35. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.06.2014
Miejscowość:Zielonka
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:WWL Badminton Club Marki

Komunikat organizacyjny

XXXV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW

I.ORGANIZATOR: WWL BADMINTON CLUB

II. WSPÓŁORGANIZATORZY: POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA, OŚRODEK KULTURY I SPORTU W ZIELONCE

III.CEL: 1. Popularyzacja badmintona w Polsce i powiecie wołomińskim. 2. Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski Seniorów i powołanie ekipy narodowej na Mistrzostwa Europy Seniorów.

IV. TERMIN: 07 – 08.06.2014

V. MIEJSCE: Hala OKiS ul. Łukasińskiego 1/3 05-220 Zielonka - (7 kortów)

VI.KATEGORIE WIEKOWE: turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona.
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1979-1988
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1979-1983
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938.

VII.WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad ( obywatelstwo polskie)
b .opłacenie wpisowego: 40 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika
c. złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
d. posiadania sprzętu do gry, w tym lotek
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

VIII.ZGŁOSZENIA DO GRY:
1.Zgłoszenia do gry wyłącznie w formie pisemnej do wszystkich gier (zgodnie z regulaminem seniorów badmintona) na adres sędziego głównego: [email protected] lub on-line poprzez witrynę www.tournamentsoftware.com w nieprzekraczalnym terminie do 04 czerwca 2014 r. do godz. 20:00.
2. Zawodnik zgłaszający się do mistrzostw powinien podać:
a. imię nazwisko
b. rok urodzenia
c. grupę wiekową w której zamierza grać
d. numer rejestracyjny zawodnika i ewentualnie nazwę klubu
e. rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych – podać imię nazwisko, nr rejestracji, rok urodzenia partnera do gry)

IX. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER: grupowo-pucharowy trójkowy, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 uczestników; zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

X.NAGRODY: I miejsce – medale, puchary, dyplomy, II i III miejsce – medale i dyplomy. Nagrody według możliwości organizatora.

XI.WYNIKI MISTRZOSTW: będą wliczone do klasyfikacji ogólnopolskiej seniorów.

XII. PROGRAM:
05.06.2014 r. godz. 20:00 - losowanie wszystkich gier – Kępno, ul. Architektów 3.
07.06.2014 r. godz. 9:00 – rozpoczęcie gier pojedynczych mężczyzn gr. 0, 1, 2
godz. 9:45 –gry pojedyncze mężczyzn gr. 3 – 9, pojedyncze kobiet
godz. 11:30 - gry podwójne – i dalsze
godz. 12:00 - uroczyste otwarcie mistrzostw
godz. 12:15 – c.d. gier
godz. 21:30 – wieczorek integracyjny
08.06.2014 r. godz. 9:00 c.d. gier.
Szczegółowy plan gier będzie dostępny po losowaniu na stronie organizatora witrynie www.tournamentsoftware.com i eBadminton.com.pl.
Planowane zakończenie gier ok. godz.17:00, 08.06.2014 r.

XIII.ZAKWATEROWANIE:
Hotel „U Pietrzaków” - 85 zł/os. ze śniadaniem – Natalia Lewandowska – [email protected]
Hotel Trylogia – 90 zł/os. ze śniadaniem – [email protected] tel. 22 771 82 24 664 773 959
EVOTEL – 40 – 55 zł/os. – można zamówić śniadanie – 17zł oraz całodzienne wyżywienie [email protected] tel. 600 800 954
Z uwagi na specjalne ceny wynegocjowane na IMP przy rezerwacji noclegów proszę podawać koniecznie hasło: Mistrzostwa Polski w Badmintonie.
XIV. Wyżywienie: na terenie hali sportowej będzie funkcjonował bufet. Istnieje możliwość zamówienia obiadów w Hotelu „U Pietrzaków” na sobotę i niedzielę – koszt obiadu 20 zł.
Zamówienia na obiady i zgłoszenia na wieczorek przyjmuje Marek Rosa – [email protected] terminie do 04 czerwca 2014 r.

XV.WIECZOREK INTEGRACYJNY: HOTEL ”U PIETRZAKÓW” – odpłatność 40 zł za osobę.

