XVII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów

Podstawowe informacje

Data:08 - 09.12.2012
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MLKS Solec Kujawski

Komunikat organizacyjny

XVII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona
Seniorów - YONEX CUP Solec Kujawski 2012

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona,
TKKF Zjednoczeni Bydgoszcz,
MLKS Solec Kujawski,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski

1. TERMIN TURNIEJU: 08-09.12.2012 r.
2. MIEJSCE ROZGRYWANIA: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3
3. KATEGORIE WIEKOWE:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1986 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1981 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1976 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1971 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1966 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1961 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1956 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1951 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1946 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1941 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1936 i starsi
4. WARUNKI UCZESTNICTWA:
opłacenie wpisowego: 25 zł za grę pojedynczą, 25 zł za grę podwójną od zawodnika
wniesienie opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika (z opłaty zwolnione są osoby w wieku powyżej 70 lat oraz zawodnicy zagraniczni)
złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
posiadanie sprzętu do gry, w tym lotek
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie
5. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER: grupowo-pucharowy, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zawodników; zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach.
6. NAGRODY: za I miejsce – nagrody wg możliwości organizatorów
7. WYNIKI Z TURNIEJU: będą wliczone do klasyfikacji ogólnopolskiej seniorów
8. PROGRAM ZAWODÓW:
07.12.2012 r. godz. 20:00 losowanie gier pojedynczych Hala OSiR
08.12.2012 r. godz. 9:00 gry pojedyncze mężczyzn gr. 0-2, godz. 9:30 gr. 3-4
godz. 11:00 – 11:15 – otwarcie turnieju
godz. 11:15 gry pojedyncze mężczyzn gr. 5-9 i gry pojedyncze kobiet
godz. 12:00 losowanie gier podwójnych (zgłoszenie do godz. 11:30)
godz. 21:00 wieczorek integracyjny
09.12.2012 r. godz. 9:00 cd. gier
9. ZAKWATEROWANIE: hotel OSiR (pokoje 1, 3, 4 osobowe – pierwszeństwo rezerwacji noclegów mają osoby zamawiające 2 doby noclegowe) tel. 52/387 80 30 wew. 114,
hotel Leśny – tel. 052 387 16 38,
hotel AUTOS - tel. 052 387 66 66,
Gościniec SOLARIS – hasło: BADMINTON, ul. H. Sawickiej 6 - centrum miasta (pokoje 2-3 osobowe 45 zł za dobę ze śniadaniem pokoje 1-2 osobowe 50 zł za dobę ze śniadaniem) – tel. 608 574 029,
Kwatera prywatna, ul. Bydgoska 36A (40, 45 zł doba)– tel. 662 699 920
10. WYŻYWIENIE: możliwość korzystania z bufetu na terenie hali sportowej
11. WIECZOREK INTEGRACYJNY: stół szwedzki, piwo – odpłatność 35 zł za osobę
12. ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU na adres: [email protected] do dnia 05.12.2012 r.
do godz. 24.00.
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. klub i nr rejestracji zawodnika PZBad.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wieczorku integracyjnym do dnia 01.12.2012 r.)
13. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- mecze sędziują zawodnicy
- rozstawienia wg aktualnej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona (dostępne na stronie www.ebadminton.com.pl)
- w sprawach spornych decyduje sędzia główny p. Rorat Leszek.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/mW112v.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce2. miejsce2
2.PiotrAgaciński3. miejsce1. miejsce2
3.PrzemysławAleksandrowicz6. miejsce1
4.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1. miejsce2
5.KrzysztofAugustyn7. miejsce2. miejsce2
6.WladimirBabaew6. miejsce6. miejsce2
