Grand Prix Victora Weteranów

Podstawowe informacje

Data:12 - 12.11.2011
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GRAND PRIX VICTOR'a WETERANÓW W BADMINTONIE Warszawa 12-13.11.2011 r.

Program zawodów:
· 11.11.2011 r. (piątek) godz. 2000 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63

· 12.11.2011 r. (sobota) godz. 900 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 1000
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 70+
godz. 11 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 2030 podsumowanie turnieju, wręczenie nagród, medali i dyplomów
zakończonych kategorii gier
· 13.11.2011 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej weteranów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety – (25+) ur. 1976-1985
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. 1976-1980
- gr.1 (35+) ur. 1971-1975
- gr.2 (40+) ur. 1966-1970
- gr.3 (45+) ur. 1961-1965
- gr.4 (50+) ur. 1956-1960
- gr.5 (55+) ur. 1951-1955
- gr.6 (60+) ur. 1946-1950
- gr.7 (65+) ur. 1941-1945
- gr.8 (70+) ur. do 31.12.1940
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy weteranów.

4. Sędzia główny: Tomasz ROGOWSKI (licencja # 19); 502276781; [email protected]

5. Warunki uczestnictwa:
· opłacenie wpisowego: 25zł za grę pojedynczą oraz 25zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
· posiadanie aktualnego wpisu w ewidencji zawodników PZBad
· podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
· posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek.

6. System rozgrywek i rodzaje gier:
· grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzy setowe
· turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
· w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
· zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej weteranów i zgodnie z Regulaminem Weteranów Badmintona

8. Zgłoszenia:
Do wszystkich gier na adres sędziego głównego (pkt. 4) z kopią do organizatora (pkt. 9) do 10.11.2011 r. godz 22.00.
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Sędzia główny zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych, którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko, numer ewidencyjny, rok urodzenia, klub (ewentualnie), symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera).
Zgłoszenie może zawierać:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

9. Organizator: Klub Sportowy Wesoła (Jacek SZAFRAŃSKI) tel/fax 22 7731809. Tel. Kom 501020770 poczta elektroniczna: [email protected]

10. Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej weteranów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html http://warszawa-noclegi.pl/
13. Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: barek przy hali, restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne, pizzerie w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

15. Postanowienia końcowe: Turniej rozgrywany zgodnie z Regulaminem Sportowym PZBad i Regulaminem Weteranów Badmintona. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.


Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.PawełAbramowicz9. miejsce1
2.MirosławAdamczyk4. miejsce2. miejsce2
3.WladimirBabaew5. miejsce4. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
5.RobertBieganowski1. miejsce3. miejsce2
6.EwelinaBracha5. miejsce9. miejsce2
7.AgnieszkaBrojek2. miejsce3. miejsce2
8.MariaBrzeźnicka1. miejsce4. miejsce2
9.BolesławCichocki4. miejsce1. miejsce2
10.KrystynaCielecka3. miejsce5. miejsce2
11.AndrzejDadas1. miejsce3. miejsce2
12.SwietłanaDrude3. miejsce2. miejsce2
13.WiktorDrude1. miejsce2. miejsce2
14.JakubFirlus4. miejsce5. miejsce2
15.PawełGasz4. miejsce1. miejsce2
16.AdamGrala8. miejsce9. miejsce2
17.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
18.JerzyGrzybowski2. miejsce2. miejsce2
19.CzesławGwiazda3. miejsce1. miejsce2
20.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
21.AdrianHundhausen4. miejsce1
22.OskarJass2. miejsce9. miejsce2
23.KonradJurczak8. miejsce1
24.AndrzejKaftański2. miejsce2. miejsce2
25.PiotrKalinkowski2. miejsce2. miejsce2
26.SławomirKnap2. miejsce1
27.MagdalenaKojder2. miejsce6. miejsce2
28.PeterKomarovsky8. miejsce4. miejsce2
29.OlgaKoniuch1. miejsce3. miejsce2
30.PiotrKopacz1. miejsce1
31.KorneliuszKoptoń2. miejsce6. miejsce2
32.AndrzejKowalski1. miejsce2. miejsce2
33.ZdzisławKozłowski6. miejsce3. miejsce2
34.MarekKrajewski4. miejsce1
35.DariuszKraszewski2. miejsce1
36.JarosławKurkowski4. miejsce1
37.PiotrKwieciński2. miejsce6. miejsce2
38.RyszardLachman4. miejsce4. miejsce2
39.KrzysztofLatawski4. miejsce6. miejsce2
40.EwaLesiuk2. miejsce6. miejsce2
41.JacekLewandowski9. miejsce8. miejsce2
42.GrzegorzMaleszewski4. miejsce3. miejsce2
43.KatarzynaMałyszko4. miejsce2. miejsce2
44.MariuszMichniewicz1. miejsce4. miejsce2
45.MichałMirowski1. miejsce6. miejsce2
46.DariuszNahrebecki4. miejsce6. miejsce2
47.RadosławOlczak3. miejsce3. miejsce2
48.JózefOrzoł8. miejsce1
49.PawełPieluszyński2. miejsce1
50.KamilPopławski8. miejsce1
51.GrzegorzRadecki6. miejsce5. miejsce2
52.SławomirRosa6. miejsce1
53.MariuszRurarz6. miejsce6. miejsce2
54.JerzyRybicki1. miejsce5. miejsce2
55.SławomirRyżyński4. miejsce1. miejsce2
56.GrzegorzSawicki4. miejsce1
57.MarekSęczek3. miejsce1
58.PawelShorin2. miejsce6. miejsce2
59.MaciejSidorowicz6. miejsce6. miejsce2
60.PiotrSuski6. miejsce1. miejsce2
61.JacekSzafrański2. miejsce1
62.MarekSzcześniewski6. miejsce1. miejsce2
63.TomaszSzczęsny4. miejsce8. miejsce2
64.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
65.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce9. miejsce2
66.BarbaraTukendorf5. miejsce1. miejsce2
67.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
68.RadosławTukendorf1. miejsce1. miejsce2
69.MilanValenta4. miejsce1
70.RomanWąsowicz4. miejsce6. miejsce2
71.AleksandrWerbetckii3. miejsce6. miejsce2
72.JanWyrzykowski3. miejsce4. miejsce2
73.JacekZbróg2. miejsce3. miejsce2
74.UrszulaZielińska3. miejsce6. miejsce2
75.JanŻórawiński8. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/KfLwC

