XII Podlaski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:12 - 13.10.2013
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

XII Podlaski Turniej Seniorów 12-13.10.2013

1. Organizator:
UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29 Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Andrzej Kaftański tel.508289241 , e-mail: [email protected]

2. Miejsce: Hala Sportowa SP32 Białystok, ul. Pietrasze 29 -5 boisko za zgodą zawodników

3. Program:
- 11.10.2013 (piątek) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych – Białystok, ul. Pietrasze 29
- 12.10.2013 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 0 -2, (od 25+ do 40+)
- 12.10.2013 (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 3-9 (od 45+ do 75+)
- 12.10.2013 (sobota) nie wcześniej niż godz. 11.00 rozpoczęcie gier podwójnych
- 13.10.2013 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju: Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety – (25+) ur. w 1987 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1982 i starsi
- gr.1 (35+) ur. w 1977 i starsi
- gr.2 (40+) ur. w 1972 i starsi
- gr.3 (45+) ur. w 1967 i starsi
- gr.4 (50+) ur. w 1962 i starsi
- gr.5 (55+) ur. w 1957 i starsi
- gr.6 (60+) ur. w 1952 i starsi
- gr.7 (65+) ur. w 1947 i starsi
- gr.8 (70+) ur. w 1942 i starsi
- gr.9 (75+) ur. w 1937 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. Sędzia główny: Raszyd Jabłoński

7. Warunki uczestnictwa:
- opłacenie wpisowego: 25 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,
- posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek.

8. System rozgrywek i rodzaje gier:
- grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzysetowe;
- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego;
- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

9. Rozstawianie: wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

10. Zgłoszenia:
a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 09.10.2013 (środa) godz 20.00.
b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego: [email protected]
c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:
- imię i nazwisko,
- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),
- rok urodzenia,
- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo poszukujące partnera)
e. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

11. Lotki:
a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.
b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2013/2014.

12. Nagrody:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

13. Zakwaterowanie:
a) Pokoje w Szkole Podstawowej Nr32 (przy hali) rezerwacja Andrzej Kaftański tel. 508 289 241 , e-mail: [email protected]
b) Hotel ZAJAZD PODLASIE (ok.2km od hali) ul.27 lipca 24/1 - rezerwacja bezpośrednio w hotelu www.hotelpodlasie.pl , tel.085 67 505 86
c) BADDERS Club (ok 500m od hali) tel 608 344 941 www.badders.pl ,

14. Wyżywienie: możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej.
Zgłoszenia na obiady: Andrzej Kaftański tel. 508 289 241, [email protected] o2.pl

15. Wieczorek integracyjny (kolacja szwedzki stół, muzyka) - stołówka SP32 (sobota) godz. 21.00
(nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier); cena 45 zł od osoby (zawodnika).