XVI.POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. Turniej przeprowadzony jest zgodnie z regulaminem sportowym PZBad i regulaminem seniorów badmintona.
b. Mecze rozgrywane bez sędziów prowadzących.
c. Rozstawienie zgodne z aktualną listą klasyfikacyjną seniorów.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny p. Leszek Rorat tel. 790 267 363 (licencja#36).
e. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt: Marek Rosa [email protected] tel. 601 812 658.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/41lsTg.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.KamilaAugustyn1. miejsce9. miejsce2
2.KrzysztofAugustyn2. miejsce9. miejsce2
3.MaciejBaran3. miejsce3. miejsce2
4.ZbigniewBartosz6. miejsce4. miejsce2
5.JacekBełus6. miejsce4. miejsce2
6.GrażynaBełus4. miejsce1
7.BeataBiałek6. miejsce1
8.RobertBieganowski3. miejsce11. miejsce2
9.KrzysztofBiela2. miejsce1
10.AndrzejBittner1. miejsce3. miejsce2
11.RafałBogdański6. miejsce3. miejsce2
12.WojciechBorzęcki3. miejsce2. miejsce2
13.EwelinaBracha3. miejsce3. miejsce2
14.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
15.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
16.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
17.BolesławCichocki8. miejsce1. miejsce2
18.KrystynaCielecka3. miejsce2. miejsce2
19.AdamCimosz1. miejsce1. miejsce2
20.DominikaCygan2. miejsce6. miejsce2
21.AndrzejDadas6. miejsce12. miejsce2
22.DorotaDanielak6. miejsce6. miejsce2
23.DariuszDąbrowski6. miejsce1
24.GrzegorzDąbrowski16. miejsce12. miejsce2
25.Jean-SylvainDelepaut3. miejsce11. miejsce2
26.JerzyDołhan2. miejsce3. miejsce2
27.AgataDoroszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
28.RyszardDrążkowski12. miejsce7. miejsce2
29.BartoszDrozdowicz12. miejsce1
30.JakubFirlus6. miejsce9. miejsce2
31.DanutaForyta5. miejsce2. miejsce2
32.AndrzejGajewski8. miejsce8. miejsce2
33.MarekGałczyński2. miejsce3. miejsce2
34.KatarzynaGarbacka3. miejsce9. miejsce2
35.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
36.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce6. miejsce2
37.RobertGładych9. miejsce3. miejsce2
38.PawełGłażewski6. miejsce1
39.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
40.KrzysztofGontarski3. miejsce1. miejsce2
41.BeataGórska4. miejsce6. miejsce2
42.KrzysztofGrabek2. miejsce3. miejsce2
43.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
44.AdamGrzesiak12. miejsce6. miejsce2
45.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce3. miejsce2
46.JerzyGrzybowski2. miejsce3. miejsce2
47.MarcinGrzywacz24. miejsce8. miejsce2
48.DominikaGuzik-Płuchowska3. miejsce3. miejsce2
49.CzesławGwiazda2. miejsce2. miejsce2
50.JacekHankiewicz2. miejsce2. miejsce2
51.JustynaHerman7. miejsce3. miejsce2
52.SławomirHetmański16. miejsce8. miejsce2
53.KrzysztofHodur3. miejsce1
54.MarekHoppe24. miejsce8. miejsce2
55.MarekIdzikowski2. miejsce1
56.DariuszIwański20. miejsce1
57.JakubJanaszek3. miejsce6. miejsce2
58.AndrzejJanecki2. miejsce1
59.BarbaraJaskólska2. miejsce3. miejsce2
60.OskarJass6. miejsce1
61.KonradJurczak18. miejsce9. miejsce2
62.AndrzejKaftański3. miejsce3. miejsce2
63.PiotrKalinkowski6. miejsce3. miejsce2
64.AndrzejKarczewski9. miejsce1
65.WojciechKaźmierowski6. miejsce1
66.MagdalenaKoba1. miejsce2. miejsce2
67.PiotrKopacz2. miejsce1
68.MonikaKopka4. miejsce7. miejsce2
69.KarolinaKosińska2. miejsce6. miejsce2
70.TomaszKosoń24. miejsce13. miejsce2
71.SławomirKowalski12. miejsce1
72.AndrzejKowalski2. miejsce1. miejsce2
73.PiotrKowalski9. miejsce1
74.BarbaraKozłowska5. miejsce1
75.ZdzisławKozłowski12. miejsce5. miejsce2
76.MarekKrajewski6. miejsce1
77.DariuszKraszewski3. miejsce3. miejsce2
78.IwonaKruk1. miejsce3. miejsce2
79.WładysławKsiężyk1. miejsce1
80.TomaszKuciejczyk20. miejsce9. miejsce2
81.BarbaraKulanty3. miejsce1. miejsce2
82.PiotrKwieciński8. miejsce6. miejsce2
83.JerzyLański6. miejsce2. miejsce2
84.SebastianLasecki24. miejsce12. miejsce2
85.WojciechLasek12. miejsce6. miejsce2
86.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
87.MarekLenartowicz12. miejsce1
88.JacekLewandowski8. miejsce12. miejsce2
