XIV Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:02 - 03.03.2013
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Orlicz Suchedniów

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW;
XIV Krajowy Turniej Seniorów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG O PUCHAR PREZESA ZG TKKF
1.Organizatorzy:
ŚZOTKKF Kielce
TKKF „Olimpik” Suchedniów
MKS „Orlicz” Suchedniów
Osoby odpowiedzialne za organizację:
Tomasz Stopa- tel. 605414874
Stanisław Wikło- tel. 691361623
2. Termin i miejsce turnieju:
02-03 marzec 2013, hala sportowa-rehabilitacyjna w Suchedniowie, ul. Sportowa 5
3. Program czasowy:
01 marca 2013 (piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 18:00 na hali sportowej
02 marca 2013
- gry pojedyncze od godz. 9.00 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 9.30 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
03 marca 2013 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych od godz. 9.00
4. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1978-1987
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1978-1982
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937.
5. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.
6. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.
7. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do 26 lutego 2013 (wtorek) na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).
8. Wpisowe: 25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).
9. Nagrody i dyplomy
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów
10. Sędzia główny turnieju:
Stefan Pawlukiewicz (licencja #91).
11. Baza noclegowa:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected],
www.hotelswietokrzyski.pl/.
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie
12. Udział w spotkaniu integracyjnym – 40 zł- sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1
13. Wyżywienie: brak wyżywienia w hali sportowej, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.
14. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2012/2013 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Piotr Łuszkiewicz.

