Krajowy Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:23 - 24.03.2013
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Ruch Piotrków Trybunalski

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

1.Organizatorzy:
KKS „RUCH” PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Osoby odpowiedzialne za organizację:
Dorota Danielak 692 020 830
Dominika Cygan 664 412 255
2. Termin i miejsce turnieju:
23 -24 marzec 2013, hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 ul Sienkiewicza 10/12 Piotrków Trybunalski.
3.Program czasowy:
22 marca 2013 (piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00 w hotelu AGAT
23 marca 2013
- gry pojedyncze od godz. 9.00 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
24 marca 2013 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych od godz. 9.00
4. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1978-1987
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1978-1982
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937.
5. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.
6. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.
7. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do 20 marca 2013 (środa) na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).
8. Wpisowe: 25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).
9. Nagrody i dyplomy
Puchary, dla finalistów we wszystkich kategoriach wiekowych w miarę możliwości organizatora
10. Sędzia główny turnieju:
Stefan Pawlukiewicz (licencja #91).
11. Baza noclegowa:
Hotel „AGAT” ul. Wojska Polskiego 118 ok 1 km od hali - tel. 695 701 031 0, e-mail; [email protected] www.hotelagat.pl.
Pokój 1 osobowy cena 80,00 zł
Pokój 2 osobowy cena 150.00 zł
Pokój 3 osobowy cena 200.00 zł
Pokój 3 osobowy z dostawka cena 250.00 zł
Pokój 2 osobowy LUX cena 270.00 zł
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie
Rezerwacja noclegów: DOMINIK SIWY 695-701-031 lub 44 646-28-50 wew. 150.
12. Udział w spotkaniu integracyjnym – 50 zł- sala bankietowa Hotelu „AGAT” ul. Wojska Polskiego 118
13. Wyżywienie: możliwość zamówienia obiadów na sali sportowej
Cena obiadu - 15,00
14. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2012/2013 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.

