Bayjonn Cup 2014

Podstawowe informacje

Data:25 - 26.01.2014
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA SENIORÓW

BAYJONN CUP 2014

SOPOT 2014

1.Organizatorami turnieju są:
ANMAR Sp. z.o.o.
ul. Jagiełły 78
81 – 586 GDYNIA
Osoba odpowiedzialna za organizację:
Andrzej GRZECHNIK
Tel. 601 226 392
Adres e-mail: [email protected]
Adres strony turnieju: http://bayjonncup.pl/pl/

2. Cel: popularyzacja badmintona.

3. Termin i miejsce turnieju: 25 -26 stycznia 2014, Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia - 6 boisk, maty YONEXA).

4. Program czasowy:
24 stycznia 2014 (piątek):
Miejsce: Hotel Bayjonn, sala konferencyjna, ul. Powstańców Warszawy 7, 81- 718 Sopot.
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00.
25 stycznia 2014 (sobota):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia).
- czas rozgrzewki godz. 8.00 – 8.40.
- wpłaty wpisowego oraz składanie oświadczeń o stanie zdrowia, uprawniające do startu w turnieju od godz. 8.30.
- uroczyste otwarcie turnieju o godz. 8.45.
• przemówienie organizatora;
• przemówienia honorowych gości.
- pierwsze gry od godz. 9.10 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety) - Hala Stulecia w Sopocie.
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety).
- gry podwójne od godz. 10.30.
- ostatnie gry w dniu 25 stycznia 2014 r. zostaną rozegrane do godz. 22.00.
Wieczorek integracyjny
Miejsce: Dworek Admirał Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80 – rozpoczęcie godz. 22.00.

26 stycznia 2013 (niedziela):
Miejsce: Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia).
Gry półfinałowe i finałowe rozegrane zostaną od godz. 9.00 w przypadku nierozegrania wszystkich gier w dniu 25 stycznia 2014 r.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1979-1988
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1979-1983
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938.

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy zwykły w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach
sportowych ( formularz jako załącznik do komunikatu)
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 22 stycznia 2014 r. (środa) na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

9. Wpisowe: 30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy
Pierwsza czwórka poszczególnych kategorii wiekowych otrzyma medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe od sponsorów. Medale są zaprojektowane przez Bogusława MIROWSKIEGO, projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju, m.in. Główna Nagroda Sopockiego Festiwalu – Bursztynowy Słowik.
Główną nagrodą w kategorii 0 kobiet i mężczyzn jest voucher na dwudniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz z upominkiem od hotelu oraz uroczysta kolacja dla 2 osób w hotelowej restauracji Thai - Thai (wartość nagrody 1500 zł), do wykorzystania w roku 2014. Poza tym sponsorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe, pula nagród 20 tys. zł.

11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); e-mail: [email protected], Tel. 791 109 739

12. Zakwaterowanie:
- Hotel Bayjonn Sopot ul. Powstańców Warszawy 7, Cena za 1 osobę w pokoju dwuosobowym to 130 zł/doba + 39 zł śniadanie ( śniadanie w formie bufetu szwedzkiego), dostawka dla 3 osoby 80 zł/doba ( przy rezerwacji powyżej dwóch nocy dodatkowy rabat 10%), rezerwację do Hotelu Bayjonn można dokonywać pod nr tel. 730 71 71 71.
Odległość od hali 200 m. Aby uzyskać ceny preferencyjne należy przy rezerwacji zakwaterowania podać hasło: Turniej Badmintona Bayjonn Cup 2014. W związku z ograniczoną ilością pokoi, mile widziana wcześniejsza rezerwacja. Hotel Bayjonn jest zaliczany do najlepszych butikowych hoteli w Polsce. W 2009 r. otrzymał nagrodę za najlepszą sopocką inwestycję, a w 2011 r. został wyróżniony jako TOP Hotel w kategorii najlepsza hotelowa restauracja w Polsce (kuchnia Tajska). Hotel był wielokrotnie rekomendowany przez miesięcznik biznesowy FORBS.
Hotel otrzymał w 2012 r. tytuł i godło "Złoty Standard w Obsłudze Klienta". W 2012 roku otrzymał również nagrodę Hotel Roku 2012 , a w 2013 nagrodę BEST HOTEL AWARD 2013 Najlepszy Trójmiejski Hotel 4-5*

- Hotel Dwór Admirał, Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80, telefon kontaktowy 697 012 222, +48 58 550 37 78. Odległość do hali około 400 m.

