II Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:31 - 31.03.2012
Miejscowość:Bieruń
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

I. Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń,

II. Współorganizator:

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji
Urząd Miasta w Bieruniu

III. Osoby odpowiedzialna za organizacje:

1. Wojciech Palikij, tel. 793660393
2. Szymon Kostka, tel. 792750453
3. Joanna Jania tel. 600264593

IV. Termin i miejsce:

1. Termin: 31.03 – 01.04.2012r.
2. Miejsce: Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 2, ul. Licealna 17, 43-150 Bieruń

V. Program:

30 marca 2012 (piątek) godz. 20.00 – losowanie gier pojedynczych i podwójnych , odprawa techniczna (Hotel Adria, ul. Wawelska 4, 43-155 Bieruń)
31 marca 2012 (sobota) godz. 9.30 – uroczyste otwarcie,
31 marca 2012 (sobota) godz. 9.45 - rozpoczęcie gier pojedynczych,
31 marca 2012 ( sobota ) godz. 22.00 – wieczorek towarzyski,
01 kwietnia 2012 ( niedziela ) godz.10.00 – ewentualny dalszy ciąg gier,

VI. Ranga turnieju:

Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej weteranów.

VII. Uczestnictwo:

Obowiązuje konieczność posiadania licencji zawodnika PZBad.

VIII. Kategorie wiekowe:

Gr. 0 - (kobiety) (25+) i (mężczyźni) (30+) 1986/1981
Gr. 1 (35+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1976
Gr. 2 (40+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1971
Gr. 3 (45+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1966
Gr. 4 (50+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1961
Gr. 5 (55+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1956
Gr. 6 (60+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1951
Gr. 7 (65+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1946
Gr. 8 (70+) Urodzeni w roku (lub wcześniej): 1941

Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej

IX. Zgłoszenia i rezerwacje:

1. Ostateczny termin zgłoszeń do wszystkich gier (pojedyncze i podwójne) 26 marca 2012r. godz. 20.00. Zgłoszenia prosimy nadsyłać e-mailem na adres sędziego głównego – Antoni Wiśniowski, e-mail: [email protected] .
W zgłoszeniu do danej gry należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy, numer licencji zawodnika i klub, ewentualnie deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie środowiskowe.

2. Zgłoszenie udziału w wieczorku towarzyskim prosimy nadsyłać do dnia 26 marca 2012r.
3. Rezerwację wyżywienia prosimy nadsyłać do dnia 26 marca 2012r.

Wszelkie zgłoszenia (wyżywienie, udział w wieczorku towarzyskim) prosimy przesyłać na adres organizatora:
Joanna Jania
Adres e-mail: [email protected]
Tel. 600264593


X. Sędzia główny:

Antoni WIŚNIOWSKI
nr lic. GL 3
poczta elektroniczna: [email protected]
tel. kom. 0 605 732196

XI. System zawodów:

1. System grupowo-pucharowy. Gry o 3 miejsca będą rozgrywane.
2. Można grać maksymalnie w dwóch grach. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem Weteranów i przepisami gry PZBad.
3. Turniej przeprowadzany będzie zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Weteranów Badmintona

XII. Opłata startowa:

Gra pojedyncza - 25 zł, gra podwójna - 25 zł od zawodnika


XIII. Nagrody:

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę
Miejsca I-III będą premiowane dodatkowo medalami i dyplomami , a zwycięscy poszczególnych kategorii nagrodami rzeczowymi.

XIV. Zakwaterowanie:

Hotel "ADRIA"
ul. Wawelska 4
43-155 Bieruń
tel.: +48 0 32 216 22 74
tel/fax.: +48 0 32 216 36 79
e-mail: [email protected]
www.hoteladria.pl
Koszt: pokój jednoosobowy 90zł/doba hotelowa ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy 85zł od osoby/ doba hotelowa ze śniadaniem
Pokój trzyosobowy 80zł od osoby/ doba hotelowa ze śniadaniem
Rezerwacja noclegów we własnym zakresie, proszę podczas rezerwacji noclegów o podanie hasła „badminton”

XV. Wyżywienie:

1. Istnieje możliwość zamówienia obiadów u organizatora, koszt 20zł.
2. Zamówienia na wyżywienie prosimy nadsyłać na adres email: [email protected] do dnia 26 marca 2012r.
3. Inna gastronomia na terenie miasta.

