XIII Yonex Open Forever Young

Podstawowe informacje

Data:03 - 04.03.2012
Miejscowość:Suchedniów
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:MKS "Orlicz" Suchedniów

Komunikat organizacyjny

XIII Krajowy Turniej Weteranów- YONEX OPEN FOREVER YOUNG
O PUCHAR PREZESA ZG TKKF
ORGANIZATORZY:
ŚZOTKKF Kielce
TKKF „Olimpik” Suchedniów
MKS „Orlicz” Suchedniów

SPONSORZY:
VEKTOR SPORT

TERMIN:
02 marca 2012 (piątek) godz. 20.00 – losowanie gier pojedynczych i podwójnych „Hala Sportowa” ul.Sportowa 5,
03 marca 2012 (sobota) godz. 9.00 – początek gier (w kolejności od poj. m. gr. 0, gr. 1 itd.),
03 marca 2012 (sobota) godz. 21.00 – kolacja przy muzyce,
04 marca 2012 (niedziela) godz. 10.00 – ewentualny ciąg dalszy gier.

MIEJSCE:
Suchedniów, Hala Sportowo-Rehabilitacyjna ul. Sportowa 5 (7 boisk- maty).

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia prosimy nadsyłać e-mailem [email protected], telefonicznie 691361623 – (osoby odpowiedzialne - Stanisław Wikło, Tomasz Stopa) do 01 marca 2012r. (czwartek) dla wszystkich gier (pojedynczych i podwójnych).
W zgłoszeniu do danej gry należy podać: numer ewidencji zawodników PZBad, imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy, ewentualnie klub.
Zgłoszenie może zawierać dodatkowe elementy: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie środowiskowe, deklarację udziału w spotkaniu integracyjnym.

KATEGORIE WIEKOWE:
Gr. 0 - (kobiety) (25+) i (mężczyźni) (30+) 1986/1981
Gr. 1 (35+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1976
Gr. 2 (40+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1971
Gr. 3 (45+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1966
Gr. 4 (50+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1961
Gr. 5 (55+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1956
Gr. 6 (60+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1951
Gr. 7 (65+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1946
Gr. 8 (70+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1941


SYSTEM ZAWODÓW:
Grupowo-pucharowy. Nieobowiązkowe gry o 3 miejsca w przypadku co najmniej 12 uczestników w danej grze.
Zawodnicy mogą grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju. Uczestnicy są zobowiązani do dostarczenia lotek do gry.
Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
Turniej przeprowadzany będzie zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Weteranów Badmintona

OPŁATA STARTOWA:
Gra pojedyncza - 25 zł, gra podwójna - 25 zł od zawodnika.

KOLACJA DLA UCZESTNIKÓW:
Udział w spotkaniu integracyjnym – 35 zł- sala bankietowa Hotelu „Świętokrzyski” Suchedniów ul. Słowackiego 1.

BAZA NOCLEGOWA:
Hotel „Świętokrzyski” ul. Słowackiego 1, 500m od hali - tel. 502118980, e-mail; [email protected], www.hotelswietokrzyski.pl/
Hotel „Paradiso” ul. Harcerska 12, 2000m od hali tel. 41 2546060, e-mail; [email protected] www.hotelparadiso.pl/
Hotel „Stary Młyn” ul. Berezów 2, 200m od hali, tel. 512 740 707, e-mail; [email protected], www.hotelstarymlyn.pl/

Rezerwacja noclegów we własnym zakresie.

TROFEA:
Puchary, medale za miejsca 1-3 w miarę możliwości organizatorów

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny Stefan PAWLUKIEWICZ (licencja #91).

