16. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2014

Podstawowe informacje

Data:15 - 16.03.2014
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

Komunikat organizacyjny dostępny jest do pobrania jako plik PDF.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz1. miejsce1. miejsce2
3.PawełBiały4. miejsce1
4.PrzemysławBojar8. miejsce1
5.LeszekBorys4. miejsce4. miejsce2
6.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
7.DorotaDanielak4. miejsce1
8.KatarzynaDanielczyk3. miejsce1
9.ZbigniewDorna4. miejsce1. miejsce2
10.WiktorDrude4. miejsce1
11.PiotrDymowski4. miejsce1
12.HenrykFila9. miejsce1
13.JakubFirlus2. miejsce6. miejsce2
14.KrzysztofGrabek1. miejsce4. miejsce2
15.MaciejGrams6. miejsce1
16.AndrzejGrzechnik2. miejsce6. miejsce2
17.DorotaGrzejdak1. miejsce1
18.MarcinGrzywacz2. miejsce1
19.MarekHoppe4. miejsce2. miejsce2
20.PiotrHusak7. miejsce6. miejsce2
21.KrzysztofJakubowski9. miejsce3. miejsce2
22.RadosławJarecki6. miejsce1
23.MirosławKabaciński8. miejsce1
24.JanKaczanowski9. miejsce1
25.ZbigniewKaczyński3. miejsce1
26.KamilKuprowski9. miejsce1
27.JarosławKurkowski3. miejsce4. miejsce2
28.PiotrKwieciński2. miejsce1
29.SebastianLasecki4. miejsce1
30.PiotrLassociński9. miejsce6. miejsce2
31.KrzysztofLatawski2. miejsce1. miejsce2
32.MichałLeciej8. miejsce7. miejsce2
33.PiotrLeśniewicz4. miejsce1
34.JarosławŁadziak10. miejsce1
35.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce3. miejsce2
36.FrankManthey4. miejsce3. miejsce2
37.MichałMatus4. miejsce4. miejsce2
38.MirosławMendelewski6. miejsce1. miejsce2
39.AndrzejMieżyński6. miejsce2. miejsce2
40.EwaMorawiec2. miejsce1
41.MirosławMuchalski8. miejsce1
42.JanuszNawrocki2. miejsce2. miejsce2
43.RayNeumann10. miejsce1
44.AgnieszkaNieżurawska2. miejsce1
45.PrzemysławOgrodziński2. miejsce2. miejsce2
46.TomaszOgulewicz6. miejsce6. miejsce2
47.KrzysztofOlech2. miejsce4. miejsce2
48.MarcinOpozda8. miejsce1
49.RyszardPawluk4. miejsce2. miejsce2
50.GrzegorzPilarski8. miejsce6. miejsce2
51.TomaszPolonis6. miejsce1
52.AndrzejPrzytulski2. miejsce1. miejsce2
53.JerzyPtaszyński4. miejsce1. miejsce2
54.BennoRaj2. miejsce1. miejsce2
55.PeterRobb6. miejsce1
56.WojciechRosada2. miejsce2. miejsce2
57.UweRother6. miejsce3. miejsce2
58.MarianSadkowski6. miejsce1
59.PawelShorin4. miejsce1. miejsce2
60.KrzysztofSimiński6. miejsce4. miejsce2
61.JanStasiak6. miejsce1
62.MarianStelter4. miejsce1
63.RadosławStrejko4. miejsce1
64.AndrzejStruensee1. miejsce1. miejsce2
65.MirosławSzadkowski4. miejsce6. miejsce2
66.KatarzynaSzczykutowicz6. miejsce1
67.ArkadiuszŚmierzchalski1. miejsce1
68.RobertŚmierzchalski1. miejsce1. miejsce2
69.MałgorzataŚrednicka4. miejsce1
70.MateuszWilczek9. miejsce7. miejsce2
71.JanuszWyczałkowski1. miejsce1. miejsce2
72.BogdanZianowicz6. miejsce4. miejsce2
73.ZbigniewZięba2. miejsce1
74.MarekZięba6. miejsce6. miejsce2
75.MarekZiółkowski4. miejsce2. miejsce2
76.JoannaŻuk-Górna1. miejsce1