89.AgataLipowska1. miejsce1. miejsce2
90.MarcinLipowski8. miejsce1
91.TomaszLipski6. miejsce3. miejsce2
92.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
93.GrzegorzMaleszewski4. miejsce3. miejsce2
94.FabianMaleszewski8. miejsce8. miejsce2
95.KatarzynaMałyszko3. miejsce6. miejsce2
96.MarianMatusewicz3. miejsce3. miejsce2
97.PawełMela11. miejsce9. miejsce2
98.MarekMiałkowski12. miejsce1
99.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
100.MarekMiłoszewski18. miejsce6. miejsce2
101.EwaMłynarska1. miejsce3. miejsce2
102.EwaMorawiec6. miejsce6. miejsce2
103.TomaszMorawik16. miejsce1
104.MirosławMordasiewicz3. miejsce2. miejsce2
105.JerzyMurach2. miejsce5. miejsce2
106.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
107.AndrzejNiebrzydowski11. miejsce1
108.JacekNiedźwiedzki1. miejsce2. miejsce2
109.PawełNiewoliński2. miejsce6. miejsce2
110.JarosławOciepa6. miejsce3. miejsce2
111.PrzemysławOgrodziński6. miejsce6. miejsce2
112.RadosławOlczak12. miejsce1. miejsce2
113.KarolinaOlejarz6. miejsce11. miejsce2
114.JózefOrzoł11. miejsce1
115.JacekOsadnik8. miejsce7. miejsce2
116.MichałOstojski24. miejsce1
117.MariuszPakulski8. miejsce6. miejsce2
118.SławomirParypiński7. miejsce1
119.PawełPasik16. miejsce1
120.RyszardPawluk8. miejsce6. miejsce2
121.HubertPączek1. miejsce1. miejsce2
122.LechPerko12. miejsce6. miejsce2
123.MaciejPiekło6. miejsce1. miejsce2
124.PawełPieluszyński3. miejsce6. miejsce2
125.KarolPik6. miejsce1
126.BożenaPisarska4. miejsce5. miejsce2
127.MariuszPopa9. miejsce6. miejsce2
128.GrzegorzPradela3. miejsce3. miejsce2
129.ZdzisławaPrędka2. miejsce3. miejsce2
130.JacekPrędki1. miejsce4. miejsce2
131.KazimierzPrędki1. miejsce1
132.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
133.JerzyPtaszyński6. miejsce1. miejsce2
134.SławomirRosa4. miejsce1
135.MarekRosa5. miejsce1
136.WiktoriaRudzińska7. miejsce11. miejsce2
137.JanRudziński1. miejsce1. miejsce2
138.MariuszRurarz16. miejsce8. miejsce2
139.JerzyRybicki3. miejsce2. miejsce2
140.KrzysztofSamonek3. miejsce3. miejsce2
141.MaciejSidorowicz18. miejsce8. miejsce2
142.JustynaSłomka2. miejsce2. miejsce2
143.AdamSłomka1. miejsce2. miejsce2
144.MariuszSmolich8. miejsce1
145.DariuszSobków8. miejsce1
146.PiotrSobotka6. miejsce2. miejsce2
147.IwonaSobotka2. miejsce1
148.GrzegorzSochacki6. miejsce1
149.ZbigniewSowiński3. miejsce2. miejsce2
150.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
151.DominikStatnik16. miejsce1
152.DamianStefańczyk24. miejsce7. miejsce2
153.GrażynaStefańska1. miejsce1. miejsce2
154.RafałStolarczyk24. miejsce1
155.NorbertStolicki12. miejsce3. miejsce2
156.TomaszStopa2. miejsce2. miejsce2
157.AndrzejStruensee2. miejsce1. miejsce2
158.MichałSuski16. miejsce1
159.PiotrSuski9. miejsce3. miejsce2
160.JacekSzafrański1. miejsce1
161.ElżbietaSzałankiewicz6. miejsce7. miejsce2
162.JerzySzałapski12. miejsce3. miejsce2
163.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
164.ŁukaszSzmel3. miejsce11. miejsce2
165.MariuszSzmoniewski6. miejsce2. miejsce2
166.WłodzimierzSzwacki12. miejsce6. miejsce2
167.DariuszSzymkiewicz2. miejsce6. miejsce2
168.ArkadiuszŚmierzchalski8. miejsce1
169.RobertŚmierzchalski8. miejsce8. miejsce2
170.MałgorzataŚrednicka3. miejsce3. miejsce2
171.KrzysztofTeresiński18. miejsce9. miejsce2
172.JanToczek1. miejsce3. miejsce2
173.MariuszTomecki3. miejsce1
174.AgnieszkaTrzcińska6. miejsce2. miejsce2
175.KrzysztofWalenda3. miejsce1. miejsce2
176.RobertWikło18. miejsce12. miejsce2
177.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
178.GrzegorzWłodarczyk16. miejsce3. miejsce2
179.MartaWojciechowska3. miejsce1. miejsce2
180.WaldemarWolański3. miejsce1
181.MałgorzataWoźniak3. miejsce3. miejsce2
182.TomaszWroński9. miejsce13. miejsce2
183.RomanWróbel6. miejsce1
184.ArturWymysłowski11. miejsce9. miejsce2
185.LechZacharzewski3. miejsce1
186.MichałZakrzewski3. miejsce9. miejsce2
187.PiotrZawirski18. miejsce3. miejsce2
188.JacekZbróg24. miejsce11. miejsce2
189.DariuszZgorzałek6. miejsce5. miejsce2
190.UrszulaZielińska3. miejsce9. miejsce2
191.JanŻórawiński8. miejsce1