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 75 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.AgnieszkaBrojek1967MKS Garwolin
3.KrystynaCielecka1953Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.RadosławOlczak1973-----
4.JakubFirlus1979Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.PawelShorin1972Rosja
3.AleksandrWerbetckii1973Rosja
4-6.GrzegorzRadecki1972Bieruń
4-6.MariuszRurarz1975Białystok
4-6.MaciejSidorowicz1972-----
7-9.PawełAbramowicz1975-----
7-9.JacekLewandowski1974Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
2.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
3.MarekSęczek1967-----
4.TomaszSzczęsny1968-----
5.WladimirBabaew1967Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.PiotrKalinkowski1965-----
3-4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.RomanWąsowicz1961-----
5-6.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
7-8.PeterKomarovsky1965Czechy
7-8.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3-4.BolesławCichocki1955Warszawa
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----
4.RyszardLachman1935-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
2.Magdalena Kojder1979Ewa Lesiuk1980
3.Swietłana Drude1978Urszula Zielińska1982
4.Katarzyna Małyszko1967Agnieszka Trzcińska1980
5.Barbara Tukendorf1982Ewelina Bracha1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Radosław Tukendorf1980
2.Sławomir Knap1974Jacek Zbróg1966
3.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
4.Adrian Hundhausen---Dariusz Nahrebecki1971
5.Jakub Firlus1979Grzegorz Radecki1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
3-4.Jarosław Kurkowski1975Mirosław Adamczyk1962
3-4.Peter Komarovsky1965Milan Valenta---
5-6.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
5-6.Pawel Shorin1972Aleksandr Werbetckii1973
7-8.Adam Grala1973Kamil Popławski1974
7-8.Jacek Lewandowski1974Tomasz Szczęsny1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
3-4.Marek Krajewski1967Grzegorz Sawicki1966
3-4.Mariusz Michniewicz1964Sławomir Ryżyński1969
5-6.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
5-6.Korneliusz Koptoń1968Sławomir Rosa1961
7-8.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Paweł Gasz1942
2.Andrzej Kaftański1955Jacek Szafrański1952
3.Piotr Horodecki1954Zdzisław Kozłowski1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
2.Jerzy Grzybowski1936Andrzej Kowalski1945
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Grzegorz Maleszewski1948
4.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Tukendorf1980Barbara Tukendorf1982
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3.Jacek Zbróg1966Olga Koniuch1983
4-6.Piotr Kwieciński1970Urszula Zielińska1982
4-6.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
4-6.Dariusz Nahrebecki1971Ewa Lesiuk1980
7-9.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
7-9.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
2.Mirosław Adamczyk1962Katarzyna Małyszko1967
3.Andrzej Dadas1969Agnieszka Brojek1967
4.Wladimir Babaew1967Maria Brzeźnicka1959
5.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn42
Gra podwójna kobiet10
Gra podwójna mężczyzn55
Gra mieszana kobiet13
Gra mieszana mężczyzn13
ilość uczestników75
ilość kobiet13
ilość mężczyzn62
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (8 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikOlga Koniuch (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×