Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.11.2013
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 16.11.2013 r.

Program zawodów:
• 15.11.2013 r. (piątek) godz. 2000 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63

• 16.11.2013 r. (sobota) godz. 900 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 1000
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 2030 spotkanie uczestników turnieju ,
wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
• 17.11.2013 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier.

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1987 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1982 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1977 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1972 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1967 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1962 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1957 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1952 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1947 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1942 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1937 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów.

4. Sędzia główny : Tomasz ROGOWSKI (licencja # 19).

5. Warunki uczestnictwa:
• opłacenie wpisowego: 30zł za grę pojedynczą oraz 30zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną,
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek.


6. System rozgrywek i rodzaje gier:
• grupowo-pucharowy trójkowy; gry zwykłe trzy setowe;
• turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
• w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
• zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
• wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt. 4).


7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona.

8. Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 14.11.2013 r. godz 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych , którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.
Adres mailowy zgłoszeń: [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz nr rejestracyjny zawodnika (dotyczy zarejestrowanych), ewentualnie Klub.

9. Organizator: KS Wesoła Warszawa; Jacek SZAFRAŃSKI tel/fax 22 7731791. Tel. Kom 501020770 poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe.

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów.

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html http://warszawa-noclegi.pl/
13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów.

14. Wyżywienie: restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.



Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz4. miejsce2. miejsce2
3.RyszardBachus6. miejsce2. miejsce2
4.MaciejBaran2. miejsce6. miejsce2
5.KatarzynaBaranowska4. miejsce6. miejsce2
6.BeataBiałek4. miejsce1
7.RobertBieganowski10. miejsce3. miejsce2
8.AndrzejBittner1. miejsce1
9.KrzysztofBogucki5. miejsce2. miejsce2
10.WojciechBorzęcki4. miejsce2. miejsce2
11.EwelinaBracha3. miejsce4. miejsce2
12.AgnieszkaBrojek2. miejsce1. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka2. miejsce2. miejsce2
14.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
15.BolesławCichocki1. miejsce1
16.KrystynaCielecka2. miejsce1
17.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
18.AndrzejDadas3. miejsce9. miejsce2
19.DorotaDanielak1. miejsce6. miejsce2
20.Jean-SylvainDelepaut4. miejsce9. miejsce2
21.ZbigniewDorna4. miejsce1
22.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
23.JakubFirlus2. miejsce6. miejsce2
24.DanutaForyta4. miejsce3. miejsce2
25.AndrzejGajewski6. miejsce6. miejsce2
26.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
27.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
28.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce4. miejsce2
29.KrzysztofGontarski6. miejsce2. miejsce2
30.KrzysztofGrabek5. miejsce4. miejsce2
31.AdamGrala15. miejsce9. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
33.CzesławGwiazda6. miejsce4. miejsce2
34.SławomirHetmański6. miejsce1
35.AndrzejJanecki1. miejsce4. miejsce2
36.OskarJass6. miejsce1
37.KonradJurczak3. miejsce1
38.JanKaczmarczyk1. miejsce3. miejsce2
39.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
40.PiotrKopacz2. miejsce6. miejsce2
41.MarekKrajewski1. miejsce1
42.DariuszKraszewski3. miejsce1
43.TomaszKuciejczyk3. miejsce1
44.RyszardKuląg2. miejsce6. miejsce2
45.JarosławKurkowski6. miejsce6. miejsce2
46.PiotrKwieciński6. miejsce4. miejsce2
47.JerzyLański4. miejsce6. miejsce2
48.SebastianLasecki9. miejsce9. miejsce2
49.KrzysztofLatawski4. miejsce1
50.EwaLesiuk2. miejsce7. miejsce2
51.JacekLewandowski10. miejsce1
52.AgataLipowska1. miejsce2. miejsce2
53.MarcinLipowski1. miejsce1
54.TomaszLipski6. miejsce3. miejsce2
55.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce4. miejsce2
56.FabianMaleszewski3. miejsce6. miejsce2
57.MariuszMichniewicz1. miejsce4. miejsce2
58.PawełMital15. miejsce10. miejsce2
59.JerzyMurach4. miejsce2. miejsce2
60.MaciejNamysł10. miejsce9. miejsce2
61.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
62.PrzemysławOgrodziński6. miejsce2. miejsce2
63.KarolinaOlejarz4. miejsce4. miejsce2
64.JacekOsadnik6. miejsce1. miejsce2
65.MariuszPakulski6. miejsce1
66.PawełPasik9. miejsce1
67.JacekPawełczyk6. miejsce1
68.LechPerko4. miejsce1. miejsce2
69.KarolPik6. miejsce1
70.MariuszPopa2. miejsce4. miejsce2
71.ZdzisławaPrędka3. miejsce1
72.JacekPrędki9. miejsce1. miejsce2
73.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
74.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
75.JerzyPtaszyński3. miejsce3. miejsce2
76.ArturPupin6. miejsce1
77.GrzegorzRadecki1. miejsce7. miejsce2
78.SławomirRosa3. miejsce2. miejsce2
79.MarekRosa2. miejsce1
80.MariuszRurarz15. miejsce9. miejsce2
81.JerzyRybicki2. miejsce2. miejsce2
82.MariuszSmolich4. miejsce9. miejsce2
83.IwonaSobotka3. miejsce1. miejsce2
84.PiotrSobotka1. miejsce1. miejsce2
85.PawełSolczak9. miejsce1
86.ZbigniewSowiński3. miejsce4. miejsce2
87.JerzyStachowski7. miejsce3. miejsce2
88.RafałStolarczyk10. miejsce9. miejsce2
89.TomaszStopa1. miejsce1. miejsce2
90.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
91.YevgenSyryanny9. miejsce9. miejsce2
92.JacekSzafrański2. miejsce1
93.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce6. miejsce2
94.JerzySzałapski15. miejsce3. miejsce2
95.ŁukaszSzmel1. miejsce4. miejsce2
96.MariuszSzmoniewski1. miejsce1
97.WłodzimierzSzwacki6. miejsce1
98.ArturSzymczak9. miejsce1
99.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
100.MałgorzataŚrednicka4. miejsce1
101.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce2. miejsce2
102.LeopoldTukendorf6. miejsce4. miejsce2
103.RadosławWalas6. miejsce1
104.RomanWalaszek1. miejsce2. miejsce2
105.AleksandrWerbetckii10. miejsce6. miejsce2
106.StanisławWikło2. miejsce2. miejsce2
107.SebastianWilczyński15. miejsce10. miejsce2
108.LesławWojtkowski6. miejsce4. miejsce2
109.WaldemarWolański4. miejsce4. miejsce2
110.MichałZakrzewski1. miejsce1. miejsce2
111.JacekZbróg3. miejsce1
112.DariuszZgorzałek6. miejsce1
113.JanŻórawiński4. miejsce1

