III Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:06 - 07.04.2013
Miejscowość:Katowice
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

III OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ PAWŁA GASZA
Krajowy Turniej Seniorów w Badmintonie


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

1.Organizatorzy:
• Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń
• Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „Czarni” przy K.W.K „Wieczorek”, 40-423 Katowice ul. Plac Wyzwolenia 7
• Urząd Miasta Katowice

Osoby odpowiedzialne za organizację:
Wojciech PALIKIJ tel. 793660393
Dariusz ŁYCZKO

2. Termin i miejsce turnieju:
6 -7 kwietnia 2013, Ośrodek Sportowy Szopienice, ul. 11 Listopada 16, 40-387 Katowice,
Ilość boisk: 9

3.Program czasowy:
6 kwietnia 2013 (sobota)
- gry pojedyncze od godz. 9.00 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety);
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
7 marca 2013 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych od godz. 9.00

4. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1978-1987
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1978-1982
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937.

5. System rozgrywania turnieju:
• grupowo-pucharowy trójkowy,
• turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
• zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
• zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
• rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 4,
- opłacenie wpisowego,
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

7. Zgłoszenia do turnieju:
• zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych należy przesłać do 2 kwietnia 2013 (wtorek) na adres sędziego głównego: [email protected]
• zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać: numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
• ewentualnie mogą podać deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie, inne informacje
• Sędzia główny: Artur POLICIŃSKI (licencja # 32), e-mail: [email protected]

8. Wpisowe:
25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody:
Puchary, dla finalistów we wszystkich kategoriach wiekowych w miarę możliwości organizatora.

10. Sędzia główny turnieju, losowanie:
• Artur POLICIŃSKI, e-mail: [email protected], tel. 519065603
• Losowanie – 5.04.2013 (piątek), godz. 20:00, 42-200 Częstochowa, ul. Kruszwicka 7

11. Baza noclegowa:
• EuroHotel Katowice
ul. Zofii Nałkowskiej 10
40-425 Katowice
Tel. +32 2554 682
www.eurohotelkatowice.pl
• Inne dostępne miejsca noclegowe na terenie miasta Katowice
• Rezerwacja noclegów we własnym zakresie.

12.Wieczorek integracyjny:
• 6 kwietnia 2013 godz. 21.00 (nie wcześniej niż po zakończeniu gier turniejowych), Sala Bankietowa w Euro Hotelu, Katowice, ul. Zofii Nałkowskiej 10. Koszt 45 złotych od osoby, płatne przy zapisach do gier.
• Zgłoszenia udziału w wieczorku prosimy nadsyłać do organizatora ([email protected]) do 3 kwietnia 2013. Ilość miejsc ograniczona.

13. Wyżywienie:
możliwość zamówienia obiadów na sali sportowej

14. Postanowienia końcowe:
• Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
• Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
• Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2012/2013 ogłoszona przez PZBad.
• W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
• Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
• Sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali, przez cały czas trwania turnieju.
• Lista zgłoszeń do turnieju oraz losowanie zostanie zamieszczona na stronie: www.bad-uniabierun.pl
• Wszelkie pytania proszę kierować do: Wojciech PALIKIJ, tel. 793660393, e-mail: [email protected]

