VII Jurajski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:26 - 27.04.2014
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

VII JURAJSKI TURNIEJ SENIORÓW
OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY 26-27 KWIETNIA 2014

I. CEL.
- popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez uprawianie dyscypliny sportu:
Badminton,
- wyłonienie najlepszych zawodniczek zawodników w poszczególnych kategoriach
wiekowych i grach.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa
Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605
[email protected]
witryna internetowa: www.slozbad.pl
WSPÓŁORGANIZATOR
Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Hutnik Częstochowa.

III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr.0 (kobiety) = ur. 1979-1988
gr.0 (mężczyźni) = ur. 1977-1983
gr.1 = ur. 1974-1978
gr.2 = ur. 1969-1973
gr.3 = ur. 1964-1968
gr. 4 = ur. 1959-1963
gr. 5 = ur. 1954-1958
gr. 6 = ur. 1949-1953
gr. 7 = ur. 1944-1948
gr. 8 = ur. 1939-1943
gr. 9 = ur. do 31.12.1938

IV. RODZAJE GIER.
Zawody rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym:
- minimalna ilość uczestników wynosi 3,
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE.
Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Olsztyn k/ Częstochowy ul. Zielona 70 (7 boisk).

VI. PROGRAM.
Piątek 25 kwietnia 2014
godz. 19.00 na hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie k/ Częstochowy ul. Zielona 70 odprawa techniczna i losowanie wszystkich gier.
Sobota 26 kwietnia 2014
godz. 8.45 uroczyste otwarcie
godz. 9.00 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0-2)
Niedziela 27 kwietnia 2014
godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie zawodów.

VII. UCZESTNICTWO.
Warunkiem uczestnictwa jest:
- data urodzenia zgodna z pkt.5,
- opłacenie wpisowego przed rozpoczęciem gier (za grę pojedynczą 30 zł, za grę podwójną po
30 zł od zawodnika)
- podpisanie przed rozpoczęciem gier oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do
udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier:
- do czwartku 24 kwietnia 2014 godz. 22 na adres organizatora,
- w piątek 25 kwietnia 2014 w godz. 19-20 bezpośrednio u sędziego głównego w miejscu odprawy i losowania (patrz pkt. VI).
Zgłoszenie musi zawierać numer ewidencyjny (dotyczy zarejestrowanych w PZBad), imię, nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztyn-jurajski.pl w cenie od 35 do 50 zł za dobę.

XI. WYŻYWIENIE.
Możliwość rezerwacji obiadów 600 m od hali w sobotę i niedzielę po ok. 20 zł (zestaw dwudaniowy). „Zacisze” Olsztyn ul. Zielona 23 tel. 34 328 51 94, kom. 691034886.

XII. NAGRODY I TYTUŁY.
Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują puchary i medale.

XIII. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
Wieczorek towarzyski – komunikat w sprawie wieczorku podany będzie w oddzielnym komunikacie.

XIV. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Seniorów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Zawody rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
4. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2013/2014 ogłoszona przez PZBad.
5. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju
6. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.

Artur POLICIŃSKI
ul. Kruszwicka 7
42-200 Częstochowa
radiotelefon 693891213
519065603
[email protected]

