XVI Mikołajkowy Turniej Weteranów

Podstawowe informacje

Data:03 - 03.12.2011
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny

XVI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona
Weteranów - YONEX CUP Solec Kujawski 2011

Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona,
TKKF Zjednoczeni Bydgoszcz,
MLKS Solec Kujawski,
Ośrodek Sportu i Rekreacji Solec Kujawski
1. TERMIN TURNIEJU: 03-04.12.2011 r.
2. MIEJSCE ROZGRYWANIA: Hala OSiR Solec Kuj. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3
3. KATEGORIE WIEKOWE: zgodnie z Regulaminem Weteranów obowiązującym na 2011 r.
4. WARUNKI UCZESTNICTWA:
- aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad,
- opłacenie wpisowego: 25 zł za grę pojedynczą, 25 zł za grę podwójną od zawodnika
- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry
- posiadanie sprzętu do gry, w tym lotek
UWAGA: uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie
5. SYSTEM ROZGRYWEK I RODZAJE GIER: grupowo-pucharowy, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zawodników; zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach.
6. NAGRODY: za I miejsce – puchary i nagrody wg możliwości organizatorów
7. WYNIKI Z TURNIEJU: będą wliczone do klasyfikacji ogólnopolskiej weteranów
8. PROGRAM ZAWODÓW:
- 02.12.2011 r. godz. 20:00 losowanie gier pojedynczych Hala OSiR
- 03.12.2011 r. godz. 9:00 gry pojedyncze mężczyzn gr. 0, 1, 2
godz. 11:00 – 11:30 – otwarcie turnieju
godz. 11:00 losowanie gier podwójnych (zgłoszenie do godz. 10:30)
godz. 11:30 gry pojedyncze mężczyzn gr. 3, 4, 5, 6 i gry pojedyncze kobiet
godz. 21:00 wieczorek integracyjny
- 04.12.2011 r. godz. 9:00 c.d. gier
9. ZAKWATEROWANIE: hotel OSiR (pokoje 1, 3, 4 osobowe – pierwszeństwo rezerwacji noclegów mają osoby zamawiające 2 doby noclegowe) tel. 52 387 80 30 wew. 114,
hotel Leśny – tel. 52 387 16 38,
hotel AUTOS – hasło: BADMINTON tel. 52 387 66 66,
Gościniec SOLARIS – hasło: BADMINTON MIKOŁAJ, ul. H. Sawickiej 6 - centrum miasta (pokoje 4-5 osobowe 40 zł za dobę ze śniadaniem, pokoje 2-3 osobowe 45 zł za dobę ze śniadaniem pokoje 1-2 osobowe 50 zł za dobę ze śniadaniem ) – tel. 608 574 029,
Kwatera prywatna, ul. Bydgoska 36A (40, 45 zł doba) – tel. 662 699 920

10. WYŻYWIENIE: możliwość korzystania z bufetu na terenie hali sportowej
11. WIECZOREK INTEGRACYJNY: stół szwedzki, piwo – odpłatność 35 zł za osobę
12. ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU na adres sędziego głównego: [email protected] do dnia 30.11.2011 r. do godz. 22.00 (prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wieczorku integracyjnym do dnia 01.12.2011 r.)
13. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- mecze rozgrywane bez sędziów prowadzących
- turniej rozgrywany będzie zgodnie z Regulaminem Sportowym PZBad i Regulaminem Weteranów Badmintona,
- rozstawieni zgodnie z zaleceniami dla organizatorów zawodów badmintona wliczanych do rankingu weteranów (dostępne na stronie www.badmintonnews.pl)
- w sprawach spornych decyduje sędzia główny Leszek RORAT tel. 790267363 leszekrorat[email protected],pl

