Bayjonn Cup

Podstawowe informacje

Data:26 - 27.01.2013
Miejscowość:Sopot
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Anmar Gdynia

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BADMINTONA SENIORÓW

BAYJONN CUP 2013

SOPOT 2013

1.Organizatorami turnieju są:
ANMAR Sp. z.o.o.
ul. Jagiełły 78
81 – 586 GDYNIA
Osoba odpowiedzialna za organizację:
Andrzej GRZECHNIK
Tel. 601 226 392
Adres e-mail: [email protected]
2. Cel: popularyzacja badmintona.
3. Termin i miejsce turnieju: 26 stycznia 2013, Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia - 6 boisk, maty YONEXA).
4. Program czasowy:
25 stycznia 2013 (piątek):
- odprawa organizacyjna i losowanie o godz. 20:00 w Hotelu Bayjonn, ul. Powstańców Warszawy 7, 81- 718 SOPOT
26 stycznia 2013 (sobota), Hala sportowa w Sopocie, ul. Goyki 7 (Hala Stulecia)
- odprawa techniczna o godz. 8.30
- otwarcie turnieju o godz. 9.00;
- gry pojedyncze od godz. 9.10 (grupy 0 - 2, mężczyźni i kobiety );
- gry pojedyncze od godz. 10.00 (grupy 3 - 9, mężczyźni i kobiety);
- gry podwójne od godz. 10.30.
27 stycznia 2013 (niedziela)
- w razie potrzeby c.d. gier turniejowych w godz. 9.00 - 12.00.
5. Kategorie wiekowe:
Turniej odbywać się będzie według obowiązującego podziału na kategorie wiekowe według Regulaminu Seniorów Badmintona:
- gr.0 kobiety (25+) = ur. 1978-1987
- gr.0 mężczyźni (30+) = ur. 1978-1982
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
- gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937.


6. System rozgrywania turnieju:
a. grupowo-pucharowy trójkowy zwykły w grach pojedynczych i grach podwójnych,
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (SM, SK, DM, DK, MX) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń. Przy ilości zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej,
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry,
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej,
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.
7. Uczestnictwo:
- data urodzenia zgodna z pkt. 5,
- opłacenie wpisowego,
- wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika,
- podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach
sportowych,
- posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.
8. Zgłoszenia do turnieju:
a./ zgłoszenia, wyłącznie pisemne, w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych muszą dotrzeć do sędziego głównego do 23 stycznia 2013 (środa) na adres e-mail: [email protected]
b./ zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
- numer w ewidencji zawodników PZBad (dotyczy zarejestrowanych), imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry
oraz ewentualnie mogą podać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).
9. Wpisowe: 25 zł – gra pojedyncza, 25 zł – gra podwójna (od zawodnika).
10. Nagrody i dyplomy
Pierwsza czwórka poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe od sponsorów. Medale są zaprojektowane przez Bogusława MIROWSKIEGO, projektanta wielu prestiżowych nagród w kraju, m.in. Główna Nagroda Sopockiego Festiwalu – Bursztynowy Słowik.
Główną nagrodą w kategorii 0 kobiet i mężczyzn jest voucher na dwudniowy pobyt dla 2 osób w Hotelu Bayjonn wraz z upominkiem od hotelu oraz uroczysta kolacja dla 2 osób w hotelowej restauracji Thai - Thai (wartość nagrody 1500 zł), do wykorzystania w roku 2013. Poza tym sponsorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe, pula nagród 20 tys. zł.
11. Sędzia główny turnieju:
Łukasz KOMAR (licencja #127); e-mail: [email protected], Tel. 791109739,
12. Zakwaterowanie:
- Hotel Bayjonn Sopot ul. Powstańców Warszawy 7, cena za osobę 120 zł w pokojach dwuosobowych, (możliwość dostawki w cenie 80 zł). W przypadku zamówienia śniadania w hotelu dodatkowa opłata 29 zł od osoby (śniadanie w formie bufetu szwedzkiego). Odległość od hali 200 m. Aby uzyskać ceny preferencyjne należy przy rezerwacji zakwaterowania podać hasło: Turniej Badmintona Bayjonn Cup 2013. W związku z ograniczoną ilością pokoi, mile widziana wcześniejsza rezerwacja. Hotel Bayjonn jest zaliczany do najlepszych butikowych hoteli w Polsce. W 2009 r. otrzymał nagrodę za najlepszą sopocką inwestycję, a w 2011 r. został wyróżniony jako TOP Hotel w kategorii najlepsza hotelowa restauracja w Polsce (kuchnia Tajska). Hotel był wielokrotnie rekomendowany przez miesięcznik biznesowy FORBS.
- Hotel Dwór Admirał, Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80, cena za pokój dwuosobowy ze śniadaniem 170 zł, telefon kontaktowy do manager Magdalena Stromska 605 035 443. Odległość do hali około 400 m.
- Ponadto duża ilość dostępnych hoteli w centrum Sopotu.
13. Wieczorek integracyjny połączony z balem karnawałowym: Dworek Admirał Sopot, ul. Powstańców Warszawy 80, cena za osobę 50 zł (all inclusive), rezerwacja u organizatora do dnia 23 stycznia 2013 r.
14. Wyżywienie: brak wyżywienia w hali sportowej, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.
15. Postanowienia końcowe
a. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.
b. Turniej odbywa się bez sędziów prowadzących.
c. Obowiązuje kolejność lotek na sezon 2012/2013 ogłoszona przez PZBad.
d. W sprawach spornych decyduje sędzia główny.
e. Organizator nie odpowiada za stan zdrowia uczestników turnieju.
f. Przedstawicielem Rady Seniorów na turnieju będzie Piotr ŁUSZKIEWICZ.

