XV Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:01 - 02.03.2014
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

XV Krajowy Turniej Seniorów - YONEX OPEN FOREVER YOUNG O PUCHAR PREZESA ZG TKKF

1.Organizatorzy:
ŚZOTKKF Kielce
TKKF „Olimpik” Suchedniów
Osoby odpowiedzialne za organizację:
Tomasz Stopa- tel. 605414874
Stanisław Wikło- tel. 691361623

2. Termin i miejsce turnieju;
01-02 marzec 2014, hala sportowa-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5

3. Program czasowy;
28 luty 2014 (piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 18:00 na hali sportowej
01 marca 2014
- gry pojedyncze od godz. 9.00 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
02 marca 2014 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych od godz. 9.00

4. Kategorie wiekowe;
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1979-1988
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1979-1983
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938.

5. System rozgrywania turnieju;
a. grupowo-pucharowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

6. Uczestnictwo;
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

7. Zgłoszenia do turnieju;
a. zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do 25 lutego 2014 (wtorek) na adres e-mail: [email protected]
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

8. Wpisowe;
30 zł – gra pojedyncza, 30 zł – gra podwójna (od zawodnika).

9. Nagrody i dyplomy;
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

10. Sędzia główny turnieju;
Stefan Pawlukiewicz (licencja #91).

11. Baza noclegowa;
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected],
www.hotelswietokrzyski.pl/.
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

12. Udział w spotkaniu integracyjnym;
- opłata 45 zł- sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1

13. Wyżywienie: brak wyżywienia w hali sportowej, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

14. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2013/2014 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Jarosław Kurkowski.

Organizatorzy;
Tomasz Stopa
Stanisław Wikło

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce2. miejsce2
2.WladimirBabaew1. miejsce1
3.MaciejBaran1. miejsce4. miejsce2
4.GrażynaBełus3. miejsce1. miejsce2
5.JacekBełus6. miejsce1. miejsce2
6.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
7.KrzysztofBiela6. miejsce1
8.AndrzejBittner4. miejsce1
9.RafałBogdański6. miejsce6. miejsce2
10.WojciechBorzęcki2. miejsce3. miejsce2
11.EwelinaBracha3. miejsce1. miejsce2
12.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
14.BolesławCichocki1. miejsce4. miejsce2
15.KrystynaCielecka2. miejsce2. miejsce2
16.DominikaCygan2. miejsce1. miejsce2
17.AndrzejDadas6. miejsce4. miejsce2
18.DorotaDanielak1. miejsce4. miejsce2
19.DariuszDąbrowski3. miejsce1
20.Jean-SylvainDelepaut6. miejsce1
21.ZbigniewDorna2. miejsce5. miejsce2
22.WiktorDrude2. miejsce4. miejsce2
23.SwietłanaDrude4. miejsce4. miejsce2
24.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
25.DanutaForyta1. miejsce3. miejsce2
26.MarekGałczyński6. miejsce1. miejsce2
27.PawełGasz2. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce4. miejsce2
29.RobertGładych4. miejsce1
30.KrzysztofGontarski6. miejsce1. miejsce2
31.IwonaGórska5. miejsce6. miejsce2
32.AndrzejGrabiński6. miejsce1
33.AdamGrala6. miejsce9. miejsce2
34.AndrzejGrzechnik4. miejsce4. miejsce2
35.DorotaGrzejdak1. miejsce3. miejsce2
36.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce3. miejsce2
37.KrzysztofHodur6. miejsce1
38.PiotrHorodecki4. miejsce4. miejsce2
39.CezaryHryciuk4. miejsce1
40.BarbaraJaskólska1. miejsce2. miejsce2
41.JacekJaworowski6. miejsce1
42.AndrzejKaftański2. miejsce2. miejsce2
43.PiotrKalinkowski4. miejsce6. miejsce2
44.DmitryKazakov1. miejsce2. miejsce2
45.MagdalenaKoba2. miejsce2. miejsce2
46.OlgaKoniuch4. miejsce1
47.PiotrKopacz6. miejsce4. miejsce2
48.AndrzejKowalski3. miejsce2. miejsce2
49.MarekKrajewski4. miejsce1
50.DariuszKraszewski6. miejsce1
51.WładysławKsiężyk1. miejsce2. miejsce2
52.RyszardKuląg3. miejsce4. miejsce2
53.MariuszKuszewski10. miejsce1
54.PiotrKwieciński3. miejsce1
55.JerzyLański4. miejsce4. miejsce2
56.KrzysztofLatawski2. miejsce1. miejsce2
57.JacekLewandowski9. miejsce9. miejsce2
58.AgataLipowska2. miejsce1. miejsce2
59.MarcinLipowski2. miejsce1
60.ArturLugowow6. miejsce6. miejsce2
61.NataszaLugowowa6. miejsce1
62.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce2. miejsce2
63.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
64.KatarzynaMałyszko6. miejsce1
65.MariuszMichniewicz2. miejsce3. miejsce2
66.GrzegorzMiernik4. miejsce9. miejsce3
67.MarekMiłoszewski3. miejsce1
68.EwaMorawiec3. miejsce1. miejsce2
69.TomaszMorawik6. miejsce7. miejsce2
70.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
71.JarosławOciepa3. miejsce4. miejsce2
72.RadosławOlczak3. miejsce4. miejsce2
73.KarolinaOlejarz3. miejsce2. miejsce2
74.MarekOlszta6. miejsce4. miejsce2
75.JacekOsadnik3. miejsce6. miejsce2
76.MariuszPakulski3. miejsce1
77.IzabelaPazyna5. miejsce6. miejsce2
78.HubertPączek1. miejsce1. miejsce2
79.MaciejPiekło1. miejsce1
80.ŁukaszPieniążek9. miejsce4. miejsce2
81.BożenaPisarska4. miejsce5. miejsce2
82.MariuszPopa2. miejsce4. miejsce2
83.KamilPopławski6. miejsce9. miejsce2
84.GrzegorzPradela7. miejsce2. miejsce2
85.ZdzisławaPrędka1. miejsce3. miejsce2
86.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
87.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
88.MarekRosa1. miejsce2. miejsce2
89.SławomirRosa3. miejsce6. miejsce2
90.MarekRozumek10. miejsce1
91.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
92.PawelShorin4. miejsce1. miejsce2
93.MariuszSmolich3. miejsce9. miejsce2
94.PiotrSobotka4. miejsce2. miejsce2
95.IwonaSobotka3. miejsce2. miejsce2
96.GrzegorzSochacki9. miejsce1
97.MirosławSteć2. miejsce6. miejsce2
98.TomaszStopa6. miejsce2. miejsce2
99.AndrzejStruensee3. miejsce4. miejsce2
100.MichałSuski6. miejsce6. miejsce2
101.JerzySzałapski2. miejsce9. miejsce2
102.ŁukaszSzmel6. miejsce2. miejsce2
103.DariuszSzymkiewicz6. miejsce1
104.PrzemysławTomecki9. miejsce7. miejsce2
105.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce4. miejsce2
106.AndrzejTurowski7. miejsce3. miejsce2
107.RomanWąsowicz1. miejsce1
108.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
109.GrzegorzWłodarczyk6. miejsce1. miejsce2
110.MałgorzataWoźniak4. miejsce1
111.PiotrZawirski9. miejsce1. miejsce2
112.JacekZbróg2. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 112 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DmitryKazakov1983Rosja
2.JakubFirlus1979Katowice
3.RadosławOlczak1973-----
4-6.MichałSuski1977AZSUM Łódź
4-6.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
4-6.JacekJaworowski1982-----
7-9.ŁukaszPieniążek1980Rzeszów
7-9.PrzemysławTomecki1982-----
7-9.GrzegorzMiernik1976Suchedniów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejBaran1977-----
2.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
3.MariuszSmolich1975-----
4-6.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa
4-6.Jean-SylvainDelepaut1976-----
4-6.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
7-9.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
7-9.JacekLewandowski1974Warszawa
7-9.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.JerzySzałapski1970Gdynia
3-4.PawelShorin1972Rosja
3-4.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
5-6.AndrzejGrabiński1972-----
5-6.AdamGrala1973Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.PiotrKalinkowski1965-----
3-4.RobertGładych1965-----
5-6.ArturLugowow1968Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.RyszardKuląg1963-----
4.GrzegorzMiernik1976Suchedniów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Danielak1974Dominika Cygan1983
2.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
3.Ewa Morawiec1986Karolina Olejarz1982
4.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
5.Iwona Górska1984Izabela Pazyna1981

