XIII Podlaski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:11 - 12.10.2014
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

XIII Podlaski Turniej Seniorów 11-12.10.2014

1. Organizator:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29 Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Andrzej Kaftański tel.508289241 , e-mail: [email protected]

2. Miejsce: Hala Sportowa SP32 Białystok, ul. Pietrasze 29 -5 boisko za zgodą zawodników

3. Program:
- 09.10.2013 (czwartek) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych – Białystok, ul. Pietrasze 29
- 11.10.2013 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 0 -2, (od 25+ do 40+)
- 11.10.2013 (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 3-9 (od 45+ do 75+)
- 11.10.2013 (sobota) nie wcześniej niż godz. 10.30 rozpoczęcie gier podwójnych
- 12.10.2013 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju: Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety – (25+) ur. w 1988 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1983 i starsi
- gr.1 (35+) ur. w 1978 i starsi
- gr.2 (40+) ur. w 1973 i starsi
- gr.3 (45+) ur. w 1968 i starsi
- gr.4 (50+) ur. w 1963 i starsi
- gr.5 (55+) ur. w 1958 i starsi
- gr.6 (60+) ur. w 1953 i starsi
- gr.7 (65+) ur. w 1948 i starsi
- gr.8 (70+) ur. w 1943 i starsi
- gr.9 (75+) ur. w 1938 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. Sędzia główny: Grażyna Stepaniuk lic. # 46, e-mail: [email protected]

7. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 25 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek.

8. System rozgrywek i rodzaje gier:
- grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzysetowe;
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego;
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

9. Rozstawianie: wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

10. Zgłoszenia:
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 07.10.2014 (wtorek) godz. 24.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego e-mail: [email protected]
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo poszukujące partnera)
d. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

11. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2014/2015.

12. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

13. Zakwaterowanie:
a) Pokoje w Szkole Podstawowej Nr32 (przy hali), cena 30zł. Rezerwacja Andrzej Kaftański tel. 508 289 241 , e-mail: [email protected]
b) Hotel ZAJAZD PODLASIE (ok.2km od hali) ul.27 lipca 24/1 - rezerwacja bezpośrednio w hotelu www.hotelpodlasie.pl , tel.085 67 505 86
c) BADDERS Club (ok 500m od hali) tel 608 344 941 www.badders.pl ,

14. Wyżywienie: możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej.
Zgłoszenia na obiady: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, [email protected] o2.pl

15. Wieczorek integracyjny (kolacja szwedzki stół, muzyka) - stołówka SP32 (sobota) godz. 21.00
(nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier); cena 45 zł od osoby (zawodnika).