Organizatorzy;
Dorota Danielak
Dominika Cygan

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/ZREHlu.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WladimirBabaew3. miejsce1
2.KatarzynaBaranowska4. miejsce4. miejsce2
3.ZbigniewBartosz2. miejsce4. miejsce2
4.JacekBełus5. miejsce1
5.GrażynaBełus5. miejsce1
6.RobertBieganowski1. miejsce3. miejsce2
7.AndrzejBittner4. miejsce1
8.KrzysztofBogucki5. miejsce4. miejsce2
9.WojciechBorzęcki3. miejsce1. miejsce2
10.EwelinaBracha4. miejsce6. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek3. miejsce2. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka3. miejsce1. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
14.BolesławCichocki2. miejsce1
15.KrystynaCielecka3. miejsce1
16.DominikaCygan2. miejsce1. miejsce2
17.DorotaDanielak1. miejsce2. miejsce2
18.Jean-SylvainDelepaut1. miejsce2. miejsce2
19.SwietłanaDrude5. miejsce3. miejsce2
20.WiktorDrude1. miejsce3. miejsce2
21.JakubFirlus2. miejsce3. miejsce2
22.DorotaGawrońska-Popa5. miejsce7. miejsce2
23.KrzysztofGrabek6. miejsce6. miejsce2
24.AdamGrala9. miejsce4. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce4. miejsce2
26.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce2. miejsce2
27.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
28.CzesławGwiazda2. miejsce2. miejsce2
29.PiotrHorodecki6. miejsce5. miejsce2
30.StanisławJózwik1. miejsce3. miejsce2
31.JanKaczmarczyk2. miejsce1. miejsce2
32.JerzyKazimierczak9. miejsce6. miejsce2
33.AnnaKaźmierkowska2. miejsce4. miejsce2
34.MagdalenaKoba2. miejsce1. miejsce2
35.PiotrKopacz1. miejsce2. miejsce2
36.MonikaKopka4. miejsce1
37.AndrzejKowalski2. miejsce1. miejsce2
38.DariuszKraszewski4. miejsce1
39.RyszardKuląg3. miejsce4. miejsce2
40.JarosławKurkowski1. miejsce4. miejsce2
41.PiotrKwieciński2. miejsce1
42.JerzyLański4. miejsce4. miejsce2
43.JacekLewandowski6. miejsce4. miejsce2
44.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
45.FabianMaleszewski3. miejsce1
46.JarosławMarciniak4. miejsce4. miejsce2
47.PawełMela3. miejsce1
48.MariuszMichniewicz2. miejsce4. miejsce2
49.JanuszNawrocki6. miejsce1. miejsce2
50.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce6. miejsce2
51.ZbigniewOgórek3. miejsce1
52.PrzemysławOgrodziński2. miejsce2. miejsce2
53.KarolinaOlejarz2. miejsce1. miejsce2
54.JózefOrzoł2. miejsce1
55.LechPerko6. miejsce4. miejsce2
56.MariuszPopa6. miejsce7. miejsce2
57.GrzegorzPradela1. miejsce1
58.JacekPrędki1. miejsce1
59.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce2. miejsce2
60.SławomirRosa7. miejsce2. miejsce2
61.MarekRosa4. miejsce3. miejsce2
62.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
63.MarcinRykała2. miejsce6. miejsce2
64.PawelShorin4. miejsce3. miejsce2
65.MariuszSmolich9. miejsce1
66.DamianStefańczyk4. miejsce4. miejsce2
67.RafałStolarczyk6. miejsce6. miejsce2
68.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
69.AndrzejStruensee4. miejsce5. miejsce2
70.PiotrSzafrański6. miejsce1
71.JerzySzałapski3. miejsce2. miejsce2
72.ŁukaszSzmel1. miejsce1. miejsce2
73.MałgorzataŚrednicka1. miejsce6. miejsce2
74.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce2. miejsce2
75.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
76.GrzegorzWłodarczyk3. miejsce4. miejsce2
77.WaldemarWolański1. miejsce2. miejsce2
78.DariuszZgorzałek3. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 78 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
2.AnnaKaźmierkowska1964Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.JakubFirlus1979Katowice
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.Jean-SylvainDelepaut1976-----
2.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
3.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
4-6.RafałStolarczyk1976-----
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.KrzysztofGrabek1973Wrocław
7-9.JerzyKazimierczak1974-----
7-9.MariuszSmolich1975-----
7-9.AdamGrala1973Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
3.JerzySzałapski1970Gdynia
4.PawelShorin1972Rosja
5.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.RyszardKuląg1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WaldemarWolański1961Białystok
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.JarosławMarciniak1961Łódź
3-4.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
5-6.JanuszNawrocki1961Gniezno
5-6.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
7.SławomirRosa1961-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.JerzyLański1951Łódź
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.LechPerko1956-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławJózwik1942-----
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Magdalena Koba1971Karolina Olejarz1982
3.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
4.Katarzyna Baranowska1976Ewelina Bracha1973
5.Swietłana Drude1978Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Łukasz Szmel1981
2.Piotr Kwieciński1970Przemysław Ogrodziński1982
3.Robert Bieganowski1968Jakub Firlus1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
2.Jean-Sylvain Delepaut1976Jerzy Szałapski1970
3-4.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
3-4.Dariusz Kraszewski1962Grzegorz Włodarczyk1976
5-6.Marcin Rykała1977Rafał Stolarczyk1976
5-6.Jerzy Kazimierczak1974Mariusz Popa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Grzegorz Pradela1965
2.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
3.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
4.Krzysztof Bogucki1972Zbigniew Bartosz1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3.Paweł Mela1967Zbigniew Ogórek1960
4.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
3.Marek Rosa1958Dariusz Zgorzałek1959
4.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
5.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Czesław Gwiazda1942
3.Jerzy Grzybowski1936Stanisław Józwik1942

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
2.Przemysław Ogrodziński1982Agnieszka Trzcińska1980
3.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
4.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Piotr Kopacz1972Dorota Danielak1974
3-4.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
3-4.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Andrzej Niebrzydowski1967Ewelina Bracha1973
7.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
5.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn48
Gra podwójna kobiet11
Gra podwójna mężczyzn53
Gra mieszana kobiet18
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników78
ilość kobiet17
ilość mężczyzn61
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (11 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikDominika Cygan (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×