Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:17 - 18.05.2014
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

EVENT SCHEDULE

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 17.05.2014 r.

Program zawodów:
• 15.05.2014 r. (czwartek) godz. 20.00 losowanie wszystkich gier -
Białystok ul.Plastusia 3
• 16.05.2014 r. (piątek) publikacja losowania i kolejności gier

• 17.05.2014 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 9.00 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 10.00
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11.00 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 20.30 wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
• 18.05.2014 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1988 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1983 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1978 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1973 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1968 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1963 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1958 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1953 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1948 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1943 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1938 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4. Sędzia główny: Raszyd Jabłoński

5. Warunki uczestnictwa:
• opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek


6. System rozgrywek i rodzaje gier:
• grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe
• turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
• w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
• zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
• wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)


7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8. Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 13.05.2014 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych, którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera, a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.
Adres mailowy zgłoszeń : [email protected] ( Raszyd Jabłoński)
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9. Organizator: Jacek Szafrański Tel. Kom 501020770 tel/fax (+48) 22 6647632. poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.htm
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html
http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html
http://warszawa-noclegi.pl/

13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem: do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę



Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.ZbigniewBartosz4. miejsce4. miejsce2
2.AnnaBiałasiewicz5. miejsce1
3.RobertBieganowski3. miejsce2. miejsce2
4.AdamBieleniewicz9. miejsce6. miejsce2
5.AndrzejBittner6. miejsce1
6.RafałBogdański4. miejsce1. miejsce2
7.WojciechBorzęcki1. miejsce1. miejsce2
8.EwelinaBracha3. miejsce3. miejsce2
9.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
10.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce6. miejsce2
12.KrystynaCielecka3. miejsce1
13.AndrzejDadas3. miejsce2. miejsce2
14.DariuszDąbrowski4. miejsce1
15.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce6. miejsce2
16.AgataDoroszkiewicz1. miejsce4. miejsce2
17.WiktorDrude2. miejsce6. miejsce2
18.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
19.MarekGałczyński1. miejsce3. miejsce2
20.PawełGasz4. miejsce1. miejsce2
21.DorotaGawrońska-Popa5. miejsce1
22.PawełGłażewski3. miejsce2. miejsce2
23.KrzysztofGontarski4. miejsce2. miejsce2
24.KrzysztofGrabek1. miejsce3. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
26.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
27.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
28.MarekIdzikowski2. miejsce1
29.OskarJass2. miejsce5. miejsce2
30.AndrzejKarczewski7. miejsce8. miejsce2
31.AnnaKaźmierkowska4. miejsce4. miejsce2
32.IevgenKharkivskyi2. miejsce1. miejsce2
33.DariuszKluczyk6. miejsce1
34.MagdalenaKoba1. miejsce4. miejsce2
35.PiotrKopacz4. miejsce1
36.KarolinaKosińska1. miejsce2. miejsce2
37.DariuszKraszewski1. miejsce1
38.BarbaraKustra4. miejsce6. miejsce2
39.JerzyLański6. miejsce2. miejsce2
40.WojciechLasek3. miejsce3. miejsce2
41.JacekLewandowski6. miejsce4. miejsce2
42.AgataLipowska1. miejsce2. miejsce2
43.MarcinLipowski6. miejsce1
44.TomaszLipski4. miejsce1
45.OlexandrLukin1. miejsce8. miejsce2
46.FabianMaleszewski6. miejsce4. miejsce2
47.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
48.KatarzynaMałyszko3. miejsce1. miejsce2
49.MariuszMichniewicz4. miejsce1. miejsce2
50.MarekMiłoszewski4. miejsce1
51.EwaMorawiec2. miejsce1. miejsce2
52.TomaszMorawik9. miejsce1
53.MirosławMordasiewicz4. miejsce2. miejsce2
54.JerzyMurach6. miejsce4. miejsce2
55.JarosławOciepa2. miejsce2. miejsce2
56.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1. miejsce2
57.RadosławOlczak4. miejsce1. miejsce2
58.JacekOsadnik6. miejsce8. miejsce2
59.MariuszPakulski4. miejsce1
60.PawełPasik6. miejsce6. miejsce2
61.JacekPawełczyk6. miejsce1
62.LechPerko4. miejsce6. miejsce2
63.MariuszPopa5. miejsce5. miejsce2
64.IevgenPozniakov1. miejsce1. miejsce2
65.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
66.MarekRosa4. miejsce1
67.SławomirRosa4. miejsce4. miejsce2
68.MariuszRurarz6. miejsce6. miejsce2
69.JerzyRybicki4. miejsce3. miejsce2
70.KrzysztofSamonek1. miejsce4. miejsce2
71.ElizbarSaria2. miejsce1
72.MaciejSidorowicz4. miejsce6. miejsce2
73.GrzegorzSochacki10. miejsce1
74.ZbigniewSowiński6. miejsce8. miejsce2
75.JerzyStachowski4. miejsce3. miejsce2
76.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
77.AndrzejStruensee1. miejsce5. miejsce2
78.PiotrSuski4. miejsce1. miejsce2
79.JacekSzafrański2. miejsce1
80.ŁukaszSzmel3. miejsce4. miejsce2
81.MariuszSzmoniewski3. miejsce2. miejsce2
82.MałgorzataŚrednicka2. miejsce3. miejsce2
83.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce3. miejsce2
84.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
85.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
86.MałgorzataWoźniak2. miejsce1
87.JacekZbróg9. miejsce2. miejsce2
88.DariuszZgorzałek6. miejsce1
89.UrszulaZielińska2. miejsce4. miejsce2

