15. Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO CUP 2013

Podstawowe informacje

Data:16 - 17.02.2013
Miejscowość:Szczecin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Agencja Reklamowa "Bono"

Komunikat organizacyjny

Komunikat dostępny tutaj

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/c1xrWL.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce6. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz4. miejsce6. miejsce2
3.KrzysztofAugustyn2. miejsce1
4.ZbigniewBartosz4. miejsce2. miejsce2
5.WojciechBączek7. miejsce1
6.PawełBiały6. miejsce1
7.JarosławBoczar12. miejsce1
8.PrzemysławBojar9. miejsce1
9.LeszekBorys4. miejsce1. miejsce2
10.MaciejBysikiewicz1. miejsce1
11.JoannaCiszek6. miejsce1
12.GrzegorzDarul13. miejsce1
13.GrzegorzDąbrowski7. miejsce6. miejsce2
14.ZbigniewDorna12. miejsce6. miejsce2
15.JakubFirlus1. miejsce4. miejsce2
16.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
17.DorotaGrzejdak1. miejsce1
18.JustynaGrzybek1. miejsce1
19.MarcinGrzywacz4. miejsce8. miejsce2
20.MarekHoppe2. miejsce4. miejsce2
21.KrzysztofJakubowski6. miejsce4. miejsce2
22.PrzemysławJanaszek9. miejsce1
23.PawełJanuchowski2. miejsce1
24.JanKaczanowski8. miejsce1
25.PiotrKopacz2. miejsce4. miejsce2
26.JakubKrakowski12. miejsce7. miejsce2
27.JarosławKurkowski2. miejsce1. miejsce2
28.PiotrKwieciński1. miejsce4. miejsce2
29.SebastianLasecki6. miejsce4. miejsce2
30.KrzysztofLatawski1. miejsce1. miejsce2
31.PiotrLeśniewicz8. miejsce8. miejsce2
32.TadeuszLudwikowski4. miejsce4. miejsce2
33.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce1. miejsce2
34.SebastianŁysiak12. miejsce1
35.MadardMarcinkowski10. miejsce1
36.MarcinMasłowski10. miejsce1
37.MichałMatus2. miejsce2. miejsce2
38.MarianMatusewicz2. miejsce3. miejsce2
39.MirosławMendelewski4. miejsce1
40.AndrzejMieżyński6. miejsce1
41.EwaMorawiec4. miejsce1
42.FilipMorawski10. miejsce1
43.MirosławMuchalski6. miejsce8. miejsce2
44.MaciejNamysł4. miejsce4. miejsce2
45.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
46.ZbigniewNawrocki2. miejsce2. miejsce2
47.ZygmuntOchniowski4. miejsce3. miejsce2
48.KrzysztofOlech1. miejsce2. miejsce2
49.MarcinOpozda8. miejsce4. miejsce2
50.IzabelaPazyna2. miejsce6. miejsce2
51.GrzegorzPilarski12. miejsce8. miejsce2
52.TomaszPolonis9. miejsce1
53.AndrzejPrzytulski4. miejsce6. miejsce2
54.JerzyPtaszyński4. miejsce2. miejsce2
55.GrzegorzRadecki8. miejsce4. miejsce2
56.PeterRobb6. miejsce1
57.WojciechRosada5. miejsce1
58.IwonaRyśnik4. miejsce1
59.AleksandraSalamońska2. miejsce1
60.KrzysztofSamonek1. miejsce6. miejsce2
61.MarcinSłojewski6. miejsce1
62.JanStasiak8. miejsce1
63.MirosławSteć1. miejsce6. miejsce2
64.NorbertStolicki7. miejsce6. miejsce2
65.RadosławStrejko1. miejsce2. miejsce2
66.AndrzejStruensee4. miejsce2. miejsce2
67.KatarzynaSzczykutowicz8. miejsce1
68.MartaUrbanik3. miejsce8. miejsce2
69.MateuszWilczek6. miejsce7. miejsce2
70.LechZacharzewski3. miejsce1
71.PiotrZawirski10. miejsce4. miejsce2
72.BogdanZianowicz12. miejsce4. miejsce2
73.ZbigniewZięba8. miejsce4. miejsce2
74.MarekZiółkowski2. miejsce8. miejsce2
75.ArturZiółkowski4. miejsce8. miejsce2
76.MaciejŻołnierzów4. miejsce1. miejsce2
77.IreneuszŻurek4. miejsce3. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/47djum