Organizatorzy;
Tomasz Stopa
Stanisław Wikło

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/cXznD2.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk8. miejsce12. miejsce2
2.WladimirBabaew4. miejsce6. miejsce2
3.NataliaBabajewa4. miejsce6. miejsce2
4.MaciejBaran2. miejsce2. miejsce2
5.KatarzynaBaranowska6. miejsce3. miejsce2
6.SławomirBarczyk9. miejsce6. miejsce2
7.JacekBełus4. miejsce3. miejsce2
8.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
9.AnnaBiałasiewicz6. miejsce4. miejsce2
10.RobertBieganowski1. miejsce1. miejsce2
11.AndrzejBittner2. miejsce1
12.WojciechBorzęcki3. miejsce2. miejsce2
13.EwelinaBracha4. miejsce4. miejsce2
14.AgnieszkaBrojek2. miejsce4. miejsce2
15.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
16.BolesławCichocki1. miejsce1
17.KrystynaCielecka2. miejsce1. miejsce2
18.DominikaCygan2. miejsce1. miejsce2
19.AndrzejDadas3. miejsce4. miejsce2
20.DorotaDanielak1. miejsce8. miejsce2
21.GrzegorzDąbrowski12. miejsce8. miejsce2
22.Jean-SylvainDelepaut8. miejsce8. miejsce2
23.SwietłanaDrude6. miejsce6. miejsce2
24.WiktorDrude1. miejsce6. miejsce2
25.JakubFirlus2. miejsce4. miejsce2
26.DanutaForyta3. miejsce2. miejsce2
27.AndrzejGajewski3. miejsce7. miejsce2
28.PawełGasz2. miejsce4. miejsce2
29.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1
30.PawełGłażewski7. miejsce1
31.AndrzejGrabiński6. miejsce1
32.AndrzejGrzechnik2. miejsce4. miejsce2
33.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
34.JerzyGrzybowski3. miejsce4. miejsce2
35.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
36.PiotrHorodecki4. miejsce3. miejsce2
37.MarekIdzikowski4. miejsce1. miejsce2
38.ZbigniewIgnaczewski4. miejsce1
39.RafałIwański12. miejsce1
40.MonikaJanduła2. miejsce1. miejsce2
41.KonradJurczak4. miejsce1
42.JanKaczmarczyk6. miejsce1. miejsce2
43.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
44.PiotrKalinkowski4. miejsce12. miejsce2
45.JerzyKazimierczak12. miejsce12. miejsce2
46.AnnaKaźmierkowska5. miejsce3. miejsce2
47.MagdalenaKoba4. miejsce2. miejsce2
48.PeterKomarovsky12. miejsce4. miejsce2
49.PiotrKopacz8. miejsce1
50.MonikaKopka7. miejsce8. miejsce2
51.TomaszKoryl8. miejsce2. miejsce2
52.AndrzejKowalski2. miejsce2. miejsce2
53.MarekKrajewski12. miejsce1
54.DariuszKraszewski8. miejsce1
55.IwonaKruk4. miejsce2. miejsce2
56.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
57.KrzysztofKubiak6. miejsce6. miejsce2
58.TomaszKuciejczyk9. miejsce6. miejsce2
59.RyszardKuląg6. miejsce4. miejsce2
60.JarosławKurkowski12. miejsce3. miejsce2
61.PiotrKwieciński2. miejsce2. miejsce2
62.JerzyLański3. miejsce6. miejsce2
63.KrzysztofLatawski4. miejsce4. miejsce2
64.EwaLesiuk4. miejsce6. miejsce2
65.DorotaLewandowska4. miejsce7. miejsce2
66.JacekLewandowski8. miejsce6. miejsce2
67.ArturLugowow4. miejsce6. miejsce2
68.NataszaLugowowa4. miejsce6. miejsce2
69.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
70.FabianMaleszewski4. miejsce6. miejsce2
71.KatarzynaMałyszko6. miejsce1
72.JarosławMarciniak8. miejsce3. miejsce2
73.TomaszMazur8. miejsce1
74.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
75.MariuszMiernik12. miejsce7. miejsce2
76.MarekMiłoszewski2. miejsce4. miejsce2
77.EwaMłynarska1. miejsce1
78.SebastianMoliszewski6. miejsce1
79.MirosławMordasiewicz1. miejsce2. miejsce2
80.AndrzejNiebrzydowski6. miejsce6. miejsce2
81.JarosławOciepa2. miejsce4. miejsce2
82.PrzemysławOgrodziński2. miejsce1
83.KarolinaOlejarz2. miejsce4. miejsce2
84.JózefOrzoł4. miejsce1
85.JacekOsadnik12. miejsce1. miejsce2
86.JarosławOsiński12. miejsce6. miejsce2
87.LechPerko6. miejsce2. miejsce2
88.JacekPersona12. miejsce7. miejsce2
89.AndrzejPiątek6. miejsce1
90.MariuszPopa4. miejsce1
91.GrzegorzPradela3. miejsce2. miejsce2
92.ZdzisławaPrędka1. miejsce2. miejsce2
93.JacekPrędki1. miejsce1. miejsce2
94.KazimierzPrędki1. miejsce2. miejsce2
95.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce4. miejsce2
96.GrzegorzRadecki9. miejsce6. miejsce2
97.SławomirRosa6. miejsce2. miejsce2
98.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
99.MariuszSmolich4. miejsce8. miejsce2
100.DominikStatnik4. miejsce4. miejsce2
101.DamianStefańczyk5. miejsce8. miejsce2
102.GrażynaStefańska1. miejsce2. miejsce2
103.RafałStolarczyk12. miejsce1
104.TomaszStopa4. miejsce1. miejsce2
105.AndrzejStruensee6. miejsce3. miejsce2
106.PiotrSuski4. miejsce1. miejsce2
107.MichałSuski13. miejsce12. miejsce2
108.MarekSzcześniewski4. miejsce1. miejsce2
109.ŁukaszSzmel4. miejsce4. miejsce2
110.MariuszSzmoniewski8. miejsce2. miejsce2
111.DariuszSzymkiewicz8. miejsce1
112.RobertŚmierzchalski1. miejsce4. miejsce2
113.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce4. miejsce2
114.LeopoldTukendorf1. miejsce3. miejsce2
115.AndrzejTurowski3. miejsce1. miejsce2
116.MilanValenta12. miejsce1
117.SoniaWachowska3. miejsce1. miejsce2
118.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
119.SebastianWilczyński8. miejsce4. miejsce2
120.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce8. miejsce2
121.WaldemarWolański8. miejsce6. miejsce2
122.MichałZakrzewski1. miejsce4. miejsce2
123.JacekZbróg1. miejsce8. miejsce2
124.DariuszZgorzałek2. miejsce1
125.MaciejŻmudziński4. miejsce4. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/3nCy1A

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 125 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.DorotaLewandowska1978-----
5.AnnaKaźmierkowska1964Łódź