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/JgWVSW.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarBedrunka6. miejsce1
2.JacekBełus3. miejsce6. miejsce2
3.GrażynaBełus6. miejsce1
4.BeataBiałek3. miejsce1
5.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
6.AndrzejBittner8. miejsce6. miejsce2
7.RobertBorszcz11. miejsce1
8.WojciechBorzęcki2. miejsce3. miejsce2
9.MaciejBysikiewicz4. miejsce1
10.HenrykCiążyński6. miejsce1
11.GrzegorzDąbrowski9. miejsce8. miejsce2
12.ZbigniewDorna4. miejsce1
13.JakubFirlus1. miejsce1. miejsce2
14.DanutaForyta4. miejsce1. miejsce2
15.MarekGałczyński2. miejsce5. miejsce2
16.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
17.KrzysztofGrabek6. miejsce4. miejsce2
18.AndrzejGrzechnik3. miejsce4. miejsce2
19.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
20.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce2. miejsce2
21.JerzyGrzybowski3. miejsce4. miejsce2
22.CzesławGwiazda2. miejsce4. miejsce2
23.AndrzejJanecki4. miejsce2. miejsce2
24.JanKaczmarczyk1. miejsce8. miejsce2
25.AnnaKempa3. miejsce1
26.MagdalenaKoba1. miejsce2. miejsce2
27.PiotrKopacz4. miejsce1
28.MonikaKopka4. miejsce1
29.AndrzejKowalski4. miejsce3. miejsce2
30.MaciejKozieł9. miejsce6. miejsce2
31.JarosławKurkowski4. miejsce1
32.KrzysztofLatawski4. miejsce1. miejsce2
33.EwaLesiuk3. miejsce2. miejsce2
34.AgataLipowska1. miejsce3. miejsce2
35.MarcinLipowski2. miejsce3. miejsce2
36.TomaszLipski2. miejsce3. miejsce2
37.MariuszMaczuga2. miejsce2. miejsce2
38.BogdanMatoga6. miejsce6. miejsce2
39.ArkadiuszMizio9. miejsce4. miejsce2
40.KrzysztofMyalski6. miejsce4. miejsce2
41.JarosławOciepa2. miejsce3. miejsce2
42.KarolinaOlejarz2. miejsce1. miejsce2
43.JacekOsadnik6. miejsce8. miejsce2
44.JerzyPałasz6. miejsce7. miejsce2
45.ZdzisławPiekoszewski4. miejsce6. miejsce2
46.PrzemysławPohl2. miejsce3. miejsce2
47.ŁukaszPohl11. miejsce2. miejsce2
48.KamilPopławski6. miejsce6. miejsce2
49.GrzegorzPradela4. miejsce2. miejsce2
50.ZdzisławaPrędka4. miejsce6. miejsce2
51.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
52.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
53.ArturPupin4. miejsce4. miejsce2
54.MaciejPustelnik1. miejsce4. miejsce2
55.AnnaPustelnik3. miejsce4. miejsce2
56.GrzegorzRadecki2. miejsce2. miejsce2
57.MarekRosa6. miejsce2. miejsce2
58.MarcinRykała9. miejsce6. miejsce2
59.MariuszSmolich3. miejsce1
60.DamianStefańczyk5. miejsce4. miejsce2
61.RafałStolarczyk6. miejsce6. miejsce2
62.TomaszStopa2. miejsce2. miejsce2
63.AndrzejStruensee9. miejsce7. miejsce2
64.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
65.ŁukaszSzmel1. miejsce1. miejsce2
66.MariuszSzmoniewski1. miejsce2. miejsce2
67.RobertŚmierzchalski1. miejsce4. miejsce2
68.MałgorzataŚrednicka2. miejsce4. miejsce2
69.JanToczek4. miejsce5. miejsce2
70.ArlenaTrecka4. miejsce1
71.AndrzejTurowski4. miejsce1. miejsce2
72.SoniaWachowska4. miejsce2. miejsce2
73.StanisławWikło1. miejsce1
74.BożenaWołkowycka2. miejsce5. miejsce2
75.GrzegorzWójcik4. miejsce2. miejsce2
76.MarcinWybierek3. miejsce3. miejsce2
77.JaromirZaradny7. miejsce1
78.JacekZbróg1. miejsce1
79.MaciejŻmudziński6. miejsce5. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/3cN51Q

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 79 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.AnnaPustelnik1970-----
4.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
4.ArturPupin1975LUKS Victoria Domecko
5.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
3.MariuszSmolich1975-----
4-6.KrzysztofGrabek1973Wrocław
4-6.RafałStolarczyk1976-----
4-6.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa
7-9.ArkadiuszMizio1974-----
7-9.GrzegorzDąbrowski1977-----
7-9.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
10-11.ŁukaszPohl1976Katowice
10-11.RobertBorszcz1974Zabrze

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
2.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
4.ZdzisławPiekoszewski1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejPustelnik1967-----
2.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
5-6.JerzyPałasz1967-----
5-6.BogdanMatoga1963-----
7.JaromirZaradny1966-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
4-6.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
4-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4-6.KrzysztofMyalski1961-----
7-9.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
7-9.MaciejKozieł1959-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
3-4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5-6.MaciejŻmudziński1944Częstochowa
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa
4.JanToczek1936Kęty

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Karolina Olejarz1982Bożena Wołkowycka1971
3.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980
4.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Łukasz Szmel1981
2.Łukasz Pohl1976Przemysław Pohl1978
3.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
4.Arkadiusz Mizio1974Artur Pupin1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5-6.Rafał Stolarczyk1976Marcin Rykała1977
5-6.Zdzisław Piekoszewski1970Kamil Popławski1974
7-8.Andrzej Bittner1956Grzegorz Dąbrowski1977
7-8.Jan Kaczmarczyk1970Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
3-4.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
3-4.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
5-6.Maciej Kozieł1959Bogdan Matoga1963
5-6.Waldemar Bedrunka1966Henryk Ciążyński1959
7.Jerzy Pałasz1967Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Marek Szcześniewski1958
2.Marek Rosa1958Mariusz Szmoniewski1960
3.Jacek Bełus1954Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Janecki1947
3.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
4.Czesław Gwiazda1942Jerzy Grzybowski1936
5.Jan Toczek1936Maciej Żmudziński1944

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
2.Grzegorz Radecki1972Ewa Lesiuk1980
3.Przemysław Pohl1978Anna Kempa1985
4.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5.Marek Gałczyński1969Bożena Wołkowycka1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Danuta Foryta1968
2.Grzegorz Pradela1965Sonia Wachowska1968
3-4.Maciej Pustelnik1967Anna Pustelnik1970
3-4.Krzysztof Myalski1961Arlena Trecka1970
5-6.Andrzej Bittner1956Zdzisława Prędka1945
5-6.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn51
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn59
Gra mieszana kobiet17
Gra mieszana mężczyzn18
ilość uczestników79
ilość kobiet16
ilość mężczyzn63
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (8.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×