IV Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:05 - 06.04.2014
Miejscowość:Katowice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

IV OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ SENIORÓW
Pawła Gasza w Badmintonie


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

1.Organizatorzy:
• Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „Czarni” przy K.W.K „Wieczorek”,
40-423 Katowice ul. Plac Wyzwolenia 7
• Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń
• Urząd Miasta Katowice

Osoby odpowiedzialne za organizację:
Wojciech Palikij tel. 793660393
Dariusz Łyczko

2. Termin i miejsce turnieju:
5 kwietnia 2014, Ośrodek Sportowy Szopienice, ul. 11 Listopada 16, 40-387 Katowice,
Ilość boisk: minimum 9

3.Program czasowy:
4 kwietnia 2014 (piątek):
- losowanie o godz. 16:00 (Bogatki k.Piaseczna)
5 kwietnia 2014 (sobota)
- odprawa techniczna 8:30;
- gry pojedyncze od godz. 9.00 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30;
- planowane zakończenie turnieju – godz. 21.00

4. Kategorie wiekowe:
• Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1979-1988
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1979-1983
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938.
• Dodatkowo zostanie rozegrany turniej open amatorów kobiet i mężczyzn (gry pojedyncze i podwójne)

5. System rozgrywania turnieju:
• grupowo-pucharowy trójkowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
• turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
• zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
• zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
• rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.
• turniej amatorów będzie rozgrywany systemem do dwóch przegranych
• rozgrywane będą mecze o 3-cie miejsca

6. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 4,
- opłacenie wpisowego,
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

7. Zgłoszenia do turnieju:
• zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 3 kwietnia 2014 godz. 24:00 (czwartek)
na adres e-mail: [email protected]
• zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać: numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
• ewentualnie mogą podać deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje
• zawodnicy startujący w turnieju amatorskim proszeni są o dopisek „turniej amatorów”
8. Wpisowe:
30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody:
Puchary, dla finalistów we wszystkich kategoriach wiekowych w miarę możliwości organizatora

10. Sędzia główny turnieju:
Tomasz Rogowski

11. Baza noclegowa:
• Preferowany hotel:
Park Hotel Diament Katowice
ul. Wita Stwosza 37
40-042 Katowice
Cena noclegu: 60zł
Rezerwacja noclegów u Pani Ewy Lesiuk (tel: 607510168, e-mail [email protected]) do 2 kwietnia 2014r.
Rezerwacja bezposrednia w hotelu nie gwarantuje niskiej ceny
www.hotelediament.pl
• Inne dostępne miejsca noclegowe na terenie miasta Katowice

12.Wieczorek integracyjny:
• 5 kwietnia 2013 godz. 21.00 (nie wcześniej niż po zakończeniu gier turniejowych), Sala Bankietowa w Park Hotel Diament, Katowice, ul. Wita Stwosza 37. Koszt 60 złotych od osoby, płatne przy zapisach do gier.
• Zgłoszenia udziału w wieczorku prosimy nadsyłać do Pani Ewy Lesiuk ([email protected]) do 2 kwietnia 2014. Ilość miejsc ograniczona.
13. Wyżywienie:
• brak wyżywienia w hali sportowej, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.
14. Postanowienia końcowe:
• Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
• Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2013/2014 ogłoszona przez PZBad.
• W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
• Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
• Sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali, przez cały czas trwania turnieju.
• Wszelkie pytania proszę kierować do Pana Wojciecha Palikij, tel. 793660393,
e-mail: [email protected]
• Lista osób zgłoszenia do turnieju będzie zamieszczona na stronie internetowej www.ebadminton.com.pl oraz www.uksuniabierun.pl