7.KatarzynaBaranowska2. miejsce2. miejsce2
8.ZbigniewBartosz4. miejsce2. miejsce2
9.AnnaBiałasiewicz3. miejsce4. miejsce2
10.RobertBieganowski4. miejsce1. miejsce2
11.KrzysztofBogucki9. miejsce1
12.EwelinaBracha2. miejsce6. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
14.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
15.KrystynaCielecka2. miejsce1
16.DominikaCygan2. miejsce4. miejsce2
17.DorotaDanielak4. miejsce4. miejsce2
18.MarcinDanowski9. miejsce12. miejsce2
19.ZbigniewDorna3. miejsce1
20.RyszardDrążkowski6. miejsce1
21.SwietłanaDrude2. miejsce4. miejsce2
22.WiktorDrude9. miejsce4. miejsce2
23.PiotrDzikorski9. miejsce4. miejsce2
24.JakubFirlus3. miejsce4. miejsce2
25.MarekGałczyński4. miejsce1. miejsce2
26.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1
27.PawełGłażewski12. miejsce1
28.KrzysztofGontarski8. miejsce1
29.AdamGrala7. miejsce1
30.AndrzejGrzechnik2. miejsce12. miejsce2
31.DorotaGrzejdak1. miejsce6. miejsce2
32.PrzemysławGrzeszkowiak4. miejsce3. miejsce2
33.JerzyGrzybowski1. miejsce3. miejsce2
34.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
35.PiotrHorodecki6. miejsce2. miejsce2
36.CezaryHryciuk1. miejsce8. miejsce2
37.MarekIdzikowski4. miejsce1
38.KrzysztofJarmołowicz12. miejsce1
39.OskarJass8. miejsce6. miejsce2
40.KonradJurczak4. miejsce1
41.MałgorzataJurowska6. miejsce1
42.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
43.PiotrKalinkowski1. miejsce1
44.AndrzejKarczewski12. miejsce1
45.TomaszKawałkowski6. miejsce1. miejsce2
46.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
47.AndrejKolesnik6. miejsce3. miejsce2
48.TatianaKolesnik4. miejsce6. miejsce2
49.OlgaKoniuch3. miejsce6. miejsce2
50.PiotrKopacz4. miejsce6. miejsce2
51.MarekKrajewski1. miejsce1
52.DariuszKraszewski1. miejsce1
53.JarosławKurkowski2. miejsce2. miejsce2
54.PiotrKwieciński8. miejsce4. miejsce2
55.RyszardLachman3. miejsce1
56.JerzyLański2. miejsce2. miejsce2
57.KrzysztofLatawski8. miejsce1. miejsce2
58.MarekLenartowicz6. miejsce8. miejsce2
59.JacekLewandowski6. miejsce12. miejsce2
60.AgataLipowska1. miejsce1. miejsce2
61.MarcinLipowski2. miejsce1. miejsce2
62.ArturLugowow8. miejsce1
63.NataszaLugowowa4. miejsce1
64.PiotrŁuszkiewicz4. miejsce2. miejsce2
65.KrzysztofMajczyk4. miejsce6. miejsce2
66.FabianMaleszewski6. miejsce2. miejsce2
67.GrzegorzMaleszewski5. miejsce2. miejsce2
68.KatarzynaMałyszko2. miejsce4. miejsce2
69.MirosławMarek9. miejsce6. miejsce2
70.MariuszMichniewicz12. miejsce6. miejsce2
71.JerzyMiler2. miejsce1
72.MichałMirowski2. miejsce4. miejsce2
73.EwaMłynarska3. miejsce2. miejsce2
74.EwaMorawiec4. miejsce6. miejsce2
75.MirosławMordasiewicz4. miejsce2. miejsce2
76.JerzyMurach12. miejsce6. miejsce2
77.JanuszNawrocki2. miejsce1. miejsce2
78.ZbigniewNawrocki8. miejsce2. miejsce2
79.AndrzejNiebrzydowski12. miejsce6. miejsce2
80.RadosławOlczak6. miejsce2. miejsce2
81.KarolinaOlejarz1. miejsce2. miejsce2
82.JózefOrzoł4. miejsce1
83.RyszardPawluk4. miejsce3. miejsce2
84.LudmilaPerepechenaia4. miejsce3. miejsce2
85.PawełPieluszyński2. miejsce1. miejsce2
86.MariuszPopa4. miejsce4. miejsce2
87.JerzyPtaszyński7. miejsce3. miejsce2
88.SławomirRosa3. miejsce1. miejsce2
89.KrzysztofSamonek6. miejsce1
90.PawelShorin9. miejsce12. miejsce2
91.DariuszStańko8. miejsce12. miejsce2
92.DominikStatnik3. miejsce8. miejsce2
93.GrażynaStefańska3. miejsce1. miejsce2
94.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
95.AndrzejStruensee6. miejsce2. miejsce2
96.JerzySzałapski8. miejsce6. miejsce2
97.ŁukaszSzmel4. miejsce2. miejsce2
98.MariuszSzmoniewski1. miejsce2. miejsce2
99.DariuszSzymkiewicz4. miejsce1
100.RobertŚmierzchalski1. miejsce12. miejsce2
101.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce7. miejsce2
102.AndrejVolkov8. miejsce4. miejsce2
103.WaldemarWolański6. miejsce3. miejsce2
104.RomanWróbel6. miejsce4. miejsce2
105.JacekZbróg1. miejsce6. miejsce2
106.TomaszZduńczyk10. miejsce4. miejsce2
107.UrszulaZielińska1. miejsce1. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/T32Kg