- Ponadto duża ilość dostępnych hoteli w centrum Sopotu.

13. Wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym: Dworek Admirał Sopot,
ul. Powstańców Warszawy 80, cena za osobę 80 zł (wszystko w cenie all inclusive) ilość miejsc ograniczona ze względu na wielkość lokalu, rezerwacja u organizatora do dnia 18 stycznia 2014 r.

14. Wyżywienie: brak wyżywienia w hali sportowej, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę. Catering Stacja no 7 Sopot, kontakt: 600 70 72 74

15. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2013/2014 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Piotr ŁUSZKIEWICZ.


W imieniu organizatora
Andrzej GRZECHNIK

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk8. miejsce4. miejsce2
2.PiotrAgaciński6. miejsce2. miejsce2
3.AndrzejAntosiewicz2. miejsce2. miejsce2
4.WladimirBabaew2. miejsce4. miejsce2
5.RyszardBachus6. miejsce6. miejsce2
6.ZbigniewBartosz4. miejsce6. miejsce2
7.RobertBieganowski8. miejsce3. miejsce2
8.AndrzejBittner1. miejsce1
9.KrzysztofBogucki12. miejsce8. miejsce2
10.LeszekBorys1. miejsce1. miejsce2
11.WojciechBorzęcki1. miejsce2. miejsce2
12.EwelinaBracha1. miejsce6. miejsce2
13.AgnieszkaButkus10. miejsce1
14.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
15.TomaszCiborowski3. miejsce5. miejsce2
16.BolesławCichocki2. miejsce1. miejsce2
17.KrystynaCielecka3. miejsce1
18.MichałCiołek4. miejsce6. miejsce2
19.DominikaCygan1. miejsce1
20.AndrzejDadas8. miejsce9. miejsce2
21.DorotaDanielak6. miejsce1
22.GrzegorzDąbrowski8. miejsce12. miejsce2
23.DariuszDąbrowski12. miejsce8. miejsce2
24.ZbigniewDorna4. miejsce1
25.AgataDoroszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
26.WiktorDrude9. miejsce6. miejsce2
27.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
28.OlegDziewanowski8. miejsce4. miejsce2
29.JakubFirlus3. miejsce2. miejsce2
30.AndrzejFrask5. miejsce1
31.ElżbietaFularczyk3. miejsce9. miejsce2
32.AndrzejGajewski9. miejsce9. miejsce2
33.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
34.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce4. miejsce2
35.PawełGłażewski6. miejsce4. miejsce2
36.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
37.KrzysztofGontarski1. miejsce1
38.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
39.AdamGrala8. miejsce4. miejsce2
40.AndrzejGrzechnik2. miejsce1
41.AndrzejGrzechociński12. miejsce1
42.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce4. miejsce2
43.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
44.MarcinGrzywacz12. miejsce8. miejsce2
45.CzesławGwiazda1. miejsce1. miejsce2
46.MarekHoppe12. miejsce8. miejsce2
47.CezaryHryciuk1. miejsce1. miejsce2
48.AndrzejJanecki4. miejsce2. miejsce2
49.KrzysztofJarmołowicz12. miejsce13. miejsce2
50.OskarJass6. miejsce6. miejsce2
51.KonradJurczak6. miejsce1
52.AndrzejKaftański1. miejsce2. miejsce2
53.MarekKallas4. miejsce10. miejsce2
54.ZiemowitKiwer9. miejsce1
55.MagdalenaKoba1. miejsce2. miejsce2
56.TatianaKolesnik2. miejsce2. miejsce2
57.PiotrKopacz2. miejsce1
58.KarolinaKosińska4. miejsce1
59.AndrzejKowalski6. miejsce3. miejsce2
60.PiotrKowenicki1. miejsce1. miejsce2
61.ZdzisławKozłowski3. miejsce2. miejsce2
62.MarekKrajewski3. miejsce1
63.AnnaKubiak4. miejsce6. miejsce2
64.TomaszKuciejczyk6. miejsce1
65.JarosławKurkowski6. miejsce1
66.PiotrKwieciński1. miejsce1
67.SebastianLasecki12. miejsce12. miejsce2
68.PiotrLassociński10. miejsce1
69.KrzysztofLatawski4. miejsce1. miejsce2
70.JacekLewandowski4. miejsce13. miejsce2
71.AgataLipowska1. miejsce1. miejsce2
72.MarcinLipowski8. miejsce1
73.ArturLugowow2. miejsce2. miejsce2
74.NataszaLugowowa9. miejsce1
75.KrzysztofMacielak12. miejsce1
76.FabianMaleszewski6. miejsce9. miejsce2
77.GrzegorzMaleszewski6. miejsce3. miejsce2
78.MarianMatusewicz6. miejsce3. miejsce2
79.MarekMiłoszewski12. miejsce8. miejsce2
80.EwaMorawiec4. miejsce1
81.MirosławMordasiewicz6. miejsce2. miejsce2
82.JerzyMurach2. miejsce6. miejsce2
83.SławomirNarusz12. miejsce1
84.JanuszNawrocki4. miejsce1. miejsce2
85.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce1
86.OlafNocuń12. miejsce9. miejsce2
87.PrzemysławOgrodziński6. miejsce4. miejsce2