ZAPRASZAMY DO KATOWIC

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce2. miejsce2
2.KamilaAugustyn1. miejsce1
3.WaldemarBedrunka6. miejsce1
4.JacekBełus1. miejsce2. miejsce2
5.GrażynaBełus3. miejsce2. miejsce2
6.BeataBiałek4. miejsce6. miejsce2
7.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
8.RobertBorszcz8. miejsce10. miejsce2
9.WojciechBorzęcki1. miejsce5. miejsce2
10.EwelinaBracha3. miejsce4. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek1. miejsce6. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
14.PiotrChrzęszczyk6. miejsce1
15.DominikaCygan2. miejsce1. miejsce2
16.DorotaDanielak1. miejsce3. miejsce2
17.ZbigniewDorna5. miejsce2. miejsce2
18.WiktorDrude3. miejsce6. miejsce2
19.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
20.JakubFirlus4. miejsce4. miejsce2
21.DanutaForyta5. miejsce3. miejsce2
22.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
23.PawełGasz1. miejsce4. miejsce2
24.AndrzejGasz1. miejsce3. miejsce2
25.RobertGładych4. miejsce6. miejsce2
26.KrzysztofGrabek6. miejsce2. miejsce2
27.AdamGrala9. miejsce6. miejsce2
28.DorotaGrzejdak1. miejsce4. miejsce2
29.CzesławGwiazda2. miejsce5. miejsce2
30.WojciechHalama10. miejsce10. miejsce2
31.PiotrHorodecki3. miejsce3. miejsce2
32.OskarJass2. miejsce1
33.JerzyKazimierczak9. miejsce1
34.AnnaKempa6. miejsce1
35.MagdalenaKoba3. miejsce1. miejsce2
36.PiotrKopacz6. miejsce1. miejsce2
37.MonikaKopka1. miejsce6. miejsce2
38.DariuszKraszewski3. miejsce2. miejsce2
39.JarosławKurkowski6. miejsce3. miejsce2
40.PiotrKwieciński3. miejsce6. miejsce2
41.KrzysztofLatawski9. miejsce3. miejsce2
42.MarekLenartowicz6. miejsce9. miejsce2
43.EwaLesiuk4. miejsce3. miejsce2
44.TomaszLipski6. miejsce5. miejsce2
45.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce1. miejsce2
46.MariuszMaczuga3. miejsce4. miejsce2
47.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
48.FabianMaleszewski6. miejsce4. miejsce2
49.AndrzejMalkusz8. miejsce1
50.KatarzynaMałyszko4. miejsce4. miejsce2
51.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
52.EwaMorawiec2. miejsce7. miejsce2
53.PrzemysławOgrodziński2. miejsce7. miejsce2
54.RadosławOlczak2. miejsce4. miejsce2
55.KarolinaOlejarz2. miejsce2. miejsce2
56.JacekOsadnik2. miejsce2. miejsce2
57.MariuszPakulski3. miejsce1
58.LechPerko1. miejsce1. miejsce2
59.ŁukaszPohl6. miejsce1
60.PrzemysławPohl6. miejsce3. miejsce2
61.GrzegorzPradela3. miejsce6. miejsce2
62.ZdzisławaPrędka2. miejsce3. miejsce2
63.JacekPrędki1. miejsce1. miejsce2
64.KazimierzPrędki4. miejsce3. miejsce2
65.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
66.MaciejPustelnik2. miejsce1
67.GrzegorzRadecki9. miejsce1
68.BennoRaj1. miejsce6. miejsce2
69.MarekRosa3. miejsce1
70.SławomirRosa6. miejsce4. miejsce2
71.JerzyRybicki2. miejsce6. miejsce2
72.MarcinRykała4. miejsce1
73.MariuszSmolich3. miejsce9. miejsce2
74.DamianStefańczyk6. miejsce6. miejsce2
75.GrażynaStefańska2. miejsce1. miejsce2
76.RafałStolarczyk7. miejsce9. miejsce2
77.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
78.AndrzejStruensee3. miejsce3. miejsce2
79.PiotrSuski1. miejsce1. miejsce2
80.HenrykSwoboda4. miejsce2. miejsce2
81.JacekSzafrański3. miejsce1
82.JerzySzałapski6. miejsce5. miejsce2
83.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
84.ŁukaszSzmel1. miejsce2. miejsce2
85.MałgorzataŚrednicka4. miejsce2. miejsce2
86.KrzysztofTeresiński6. miejsce9. miejsce2
87.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce3. miejsce2
88.AndrzejTurowski3. miejsce3. miejsce2
89.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
90.HenrykWocka4. miejsce6. miejsce2
91.BożenaWołkowycka4. miejsce6. miejsce2
92.MałgorzataWoźniak5. miejsce6. miejsce2
93.GrzegorzWójcik6. miejsce4. miejsce2
94.ArturWymysłowski6. miejsce9. miejsce2
95.JacekZbróg2. miejsce2. miejsce2
96.PawełZemanek1. miejsce1
97.BeataZięba6. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 97 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.BeataZięba1984-----
5-6.AnnaKempa1985-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MonikaKopka1970Kielce
2.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGasz1982-----
2.RadosławOlczak1973-----
3.WiktorDrude1978Rosja
4.JakubFirlus1979Katowice
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5-6.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
7.RafałStolarczyk1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełZemanek1978-----
2.JacekZbróg1966-----
3.MariuszSmolich1975-----
4.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
5-6.MarekLenartowicz1975-----
5-6.DamianStefańczyk1978Kielce
7-8.AndrzejMalkusz1974-----
7-8.RobertBorszcz1974Zabrze