W imieniu organizatora
Andrzej GRZECHNIK

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/19cye9.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce2. miejsce2
2.WladimirBabaew4. miejsce3. miejsce2
3.KatarzynaBaranowska2. miejsce2. miejsce2
4.ZbigniewBartosz8. miejsce2. miejsce2
5.AndrzejBittner4. miejsce1
6.EwelinaBracha2. miejsce3. miejsce2
7.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
8.MaciejBysikiewicz9. miejsce1
9.TomaszCiborowski8. miejsce1
10.KrystynaCielecka4. miejsce1
11.MarekCielecki5. miejsce1
12.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2
13.AndrzejDadas4. miejsce2. miejsce2
14.DorotaDanielak1. miejsce2. miejsce2
15.GrzegorzDąbrowski14. miejsce9. miejsce2
16.Jean-SylvainDelepaut4. miejsce6. miejsce2
17.ZbigniewDolata6. miejsce4. miejsce2
18.JerzyDołhan1. miejsce2. miejsce2
19.ZbigniewDorna2. miejsce1
20.AgataDoroszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
21.RyszardDrążkowski9. miejsce6. miejsce2
22.SwietłanaDrude4. miejsce4. miejsce2
23.WiktorDrude4. miejsce4. miejsce2
24.MichailDubinin6. miejsce2. miejsce2
25.JakubFirlus3. miejsce6. miejsce2
26.AndrzejGajewski6. miejsce8. miejsce2
27.PawełGasz2. miejsce1. miejsce2
28.KazimierzGieryszewski9. miejsce4. miejsce2
29.PawełGłażewski12. miejsce6. miejsce2
30.EwaGolańska3. miejsce2. miejsce2
31.KrzysztofGontarski12. miejsce2. miejsce2
32.KatarzynaGradzińska5. miejsce1
33.AdamGrala8. miejsce6. miejsce2
34.AndrzejGrzechnik2. miejsce1
35.JerzyGrzybowski2. miejsce7. miejsce2
36.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
37.MarekIdzikowski2. miejsce2. miejsce2
38.IgorIwanow2. miejsce4. miejsce2
39.OskarJass3. miejsce3. miejsce2
40.KonradJurczak3. miejsce1
41.MałgorzataJurowska4. miejsce1
42.AndrzejKaftański3. miejsce2. miejsce2
43.RafałKasprów6. miejsce1. miejsce2
44.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
45.TatianaKolesnik3. miejsce3. miejsce2
46.ZbigniewKołodziejczyk12. miejsce8. miejsce2
47.PiotrKopacz1. miejsce4. miejsce2
48.AnnaKubiak5. miejsce8. miejsce2
49.RyszardKubiak10. miejsce1
50.JarosławKurkowski9. miejsce2. miejsce2
51.TomaszKuśmierek12. miejsce1
52.PiotrKwieciński4. miejsce2. miejsce2
53.SebastianLasecki9. miejsce8. miejsce2
54.KrzysztofLatawski1. miejsce1. miejsce2
55.MarekLenartowicz12. miejsce2. miejsce2
56.EwaLesiuk3. miejsce6. miejsce2
57.AgataLipowska1. miejsce1. miejsce2
58.MarcinLipowski4. miejsce1. miejsce2