16. Sponsorzy:
YONEX – Vector Sport www.vektorsport.pl

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.hubal.bialystok.pl i www.ebadminton.com.pl
Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WladimirBabaew2. miejsce5. miejsce2
2.NataliaBabajewa5. miejsce1
3.AlexeyBakushev5. miejsce3. miejsce2
4.KatarzynaBaranowska1. miejsce4. miejsce2
5.KrzysztofBogucki3. miejsce6. miejsce2
6.AgnieszkaBrojek1. miejsce3. miejsce2
7.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
8.KrystynaCielecka2. miejsce1
9.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
10.DorotaDanielak2. miejsce3. miejsce2
11.BogusławDominikowski3. miejsce1
12.WiktorDrude1. miejsce1. miejsce2
13.SwietłanaDrude4. miejsce1. miejsce2
14.JakubFirlus2. miejsce1. miejsce2
15.AndrzejGajewski3. miejsce3. miejsce2
16.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce4. miejsce2
17.KrzysztofGontarski1. miejsce1
18.AdamGrala4. miejsce4. miejsce2
19.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
20.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
21.PiotrHorodecki3. miejsce2. miejsce2
22.AndrzejJanecki1. miejsce4. miejsce2
23.OskarJass2. miejsce1
24.AndrzejKaftański1. miejsce1
25.MagdalenaKoba2. miejsce1
26.TatianaKolesnik3. miejsce1. miejsce2
27.PiotrKopacz2. miejsce4. miejsce2
28.BarbaraKozłowska3. miejsce1
29.ZdzisławKozłowski2. miejsce3. miejsce2
30.DariuszKraszewski1. miejsce1. miejsce2
31.TomaszKuciejczyk6. miejsce1
32.JarosławKurkowski2. miejsce3. miejsce2
33.PiotrKwieciński4. miejsce1
34.JacekLewandowski1. miejsce4. miejsce2
35.ArturLugowow7. miejsce2. miejsce2
36.NataszaLugowowa5. miejsce1
37.FabianMaleszewski4. miejsce3. miejsce2
38.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
39.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
40.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
41.EwaMłynarska2. miejsce1. miejsce2
42.MirosławMordasiewicz3. miejsce2. miejsce2
43.JerzyMurach4. miejsce4. miejsce2
44.AndrzejNiebrzydowski4. miejsce4. miejsce2
45.PrzemysławOgrodziński2. miejsce2. miejsce2
46.JózefOrzoł4. miejsce1
47.MariuszPakulski4. miejsce1
48.MariuszPopa6. miejsce4. miejsce2
49.KamilPopławski2. miejsce6. miejsce2
50.MarekRosa4. miejsce2. miejsce2
51.SławomirRosa3. miejsce3. miejsce2
52.MariuszRurarz3. miejsce6. miejsce2
53.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
54.PawelShorin2. miejsce1. miejsce2
55.MaciejSidorowicz1. miejsce6. miejsce2
56.PiotrSobotka1. miejsce2. miejsce2
57.IwonaSobotka3. miejsce2. miejsce2
58.ZbigniewSowiński4. miejsce3. miejsce2
59.JerzyStachowski4. miejsce4. miejsce2
60.BogdanStankiewicz6. miejsce1
61.GrażynaStefańska2. miejsce1. miejsce2
62.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
63.AndrzejStruensee1. miejsce2. miejsce2
64.PiotrSuski1. miejsce1. miejsce2
65.JerzySzałapski2. miejsce6. miejsce2
66.SwietłanaSzczeptiewa3. miejsce2. miejsce2
67.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
68.MariuszSzmoniewski5. miejsce2. miejsce2
69.KrzysztofŚmiłowski2. miejsce4. miejsce2
70.InessaTravkina5. miejsce3. miejsce2
71.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce2. miejsce2
72.AndrzejUstymowicz4. miejsce1
73.AndrejVolkov7. miejsce5. miejsce2
74.RadosławWalas1. miejsce1
75.WaldemarWolański2. miejsce3. miejsce2

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 75 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.SwietłanaDrude1978Rosja
5.InessaTravkina1969Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.JakubFirlus1979Katowice
3.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5.AlexeyBakushev1980Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekLewandowski1974Warszawa
2.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa
3.MariuszRurarz1975Białystok
4.AdamGrala1973Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejSidorowicz1972-----
2.JerzySzałapski1970Gdynia
3.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.KrzysztofŚmiłowski1966-----
3.BogusławDominikowski1963-----
4.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSuski1961Warszawa
2.WaldemarWolański1961Białystok
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
4.JerzyMurach1962Olsztyn
5.MariuszSzmoniewski1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3.PiotrHorodecki1954Warszawa
4.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Baranowska1976Dorota Grzejdak1967
2.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
3.Dorota Gawrońska-Popa1967Iwona Sobotka1963

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
3.Tatiana Kolesnik1961Swietłana Szczeptiewa1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Firlus1979Tomasz Stopa1967
2.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
3.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
2.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
3-4.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
3-4.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
5-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
7.Artur Lugowow1968Andrej Volkov1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Kraszewski1962Piotr Sobotka1964
2.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
3-4.Krzysztof Śmiłowski1966Andrzej Ustymowicz1969
3-4.Andrzej Niebrzydowski1967Józef Orzoł1970
5-6.Tomasz Kuciejczyk1971Bogdan Stankiewicz1966
5-6.Krzysztof Bogucki1972Mariusz Popa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
4.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jerzy Rybicki1951
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Czesław Gwiazda1942Zbigniew Sowiński1953
4.Andrzej Janecki1947Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Przemysław Ogrodziński1982Agnieszka Trzcińska1980
3.Alexey Bakushev1980Inessa Travkina1969

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974
4.Piotr Kopacz1972Katarzyna Baranowska1976
5.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Pawel Shorin1972Tatiana Kolesnik1961
2.Artur Lugowow1968Swietłana Szczeptiewa1965
3.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Kraszewski1962Ewa Młynarska1967
2.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
3.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Marek Rosa1958Krystyna Cielecka1953
3.Zdzisław Kozłowski1954Barbara Kozłowska1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn36
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn54
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn23
ilość uczestników75
ilość kobiet21
ilość mężczyzn54
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (6 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (7 par)
najstarszy zawodnikCzesław Gwiazda (75 lat)
najmłodszy zawodnikDominika Cygan (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×