XVI. Dodatkowe informacje:

1. Niezapomniany wieczorek towarzyski w sobotę od godz. 22.00. Sala Bankietowa w Hotelu Adria, ul Wawelska 4, 43-150 Bieruń. Koszt 35 złotych od osoby, płatne gotówką w dniu turnieju.
2. Zgłoszenia udziału w wieczorku towarzyskim prosimy nadsyłać do organizatora do 26 marca 2012.
3. Sklep sportowy i serwis naciągania rakiet na hali, przez cały czas trwania turnieju.

XVII. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nie objętych regulaminem decyduje Sędzia Główny oraz organizator.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy skradzione lub zgubione podczas turnieju.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność.
4. Uczestnicy są zobowiązani do dostarczenia lotek do gry.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk4. miejsce1
2.MaciejBaran2. miejsce1. miejsce2
3.KatarzynaBaranowska2. miejsce6. miejsce2
4.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
5.RobertBieganowski1. miejsce2. miejsce2
6.MaciejBysikiewicz8. miejsce6. miejsce2
7.PiotrChrzęszczyk8. miejsce6. miejsce2
8.Jean-SylvainDelepaut8. miejsce4. miejsce2
9.ZbigniewDorna4. miejsce1
10.JakubFirlus3. miejsce1
11.MarekGałczyński1. miejsce2. miejsce2
12.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
13.WojciechGawroński2. miejsce6. miejsce2
14.CyprianGerwatowski11. miejsce2. miejsce2
15.AndrzejGrzechnik1. miejsce6. miejsce2
16.PrzemysławGrzeszkowiak1. miejsce2. miejsce2
17.JerzyGrzybowski2. miejsce3. miejsce2
18.CzesławGwiazda2. miejsce1. miejsce2
19.PiotrHorodecki3. miejsce3. miejsce2
20.MagdalenaKojder4. miejsce1
21.PeterKomarovsky8. miejsce2. miejsce2
22.OlgaKoniuch1. miejsce3. miejsce2
23.KorneliuszKoptoń2. miejsce3. miejsce2
24.DariuszKraszewski6. miejsce1
25.IwonaKruk1. miejsce1. miejsce2
26.JarosławKurkowski8. miejsce6. miejsce2
27.KrzysztofLatawski3. miejsce1. miejsce2
28.JacekLewandowski11. miejsce1
29.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
30.MariuszMaczuga4. miejsce3. miejsce2
31.MariuszMichniewicz2. miejsce1. miejsce2
32.GrzegorzMiernik9. miejsce1
33.EwaMłynarska4. miejsce1. miejsce2
34.DariuszNahrebecki3. miejsce3. miejsce2
35.RadosławOlczak2. miejsce1
36.KarolinaOlejarz2. miejsce2. miejsce2
37.JerzyPałasz6. miejsce1
38.AndrzejPiątek9. miejsce1
39.ZdzisławPiekoszewski6. miejsce6. miejsce2
40.ŁukaszPohl4. miejsce1. miejsce2
41.PrzemysławPohl1. miejsce1. miejsce2
42.GrzegorzPradela6. miejsce3. miejsce2
43.ZdzisławaPrędka3. miejsce6. miejsce2
44.KazimierzPrędki1. miejsce6. miejsce2
45.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
46.MaciejPustelnik3. miejsce4. miejsce2
47.AnnaPustelnik2. miejsce4. miejsce2
48.GrzegorzRadecki3. miejsce3. miejsce2
49.MarekRosa2. miejsce2. miejsce2
50.SławomirRosa2. miejsce1
51.MarcinRykała4. miejsce1
52.MariuszSmolich8. miejsce4. miejsce2
53.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
54.DamianStefańczyk5. miejsce4. miejsce2
55.GrażynaStefańska4. miejsce6. miejsce2
56.RafałStolarczyk11. miejsce1
57.TomaszStopa4. miejsce1. miejsce2
58.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
59.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
60.RobertŚmierzchalski2. miejsce6. miejsce2
61.AndrzejTurowski6. miejsce3. miejsce2
62.MilanValenta8. miejsce1
63.SoniaWachowska3. miejsce3. miejsce2
64.RomanWąsowicz1. miejsce1
65.StanisławWikło2. miejsce1
66.BożenaWołkowycka3. miejsce6. miejsce2
67.GrzegorzWójcik7. miejsce3. miejsce2
68.JanWyrzykowski3. miejsce3. miejsce2
69.JaromirZaradny7. miejsce1
70.PiotrZawirski8. miejsce6. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/RviPOv