59.TomaszLipski6. miejsce6. miejsce2
60.ArturLugowow12. miejsce4. miejsce2
61.NataszaLugowowa5. miejsce1
62.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
63.KrzysztofMacielak10. miejsce1
64.KrzysztofMajczyk4. miejsce1
65.GrzegorzMaleszewski5. miejsce1
66.KatarzynaMałyszko4. miejsce2. miejsce2
67.MarianMatusewicz4. miejsce4. miejsce2
68.MariuszMichniewicz4. miejsce1. miejsce2
69.EwaMorawiec3. miejsce4. miejsce2
70.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
71.JerzyMurach4. miejsce4. miejsce2
72.MaciejNamysł8. miejsce8. miejsce2
73.SławomirNarusz10. miejsce1
74.JanuszNawrocki8. miejsce1. miejsce2
75.ZbigniewNawrocki8. miejsce1. miejsce2
76.AndrzejNiebrzydowski3. miejsce1
77.PrzemysławOgrodziński4. miejsce1
78.JózefOrzoł3. miejsce1
79.MariuszPakulski8. miejsce6. miejsce2
80.DariuszPaprzycki12. miejsce5. miejsce2
81.AndrzejPastuszak8. miejsce4. miejsce2
82.RyszardPawluk6. miejsce6. miejsce2
83.LechPerko6. miejsce4. miejsce2
84.JacekPrędki2. miejsce1
85.JerzyPtaszyński3. miejsce6. miejsce2
86.BennoRaj4. miejsce4. miejsce2
87.DorotaRajczyk-Gałkowska5. miejsce4. miejsce2
88.SławomirRosa3. miejsce3. miejsce2
89.RobertRóziecki9. miejsce1
90.MariuszRurarz8. miejsce6. miejsce2
91.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
92.RyszardRybicki1. miejsce1
93.MariuszRzeszot9. miejsce8. miejsce2
94.KrzysztofSamonek1. miejsce9. miejsce2
95.PawelShorin8. miejsce2. miejsce2
96.MaciejSidorowicz4. miejsce6. miejsce2
97.ZbigniewSowiński9. miejsce1
98.BogdanStankiewicz3. miejsce1
99.DominikStatnik1. miejsce6. miejsce2
100.GrażynaStefańska3. miejsce3. miejsce2
101.TomaszStopa8. miejsce1. miejsce2
102.AndrzejStruensee6. miejsce6. miejsce2
103.PiotrSuski12. miejsce2. miejsce2
104.JerzySzałapski12. miejsce6. miejsce2
105.MarekSzcześniewski12. miejsce2. miejsce2
106.ŁukaszSzmel2. miejsce6. miejsce2
107.MariuszSzmoniewski1. miejsce1. miejsce2
108.DariuszSzymkiewicz1. miejsce8. miejsce2
109.RobertŚmierzchalski2. miejsce6. miejsce2
110.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce6. miejsce2
111.AndrejVolkov14. miejsce5. miejsce2
112.RadosławWalas12. miejsce3. miejsce2
113.LeszekWild9. miejsce4. miejsce2
114.WaldemarWolański8. miejsce3. miejsce2
115.JanWyrzykowski3. miejsce7. miejsce2
116.LechZacharzewski4. miejsce1
117.PiotrZawirski12. miejsce9. miejsce2
118.UrszulaZielińska2. miejsce8. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/3u2Kh8