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Bt7dXu

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 191 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
3.MartaWojciechowska1985-----
5-6.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
5-6.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
7.WiktoriaRudzińska1985AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgataLipowska1976AZSWAT Warszawa
2.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.MonikaKopka1970Kielce
5.DanutaForyta1968STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
3.KrystynaCielecka1953Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.HubertPączek1982AZSAGH Kraków
2.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
3.MaciejBaran1977-----
3.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
5-6.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.JakubFirlus1979Katowice
7-8.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
7-8.AndrzejGajewski1982Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekNiedźwiedzki1975AZSUWM Olsztyn
2.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
3.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
5-8.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
5-8.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
5-8.MariuszSmolich1975-----
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
9-16.MariuszRurarz1975Białystok
9-16.DominikStatnik1974Gdańsk
9-16.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
9-16.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
9-16.MichałSuski1977AZSUM Łódź
9-16.PawełPasik1978Warszawa
9-16.GrzegorzDąbrowski1977-----
9-16.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
17-24.DamianStefańczyk1978Kielce
17-24.RafałStolarczyk1976-----
17-24.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
17-24.JacekZbróg1966-----
17-24.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów
17-24.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
17-24.TomaszKosoń1975-----
17-24.MichałOstojski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.PawełPieluszyński1970Poznań
3.KrzysztofSamonek1970-----
5-6.WojciechKaźmierowski1971-----
5-6.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
7-12.WojciechLasek1970Olsztyn
7-12.NorbertStolicki1973Bolesławiec
7-12.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
7-12.JerzySzałapski1970Gdynia
7-12.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
7-12.RadosławOlczak1973-----
13-18.MarekMiłoszewski1970Warszawa
13-18.RobertWikło1973KS Masovia Płock
13-18.MaciejSidorowicz1972-----
13-18.KonradJurczak1970-----
13-18.KrzysztofTeresiński1970-----
13-18.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
19-20.TomaszKuciejczyk1971-----
19-20.DariuszIwański1969WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
4-6.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
4-6.PiotrKalinkowski1965-----
7-9.RobertGładych1965-----
7-9.PiotrKowalski1965-----
10-11.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
10-11.ArturWymysłowski1964-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.WaldemarWolański1961Białystok
4-6.JarosławOciepa1962Częstochowa
4-6.MariuszSzmoniewski1960-----
4-6.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
7-9.AndrzejKarczewski1963-----
7-9.TomaszWroński1963Wrocław
7-9.PiotrSuski1961Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekIdzikowski1956-----
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-8.BolesławCichocki1955Warszawa
5-8.JanŻórawiński1956Warszawa
5-8.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-8.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
9-12.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
9-12.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno
9-12.LechPerko1956-----
9-12.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
3.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5-6.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
5-6.JerzyLański1951Łódź
7.SławomirParypiński1951WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936Kęty
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamila Augustyn1982Marta Wojciechowska1985
2.Agata Doroszkiewicz1984Karolina Kosińska1984
3.Katarzyna Garbacka1980Urszula Zielińska1982
3.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
5-6.Ewa Morawiec1986Karolina Olejarz1982
5-6.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
7.Justyna Herman1977Elżbieta Szałankiewicz1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Iwona Kruk1968
2.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
3.Ewelina Bracha1973Katarzyna Małyszko1967