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 107 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.EwaMorawiec1986AZSUWM Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.JakubFirlus1979Katowice
4-6.TomaszKawałkowski1976SKB Piast Słupsk
4-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
4-6.KrzysztofSamonek1970-----
7-9.WiktorDrude1978Rosja
7-9.PiotrDzikorski1978-----
7-9.MirosławMarek1978-----
10.TomaszZduńczyk1978-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
3.DominikStatnik1974Gdańsk
4-6.MarekLenartowicz1975-----
4-6.JacekLewandowski1974Warszawa
4-6.RadosławOlczak1973-----
7-9.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
7-9.PawelShorin1972Rosja
7-9.MarcinDanowski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszStopa1967Suchedniów
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
5-8.JerzySzałapski1970Gdynia
5-8.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
5-8.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
5-8.DariuszStańko1968UKS Aktywna Piątka Przemyśl
9-12.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
9-12.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
9-12.JerzyMurach1962Olsztyn
9-12.AndrzejKarczewski1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CezaryHryciuk1959Gdańsk
2.JanuszNawrocki1961Gniezno
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
5-6.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz
5-6.WaldemarWolański1961Białystok
7.KrzysztofAugustyn1958SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3-4.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk
3-4.MarekIdzikowski1956-----
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
7.JerzyPtaszyński1952Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.JerzyLański1951Łódź
3.PiotrAgaciński1951-----
4.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyGrzybowski1936Warszawa
2.JerzyMiler1935-----
3.RyszardLachman1935-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Karolina Olejarz1982Urszula Zielińska1982
2.Swietłana Drude1978Katarzyna Małyszko1967
3.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
4.Dominika Cygan1983Dorota Danielak1974

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Katarzyna Baranowska1976Ewelina Bracha1973
3.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
4.Tatiana Kolesnik1961Ludmila Perepechenaia1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Kawałkowski1976Paweł Pieluszyński1970
2.Fabian Maleszewski1981Radosław Olczak1973
3-4.Jakub Firlus1979Łukasz Szmel1981
3-4.Piotr Dzikorski1978Tomasz Zduńczyk1978
5-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Jerzy Szałapski1970
5-6.Mirosław Marek1978Roman Wróbel1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
2.Jarosław Kurkowski1975Michał Mirowski1973
3-4.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
5-8.Cezary Hryciuk1959Dominik Statnik1974
5-8.Krzysztof Gontarski1971Marek Lenartowicz1975
5-8.Artur Lugowow1968Andrej Volkov1974
5-8.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
9-12.Marcin Danowski1974Jacek Lewandowski1974
9-12.Dariusz Stańko1968Pawel Shorin1972
9-12.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
9-12.Paweł Głażewski1973Krzysztof Jarmołowicz1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kalinkowski1965Marek Krajewski1967
2.Zbigniew Bartosz1960Zbigniew Nawrocki1970
3-4.Krzysztof Majczyk1967Mariusz Popa1971
3-4.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970
5-6.Wladimir Babaew1967Andrej Kolesnik1960
5-6.Jerzy Murach1962Andrzej Niebrzydowski1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Kraszewski1962Krzysztof Latawski1956
2.Krzysztof Augustyn1958Piotr Łuszkiewicz1964
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Nawrocki1961Mariusz Szmoniewski1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
3.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Ryszard Pawluk1954Jerzy Ptaszyński1952

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Agaciński1951Andrzej Antosiewicz1947
2.Jerzy Lański1951Grzegorz Maleszewski1948
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Grzybowski1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Hankiewicz1965Urszula Zielińska1982
2.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3-4.Michał Mirowski1973Dorota Danielak1974
5-6.Jacek Zbróg1966Olga Koniuch1983
5-6.Piotr Kopacz1972Ewa Morawiec1986
7.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
3-4.Andrej Volkov1974Natasza Lugowowa1971
3-4.Piotr Kwieciński1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
5-6.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
2.Mirosław Adamczyk1962Ewa Młynarska1967
3-4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967
3-4.Roman Wróbel1968Katarzyna Małyszko1967
5-6.Krzysztof Majczyk1967Małgorzata Jurowska1964
5-6.Wladimir Babaew1967Tatiana Kolesnik1961

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Rosa1961Grażyna Stefańska1955
2.Mariusz Szmoniewski1960Krystyna Cielecka1953
3.Andrej Kolesnik1960Ludmila Perepechenaia1960

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn69
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn92
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników107
ilość kobiet23
ilość mężczyzn84
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (12 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju

Srebrny medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×