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.JakubFirlus1979Katowice
3.AndrzejGajewski1982Olsztyn
4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
3-4.MariuszSmolich1975-----
3-4.DominikStatnik1974Gdańsk
5-8.SebastianWilczyński1974Radom
5-8.Jean-SylvainDelepaut1976-----
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.TomaszKoryl1976-----
9-12.GrzegorzDąbrowski1977-----
9-12.JerzyKazimierczak1974-----
9-12.RafałStolarczyk1976-----
9-12.RafałIwański1974-----
13.MichałSuski1977AZSUM Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
4-6.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.AndrzejGrabiński1972-----
7-9.TomaszKuciejczyk1971-----
7-9.GrzegorzRadecki1972Bieruń
7-9.SławomirBarczyk1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3-4.PiotrKalinkowski1965-----
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5-6.RyszardKuląg1963-----
5-6.KrzysztofKubiak1967-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.JarosławOciepa1962Częstochowa
3-4.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
5-8.JarosławMarciniak1961Łódź
5-8.WaldemarWolański1961Białystok
5-8.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
5-8.MariuszSzmoniewski1960-----
9-12.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
9-12.MariuszMiernik1961-----
9-12.JarosławOsiński1962-----
9-12.JacekPersona1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.PiotrHorodecki1954Warszawa
3-4.MarekIdzikowski1956-----
5-6.LechPerko1956-----
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
4.MaciejŻmudziński1944Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Monika Janduła1986Karolina Olejarz1982
3-4.Ewelina Bracha1973Iwona Kruk1968
3-4.Magdalena Koba1971Ewa Lesiuk1980
5-6.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967
5-6.Katarzyna Baranowska1976Anna Białasiewicz1970
7.Monika Kopka1970Dorota Lewandowska1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
4.Natalia Babajewa1971Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Prędki1965Michał Zakrzewski1982
2.Piotr Kwieciński1970Przemysław Ogrodziński1982
3-4.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
3-4.Jakub Firlus1979Dominik Statnik1974
5-6.Jacek Lewandowski1974Fabian Maleszewski1981
5-6.Sebastian Moliszewski1979Andrzej Piątek1970
7.Andrzej Gajewski1982Paweł Głażewski1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
2.Maciej Baran1977Tomasz Koryl1976
3-4.Tomasz Stopa1967Sebastian Wilczyński1974
3-4.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
5-8.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
5-8.Dariusz Kraszewski1962Grzegorz Włodarczyk1976
5-8.Tomasz Mazur1976Mariusz Smolich1975
5-8.Grzegorz Dąbrowski1977Jean-Sylvain Delepaut1976
9-12.Peter Komarovsky1965Milan Valenta---
9-12.Mirosław Adamczyk1962Jarosław Kurkowski1975
9-12.Jerzy Kazimierczak1974Michał Suski1977
9-12.Piotr Kalinkowski1965Marek Krajewski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Kaczmarczyk1970Jacek Osadnik1958
2.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
3-4.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970
3-4.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
5-6.Tomasz Kuciejczyk1971Andrzej Niebrzydowski1967
5-6.Sławomir Barczyk1970Krzysztof Kubiak1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
4.Zbigniew Ignaczewski1966Ryszard Kuląg1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3-4.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
3-4.Jacek Bełus1954Jarosław Ociepa1962
5-6.Jerzy Lański1951Jarosław Osiński1962
5-6.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
7.Mariusz Miernik1961Jacek Persona1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Idzikowski1956Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Władysław Księżyk1947Kazimierz Prędki1941
2.Wojciech Borzęcki1947Andrzej Kowalski1945
3.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
4.Jerzy Grzybowski1936Maciej Żmudziński1944

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
2.Maciej Baran1977Iwona Kruk1968
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Michał Zakrzewski1982Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Grzegorz Radecki1972Ewa Lesiuk1980
5-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
7-8.Damian Stefańczyk1978Monika Kopka1970
7-8.Jacek Zbróg1966Dorota Danielak1974

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Piotr Kwieciński1970Magdalena Koba1971
3.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
4.Marek Miłoszewski1970Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Turowski1965Sonia Wachowska1968
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3-4.Peter Komarovsky1965Anna Białasiewicz1970
3-4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
5-6.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Sławomir Rosa1961Grażyna Stefańska1955
3.Jarosław Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
4.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn69
Gra podwójna kobiet26
Gra podwójna mężczyzn91
Gra mieszana kobiet31
Gra mieszana mężczyzn28
ilość uczestników125
ilość kobiet29
ilość mężczyzn96
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (15 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (12 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikMonika Janduła (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Puchar
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×