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce4. miejsce2
3.MaciejBaran4. miejsce2. miejsce2
4.KatarzynaBaranowska7. miejsce1. miejsce2
5.ZbigniewBartosz2. miejsce3. miejsce2
6.JacekBełus5. miejsce4. miejsce2
7.GrażynaBełus4. miejsce1
8.AnnaBiałasiewicz1. miejsce4. miejsce2
9.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
10.AndrzejBittner1. miejsce1
11.EwelinaBracha6. miejsce3. miejsce2
12.AgnieszkaBrojek2. miejsce6. miejsce2
13.MariaBrzeźnicka4. miejsce1. miejsce2
14.MaciejBysikiewicz3. miejsce1
15.PiotrChrzęszczyk8. miejsce1
16.AnnaCichocka3. miejsce7. miejsce2
17.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
18.AndrzejDadas2. miejsce4. miejsce2
19.WiktorDrude4. miejsce4. miejsce2
20.SwietłanaDrude7. miejsce4. miejsce2
21.JakubFirlus8. miejsce6. miejsce2
22.MarekGałczyński4. miejsce1. miejsce2
23.PawełGasz2. miejsce2. miejsce2
24.PawełGłażewski12. miejsce8. miejsce2
25.KrzysztofGontarski4. miejsce1
26.AdamGrala12. miejsce8. miejsce2
27.AndrzejGrzechnik1. miejsce4. miejsce2
28.JerzyGrzybowski4. miejsce4. miejsce2
29.PiotrGulak12. miejsce12. miejsce2
30.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
31.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
32.PiotrHorodecki6. miejsce3. miejsce2
33.AndrzejJanecki4. miejsce4. miejsce2
34.PawełJanuchowski13. miejsce12. miejsce2
35.OskarJass2. miejsce3. miejsce2
36.StanisławJózwik2. miejsce1. miejsce2
37.KonradJurczak9. miejsce6. miejsce2
38.JanKaczmarczyk6. miejsce8. miejsce2
39.LucynaKalinkowska1. miejsce1
40.PiotrKalinkowski2. miejsce1. miejsce2
41.AnnaKaźmierkowska3. miejsce2. miejsce2
42.SławomirKnap2. miejsce1
43.MagdalenaKojder2. miejsce4. miejsce2
44.OlgaKoniuch1. miejsce6. miejsce2
45.PiotrKopacz1. miejsce1
46.KorneliuszKoptoń3. miejsce4. miejsce2
47.AndrzejKowalski1. miejsce1. miejsce2
48.ZdzisławKozłowski4. miejsce1
49.MarekKrajewski2. miejsce1
50.DariuszKraszewski1. miejsce1
51.IwonaKruk1. miejsce2. miejsce2
52.AnnaKubec4. miejsce8. miejsce2
53.JarosławKurkowski8. miejsce4. miejsce2
54.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
55.DorotaLewandowska2. miejsce4. miejsce2
56.JacekLewandowski12. miejsce1
57.AgataLipowska4. miejsce2. miejsce2
58.MarcinLipowski2. miejsce1
59.MariuszMaczuga3. miejsce4. miejsce2
60.FabianMaleszewski12. miejsce7. miejsce2
61.GrzegorzMaleszewski5. miejsce5. miejsce2
62.KatarzynaMałyszko6. miejsce6. miejsce2
63.JacekMarciniak4. miejsce2. miejsce2
64.PawełMela8. miejsce1
65.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
66.GrzegorzMiernik4. miejsce2
67.MarekMiłoszewski10. miejsce8. miejsce2
68.MichałMirowski1. miejsce4. miejsce2
69.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
70.MirosławMordasiewicz3. miejsce3. miejsce2
71.WacławMozer4. miejsce1
72.JerzyMurach4. miejsce8. miejsce2
73.DariuszNahrebecki6. miejsce6. miejsce2
74.ZbigniewNawrocki6. miejsce12. miejsce2
75.JarosławOciepa3. miejsce1. miejsce2
76.ZbigniewOgórek8. miejsce1
77.RadosławOlczak2. miejsce1
78.SławomirOrganiak4. miejsce1
79.JózefOrzoł6. miejsce1
80.MariuszPakulski8. miejsce1
81.LechPerko6. miejsce1. miejsce2
82.JacekPersona4. miejsce1
83.AndrzejPiątek12. miejsce1
84.ZdzisławPiekoszewski6. miejsce8. miejsce2
85.PawełPieluszyński8. miejsce1
86.ŁukaszPohl8. miejsce6. miejsce2
87.PrzemysławPohl2. miejsce6. miejsce2
88.ZdzisławaPrędka1. miejsce3. miejsce2
89.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
90.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce6. miejsce2
91.GrzegorzRadecki4. miejsce6. miejsce2
92.MarekRosa5. miejsce1
93.SławomirRosa6. miejsce7. miejsce2
94.RobertRóziecki12. miejsce7. miejsce2
95.JerzyRybicki1. miejsce6. miejsce2
96.SławomirRyżyński1. miejsce4. miejsce2
97.GrzegorzSawicki2. miejsce1
98.PawelShorin4. miejsce12. miejsce2
99.MariuszSmolich12. miejsce8. miejsce2
100.JerzyStachowski4. miejsce3. miejsce2
101.DominikStatnik12. miejsce4. miejsce2
102.DamianStefańczyk8. miejsce1
103.RafałStolarczyk8. miejsce8. miejsce2
104.TomaszStopa2. miejsce4. miejsce2
105.AndrzejStruensee4. miejsce3. miejsce2
106.PiotrSuski1. miejsce2. miejsce2
107.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
108.TomaszSzczęsny9. miejsce12. miejsce2
109.ŁukaszSzmel8. miejsce4. miejsce2
110.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
111.AgnieszkaTrzcińska6. miejsce8. miejsce2
112.BarbaraTukendorf6. miejsce6. miejsce2
113.LeopoldTukendorf2. miejsce2. miejsce2
114.RadosławTukendorf1. miejsce6. miejsce2
115.SoniaWachowska3. miejsce4. miejsce2
116.RadosławWalas8. miejsce1
117.RomanWąsowicz2. miejsce1
118.StanisławWikło2. miejsce1. miejsce2
119.MałgorzataWoźniak1. miejsce1
120.GrzegorzWójcik9. miejsce4. miejsce2
121.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
122.PiotrZawirski8. miejsce12. miejsce2
123.DariuszZgorzałek8. miejsce1
124.UrszulaZielińska2. miejsce1. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/q15m4m