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 70 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IwonaKruk1968UKS Sokół Ropczyce
2.AnnaPustelnik1970-----
3.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.MaciejBaran1977-----
3.JakubFirlus1979Katowice
4.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
5.DamianStefańczyk1978Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.GrzegorzRadecki1972Bieruń
4.ŁukaszPohl1976Katowice
5-8.MariuszSmolich1975-----
5-8.Jean-SylvainDelepaut1976-----
5-8.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
5-8.PiotrChrzęszczyk1972Gostyń
9-11.JacekLewandowski1974Warszawa
9-11.RafałStolarczyk1976-----
9-11.CyprianGerwatowski1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
3.MaciejPustelnik1967-----
4.TomaszStopa1967Suchedniów
5-6.ZdzisławPiekoszewski1970-----
5-6.JerzyPałasz1967-----
7.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
4.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
5-6.GrzegorzPradela1965STB Energia Lubliniec
5-6.AndrzejTurowski1965STB Energia Lubliniec
7.JaromirZaradny1966-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
2.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
2.Katarzyna Baranowska1976Karolina Olejarz1982
3.Sonia Wachowska1968Bożena Wołkowycka1971
4.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Pohl1976Przemysław Pohl1978
2.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
3.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
4.Mariusz Smolich1975Damian Stefańczyk1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Wojciech Gawroński1975Cyprian Gerwatowski1975
3.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
4-6.Dariusz Kraszewski1962Piotr Zawirski1973
4-6.Piotr Chrzęszczyk1972Zdzisław Piekoszewski1970
4-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
7-8.Maciej Bysikiewicz1960Jarosław Kurkowski1975
7-8.Peter Komarovsky1965Milan Valenta---
9.Grzegorz Miernik1976Andrzej Piątek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
4.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
2.Marek Rosa1958Sławomir Rosa1961
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Czesław Gwiazda1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943
3.Jerzy Grzybowski1936Jan Wyrzykowski1938

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Baran1977Iwona Kruk1968
2.Marek Gałczyński1969Karolina Olejarz1982
3.Dariusz Nahrebecki1971Olga Koniuch1983
4.Jean-Sylvain Delepaut1976Magdalena Kojder1979
5-6.Wojciech Gawroński1975Bożena Wołkowycka1971
5-6.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Ewa Młynarska1967
2.Peter Komarovsky1965Anna Białasiewicz1970
3.Korneliusz Koptoń1968Sonia Wachowska1968
4.Maciej Pustelnik1967Anna Pustelnik1970
5-6.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
5-6.Maciej Bysikiewicz1960Grażyna Stefańska1955

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn61
Gra podwójna kobiet8
Gra podwójna mężczyzn54
Gra mieszana kobiet14
Gra mieszana mężczyzn16
ilość uczestników70
ilość kobiet12
ilość mężczyzn58
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (17 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (9 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikOlga Koniuch (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×