XVIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.12.2013
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny


XVIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona
Seniorów - YONEX CUP Solec Kujawski 2013

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona,
MLKS Solec Kujawski,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski

1. TERMIN: 07-08.12.2013 r.

2. MIEJSCE: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3.

3. KATEGORIE WIEKOWE: zgodnie z zaleceniami Rady Seniorów obowiązującymi na 2013 r.
- gr.0 kobiety - (25+) ur. w 1987 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1982 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1977 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1972 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1967 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1962 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1957 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1952 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1947 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1942 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1937 i starsi.

4. WARUNKI UCZESTNICTWA:
- rok urodzenia zgodny z pkt. 3,
- opłacenie wpisowego: 30 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną od zawodnika,
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry, w tym lotek,
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

5. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER: grupowo-pucharowy; trójkowy, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zawodników. Zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.
6. NAGRODY: za I, II i III miejsce – nagrody wg możliwości organizatorów.

7. WYNIKI TURNIEJU: będą wliczone do klasyfikacji ogólnopolskiej seniorów.

8. PROGRAM TURNIEJU:
- 06.12.2013 r. godz. 21:00 losowanie wszystkich gier - Hala OSiR
- 07.12.2013 r. godz. 9:00 otwarcie turnieju i gry pojedyncze gr. 0, 1, 2
godz. 9:30 gry pojedyncze gr. 3, 4
godz. 11:15 gry pojedyncze gr. 5-9
godz. 11:30 początek gier podwójnych
godz. 21:00 wieczorek integracyjny z możliwością przesunięcia
(gry po godz. 22:00 tylko za zgodą zainteresowanych zawodników)
- 08.12.2013 r. godz. 9:00 ewentualnie dalszy ciąg gier

9. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Leśny – tel. 52 387 16 38,
Hotel AUTOS – hasło: BADMINTON tel. 52 387 66 66, (cena pokoju 2 os. 110 zł),
Kwatera prywatna, ul. Bydgoska 36A (40, 45 zł doba)– tel. 662 699 920,
Gościniec Solaris ul. H. Sawickiej 6 tel. 608 574 029,
10. WYŻYWIENIE: możliwość korzystania z bufetu na terenie hali sportowej

11. WIECZOREK INTEGRACYJNY: stół szwedzki – odpłatność 45 zł za osobę

12. ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU WE WSZYSTKICH RODZAJACH GIER na adres: [email protected] do dnia 02.12.2013 r. do godz. 24.00 (prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wieczorku integracyjnym do dnia 01.12.2013 r.).
Zgłaszający zobowiązany jest podać: numer ewidencyjny (dotyczy zarejestrowanych), imię, nazwisko, klub (dotyczy zawodników klubowych), rok urodzenia, dane partnera (dotyczy gier podwójnych) albo szukający partnera.
Zgłaszający może podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, dodatkowe rozstawienie bezklubowych.

13. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- obowiązują aktualne przepisy gry, Regulamin Sportowy PZBad i Regulamin Seniorów Badmintona,
- mecze rozgrywane są bez sędziów prowadzących,
- rozstawieni zgodnie z zaleceniami dla organizatorów turniejów badmintona wliczanych do rankingu seniorów,
- przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Piotr ŁUSZKIEWICZ,
- w sprawach spornych decyduje sędzia główny p. Leszek RORAT (licencja # 36),
- osoby odpowiedzialne – Mirosław ADAMCZYK tel. 606 935 553, Jarosław KURKOWSKI tel. 662 386 416.





Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz1. miejsce4. miejsce2
3.WladimirBabaew2. miejsce5. miejsce2
4.NataliaBabajewa6. miejsce5. miejsce2
5.ZbigniewBartosz3. miejsce4. miejsce2
6.TomaszBartosz6. miejsce4. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz4. miejsce4. miejsce2
8.SławomirBochat2. miejsce4. miejsce2
9.KrzysztofBogucki8. miejsce6. miejsce2
10.EwelinaBracha4. miejsce6. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek6. miejsce3. miejsce2
12.MaciejBysikiewicz6. miejsce1
13.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
14.AndrzejDadas4. miejsce6. miejsce2
15.DorotaDanielak1. miejsce4. miejsce2
16.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce1
17.ZbigniewDolata3. miejsce7. miejsce2
18.ZbigniewDorna4. miejsce1
19.RyszardDrążkowski6. miejsce4. miejsce2
20.SwietłanaDrude2. miejsce4. miejsce2
21.WiktorDrude2. miejsce4. miejsce2
22.JakubFirlus1. miejsce2. miejsce2
23.DorotaGawrońska-Popa6. miejsce4. miejsce2
24.KrzysztofGontarski1. miejsce1
25.AndrzejGrzechnik4. miejsce1. miejsce2
26.DorotaGrzejdak2. miejsce1. miejsce2
27.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce5. miejsce2
28.JerzyGrzybowski3. miejsce1
29.MarcinGrzywacz3. miejsce6. miejsce2
30.MarekHoppe4. miejsce6. miejsce2
31.PiotrHorodecki9. miejsce3. miejsce2
32.MarekIdzikowski1. miejsce1
33.OskarJass1. miejsce6. miejsce2
34.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
35.PiotrKalinkowski6. miejsce1
36.MagdalenaKoba2. miejsce2. miejsce2
37.TatianaKolesnik6. miejsce2. miejsce2
38.PiotrKopacz4. miejsce1
39.MarekKrajewski4. miejsce1
40.JarosławKurkowski4. miejsce4. miejsce2
41.PiotrKwieciński2. miejsce4. miejsce2
42.KrzysztofLatawski6. miejsce6. miejsce2
43.JacekLewandowski4. miejsce4. miejsce2
44.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
45.MarianMatusewicz6. miejsce2. miejsce2
46.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
47.MirosławMordasiewicz2. miejsce6. miejsce2
48.PrzemysławOgrodziński1. miejsce1
49.TomaszOgulewicz6. miejsce6. miejsce2
50.MariuszPakulski2. miejsce1
51.RyszardPawluk6. miejsce2. miejsce2
52.PawełPieluszyński1. miejsce6. miejsce2
53.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
54.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
55.AndrzejPrzytulski8. miejsce6. miejsce2
56.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
57.KrzysztofSamonek1. miejsce1. miejsce2
58.PawelShorin2. miejsce2. miejsce2
59.MariuszSmolich6. miejsce6. miejsce2
60.IwonaSobotka4. miejsce1. miejsce2
61.PiotrSobotka4. miejsce1. miejsce2
62.PawełSolczak4. miejsce1
63.ZbigniewSowiński9. miejsce4. miejsce2
64.JerzyStachowski4. miejsce5. miejsce2
65.TomaszStopa2. miejsce2. miejsce2
66.AndrzejStruensee3. miejsce3. miejsce2
67.YevgenSyryanny4. miejsce1
68.JerzySzałapski2. miejsce6. miejsce2
69.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce6. miejsce2
70.MariuszSzmoniewski1. miejsce6. miejsce2
71.DariuszSzymkiewicz4. miejsce1
72.RadosławWalas1. miejsce1
73.StanisławWikło2. miejsce1
74.RomanWróbel7. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 74 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.SwietłanaDrude1978Rosja
3.KatarzynaSzczykutowicz1977Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.WiktorDrude1978Rosja
3.MarcinGrzywacz1978UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
3-4.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
5-6.MariuszSmolich1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofSamonek1970-----
2.JerzySzałapski1970Gdynia
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3-4.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
5-6.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
7-8.AndrzejPrzytulski1969Sianów
7-8.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.SławomirBochat1966-----
3.ZbigniewDolata1965Gniezno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekIdzikowski1956-----
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4-6.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
4-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
4-6.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
7-9.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
7-9.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Dorota Grzejdak1967Magdalena Koba1971
3-4.Ewelina Bracha1973Iwona Sobotka1963
3-4.Anna Białasiewicz1970Swietłana Drude1978
5-6.Agnieszka Brojek1967Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Natalia Babajewa1971Tatiana Kolesnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
2.Jakub Firlus1979Tomasz Stopa1967
3-4.Wiktor Drude1978Jacek Lewandowski1974
3-4.Paweł Solczak1982Yevgen Syryanny1980
5-6.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976
5-6.Paweł Pieluszyński1970Mariusz Smolich1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
3-4.Sławomir Bochat1966Jarosław Kurkowski1975
3-4.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
5-6.Tomasz Ogulewicz1977Andrzej Przytulski1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Grzechnik1967Krzysztof Samonek1970
2.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
3-4.Tomasz Bartosz1968Zbigniew Bartosz1960
3-4.Mariusz Popa1971Zbigniew Sowiński1953
5-6.Krzysztof Bogucki1972Maciej Bysikiewicz1960
5-6.Andrzej Dadas1969Jerzy Szałapski1970
7.Zbigniew Dolata1965Roman Wróbel1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
5-6.Piotr Kalinkowski1965Krzysztof Latawski1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jerzy Rybicki1951
2.Marian Matusewicz1951Ryszard Pawluk1954
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Antosiewicz1947Ryszard Drążkowski1957
5.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3-4.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
3-4.Piotr Kwieciński1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Tomasz Ogulewicz1977Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
3.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn41
Gra podwójna kobiet13
Gra podwójna mężczyzn64
Gra mieszana kobiet12
Gra mieszana mężczyzn11
ilość uczestników74
ilość kobiet13
ilość mężczyzn61
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+ (9 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (7 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikDominika Cygan (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×