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz1. miejsce3. miejsce2
3.WladimirBabaew4. miejsce3. miejsce2
4.NataliaBabajewa2. miejsce3. miejsce2
5.KatarzynaBaranowska3. miejsce11. miejsce2
6.ZbigniewBartosz2. miejsce2. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
8.RobertBieganowski4. miejsce6. miejsce2
9.KrzysztofBogucki12. miejsce1
10.EwelinaBracha1. miejsce2. miejsce2
11.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
12.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
13.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
14.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
15.EdwardCzerwiński2. miejsce1
16.AndrzejDadas3. miejsce4. miejsce2
17.ZbigniewDorna1. miejsce1
18.AgataDoroszkiewicz6. miejsce1
19.RyszardDrążkowski4. miejsce4. miejsce2
20.WiktorDrude1. miejsce9. miejsce2
21.SwietłanaDrude2. miejsce9. miejsce2
22.JakubFirlus6. miejsce7. miejsce2
23.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
24.PawełGasz4. miejsce2. miejsce2
25.PawełGłażewski12. miejsce7. miejsce2
26.EwaGolańska3. miejsce2. miejsce2
27.KrzysztofGontarski4. miejsce1
28.AdamGrala12. miejsce9. miejsce2
29.AndrzejGrzechnik2. miejsce2. miejsce2
30.DorotaGrzejdak1. miejsce3. miejsce2
31.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce3. miejsce2
32.JerzyGrzybowski2. miejsce1. miejsce2
33.PawełJanuchowski8. miejsce6. miejsce2
34.BeataJaworska1. miejsce1
35.KonradJurczak5. miejsce1
36.PeterJusztin-Majercsik11. miejsce1
37.LiviaJusztin-Majercsik4. miejsce11. miejsce2
38.AndrzejKaftański6. miejsce1. miejsce2
39.PiotrKalinkowski4. miejsce4. miejsce2
40.AndrzejKarczewski6. miejsce6. miejsce2
41.SławomirKnap6. miejsce1
42.MagdalenaKojder3. miejsce1. miejsce2
43.OlgaKoniuch1. miejsce6. miejsce2
44.PiotrKopacz1. miejsce1
45.MarekKrajewski1. miejsce1
46.DariuszKraszewski4. miejsce1
47.JarosławKurkowski12. miejsce4. miejsce2
48.RyszardLachman4. miejsce3. miejsce2
49.JacekLewandowski8. miejsce6. miejsce2
50.ArturLugowow4. miejsce1. miejsce2
51.NataszaLugowowa2. miejsce1. miejsce2
52.DanutaŁuniewska3. miejsce1
53.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce2. miejsce2
54.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
55.KatarzynaMałyszko5. miejsce2. miejsce2
56.MariuszMichniewicz2. miejsce3. miejsce2
57.JerzyMiler2. miejsce1
58.MichałMirowski1. miejsce1. miejsce2
59.MirosławMordasiewicz1. miejsce2. miejsce2
60.JanuszNawrocki4. miejsce3. miejsce2
61.ZbigniewNawrocki1. miejsce3. miejsce2
62.JarosławOciepa6. miejsce3. miejsce2
63.KarolinaOlejarz4. miejsce6. miejsce2
64.SławomirOrganiak4. miejsce2. miejsce2
65.JózefOrzoł5. miejsce1
66.MariuszPakulski4. miejsce1
67.AndrzejPastuszak3. miejsce4. miejsce2
68.SławomirPiechnik6. miejsce6. miejsce2
69.PawełPieluszyński2. miejsce1
70.KamilPopławski1. miejsce4. miejsce2
71.MariuszRurarz4. miejsce11. miejsce2
72.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
73.SławomirRyżyński2. miejsce1. miejsce2
74.KrzysztofSamonek4. miejsce6. miejsce2
75.GrzegorzSawicki1. miejsce1
76.PawelShorin8. miejsce6. miejsce2
77.JakubSowiński4. miejsce2. miejsce2
78.ZbigniewSowiński6. miejsce6. miejsce2
79.TomaszStopa4. miejsce2. miejsce2
80.AndrzejStruensee4. miejsce1. miejsce2
81.MichałSuski7. miejsce1
82.MałgorzataSzafrańska4. miejsce1
83.JacekSzafrański1. miejsce4. miejsce2
84.DariuszSzymkiewicz1. miejsce2. miejsce2
85.RobertŚmierzchalski2. miejsce2. miejsce2
86.AgnieszkaTrzcińska5. miejsce9. miejsce2
87.RadosławTukendorf1. miejsce9. miejsce2
88.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
89.BarbaraTukendorf4. miejsce9. miejsce2
90.RadosławWalas4. miejsce1
91.LeszekWild6. miejsce1
92.GrzegorzWłodarczyk4. miejsce6. miejsce2
93.MałgorzataWoźniak3. miejsce1
94.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
95.PiotrZawirski8. miejsce6. miejsce2
96.JacekZbróg6. miejsce6. miejsce2
97.UrszulaZielińska2. miejsce2. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/izqBuZ

