Międzynarodowy Turniej Seniorów

Organizator

Organizator:SKSR Wolant Łódź

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BADMINTONA SENIORÓW
ZGIERZ 2013
28-29 WRZEŚNIA 2013


1. Organizatorzy:
- KSR „Wolant-Łódź”,
- Łódzki Okręgowy Związek Badmintona,
- Bad4You by Kamila Augustyn.

2. Cel: popularyzacja badmintona w województwie łódzkim i środowisku Seniorów Badmintona.

3. Termin i miejsce: 28 września 2013 (sobota)
„Stacja Nowa Gdynia” Zgierz ul. Sosnowa 1 przy granicy z Łodzią – 6 boisk.

4. Program czasowy:
26 września 2013 (czwartek):
-losowanie o godz. 20.30 Łódź ul. Pstrągowa 8
28 września 2013 (sobota), Stacja Nowa Gdynia Zgierz k.Łodzi:
- otwarcie turnieju o godz. 9.00
- rozpoczęcie gier o godz. 9.15 (grupy 0-2, mężczyźni i kobiety )
- gry pojedyncze od godz. 9.30 (grupy 3-9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne nie wcześniej niż godz. 12.00
29 września 2013 (niedziela)
- ewentualne dokończenie turnieju od godz. 9.30.

5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe seniorów według Regulaminu Polskiego Związku Badmintona i Regulaminu Seniorów Badmintona
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1978-1987
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1978-1982
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937.

6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej po wcześniejszym zgłoszeniu,
e. rozstawienie zgodnie z Regulaminem Rady Seniorów na podstawie list klasyfikacyjnych Seniorów Badmintona

7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie.

8. Zgłoszenia do gier:
a./ zgłoszenia w grach pojedynczych i podwójnych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 25 września 2013 (środa) godz. 20.00 na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, imię i nazwisko partnera w przypadku gier podwójnych (lub szukam w przypadku braku partnera a wyrażenia chęci gry w grach podwójnych)
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie środowiskowe, inne informacje (np. numer telefonu, adres e-mail).

9. Wpisowe:
gotówką w dniu turnieju u organizatora
25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).

10. Nagrody i dyplomy:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości finansowych organizatorów.

11. Sędzia główny:
Dariusz KOŁODZIEJ (licencja #269); e - mail: [email protected], Tel. 668-179-408

12. Osoby odpowiedzialne za organizację:
Kamila AUGUSTYN tel. 535-843-804
Dariusz KOŁODZIEJ tel. 668-179-408

13. Zakwaterowanie /rezerwacje zgłaszamy mailowo: [email protected]/:
a. Hotel „San Remo *** ”, ul. Chemików 6 , 95-100 Zgierz /odległość od hali 4km/
Organizator zapewnia transport hotel- hala- hotel przez cały czas trwania turnieju.
Koszt: 65zł za osobę /śniadanie wliczone w cenę/
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

b. Hotel „Stacja Nowa Gdynia”, ul. Sosnowa 1, 95-100 Zgierz
Koszt: pok. 2 os. 365zł /w cenie noclegu śniadanie oraz jednorazowe wejście do aqua parku, centrum treningu personalnego Fit Zone 360 oraz sauny/.
Hotel znajduje się przy hali.

14. Wieczorek integracyjny: Hotel „ San Remo *** ‘’ ul. Chemików 6, 95-100 Zgierz
Kolacja bankietowa – 45 zł / osoba:
- dania w bemarach: karczek w sosie, żurek staropolski, kopytka,
- dania na bufecie: wiejskie jadło/półmisek mięs pieczonych, kiełbasa z pieca, wędliny, swojski smalec/, sałatki, jajko gamirowane,
-napoje / soki.
-alkohol.
Przybliżona godzina rozpoczęcia ok. 21.00.

15. Postanowienia końcowe:
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym PZBad i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2013/2014 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Piotr ŁUSZKIEWICZ.






Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk6. miejsce3. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1
3.KamilaAugustyn6. miejsce1
4.WladimirBabaew1. miejsce1
5.RyszardBachus4. miejsce1. miejsce2
6.KatarzynaBaranowska6. miejsce1
7.SławomirBarczyk5. miejsce1
8.AndrzejBedzio6. miejsce8. miejsce2
9.RobertBibik14. miejsce6. miejsce2
10.RobertBieganowski8. miejsce1. miejsce2
11.WojciechBorzęcki4. miejsce1. miejsce2
12.EwelinaBracha8. miejsce1
13.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
15.MaciejBysikiewicz4. miejsce1
16.BolesławCichocki1. miejsce1
17.AndrzejDadas4. miejsce4. miejsce2
18.DorotaDanielak1. miejsce8. miejsce2
19.GrzegorzDąbrowski12. miejsce1
20.Jean-SylvainDelepaut4. miejsce12. miejsce2
21.ZbigniewDorna3. miejsce1
22.WiktorDrude2. miejsce1. miejsce2
23.SwietłanaDrude6. miejsce1. miejsce2
24.PiotrDzikorski12. miejsce1
25.JakubFirlus8. miejsce6. miejsce2
26.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
27.PawełGasz3. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa3. miejsce2. miejsce2
29.KrzysztofGontarski4. miejsce1
30.KrzysztofGrabek8. miejsce4. miejsce2
31.AndrzejGrzechnik2. miejsce2. miejsce2
32.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
33.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce2. miejsce2
34.MaciejGrzybowski6. miejsce1
35.CzesławGwiazda6. miejsce3. miejsce2
36.PiotrHorodecki6. miejsce6. miejsce2
37.CezaryHryciuk1. miejsce2. miejsce2
38.KonradJurczak4. miejsce1
39.JanKaczmarczyk4. miejsce2. miejsce2
40.AndrzejKaftański2. miejsce2. miejsce2
41.JerzyKazimierczak14. miejsce1
42.AnnaKaźmierkowska2. miejsce1. miejsce2
43.TomaszKnopek12. miejsce6. miejsce2
44.MagdalenaKoba2. miejsce4. miejsce2
45.PiotrKopacz8. miejsce6. miejsce2
46.MonikaKopka9. miejsce1
47.AndrzejKowalski4. miejsce2. miejsce2
48.DariuszKraszewski8. miejsce2. miejsce2
49.KrzysztofKubiak3. miejsce5. miejsce2
50.TomaszKuciejczyk4. miejsce1
51.MarekKufa2. miejsce3. miejsce2
52.GabrielaKufova3. miejsce3. miejsce2
53.JarosławKurkowski8. miejsce8. miejsce2
54.PiotrKwieciński12. miejsce9. miejsce2
55.JerzyLański9. miejsce6. miejsce2
56.MarekLenartowicz8. miejsce2. miejsce2
57.EwaLesiuk6. miejsce9. miejsce2
58.AgataLipowska2. miejsce1. miejsce2
59.MarcinLipowski1. miejsce1
60.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
61.MariuszMaczuga1. miejsce12. miejsce2
62.KatarzynaMałyszko6. miejsce1. miejsce2
63.JacekMarciniak1. miejsce1
64.JarosławMarciniak6. miejsce1
65.MirosławMendelewski2. miejsce3. miejsce2
66.MariuszMichniewicz1. miejsce2. miejsce2
67.MichałMirowski8. miejsce9. miejsce2
68.DanutaMleczek3. miejsce7. miejsce2
69.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
70.TomaszMorawik8. miejsce6. miejsce2
71.MirosławMordasiewicz6. miejsce2. miejsce2
72.JerzyMurach3. miejsce4. miejsce2
73.JarosławNapora6. miejsce1
74.JanuszNawrocki2. miejsce4. miejsce2
75.KarolinaOlejarz4. miejsce2. miejsce2
76.JacekOsadnik11. miejsce2. miejsce2
77.MariuszPakulski12. miejsce1
78.PawełPasik12. miejsce4. miejsce2
79.PawełPieluszyński1. miejsce8. miejsce2
80.MariuszPopa3. miejsce2. miejsce2
81.KamilPopławski8. miejsce6. miejsce2
82.SławomirRosa4. miejsce1. miejsce2
83.MarekRosa11. miejsce4. miejsce2
84.IwonaRutkowska7. miejsce1
85.JerzyRybicki6. miejsce4. miejsce2
86.MarcinRykała12. miejsce12. miejsce2
87.PawelShorin7. miejsce1. miejsce2
88.MariuszSmolich4. miejsce12. miejsce2
89.ZbigniewSowiński9. miejsce3. miejsce2
90.DominikStatnik1. miejsce4. miejsce2
91.MirosławSteć8. miejsce1
92.DamianStefańczyk8. miejsce9. miejsce2
93.GrażynaStefańska1. miejsce3. miejsce2
94.RafałStolarczyk8. miejsce12. miejsce2
95.TomaszStopa2. miejsce4. miejsce2
96.AndrzejStruensee6. miejsce6. miejsce2
97.BohdanSuchanek9. miejsce1
98.PiotrSuski9. miejsce1. miejsce2
99.MichałSuski12. miejsce12. miejsce2
100.YevgenSyryanny12. miejsce6. miejsce2
101.PiotrSzafrański9. miejsce8. miejsce2
102.ElżbietaSzałankiewicz1. miejsce6. miejsce2
103.JerzySzałapski6. miejsce8. miejsce2
104.MarekSzcześniewski1. miejsce3. miejsce2
105.ŁukaszSzmel4. miejsce2. miejsce2
106.WłodzimierzSzwacki9. miejsce8. miejsce2
107.DariuszSzymkiewicz8. miejsce1
108.RobertŚmierzchalski2. miejsce8. miejsce2
109.MałgorzataŚrednicka2. miejsce4. miejsce2
110.AgnieszkaTrzcińska6. miejsce9. miejsce2
111.LeopoldTukendorf2. miejsce3. miejsce2
112.RadosławWalas4. miejsce1
113.RomanWalaszek4. miejsce1. miejsce2
114.GrzegorzWłodarczyk8. miejsce4. miejsce2
115.MartaWojciechowska4. miejsce3. miejsce2
116.BożenaWołkowycka4. miejsce6. miejsce2
117.PiotrZawirski12. miejsce4. miejsce2
118.JacekZbróg1. miejsce1
119.UrszulaZielińska4. miejsce6. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 119 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.DanutaMleczek1982-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.AnnaKaźmierkowska1964Łódź
3.GabrielaKufova1968Czechy