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 118 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983KU AZS UM Łódź
2.AgataDoroszkiewicz1984Sportowa Politechnika
3.EwaGolańska1960Gdynia
4.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
5.AnnaKubiak1978Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965-----
2.IgorIwanow1972Rosja
3.JakubFirlus1979Katowice
4-6.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
4-6.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika
4-6.AndrzejGajewski1982Olsztyn
7-9.MariuszRzeszot1978-----
7-9.SebastianLasecki1978OTB Lotka Ostrów Wlkp.
7-9.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikStatnik1974Gdańsk
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa
3-4.Jean-SylvainDelepaut1976-----
5-8.MariuszRurarz1975Białystok
5-8.AdamGrala1973Ruciane-Nida
5-8.MaciejNamysł1975-----
5-8.MariuszPakulski1975Warszawa
9-12.MarekLenartowicz1975-----
9-12.PawełGłażewski1973Olsztyn
9-12.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
9-12.RadosławWalas1976Warszawa
13-14.AndrejVolkov1974Rosja
13-14.GrzegorzDąbrowski1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofSamonek1970-----
2.JacekPrędki1965MKS Garwolin
3-4.MaciejSidorowicz1972-----
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-8.TomaszStopa1967Suchedniów
5-8.PawelShorin1972Rosja
5-8.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
5-8.TomaszCiborowski1968Gdańsk
9-12.JerzySzałapski1970Gdynia
9-12.KrzysztofGontarski1971ABRM Warszawa
9-12.ArturLugowow1968Rosja
9-12.ZbigniewKołodziejczyk1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3-4.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
5-6.ZbigniewDolata1965Gniezno
5-6.MichailDubinin1965Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
5-8.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
5-8.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-8.JanuszNawrocki1961Gniezno
5-8.WaldemarWolański1961-----
9-12.DariuszPaprzycki1959-----
9-12.PiotrSuski1961Warszawa
9-12.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
9-12.TomaszKuśmierek1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekIdzikowski1956-----
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4-6.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
4-6.LechPerko1956-----
7-9.KazimierzGieryszewski1956Gdańsk
7-9.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
7-9.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
10.RyszardKubiak1954-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz
4.MarianMatusewicz1951SKB Piast Słupsk
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RyszardRybicki1945Gdynia
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974
2.Maria Brzeźnicka1959Urszula Zielińska1982
3.Ewa Lesiuk1980Ewa Morawiec1986
4.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967
5.Katarzyna Gradzińska1981Dorota Rajczyk-Gałkowska1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Katarzyna Baranowska1976Ewelina Bracha1973
3.Tatiana Kolesnik1961Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
3-4.Wiktor Drude1978Igor Iwanow1972
3-4.Piotr Kwieciński1970Przemysław Ogrodziński1982
5-6.Jakub Firlus1979Paweł Głażewski1973
5-6.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
7-8.Andrzej Gajewski1982Mariusz Rzeszot1978
7-8.Sebastian Lasecki1978Maciej Namysł1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Krzysztof Gontarski1971Marek Lenartowicz1975
3.Oskar Jass1974Radosław Walas1976
4-6.Jean-Sylvain Delepaut1976Mariusz Pakulski1975
4-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
4-6.Dominik Statnik1974Robert Śmierzchalski1974
7-9.Krzysztof Samonek1970Piotr Zawirski1973
7-9.Maciej Bysikiewicz1960Jarosław Kurkowski1975
7-9.Grzegorz Dąbrowski1977Leszek Wild1977
10.Krzysztof Macielak1974Sławomir Narusz1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Zbigniew Nawrocki1970
2.Michail Dubinin1965Pawel Shorin1972
3.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970
4.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Andrzej Niebrzydowski1967Bogdan Stankiewicz1966
4.Zbigniew Dolata1965Benno Raj1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
4.Kazimierz Gieryszewski1956Andrzej Pastuszak1960
5.Marek Cielecki1953Dariusz Paprzycki1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
2.Marek Idzikowski1956Andrzej Kaftański1955
3-4.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3-4.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
5-6.Ryszard Pawluk1954Jerzy Ptaszyński1952
5-6.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Struensee1953
7.Jerzy Grzybowski1936Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Agata Doroszkiewicz1984
2.Jerzy Dołhan1964Dorota Danielak1974
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Piotr Kopacz1972Ewa Morawiec1986
5-6.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Łukasz Szmel1981Ewa Lesiuk1980
7-8.Zbigniew Kołodziejczyk1968Anna Kubiak1978
7-8.Dariusz Szymkiewicz1969Urszula Zielińska1982

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
3.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
4.Leszek Wild1977Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
5.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Piotr Kwieciński1970Katarzyna Małyszko1967
3.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961
4.Krzysztof Majczyk1967Małgorzata Jurowska1964

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Bartosz1960Ewa Golańska1960
3.Sławomir Rosa1961Grażyna Stefańska1955
4.Jerzy Murach1962Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn85
Gra podwójna kobiet18
Gra podwójna mężczyzn85
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników118
ilość kobiet23
ilość mężczyzn95
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (11.5 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju

Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×