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk6. miejsce2. miejsce2
2.RyszardBachus1. miejsce1. miejsce2
3.JacekBełus4. miejsce3. miejsce2
4.GrażynaBełus2. miejsce3. miejsce2
5.BeataBiałek3. miejsce1
6.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
7.AndrzejBittner2. miejsce1
8.RafałBogdański6. miejsce1. miejsce2
9.WojciechBorzęcki1. miejsce6. miejsce2
10.EwelinaBracha3. miejsce2. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
14.BolesławCichocki4. miejsce1
15.KrystynaCielecka1. miejsce2. miejsce2
16.DominikaCygan3. miejsce1. miejsce2
17.DorotaDanielak1. miejsce4. miejsce2
18.DariuszDąbrowski9. miejsce2. miejsce2
19.GrzegorzDąbrowski12. miejsce6. miejsce2
20.ZbigniewDorna6. miejsce2. miejsce2
21.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
22.DanutaForyta1. miejsce3. miejsce2
23.PawełGasz1. miejsce6. miejsce2
24.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce3. miejsce2
25.RobertGładych3. miejsce6. miejsce2
26.GrzegorzGórski5. miejsce6. miejsce2
27.KrzysztofGrabek2. miejsce4. miejsce2
28.AndrzejGrzechnik3. miejsce1. miejsce2
29.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
30.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce7. miejsce2
31.PawełHałubek9. miejsce8. miejsce2
32.MarekIdzikowski1. miejsce1
33.JoannaJackowska6. miejsce1
34.TomaszJackowski8. miejsce5. miejsce2
35.AndrzejJanecki6. miejsce1
36.BarbaraJaskólska1. miejsce1. miejsce2
37.OskarJass2. miejsce1
38.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
39.MagdalenaKarlak5. miejsce1
40.AnnaKaźmierkowska3. miejsce4. miejsce2
41.AgnieszkaKmiecik4. miejsce2. miejsce2
42.DamianKmiecik6. miejsce1
43.MagdalenaKoba3. miejsce2. miejsce2
44.PiotrKopacz6. miejsce2. miejsce2
45.MonikaKopka2. miejsce6. miejsce2
46.RyszardKuląg4. miejsce4. miejsce2
47.JarosławKurkowski6. miejsce1
48.PiotrKwieciński4. miejsce3. miejsce2
49.JerzyLański3. miejsce4. miejsce2
50.SebastianLasecki4. miejsce6. miejsce2
51.EwaLesiuk3. miejsce2. miejsce2
52.JacekLewandowski7. miejsce3. miejsce2
53.TomaszLipski4. miejsce3. miejsce2
54.MarzenaŁazuta2. miejsce1. miejsce2
55.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
56.MariuszMaczuga2. miejsce4. miejsce2
57.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
58.MarekMiłoszewski9. miejsce2. miejsce2
59.TomaszMorawik8. miejsce1
60.MirosławMordasiewicz4. miejsce3. miejsce2
61.DariuszMoruń5. miejsce1
62.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
63.JarosławOciepa4. miejsce1. miejsce2
64.PrzemysławOgrodziński2. miejsce2. miejsce2
65.RadosławOlczak4. miejsce1. miejsce2
66.JacekOsadnik6. miejsce4. miejsce2
67.AlicjaOssolińska4. miejsce1
68.AndrzejOssoliński4. miejsce1
69.LechPerko6. miejsce2. miejsce2
70.KarolPik4. miejsce1
71.ŁukaszPohl12. miejsce8. miejsce2
72.MariuszPopa3. miejsce1
73.GrzegorzPradela6. miejsce1. miejsce2
74.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce2. miejsce2
75.MaciejPustelnik1. miejsce6. miejsce2
76.MarekRosa4. miejsce6. miejsce2
77.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
78.MarcinRykała8. miejsce8. miejsce2
79.KrzysztofSamonek8. miejsce1. miejsce2
80.MaciejSidorowicz6. miejsce1
81.JerzyStachowski3. miejsce7. miejsce2
82.DamianStefańczyk12. miejsce6. miejsce2
83.RafałStolarczyk6. miejsce1
84.TomaszStopa4. miejsce2. miejsce2
85.AndrzejStruensee2. miejsce4. miejsce2
86.HenrykSwoboda8. miejsce4. miejsce2
87.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce4. miejsce2
88.MariuszSzmoniewski2. miejsce3. miejsce2
89.DariuszSzymkiewicz4. miejsce1
90.ArkadiuszŚmierzchalski4. miejsce1
91.RobertŚmierzchalski2. miejsce4. miejsce2
92.MałgorzataŚrednicka1. miejsce4. miejsce2
93.KrzysztofTeresiński6. miejsce3. miejsce2
94.AndrzejTurowski6. miejsce3. miejsce2
95.RomanWalaszek1. miejsce1. miejsce2
96.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
97.MałgorzataWoźniak3. miejsce1. miejsce2
98.GrzegorzWójcik4. miejsce4. miejsce2
99.TomaszWroński7. miejsce3. miejsce2
100.JacekZbróg4. miejsce2. miejsce2
101.PawełZemanek8. miejsce1
102.DariuszZgorzałek4. miejsce1
103.MaciejŻmudziński4. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 103 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
3.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
4.AgnieszkaKmiecik1980-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
2.MonikaKopka1970Kielce
3.AnnaKaźmierkowska1964Łódź