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 77 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
2.IzabelaPazyna1981Warszawa
3.MartaUrbanik1987Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubFirlus1979Katowice
2.MichałMatus1980-----
3-4.RobertAleksandrowicz1981Sulęcin
3-4.MirosławMendelewski1982SKB Piast Słupsk
5-6.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
5-6.MateuszWilczek1982-----
7-9.PrzemysławBojar1978-----
7-9.TomaszPolonis1981Szczecin
7-9.PrzemysławJanaszek1980-----
10.MarcinMasłowski1981Sława

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofOlech1975-----
2.MarekHoppe1976UKS Kometa Sianów
3-4.MaciejNamysł1975-----
3-4.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
5-7.GrzegorzDąbrowski1977-----
5-7.NorbertStolicki1973Bolesławiec
5-7.WojciechBączek1977-----
8-10.FilipMorawski1974-----
8-10.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
8-10.MadardMarcinkowski1975Bolesławiec
11-12.JarosławBoczar1977-----
11-12.JakubKrakowski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofSamonek1970-----
2.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.LeszekBorys1966Choszczno
5-8.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-8.MarcinOpozda1972Szczecin
5-8.ZbigniewZięba1965Sianów
5-8.PiotrLeśniewicz1968-----
9-12.ZbigniewDorna1963Bydgoszcz
9-12.GrzegorzPilarski1971Sianów
9-12.BogdanZianowicz1972Szczecin
9-12.SebastianŁysiak1972-----
13.GrzegorzDarul1971-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.IreneuszŻurek1962-----
5-6.PeterRobb1959Niemcy
5-6.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekZiółkowski1954-----
3-4.TadeuszLudwikowski1955-----
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5.WojciechRosada1953Poznań

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
3-4.ZygmuntOchniowski1951-----
3-4.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
5-6.KrzysztofJakubowski1952Szczecin
5-6.AndrzejMieżyński1951-----
7-8.JanKaczanowski1949Szczecin
7-8.JanStasiak1949-----

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Strejko1978Piotr Kwieciński1970
2.Michał Matus1980Krzysztof Olech1975
3-4.Jakub Firlus1979Grzegorz Radecki1972
3-4.Maciej Namysł1975Sebastian Lasecki1978
5-6.Robert Aleksandrowicz1981Grzegorz Dąbrowski1977
5-6.Norbert Stolicki1973Krzysztof Samonek1970
7.Mateusz Wilczek1982Jakub Krakowski1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Borys1966Maciej Żołnierzów1974
2.Piotr Kopacz1972Jarosław Kurkowski1975
3-4.Bogdan Zianowicz1972Piotr Zawirski1973
3-4.Marcin Grzywacz1978Marek Hoppe1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mirosław Steć1964
2.Paweł Januchowski1972Zbigniew Nawrocki1970
3-4.Andrzej Przytulski1969Zbigniew Zięba1965
3-4.Artur Ziółkowski1971Marcin Opozda1972
5-6.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
5-6.Paweł Biały1962Marcin Słojewski1964
7-8.Piotr Leśniewicz1968Marek Ziółkowski1954
7-8.Grzegorz Pilarski1971Mirosław Muchalski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Zbigniew Bartosz1960Krzysztof Augustyn1958
3.Ireneusz Żurek1962Zygmunt Ochniowski1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
2.Andrzej Struensee1953Jerzy Ptaszyński1952
3.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
4.Krzysztof Jakubowski1952Tadeusz Ludwikowski1955

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Kurkowski1975Dorota Grzejdak1967
2.Radosław Strejko1978Aleksandra Salamońska1987
3-4.Piotr Kopacz1972Ewa Morawiec1986
3-4.Piotr Kwieciński1970Iwona Ryśnik1963
5-6.Andrzej Przytulski1969Joanna Ciszek1969
5-6.Mirosław Steć1964Izabela Pazyna1981
7-8.Marcin Grzywacz1978Katarzyna Szczykutowicz1977
7-8.Artur Ziółkowski1971Marta Urbanik1987

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn64
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet8
Gra mieszana mężczyzn10
ilość uczestników77
ilość kobiet9
ilość mężczyzn68
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (9 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (75 lat)
najmłodszy zawodnikAleksandra Salamońska (30 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Złoty medal - awers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×