4.Beata Górska1969Bożena Pisarska1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Hubert Pączek1982Jan Rudziński1982
2.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
3.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
3.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
5-6.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
5-6.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
7-8.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981
7-8.Sławomir Hetmański1977Dariusz Sobków1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Olczak1973Krzysztof Walenda1973
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
3.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
5-8.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
5-8.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
5-8.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
5-8.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
9-12.Andrzej Dadas1969Marek Lenartowicz1975
9-12.Jacek Lewandowski1974Robert Wikło1973
9-12.Bartosz Drozdowicz1974Marek Miałkowski1976
9-12.Grzegorz Dąbrowski1977Sebastian Lasecki1978
13.Tomasz Kosoń1975Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Cimosz1973Adam Słomka1973
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3.Krzysztof Samonek1970Norbert Stolicki1973
4-6.Maciej Piekło1970Paweł Pieluszyński1970
4-6.Adam Grzesiak1973Roman Wróbel1968
4-6.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970
7-9.Krzysztof Teresiński1970Artur Wymysłowski1964
7-9.Konrad Jurczak1970Tomasz Kuciejczyk1971
7-9.Paweł Mela1967Mariusz Popa1971
10-11.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
10-11.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
3.Robert Gładych1965Grzegorz Pradela1965
5-6.Karol Pik1967Dariusz Zgorzałek1959
5-6.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
4.Zbigniew Bartosz1960Sławomir Rosa1961
5.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Krzysztof Augustyn1958Krzysztof Biela1957
3.Andrzej Kaftański1955Jerzy Rybicki1951
3.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
5-6.Jacek Bełus1954Lech Perko1956
5-6.Ryszard Pawluk1954Włodzimierz Szwacki1956
7.Ryszard Drążkowski1957Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
2.Jerzy Lański1951Zbigniew Sowiński1953
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kowalski1945Władysław Księżyk1947
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Janecki1947
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Grzegorz Maleszewski1948

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943
3.Jerzy Grzybowski1936Jan Toczek1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Rudziński1982Agata Doroszkiewicz1984
2.Jacek Niedźwiedzki1975Agnieszka Trzcińska1980
3.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
4-6.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
4-6.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
4-6.Paweł Głażewski1973Karolina Kosińska1984
7-9.Krzysztof Augustyn1958Kamila Augustyn1982
7-9.Michał Zakrzewski1982Katarzyna Garbacka1980
7-9.Jakub Firlus1979Urszula Zielińska1982
10-11.Jean-Sylvain Delepaut1976Wiktoria Rudzińska1985
10-11.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Agata Lipowska1976
2.Adam Słomka1973Justyna Słomka1978
3.Maciej Baran1977Iwona Kruk1968
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Dariusz Szymkiewicz1969Dorota Danielak1974
5-6.Mariusz Pakulski1975Katarzyna Małyszko1967
7.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
3.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
5-6.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Wojciech Lasek1970Beata Górska1969

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Dariusz Kraszewski1962Ewa Młynarska1967
4.Jacek Prędki1965Agnieszka Brojek1967
5.Dariusz Zgorzałek1959Bożena Pisarska1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Krzysztof Latawski1956Ewa Golańska1960
3.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Andrzej Bittner1956Zdzisława Prędka1945
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
5.Zdzisław Kozłowski1954Barbara Kozłowska1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet16
Gra pojedyncza mężczyzn110
Gra podwójna kobiet32
Gra podwójna mężczyzn135
Gra mieszana kobiet40
Gra mieszana mężczyzn46
ilość uczestników191
ilość kobiet42
ilość mężczyzn149
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (25 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (13.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Srebrny medal - awers
Srebrny medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×