88.TomaszOgulewicz14. miejsce12. miejsce2
89.RadosławOlczak6. miejsce3. miejsce2
90.KarolinaOlejarz2. miejsce1
91.EwaOrzelska2. miejsce6. miejsce2
92.JózefOrzoł2. miejsce1
93.JacekOsadnik5. miejsce8. miejsce2
94.MariuszPakulski1. miejsce1
95.BłażejPalacz9. miejsce1
96.PawełPasik4. miejsce8. miejsce2
97.AndrzejPastuszak8. miejsce6. miejsce2
98.RyszardPawluk4. miejsce3. miejsce2
99.LudmilaPerepechenaia2. miejsce3. miejsce2
100.PawełPieluszyński6. miejsce1
101.KarolPik4. miejsce1
102.MariuszPopa8. miejsce4. miejsce2
103.KamilPopławski8. miejsce1
104.AndrzejPrzytulski4. miejsce12. miejsce2
105.JerzyPtaszyński2. miejsce1. miejsce2
106.BennoRaj2. miejsce4. miejsce2
107.DorotaRajczyk-Gałkowska3. miejsce9. miejsce2
108.MarekRosa6. miejsce3. miejsce2
109.WiktoriaRudzińska4. miejsce7. miejsce2
110.JanRudziński1. miejsce1. miejsce2
111.MariuszRurarz14. miejsce4. miejsce2
112.AnnaSabanowa3. miejsce4. miejsce2
113.PawelShorin1. miejsce2. miejsce2
114.MaciejSidorowicz8. miejsce4. miejsce2
115.IwonaSobotka1. miejsce1. miejsce2
116.PiotrSobotka3. miejsce1. miejsce2
117.PawełSolczak6. miejsce1
118.ZbigniewSowiński4. miejsce3. miejsce2
119.JerzyStachowski2. miejsce4. miejsce2
120.BogdanStankiewicz6. miejsce1
121.DominikStatnik1. miejsce8. miejsce2
122.TomaszStopa2. miejsce2. miejsce2
123.AndrzejStruensee4. miejsce1. miejsce2
124.YevgenSyryanny6. miejsce7. miejsce2
125.JerzySzałapski4. miejsce8. miejsce2
126.SwietłanaSzczeptiewa3. miejsce2. miejsce2
127.ŁukaszSzmel9. miejsce2. miejsce2
128.MariuszSzmoniewski6. miejsce2. miejsce2
129.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
130.RobertŚmierzchalski2. miejsce4. miejsce2
131.ArkadiuszŚmierzchalski4. miejsce1
132.MałgorzataŚrednicka5. miejsce3. miejsce2
133.AndrejVolkov8. miejsce9. miejsce2
134.RomanWalaszek2. miejsce6. miejsce2
135.RomanWąsowicz4. miejsce1
136.AleksandrWerbetckii1. miejsce3. miejsce2
137.LeszekWild12. miejsce9. miejsce2
138.AdamWojciechowski8. miejsce9. miejsce2
139.DariuszZgorzałek4. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 139 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.AgataDoroszkiewicz1984Sportowa Politechnika Gdańsk
3.SwietłanaDrude1978Rosja
4.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków
5.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrKowenicki1983AZSUWM Olsztyn
2.RomanWalaszek1981-----
3.JakubFirlus1979Katowice
4-6.PawełPieluszyński1970Poznań
4-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4-6.RadosławOlczak1973-----
7-9.WiktorDrude1978Rosja
7-9.BłażejPalacz1979Olsztyn
7-9.AndrzejGajewski1982Olsztyn
10.PiotrLassociński1983Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.PawełPasik1978Warszawa
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
5-8.RobertBieganowski1968Żyrardów
5-8.AdamWojciechowski1977-----
5-8.GrzegorzDąbrowski1977-----
9-12.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
9-12.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
9-12.KrzysztofJarmołowicz1974-----
9-12.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
13-14.TomaszOgulewicz1977Koszalin
13-14.MariuszRurarz1975Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.JerzySzałapski1970Gdynia
3-4.AndrzejPrzytulski1969Sianów
5-8.OlegDziewanowski1973-----
5-8.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.MaciejSidorowicz1972-----
5-8.AdamGrala1973Ruciane-Nida
9-12.MarekMiłoszewski1970Warszawa
9-12.DariuszDąbrowski1972-----
9-12.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
9-12.AndrzejGrzechociński1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
3.TomaszCiborowski1968Gdańsk
4.MarekKallas1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.MariuszSzmoniewski1960-----
5-6.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
7-8.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
7-8.AndrzejPastuszak1960Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
5.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
3-4.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5-6.PiotrAgaciński1951-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
3-4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.AndrzejKowalski1945Kielce