16. Sponsorzy:
YONEX – Vector Sport www.vektorsport.pl

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.hubal.bialystok.pl i www.ebadminton.com.pl
Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz4. miejsce6. miejsce2
2.WladimirBabaew1. miejsce4. miejsce2
3.AlexeyBakushev4. miejsce1. miejsce2
4.GeorgiBałukow3. miejsce5. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz3. miejsce2. miejsce2
6.AndrzejBittner2. miejsce1
7.EwelinaBracha5. miejsce1. miejsce2
8.AgnieszkaBrojek4. miejsce4. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka4. miejsce1. miejsce2
10.BolesławCichocki4. miejsce2. miejsce2
11.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
12.DorotaDanielak1. miejsce2. miejsce2
13.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce1
14.BartoszDrozdowicz8. miejsce6. miejsce2
15.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
16.SwietłanaDrude2. miejsce1. miejsce2
17.AndrzejGajewski1. miejsce2. miejsce2
18.MarekGałczyński2. miejsce1. miejsce2
19.DorotaGawrońska-Popa5. miejsce3. miejsce2
20.KrzysztofGontarski1. miejsce2. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
22.PiotrHorodecki4. miejsce6. miejsce2
23.AndrzejJanecki1. miejsce4. miejsce2
24.DawidJanus6. miejsce1
25.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
26.PiotrKopacz3. miejsce2. miejsce2
27.AndrzejKowalski3. miejsce6. miejsce2
28.ZdzisławKozłowski6. miejsce4. miejsce2
29.MirosławKrynicki1. miejsce3. miejsce2
30.WojciechLasek4. miejsce2. miejsce2
31.JacekLewandowski4. miejsce1. miejsce2
32.ArturLugowow5. miejsce2. miejsce2
33.NataszaLugowowa3. miejsce1
34.FabianMaleszewski3. miejsce2. miejsce2
35.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
36.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
37.MarekMiałkowski8. miejsce6. miejsce2
38.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
39.KrzysztofMielech5. miejsce1
40.ZygmuntModzelewski4. miejsce1
41.EwaMorawiec3. miejsce3. miejsce2
42.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
43.JerzyMurach2. miejsce2. miejsce2
44.AndrzejNiebrzydowski4. miejsce3. miejsce2
45.PrzemysławOgrodziński3. miejsce3. miejsce2
46.JózefOrzoł3. miejsce1
47.LechPerko6. miejsce4. miejsce2
48.KarolPik3. miejsce3. miejsce2
49.MariuszPopa2. miejsce3. miejsce2
50.BennoRaj1. miejsce7. miejsce2
51.MarekRosa4. miejsce1
52.MariuszRurarz6. miejsce4. miejsce2
53.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
54.PawelShorin3. miejsce1. miejsce2
55.MaciejSidorowicz2. miejsce4. miejsce2
56.BogdanStankiewicz3. miejsce4. miejsce2
57.TomaszStopa2. miejsce4. miejsce2
58.AndrzejStruensee2. miejsce6. miejsce2
59.MichałSuski4. miejsce4. miejsce2
60.JerzySzałapski1. miejsce1
61.SwietłanaSzczeptiewa2. miejsce1
62.MariuszSzmoniewski1. miejsce2. miejsce2
63.RobertŚmierzchalski1. miejsce6. miejsce2
64.ArkadiuszŚmierzchalski6. miejsce1
65.InessaTravkina4. miejsce1
66.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce4. miejsce2
67.LeopoldTukendorf2. miejsce1
68.AndrzejUstymowicz4. miejsce1
69.AndrejVolkov7. miejsce3. miejsce2
70.GrzegorzWłodarczyk4. miejsce2. miejsce2
71.AdamWojciuk2. miejsce1
72.WaldemarWolański3. miejsce1. miejsce2
73.MałgorzataZalewska5. miejsce1
74.KazimierzZalewski4. miejsce5. miejsce2
75.DariuszZgorzałek4. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 75 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGajewski1982Olsztyn
2.AdamWojciuk1980-----
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4.AlexeyBakushev1980Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.MichałSuski1977AZSUM Łódź
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
5-6.DawidJanus1974-----
7-8.MarekMiałkowski1976Olsztyn
7-8.BartoszDrozdowicz1974Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzySzałapski1970Gdynia
2.MaciejSidorowicz1972-----
3.PawelShorin1972Rosja
4.WojciechLasek1970Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.KarolPik1967Warszawa
4.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
5.KrzysztofMielech1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.WaldemarWolański1961Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.LechPerko1956-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.GeorgiBałukow1953Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
3.Anna Białasiewicz1970Ewa Morawiec1986
4.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
5.Ewelina Bracha1973Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Alexey Bakushev1980Wiktor Drude1978
2.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981
3.Piotr Kopacz1972Przemysław Ogrodziński1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Jacek Lewandowski1974
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
3-4.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
5-6.Bartosz Drozdowicz1974Marek Miałkowski1976
5-6.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
7.Benno Raj1966Andrej Volkov1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
2.Wojciech Lasek1970Mariusz Popa1971
3.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
4.Andrzej Ustymowicz1969Kazimierz Zalewski1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Krynicki1967Waldemar Wolański1961
2.Jerzy Murach1962Mariusz Szmoniewski1960
3.Karol Pik1967Bogdan Stankiewicz1966
4.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
5.Georgi Bałukow1953Artur Lugowow1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3-4.Zygmunt Modzelewski1958Zdzisław Kozłowski1954
3-4.Andrzej Janecki1947Marek Rosa1958
5-6.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
5-6.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
3.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
4.Tomasz Stopa1967Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Dorota Danielak1974
3.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Piotr Kopacz1972Anna Białasiewicz1970
3.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
4.Wladimir Babaew1967Inessa Travkina1969

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
3.Mirosław Krynicki1967Katarzyna Małyszko1967
4.Bogdan Stankiewicz1966Agnieszka Brojek1967
5.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet1
Gra pojedyncza mężczyzn45
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników75
ilość kobiet16
ilość mężczyzn59
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (7 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×