Losowanie

Losowanie dostępne jest tutaj

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 113 zawodników.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RomanWalaszek1981-----
2.JakubFirlus1979Katowice
3.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4-6.RyszardBachus1980Głubczyce
4-6.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4-6.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
7-9.YevgenSyryanny1980Ukraina
7-9.ArturSzymczak1979-----
7-9.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
2.MaciejBaran1977-----
3-4.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.MariuszSmolich1975-----
5.KrzysztofGrabek1973Wrocław
6-10.MaciejNamysł1975-----
6-10.AleksandrWerbetckii1973Rosja
6-10.RobertBieganowski1968Żyrardów
6-10.JacekLewandowski1974Warszawa
6-10.RafałStolarczyk1976-----
11-15.PawełMital1975-----
11-15.MariuszRurarz1975Białystok
11-15.JerzySzałapski1970Gdynia
11-15.AdamGrala1973Ruciane-Nida
11-15.SebastianWilczyński1974Radom

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzRadecki1972Bieruń
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.RyszardKuląg1963-----
3.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.WaldemarWolański1961Białystok
3-4.JerzyMurach1962Olsztyn
5-6.LesławWojtkowski1960-----
5-6.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.LechPerko1956-----
3-4.JanŻórawiński1956Warszawa
5-6.WłodzimierzSzwacki1956KB Vol-Trick Kępno
5-6.JacekPawełczyk1957-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3-4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3-4.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
5-6.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5-6.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
7.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Ewa Lesiuk1980Elżbieta Szałankiewicz1985
3.Swietłana Drude1978Agnieszka Trzcińska1980
4.Katarzyna Baranowska1976Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ewelina Bracha1973Iwona Sobotka1963
4.Danuta Foryta1968Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Szmel1981Michał Zakrzewski1982
2.Ryszard Bachus1980Roman Walaszek1981
3.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
4-6.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
4-6.Andrzej Gajewski1982Fabian Maleszewski1981
4-6.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
7-9.Sebastian Lasecki1978Maciej Namysł1975
7-9.Paweł Solczak1982Yevgen Syryanny1980
7-9.Jean-Sylvain Delepaut1976Paweł Pasik1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
4-6.Maciej Baran1977Jarosław Kurkowski1975
4-6.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
4-6.Piotr Kwieciński1970Mariusz Pakulski1975
7-9.Mariusz Smolich1975Rafał Stolarczyk1976
7-9.Andrzej Dadas1969Jacek Prędki1965
7-9.Adam Grala1973Mariusz Rurarz1975
10.Paweł Mital1975Sebastian Wilczyński1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Jacek Osadnik1958
2.Krzysztof Bogucki1972Mariusz Popa1971
3.Konrad Jurczak1970Tomasz Kuciejczyk1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Krajewski1967Piotr Sobotka1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3-4.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
3-4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Ryszard Kuląg1963Jerzy Lański1951
5-6.Karol Pik1967Dariusz Zgorzałek1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Jerzy Murach1962Marek Rosa1958
3.Dariusz Kraszewski1962Sławomir Rosa1961
4.Lesław Wojtkowski1960Waldemar Wolański1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
2.Jerzy Rybicki1951Jacek Szafrański1952
3.Jerzy Ptaszyński1952Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Janecki1947Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Borzęcki1947
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
4.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Zakrzewski1982Dominika Cygan1983
2.Przemysław Ogrodziński1982Agnieszka Trzcińska1980
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Piotr Kwieciński1970Beata Białek1985
5-6.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
5-6.Aleksandr Werbetckii1973Swietłana Drude1978
7.Grzegorz Radecki1972Ewa Lesiuk1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Gontarski1971Agata Lipowska1976
3-4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3-4.Marek Gałczyński1969Ewelina Bracha1973
5-6.Piotr Kopacz1972Katarzyna Baranowska1976
5-6.Jarosław Kurkowski1975Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Prędki1965Agnieszka Brojek1967
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3.Jan Kaczmarczyk1970Danuta Foryta1968
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
2.Sławomir Rosa1961Krystyna Cielecka1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza mężczyzn63
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn89
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn21
ilość uczestników113
ilość kobiet20
ilość mężczyzn93
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikBeata Białek (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×