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Barbara Jaskólska1971
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ewelina Bracha1973Iwona Sobotka1963
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Bożena Pisarska1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Hubert Pączek1982Maciej Piekło1970
2.Wiktor Drude1978Dmitry Kazakov1983
3-4.Maciej Baran1977Łukasz Pieniążek1980
3-4.Jakub Firlus1979Radosław Olczak1973
5-6.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
5-6.Marek Olszta1983Michał Suski1977
7.Tomasz Morawik1976Przemysław Tomecki1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
2.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
3.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
4-6.Rafał Bogdański1965Krzysztof Gontarski1971
4-6.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
4-6.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
7-9.Mariusz Smolich1975Grzegorz Miernik1976
7-9.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
7-9.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
10.Mariusz Kuszewski1976Marek Rozumek1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
2.Mariusz Popa1971Mirosław Steć1964
3.Dariusz Dąbrowski1972Marek Miłoszewski1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3-4.Andrzej Grzechnik1967Cezary Hryciuk1959
3-4.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964
5-6.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
7.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Jarosław Ociepa1962Sławomir Rosa1961
4.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Rosa1958
2.Andrzej Kaftański1955Jerzy Rybicki1951
3-4.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3-4.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
5-6.Krzysztof Biela1957Krzysztof Hodur1956
5-6.Jacek Bełus1954Jacek Osadnik1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Andrzej Kowalski1945Władysław Księżyk1947
3.Wojciech Borzęcki1947Przemysław Grzeszkowiak1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Hubert Pączek1982Ewa Morawiec1986
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Marek Olszta1983Olga Koniuch1983
5-6.Mirosław Steć1964Izabela Pazyna1981
5-6.Rafał Bogdański1965Iwona Górska1984

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Agata Lipowska1976
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
4.Piotr Kopacz1972Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
2.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
3-4.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
3-4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Andrzej Turowski1965Danuta Foryta1968
4.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
5.Zbigniew Dorna1963Bożena Pisarska1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
2.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn51
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn92
Gra mieszana kobiet26
Gra mieszana mężczyzn30
ilość uczestników112
ilość kobiet26
ilość mężczyzn86
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (10.5 par)
najstarszy zawodnikKazimierz Prędki (76 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×