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.WiktorDrude1978Rosja
3-4.RomanWalaszek1981-----
3-4.RyszardBachus1980-----
5-8.GrzegorzWłodarczyk1976KU AZS UM Łódź
5-8.DamianStefańczyk1978Kielce
5-8.RobertBieganowski1968Żyrardów
5-8.JakubFirlus1979Katowice
9-12.PawełPasik1978Warszawa
9-12.PiotrDzikorski1978-----
9-12.TomaszKnopek1980UKS KSBad Kraków
9-12.YevgenSyryanny1980Ukraina

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.MariuszSmolich1975-----
3-4.Jean-SylvainDelepaut1976-----
5-8.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
5-8.MarekLenartowicz1975-----
5-8.RafałStolarczyk1976-----
9-12.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
9-12.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
9-12.MichałSuski1977Zgierz
9-12.GrzegorzDąbrowski1977-----
13-14.RobertBibik1975-----
13-14.JerzyKazimierczak1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3-4.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
5-6.JerzySzałapski1970Gdynia
5-6.JarosławNapora1968-----
7.PawelShorin1972Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
2.MarekKufa1967Czechy
3.KrzysztofKubiak1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4-6.JarosławMarciniak1961Łódź
4-6.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
4-6.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
7-9.BohdanSuchanek1958-----
7-9.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
7-9.PiotrSuski1961Warszawa
10-11.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
10-11.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
4-6.AndrzejBedzio1957-----
4-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
7-9.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno
7-9.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
7-9.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3-4.AndrzejKowalski1945Kielce
3-4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
5-6.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Dorota Danielak1974
2.Agata Lipowska1976Magdalena Koba1971
3-4.Marta Wojciechowska1985Bożena Wołkowycka1971
3-4.Karolina Olejarz1982Urszula Zielińska1982
5-6.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967
5-6.Agnieszka Trzcińska1980Ewa Lesiuk1980
7.Danuta Mleczek1982Iwona Rutkowska1963

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grażyna Stefańska1955Ewa Młynarska1967
2.Maria Brzeźnicka1959Agnieszka Brojek1967
3.Dorota Gawrońska-Popa1967 ---

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Bachus1980Roman Walaszek1981
2.Marek Lenartowicz1975Mirosław Mendelewski1982
3-4.Łukasz Szmel1981Andrzej Dadas1969
3-4.Paweł Pasik1978Dominik Statnik1974
5-6.Tomasz Knopek1980Tomasz Morawik1976
5-6.Maciej Grzybowski1968Yevgen Syryanny1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Zbróg1966Robert Bieganowski1968
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Piotr Zawirski1973Grzegorz Włodarczyk1976
5-8.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
5-8.Robert Śmierzchalski1974Paweł Pieluszyński1970
5-8.Jarosław Kurkowski1975Michał Mirowski1973
5-8.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
9-12.Mariusz Maczuga1965Marcin Rykała1977
9-12.Michał Suski1977Jean-Sylvain Delepaut1976
9-12.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
9-12.Rafał Stolarczyk1976Mariusz Smolich1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
2.Jan Kaczmarczyk1970Jacek Osadnik1958
3.Mariusz Popa1971Zbigniew Sowiński1953
4.Konrad Jurczak1970Tomasz Kuciejczyk1971
5.Krzysztof Kubiak1967Sławomir Barczyk1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Andrzej Grzechnik1967Cezary Hryciuk1959
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
4.Sławomir Rosa1961 ---

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Piotr Suski1961
2.Mirosław Mordasiewicz1958Andrzej Kaftański1955
3-4.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
3-4.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
5-6.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
5-6.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
7-8.Piotr Szafrański1959Włodzimierz Szwacki1956
7-8.Dariusz Kraszewski1962Andrzej Bedzio1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Borzęcki1947Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Kowalski1945
3.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3.Mirosław Mendelewski1982Marta Wojciechowska1985
4-6.Marek Gałczyński1969Urszula Zielińska1982
4-6.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
4-6.Robert Bibik1975Kamila Augustyn1982
7-9.Piotr Kwieciński1970Ewa Lesiuk1980
7-9.Michał Mirowski1973Agnieszka Trzcińska1980
7-9.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3-4.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Piotr Kopacz1972Katarzyna Baranowska1976
5-6.Kamil Popławski1974Bożena Wołkowycka1971
7-8.Mirosław Steć1964Ewelina Bracha1973
7-8.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Rosa1961Katarzyna Małyszko1967
2.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3.Marek Kufa1967Gabriela Kufova1968

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
2.Dariusz Kraszewski1962Ewa Młynarska1967
3.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
4.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn75
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn82
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn27
ilość uczestników119
ilość kobiet27
ilość mężczyzn92
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (12.5 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikElżbieta Szałankiewicz (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×