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
4-6.JerzySzałapski1970Gdynia
4-6.KrzysztofTeresiński1970-----
4-6.KrzysztofGrabek1973Wrocław
7-9.AdamGrala1973Ruciane-Nida
7-9.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
7-9.GrzegorzRadecki1972Bieruń
10.WojciechHalama1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.MaciejPustelnik1967-----
3.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4.RobertGładych1965-----
5-6.ArturWymysłowski1964-----
5-6.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSuski1961Warszawa
2.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
3.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
4.HenrykWocka1963-----
5.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LechPerko1956-----
2.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
3.PiotrHorodecki1954Warszawa
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Ewa Morawiec1986Karolina Olejarz1982
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Beata Białek1985Ewa Lesiuk1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
3.Ewelina Bracha1973Magdalena Koba1971
4.Katarzyna Małyszko1967Bożena Wołkowycka1971
5.Danuta Foryta1968Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Prędki1965Łukasz Szmel1981
2.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
3.Andrzej Gasz1982Krzysztof Latawski1956
4.Fabian Maleszewski1981Radosław Olczak1973
5.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
4-6.Benno Raj1966Adam Grala1973
4-6.Łukasz Pohl1976Przemysław Pohl1978
4-6.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
7-9.Jerzy Kazimierczak1974Marek Lenartowicz1975
7-9.Mariusz Smolich1975Rafał Stolarczyk1976
7-9.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
10.Robert Borszcz1974Wojciech Halama1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Piotr Łuszkiewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
4.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
5-6.Robert Gładych1965Sławomir Rosa1961
5-6.Waldemar Bedrunka1966Henryk Wocka1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Dariusz Kraszewski1962Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Bełus1954Lech Perko1956
2.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
5.Wojciech Borzęcki1947Czesław Gwiazda1942

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Kamila Augustyn1982
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3.Przemysław Pohl1978Ewa Lesiuk1980
4.Jakub Firlus1979Dorota Grzejdak1967
5-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
5-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
7.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
4.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
5-6.Piotr Chrzęszczyk1972Bożena Wołkowycka1971
5-6.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Dariusz Kraszewski1962Ewa Młynarska1967
3.Andrzej Turowski1965Danuta Foryta1968
4.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
5-6.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
5-6.Grzegorz Pradela1965Małgorzata Woźniak1957

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn52
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn66
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn25
ilość uczestników97
ilość kobiet26
ilość mężczyzn71
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (10 par)
najstarszy zawodnikKazimierz Prędki (76 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×