miejsce1
75.JacekOsadnik6. miejsce6. miejsce2
76.MariuszPakulski4. miejsce1
77.PawełPasik8. miejsce1
78.LechPerko4. miejsce1
79.SławomirPiechnik9. miejsce6. miejsce2
80.KarolPik1. miejsce1
81.BożenaPisarska3. miejsce6. miejsce2
82.MariuszPopa6. miejsce11. miejsce2
83.GrzegorzPradela3. miejsce4. miejsce2
84.JerzyPtaszyński6. miejsce4. miejsce2
85.BennoRaj1. miejsce2. miejsce2
86.MarekRosa6. miejsce4. miejsce2
87.JanuszRudziński4. miejsce1
88.MariuszRurarz8. miejsce8. miejsce2
89.JerzyRybicki1. miejsce6. miejsce2
90.PawelShorin2. miejsce6. miejsce2
91.MaciejSidorowicz4. miejsce8. miejsce2
92.MariuszSmolich4. miejsce12. miejsce2
93.IwonaSobotka1. miejsce1
94.PiotrSobotka1. miejsce1. miejsce2
95.GrzegorzSochacki12. miejsce12. miejsce2
96.JerzyStachowski9. miejsce3. miejsce2
97.RafałStolarczyk13. miejsce12. miejsce2
98.TomaszStopa4. miejsce9. miejsce2
99.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
100.HenrykSwoboda7. miejsce6. miejsce2
101.YevgenSyryanny7. miejsce4. miejsce2
102.JacekSzafrański4. miejsce1
103.JerzySzałapski2. miejsce1. miejsce2
104.ŁukaszSzmel1. miejsce9. miejsce2
105.MariuszSzmoniewski1. miejsce1. miejsce2
106.ArturSzymczak6. miejsce3. miejsce2
107.RobertŚmierzchalski1. miejsce2. miejsce2
108.ArkadiuszŚmierzchalski2. miejsce1
109.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce1
110.LeopoldTukendorf6. miejsce1
111.UmeshWadhwa6. miejsce1
112.AleksandrWerbetckii4. miejsce9. miejsce2
113.StanisławWikło2. miejsce2. miejsce2
114.AndrzejWinek12. miejsce1
115.MariuszWojnowicz6. miejsce1
116.WaldemarWolański5. miejsce6. miejsce2
117.MałgorzataWoźniak4. miejsce4. miejsce2
118.TomaszWroński9. miejsce6. miejsce2
119.MichałZakrzewski1. miejsce1
120.JacekZbróg8. miejsce12. miejsce2
121.DariuszZgorzałek4. miejsce6. miejsce2
122.ZbigniewZięba10. miejsce6. miejsce2
123.JanŻórawiński4. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 123 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałZakrzewski1982UTS Akro-Bad Warszawa
2.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.ArturSzymczak1979-----
5-6.AndrzejGajewski1982Olsztyn
7.YevgenSyryanny1980Ukraina

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3-4.MariuszSmolich1975-----
5-8.MariuszRurarz1975Białystok
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.JacekZbróg1966-----
5-8.PawełPasik1978Warszawa
9-12.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
9-12.GrzegorzDąbrowski1977-----
9-12.AndrzejWinek1975MKS Garwolin
9-12.MariuszKotlęga1977-----
13.RafałStolarczyk1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.RafałBogdański1965Piaseczno
3-4.AleksandrWerbetckii1973Rosja
3-4.MaciejSidorowicz1972-----
5-6.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
5-6.MariuszWojnowicz1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3-4.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
5-6.PawełKoziara1964Lublin
5-6.UmeshWadhwa1968Indie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4-5.RyszardKuląg1963-----
4-5.WaldemarWolański1961-----
6-9.TomaszWroński1963Wrocław
6-9.SławomirPiechnik1961Opole
10.ZbigniewZięba1962-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
7.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.JerzyLański1951Łódź
3-4.GeorgiBałukow1953Rosja
5-6.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4-6.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
4-6.AndrzejKowalski1945Kielce
4-6.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
7-9.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida
7-9.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
7-9.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Dorota Grzejdak1967Ewa Morawiec1986
3.Monika Janduła1986Karolina Olejarz1982
4.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
5.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Danuta Foryta1968Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Beata Górska1969Bożena Pisarska1967
4.Tatiana Kolesnik1961Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
3.Jacek Lewandowski1974Artur Szymczak1979
4.Przemysław Aleksandrowicz1978Yevgen Syryanny1980
5.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
2.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
5-8.Grzegorz Dąbrowski1977Sebastian Lasecki1978
5-8.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
5-8.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
5-8.Andrzej Dadas1969Sławomir Lis1974
9-12.Mariusz Smolich1975Rafał Stolarczyk1976
9-12.Krzysztof Bogucki1972Mariusz Kotlęga1977
9-12.Grzegorz Sochacki1968Jacek Zbróg1966
9-12.Oskar Jass1974Piotr Kopacz1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karol Pik1967Piotr Sobotka1964
2.Benno Raj1966Pawel Shorin1972
3.Jan Kaczmarczyk1970Grzegorz Pradela1965
4-6.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970
4-6.Paweł Mela1967Mariusz Popa1971
4-6.Paweł Głażewski1973Piotr Łuszkiewicz1964
7-9.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
7-9.Wladimir Babaew1967Aleksandr Werbetckii1973
7-9.Adam Grala1973Wojciech Lasek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
2.Dariusz Kraszewski1962Stanisław Wikło1961
3-4.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951
5-6.Sławomir Piechnik1961Waldemar Wolański1961
5-6.Tomasz Wroński1963Zbigniew Zięba1962
7.Georgi Bałukow1953Andrej Kolesnik1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3-4.Janusz Rudziński1955Jacek Szafrański1952
3-4.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
5-6.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
5-6.Andrzej Janecki1947Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Paweł Gasz1942
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jean-Sylvain Delepaut1976Dominika Cygan1983
2.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
3.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
4-6.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
4-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
4-6.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
7-9.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
7-9.Przemysław Aleksandrowicz1978Iwona Górska1984
7-9.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
10-11.Paweł Głażewski1973Ewa Lesiuk1980
10-11.Mariusz Popa1971Alicja Drężek1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
3-4.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
3-4.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
5-6.Adam Grala1973Katarzyna Małyszko1967
5-6.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
7.Wojciech Lasek1970Beata Górska1969

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3-4.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3-4.Grzegorz Pradela1965Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
5-6.Dariusz Zgorzałek1959Bożena Pisarska1967

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn68
Gra podwójna kobiet21
Gra podwójna mężczyzn96
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn29
ilość uczestników123
ilość kobiet25
ilość mężczyzn98
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (14 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (12.5 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikMonika Janduła (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×