5-6.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agata Lipowska1976Magdalena Koba1971
2.Ewa Golańska1960Ewa Orzelska1978
3.Dorota Rajczyk-Gałkowska1977Elżbieta Fularczyk1966
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Anna Kubiak1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewelina Bracha1973Iwona Sobotka1963
2.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
3.Anna Sabanowa1953Swietłana Szczeptiewa1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kowenicki1983Jan Rudziński1982
2.Jakub Firlus1979Tomasz Stopa1967
3.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
4-6.Paweł Solczak1982Yevgen Syryanny1980
4-6.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
4-6.Ryszard Bachus1980Roman Walaszek1981
7-9.Ziemowit Kiwer1979Adam Wojciechowski1977
7-9.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981
7-9.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3-4.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
3-4.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
5-8.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Paweł Pasik1978Dominik Statnik1974
5-8.Krzysztof Bogucki1972Andrej Volkov1974
9-12.Tomasz Ogulewicz1977Andrzej Przytulski1969
9-12.Grzegorz Dąbrowski1977Sebastian Lasecki1978
9-12.Olaf Nocuń1977Leszek Wild1977
9-12.Krzysztof Macielak1974Sławomir Narusz1967
13.Krzysztof Jarmołowicz1974Jacek Lewandowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Pawel Shorin1972Aleksandr Werbetckii1973
2.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
3-4.Adam Grala1973Benno Raj1966
3-4.Michał Ciołek1970Oleg Dziewanowski1973
5-6.Paweł Głażewski1973Bogdan Stankiewicz1966
5-6.Tomasz Kuciejczyk1971Konrad Jurczak1970
7-8.Jacek Osadnik1958Mariusz Popa1971
7-8.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Cezary Hryciuk1959
2.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
3.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964
4.Karol Pik1967Dariusz Zgorzałek1959
5.Tomasz Ciborowski1968Andrzej Frask1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3-4.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
5-6.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
5-6.Zbigniew Bartosz1960Andrzej Pastuszak1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Andrzej Kaftański1955Zdzisław Kozłowski1954
3.Marian Matusewicz1951Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Piotr Agaciński1951Andrzej Antosiewicz1947
3.Grzegorz Maleszewski1948Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Czesław Gwiazda1942
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Janecki1947
3.Andrzej Kowalski1945Jerzy Grzybowski1936
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Rudziński1982Agata Doroszkiewicz1984
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Paweł Głażewski1973Karolina Kosińska1984
3-4.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
5-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
5-6.Ryszard Bachus1980Anna Kubiak1978
7.Yevgen Syryanny1980Wiktoria Rudzińska1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Agata Lipowska1976
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4-6.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
4-6.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
4-6.Michał Ciołek1970Ewa Orzelska1978
7-9.Olaf Nocuń1977Elżbieta Fularczyk1966
7-9.Leszek Wild1977Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
7-9.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
10.Marek Kallas1968Agnieszka Butkus1975

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Ewa Golańska1960
2.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3.Aleksandr Werbetckii1973Ludmila Perepechenaia1960
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
3.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
4.Wladimir Babaew1967Anna Sabanowa1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn79
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn121
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn28
ilość uczestników139
ilość kobiet26
ilość mężczyzn113
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (14 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×