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 89 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.WiktorDrude1978Rosja
3-4.RadosławOlczak1973-----
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofSamonek1970-----
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
4-6.PawełPasik1978Warszawa
7-9.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
7-9.AdamBieleniewicz1978-----
7-9.JacekZbróg1966-----
10.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.ElizbarSaria1971-----
3.WojciechLasek1970Olsztyn
4.MaciejSidorowicz1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IevgenPozniakov1968Ukraina
2.IevgenKharkivskyi1968Ukraina
3.MariuszSzmoniewski1960-----
4.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.OlexandrLukin1961Ukraina
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.DariuszKluczyk1962-----
5-6.JerzyMurach1962Olsztyn
7.AndrzejKarczewski1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.MarekIdzikowski1956-----
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.LechPerko1956-----
5-6.JacekPawełczyk1957-----
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3-4.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3-4.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
5-6.JerzyLański1951Łódź
5-6.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agata Doroszkiewicz1984Karolina Kosińska1984
2.Ewa Morawiec1986Urszula Zielińska1982
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Anna Kaźmierkowska1964Barbara Kustra1985

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ewelina Bracha1973Katarzyna Małyszko1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Olczak1973Krzysztof Walenda1973
2.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
3.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
4.Jacek Lewandowski1974Fabian Maleszewski1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
3-4.Piotr Kopacz1972Mariusz Pakulski1975
3-4.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
5-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
5-6.Jean-Sylvain Delepaut1976Paweł Pasik1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ievgen Kharkivskyi1968Ievgen Pozniakov1968
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Paweł Głażewski1973Wojciech Lasek1970
4.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970
5.Mariusz Popa1971Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Kraszewski1962Piotr Suski1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3-4.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
3-4.Zbigniew Bartosz1960Sławomir Rosa1961
5-6.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
5-6.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
7-8.Olexandr Lukin1961Andrzej Karczewski1963
7-8.Jacek Osadnik1958Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Lański1951
3.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Morawiec1986
2.Paweł Głażewski1973Karolina Kosińska1984
3-4.Łukasz Szmel1981Urszula Zielińska1982
3-4.Krzysztof Samonek1970Agata Doroszkiewicz1984
5-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
5-6.Adam Bieleniewicz1978Barbara Kustra1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Krzysztof Gontarski1971Agata Lipowska1976
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
4.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
5.Oskar Jass1974Anna Białasiewicz1970

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Katarzyna Małyszko1967
2.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
3.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
4.Sławomir Rosa1961Anna Kaźmierkowska1964
5.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn57
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników89
ilość kobiet20
ilość mężczyzn69
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 50+ (8 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Logo turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×