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 76 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JoannaŻuk-Górna1975-----
2.AgnieszkaNieżurawska1988Poznań
3.KatarzynaDanielczyk1984-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.MichałMatus1980-----
3-4.WiktorDrude1978Rosja
5-6.MirosławMendelewski1982SKB Piast Słupsk
5-6.TomaszPolonis1981Szczecin
7-9.MateuszWilczek1982-----
7-9.PiotrLassociński1983Choszczno
7-9.KamilKuprowski1979-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.KrzysztofOlech1975-----
3-4.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3-4.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
5-6.MaciejGrams1976-----
5-6.RadosławJarecki1977-----
7-8.PrzemysławBojar1978-----
7-8.MichałLeciej1976-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.PawelShorin1972Rosja
3-4.LeszekBorys1966Choszczno
5-6.BogdanZianowicz1972Szczecin
5-6.KrzysztofSimiński1973-----
7-8.GrzegorzPilarski1971Sianów
7-8.MarcinOpozda1972Szczecin
9-10.JarosławŁadziak1973-----
9-10.RayNeumann1972Niemcy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3-4.MirosławSzadkowski1965-----
3-4.PiotrLeśniewicz1968-----
5-6.MarekZięba1968Sianów
5-6.MarianSadkowski1964-----
7.PiotrHusak1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
3-4.FrankManthey1963Niemcy
5-6.UweRother1962Niemcy
5-6.PeterRobb1959Niemcy
7-8.MirosławMuchalski1959Szczecin
7-8.MirosławKabaciński1959-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszWyczałkowski1955-----
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.MarekZiółkowski1954-----
3-4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.WojciechRosada1953Poznań
3-4.MarianStelter1946KLKS Pobrzeże Koszalin
3-4.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
5-6.AndrzejMieżyński1951-----
5-6.JanStasiak1949-----
7-9.KrzysztofJakubowski1952Szczecin
7-9.JanKaczanowski1949Szczecin
7-9.HenrykFila1946Szczecin

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Mirosław Mendelewski1982
2.Przemysław Ogrodziński1982Piotr Kwieciński1970
3-4.Leszek Borys1966Radosław Strejko1978
3-4.Michał Matus1980Krzysztof Olech1975
5-6.Piotr Lassociński1983Tomasz Ogulewicz1977
5-6.Jakub Firlus1979Andrzej Grzechnik1967
7.Mateusz Wilczek1982Michał Leciej1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
2.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
3.Jarosław Kurkowski1975Piotr Łuszkiewicz1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Benno Raj1966Pawel Shorin1972
2.Andrzej Przytulski1969Zbigniew Zięba1965
3-4.Bogdan Zianowicz1972Paweł Biały1962
3-4.Krzysztof Simiński1973Piotr Dymowski1973
5-6.Grzegorz Pilarski1971Marek Zięba1968
5-6.Mirosław Szadkowski1965Piotr Husak1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3.Frank Manthey1963Uwe Rother1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Wyczałkowski1955Krzysztof Latawski1956
2.Ryszard Pawluk1954Marek Ziółkowski1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Struensee1953Jerzy Ptaszyński1952
2.Andrzej Mieżyński1951Wojciech Rosada1953
3.Zbigniew Kaczyński1952Krzysztof Jakubowski1952

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Przytulski1969Dorota Grzejdak1967
2.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
3-4.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Tomasz Ogulewicz1977Katarzyna Szczykutowicz1977

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn67
Gra podwójna mężczyzn55
Gra mieszana kobiet6
Gra mieszana mężczyzn6
ilość uczestników76
ilość kobiet9
ilość mężczyzn67
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 30+ (7 par)
najstarszy zawodnikHenryk Fila (71 lat)
najmłodszy zawodnikAgnieszka Nieżurawska (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×