XVIII Memoriał Tadeusza Englandera

Podstawowe informacje

Data:24 - 25.05.2014
Miejscowość:Gdańsk
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS "Bursztyn" Gdańsk

Komunikat organizacyjny


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA

XVIII MEMORIAŁ TADEUSZA ENGLANDERA

GDAŃSK 2014

1. Organizatorami turnieju są:
- UKS „Bursztyn”, Gdańsk;
- Krzysztof ENGLANDER [email protected]; tel 503 333 195;
- przy współudziale rodziny i przyjaciół Tadeusza ENGLANDERA.

2. Cel: popularyzacja badmintona w Gdańsku

3. Termin i miejsce turnieju: 24 maj 2014 (sobota), Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Centrum Kształcenia Ustawicznego Gdańsk-Orunia, ul. Smoleńska 5/7/ dojazd od ul. Żuławskiej

4. Program czasowy:
23 maj 2014(piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 19:00 Pomorska Federacja Sportu Gdańsk al. Zwycięstwa 51
24 maj 2014 (sobota), Hala sportowa w Gdańsku, ul. Smoleńska 5/7:
- odprawa techniczna o godz. 8.30
- rozpoczęcie gier o godz. 9.00;
- gry pojedyncze od godz. 9.10 (grupy 0-2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3-8, mężczyźni i kobiety);

- OTWARCIE TURNIEJU 10.30

- gry podwójne od godz. 10.40

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe seniorów:
gr.0 (kobiety) = ur. 1979-1988
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1977-1983
gr.1 = ur. 1974-1978
gr.2 = ur. 1969-1973
gr.3 = ur. 1964-1968
gr. 4 = ur. 1959-1963
gr. 5 = ur. 1954-1958
gr. 6 = ur. 1949-1953
gr. 7 = ur. 1944-1948
gr. 8 = ur. 1939-1943
gr. 9 = ur. do 31.12.1938

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 22 maja 2014(środa ) na adres e-mail: [email protected] Zgłoszenia będą przyjmowane również przez Krzysztofa Englandera faks (58) 340 76 96, e-mail [email protected]; jednak najlepiej kierować bezpośrednio do sędziego głównego.
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu)

9. Wpisowe: 25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy
Finaliści poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają od sponsorów nagrody i dyplomy.

11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); e - mail: [email protected] tel; 791109739

12. Zakwaterowanie
Noclegi w dniach 22/23 , 23/24 , 24/25 maj można zamówić w internacie Zespołu Szkół w Gdańsku-Orunii (miejsce zawodów), tel.: (58) 309 02-64), w cenie 30zł w terminie do 19.05.2014.
Noclegi można zarezerwować także w Hotelu Orle/ hasło memorial Englandera – na Wyspie Sobieszewskiej w cenie 100 zł / nocleg ze śniadaniem /Rezerwacja jest możliwa na okres od dnia 22 maja do 25.05. W Hotelu Orle ilość miejsc jest ograniczona tel: 58 3070891

13. Wieczorek integracyjny:
Spotkanie towarzyskie w Hotelu Orle na Wyspie Sobieszewskiej od godz. 20:30 (w cenie 50 zł od osoby) po zakończeniu turnieju w dn. 24.04.2014/ sobota/ Min. ilość uczestników 20 osób. Proszę o deklarację wraz z zgłoszeniem do turnieju.

14. Postanowienia końcowe
a. Obowiązują: Regulamin Seniorów Badmintona, Regulamin Sportowy PZBad i aktualne przepisy gry;
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących;
c. Obowiązuje ranking lotek na sezon 2013/2014 ogłoszony przez PZBad;
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny;
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.


W imieniu organizatora
Krzysztof Englander

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
2.GeorgiBałukow2. miejsce3. miejsce2
3.ZbigniewBartosz2. miejsce2. miejsce2
4.EwelinaBracha6. miejsce1
5.MaciejBysikiewicz1. miejsce1. miejsce2
6.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
7.KrystynaCielecka2. miejsce2. miejsce2
8.MichałCiołek1. miejsce4. miejsce2
9.ZbigniewDorna1. miejsce2. miejsce2
10.BartoszDrozdowicz3. miejsce1
11.SwietłanaDrude1. miejsce1. miejsce2
12.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
13.EkaterinaDvalishwili4. miejsce4. miejsce2
14.JoannaEnglander7. miejsce1
15.EwaGolańska2. miejsce1. miejsce2
16.MarekIdzikowski4. miejsce1
17.JanJabłonowski5. miejsce1
18.IgorKolesnik5. miejsce4. miejsce2
19.TatianaKolesnik3. miejsce4. miejsce2
20.RomanKopariew2. miejsce4. miejsce2
21.AnnaKubiak4. miejsce1
22.AgataLipowska1. miejsce2. miejsce2
23.MarcinLipowski3. miejsce2. miejsce2
24.ArturLugowow2. miejsce3. miejsce2
25.NataszaLugowowa4. miejsce6. miejsce2
26.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1
27.TomaszMorawik4. miejsce1
28.JózefOrzoł3. miejsce1
29.AndrzejPastuszak3. miejsce2. miejsce2
30.LudmilaPerepechenaia3. miejsce3. miejsce2
31.KarolPik2. miejsce6. miejsce2
32.JerzyPtaszyński3. miejsce3. miejsce2
33.DominikStatnik2. miejsce1. miejsce2
34.MirosławSteć7. miejsce1
35.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
36.AndrejVolkov4. miejsce6. miejsce2
37.DariuszZgorzałek2. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 37 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa
4.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5.JanJabłonowski1982-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4.MarekIdzikowski1956-----
5.IgorKolesnik1963Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.GeorgiBałukow1953Rosja
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Swietłana Drude1978Agata Lipowska1976
2.Krystyna Cielecka1953Ewa Golańska1960
3.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960
4.Ekaterina Dvalishwili1978Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Ciołek1970Dominik Statnik1974
2.Roman Kopariew1978Artur Lugowow1968
3.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
4.Igor Kolesnik1963Andrej Volkov1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Piotr Łuszkiewicz1964
2.Karol Pik1967Dariusz Zgorzałek1959
3.Wladimir Babaew1967Georgi Bałukow1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Zbigniew Dorna1963
2.Zbigniew Bartosz1960Andrzej Pastuszak1960
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
3-4.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978
3-4.Michał Ciołek1970Anna Kubiak1978
5-6.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
5-6.Karol Pik1967Ewelina Bracha1973
7.Mirosław Steć1964Joanna Englander1975

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Ewa Golańska1960
2.Zbigniew Dorna1963Krystyna Cielecka1953
3.Artur Lugowow1968Ludmila Perepechenaia1960
4.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn14
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn25
Gra mieszana kobiet11
Gra mieszana mężczyzn13
ilość uczestników37
ilość kobiet11
ilość mężczyzn26
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (5 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (7 par)
najstarszy zawodnikJerzy Ptaszyński (65 lat)
najmłodszy zawodnikJan Jabłonowski (35 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×