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 124 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.DorotaLewandowska1978-----
3.AnnaKaźmierkowska1964Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965-----
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.MaciejBaran1977-----
5-8.JakubFirlus1979Katowice
5-8.DamianStefańczyk1978Kielce
5-8.PawełPieluszyński1970Poznań
5-8.ŁukaszSzmel1981Warszawa
9-12.MariuszSmolich1975-----
9-12.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida
9-12.DominikStatnik1974Gdańsk
9-12.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.TomaszStopa1967Suchedniów
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.PawelShorin1972Rosja
5-8.JarosławKurkowski1975MLKS Solec Kujawski
5-8.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
5-8.RafałStolarczyk1976-----
5-8.ŁukaszPohl1976Katowice
9-12.AdamGrala1973Ruciane-Nida
9-12.PiotrGulak1973-----
9-12.JacekLewandowski1974Warszawa
9-12.PawełGłażewski1973Olsztyn
13.PawełJanuchowski1972Gniezno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
4-6.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
4-6.ZbigniewNawrocki1970Gniezno
4-6.ZdzisławPiekoszewski1970-----
7-9.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
7-9.KonradJurczak1970-----
7-9.TomaszSzczęsny1968-----
10.MarekMiłoszewski1970Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.PiotrKalinkowski1965-----
3.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
4.JerzyMurach1962Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
4.JacekMarciniak1961-----
5.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3-4.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
5-6.PiotrHorodecki1954Warszawa
5-6.LechPerko1956-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
5.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejKowalski1945Kielce
2.StanisławJózwik1942-----
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.JanWyrzykowski1938-----
4.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
2.Magdalena Kojder1979Urszula Zielińska1982
3-4.Maria Brzeźnicka1959Agata Lipowska1976
3-4.Anna Kubec1986Dorota Lewandowska1978
5-6.Katarzyna Małyszko1967Agnieszka Trzcińska1980
5-6.Ewelina Bracha1973Barbara Tukendorf1982
7.Katarzyna Baranowska1976Swietłana Drude1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Lucyna Kalinkowska1967Iwona Kruk1968
2.Agnieszka Brojek1967Ewa Młynarska1967
3.Anna Cichocka1971Sonia Wachowska1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Radosław Tukendorf1980
2.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
3-4.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
5-6.Przemysław Pohl1978Łukasz Pohl1976
5-6.Jakub Firlus1979Grzegorz Radecki1972
7.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Oskar Jass1974Sławomir Knap1974
3-4.Andrzej Grzechnik1967Dominik Statnik1974
3-4.Krzysztof Gontarski1971Jarosław Kurkowski1975
5-8.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
5-8.Jan Kaczmarczyk1970Rafał Stolarczyk1976
5-8.Piotr Chrzęszczyk1972Zdzisław Piekoszewski1970
5-8.Paweł Głażewski1973Jerzy Murach1962
9-12.Paweł Januchowski1972Zbigniew Nawrocki1970
9-12.Tomasz Szczęsny1968Pawel Shorin1972
9-12.Piotr Gulak1973Piotr Zawirski1973
9-12.Grzegorz Miernik1976Andrzej Piątek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Sławomir Ryżyński1969
2.Marek Krajewski1967Grzegorz Sawicki1966
3-4.Mirosław Adamczyk1962Sławomir Organiak1970
3-4.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
5-6.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970
5-6.Dariusz Nahrebecki1971Sławomir Rosa1961
7-8.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
7-8.Paweł Mela1967Zbigniew Ogórek1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Zbigniew Bartosz1960Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
3.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
4.Grzegorz Miernik1976Jacek Persona1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
2.Bolesław Cichocki1955Paweł Gasz1942
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
5.Jacek Bełus1954Grzegorz Maleszewski1948

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Józwik1942Andrzej Kowalski1945
2.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
3.Jerzy Stachowski1943Jan Wyrzykowski1938
4.Jerzy Grzybowski1936Wacław Mozer1941

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Hankiewicz1965Urszula Zielińska1982
2.Maciej Baran1977Iwona Kruk1968
3-4.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
3-4.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
5-6.Dariusz Nahrebecki1971Olga Koniuch1983
5-6.Radosław Tukendorf1980Barbara Tukendorf1982
7-8.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
7-8.Mariusz Smolich1975Anna Kubec1986

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Katarzyna Baranowska1976
2.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
3.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3-4.Korneliusz Koptoń1968Sonia Wachowska1968
3-4.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
5-6.Zbigniew Przyjemski1965Katarzyna Małyszko1967
5-6.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
7.Sławomir Rosa1961Anna Cichocka1971

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
2.Jacek Marciniak1961Anna Kaźmierkowska1964
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn85
Gra podwójna kobiet26
Gra podwójna mężczyzn108
Gra mieszana kobiet28
Gra mieszana mężczyzn26
ilość uczestników124
ilość kobiet24
ilość mężczyzn100
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (16 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (12 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikAnna Kubec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×