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrystynaCielecka1953Olsztyn
2.GrażynaBełus1953Kielce
3.MałgorzataWoźniak1957Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RomanWalaszek1981-----
2.JakubFirlus1979Katowice
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.RadosławOlczak1973-----
5-6.RafałStolarczyk1976-----
5-6.DamianKmiecik1980-----
7.JacekLewandowski1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
3-4.JacekZbróg1966-----
5-8.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5-8.KrzysztofSamonek1970-----
5-8.PawełZemanek1978-----
5-8.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
9-12.DamianStefańczyk1978Kielce
9-12.GrzegorzDąbrowski1977-----
9-12.ŁukaszPohl1976Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
4-6.KrzysztofTeresiński1970-----
4-6.MaciejSidorowicz1972-----
4-6.RafałBogdański1965Piaseczno
7-9.PawełHałubek1969-----
7-9.DariuszDąbrowski1972-----
7-9.MarekMiłoszewski1970Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejPustelnik1967-----
2.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3.RobertGładych1965-----
4.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.MariuszSzmoniewski1960-----
3-4.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
5-6.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
5-6.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
7.TomaszWroński1963Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekIdzikowski1956-----
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
5-6.LechPerko1956-----
7-8.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.MaciejŻmudziński1944Częstochowa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Agnieszka Kmiecik1980Marzena Łazuta1969
3.Magdalena Koba1971Ewa Lesiuk1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ewelina Bracha1973Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Bachus1980Roman Walaszek1981
2.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
3.Jacek Lewandowski1974Tomasz Lipski1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Radosław Olczak1973
2.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
3-4.Arkadiusz Śmierzchalski1974Robert Śmierzchalski1974
3-4.Piotr Kwieciński1970Tomasz Stopa1967
5-6.Grzegorz Dąbrowski1977Sebastian Lasecki1978
5-6.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
7-8.Paweł Hałubek1969Tomasz Jackowski1975
7-8.Łukasz Pohl1976Marcin Rykała1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Grzechnik1967Krzysztof Samonek1970
2.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970
3.Krzysztof Teresiński1970Tomasz Wroński1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
3-4.Karol Pik1967Dariusz Zgorzałek1959
5-6.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
5-6.Robert Gładych1965Maciej Pustelnik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
4.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951
5.Grzegorz Górski1962Dariusz Moruń1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jerzy Rybicki1951
2.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3-4.Jacek Bełus1954Andrzej Struensee1953
3-4.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957
5-6.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
5-6.Andrzej Janecki1947Marek Rosa1958
7.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Bachus1980Marzena Łazuta1969
2.Przemysław Ogrodziński1982Ewa Lesiuk1980
3.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
4.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
5.Tomasz Jackowski1975Magdalena Karlak1979

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Dariusz Szymkiewicz1969Dorota Danielak1974
5-6.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970
5-6.Grzegorz Górski1962Joanna Jackowska1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
2.Piotr Kopacz1972Ewelina Bracha1973
3.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
3.Andrzej Turowski1965Danuta Foryta1968
4.Ryszard Kuląg1963Anna Kaźmierkowska1964

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
4.Andrzej Ossoliński1963Alicja Ossolińska1963

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet11
Gra pojedyncza mężczyzn58
Gra podwójna kobiet15
Gra podwójna mężczyzn73
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników103
ilość kobiet24
ilość mężczyzn79
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (12 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (8 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Logo turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×