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 97 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.SwietłanaDrude1978Rosja
3.EwaGolańska1960Gdynia
4.LiviaJusztin-Majercsik1985-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3-4.KrzysztofSamonek1970-----
3-4.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
5-6.JakubFirlus1979Katowice
5-6.LeszekWild1977Szemud
7.MichałSuski1977AZSUM Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.MariuszRurarz1975Białystok
5-8.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
5-8.PawelShorin1972Rosja
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.PawełJanuchowski1972Gniezno
9-12.AdamGrala1973Ruciane-Nida
9-12.PawełGłażewski1973Olsztyn
9-12.JarosławKurkowski1975MLKS Solec Kuj.
9-12.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
4.TomaszStopa1967Suchedniów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3-4.PiotrKalinkowski1965-----
3-4.JanuszNawrocki1961Gniezno
5-6.SławomirPiechnik1961Opole
5-6.AndrzejKarczewski1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4.RyszardDrążkowski1957Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-6.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----
4.RyszardLachman1935-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
2.Maria Brzeźnicka1959Urszula Zielińska1982
3.Katarzyna Baranowska1976Magdalena Kojder1979
4.Barbara Tukendorf1982Karolina Olejarz1982
5.Katarzyna Małyszko1967Agnieszka Trzcińska1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewelina Bracha1973Beata Jaworska1965
2.Natalia Babajewa1971Natasza Lugowowa1971
3.Krystyna Cielecka1953Danuta Łuniewska1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Radosław Tukendorf1980
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
3-4.Andrzej Dadas1969Jakub Sowiński1975
5-6.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
5-6.Sławomir Knap1974Jacek Zbróg1966
7.Jakub Firlus1979Paweł Głażewski1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
3-4.Krzysztof Gontarski1971Kamil Popławski1974
3-4.Jarosław Kurkowski1975Sławomir Organiak1970
5-6.Robert Bieganowski1968Jacek Lewandowski1974
5-6.Paweł Januchowski1972Pawel Shorin1972

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Krajewski1967Grzegorz Sawicki1966
2.Piotr Łuszkiewicz1964Sławomir Ryżyński1969
3.Janusz Nawrocki1961Zbigniew Nawrocki1970
4.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
5.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
3-4.Ryszard Drążkowski1957Andrzej Pastuszak1960
3-4.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
5-6.Jarosław Ociepa1962Sławomir Piechnik1961
5-6.Andrzej Karczewski1963Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Jacek Szafrański1952
2.Bolesław Cichocki1955Paweł Gasz1942
3.Andrzej Antosiewicz1947Przemysław Grzeszkowiak1945

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Grzybowski1936Leopold Tukendorf1940
2.Edward Czerwiński1939Jerzy Miler1935
3.Ryszard Lachman1935Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
2.Jakub Sowiński1975Urszula Zielińska1982
3.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
4-6.Jacek Zbróg1966Olga Koniuch1983
4-6.Marek Gałczyński1969Karolina Olejarz1982
4-6.Krzysztof Samonek1970Agata Doroszkiewicz1984
7-9.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
7-9.Radosław Tukendorf1980Barbara Tukendorf1982
7-9.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
10-11.Peter Jusztin-Majercsik1976Livia Jusztin-Majercsik1985
10-11.Mariusz Rurarz1975Katarzyna Baranowska1976

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
2.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
3.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
2.Sławomir Organiak1970Katarzyna Małyszko1967
3.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Struensee1953Maria Brzeźnicka1959
2.Zbigniew Bartosz1960Ewa Golańska1960
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Jacek Szafrański1952Małgorzata Szafrańska1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet19
Gra podwójna mężczyzn65
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników97
ilość kobiet23
ilość mężczyzn74
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (13 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (11 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikLivia Jusztin-Majercsik (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×