V Jurajski Turniej Weteranów

Podstawowe informacje

Data:21 - 21.04.2012
Miejscowość:Olsztyn k/Częstochowy
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

V JURAJSKI TURNIEJ WETERANÓW
XVII MISTRZOSTWA POLSKI HUTNIKÓW
W BADMINTONIE
OLSZTYN k/CZĘSTOCHOWY 21-22 KWIETNIA 2012

I. CEL.
Celem zawodów jest integracja środowiska i wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Śląski Związek Badmintona, ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa
Prezes Jarosław OCIEPA
radiotelefon 502044605
[email protected]
witryna internetowa: www.slozbad.com.pl
WSPÓŁORGANIZATOR
Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Hutnik Częstochowa
III. KATEGORIE WIEKOWE.
gr. 0 (kobiety) = ur. 1977-1986 gr. 4 = ur. 1957-1961
gr. 0 (mężczyźni) = ur. 1977-1981 gr. 5 = ur. 1952-1956
gr. 1 = ur. 1972-1976 gr. 6 = ur. 1947-1951
gr. 2 = ur. 1967-1971 gr. 7 = ur. 1942-1946
gr. 3 = ur. 1962-1966 gr. 8 = ur. do 31 grudnia 1941

IV. RODZAJE GIER.
Zawody rozgrywa się we wszystkich grach każdej kategorii wiekowej, przy czym:
- minimalna ilość uczestników wynosi 3,
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w kategorii młodszej.

V. MIEJSCE.
Hala Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Olsztyn k/ Częstochowy ul. Zielona 70 (6 boisk).

VI. PROGRAM.
Piątek 20 kwietnia 2012
godz. 19,00 na hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie k/ Częstochowy ul. Zielona 70 odprawa techniczna i losowanie wszystkich gier.
Sobota 21 kwietnia 2012
godz. 8.45 uroczyste otwarcie
godz. 9.00 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0)
godz. 21.30 wieczorek towarzyski.
Niedziela 22 kwietnia 2012
godz. 9.00 ciąg dalszy gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie zawodów.

VII. UCZESTNICTWO.
Warunkiem uczestnictwa jest:
a/ aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad,
b/ data urodzenia zgodna z pkt. III.,
c/ opłacenie wpisowego (za grę pojedynczą 25 zł, za grę podwójną po 25 zł od zawodnika) gotówką przed rozpoczęciem gier.

VIII. SYSTEM ROZGRYWEK.
Grupowo-pucharowy. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.

IX. ZGŁOSZENIA DO GRY.
Zgłoszenia do wszystkich gier:
- do czwartku 19 kwietnia 2012 godz. 22 na adres organizatora,
- w piątek 20 kwietnia 2012 w godz. 19-20 bezpośrednio u sędziego głównego w miejscu odprawy i losowania (patrz pkt. VI).
Zgłoszenie z uprawnionego źródła musi zawierać numer ewidencyjny, imię, nazwisko i rok urodzenia oraz ewentualnie klub, deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o rozstawienie uczestników bezklubowych oraz inne niezbędne informacje (np. numer telefonu).

X. ZAKWATEROWANIE.
Istnieje możliwość noclegów w Olsztynie (agroturystyka) adresy dostępne na stronie www.olsztyn-jurajski.pl w cenie od 35 do 50 zł za dobę.

XI. WYŻYWIENIE.
Możliwość rezerwacji obiadów 600 m od hali w sobotę i niedzielę po ok. 20 zł (zestaw dwudaniowy). „Zacisze” Olsztyn ul. Zielona 23 tel. 034 328 51 94, kom. 691034886

XII. NAGRODY I TYTUŁY.
1. Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują medale oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.
2. Do klasyfikacji drużynowej hutników zalicza się sumę punktów 2 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii gier pojedynczych, oraz najlepsze wyniki 2 zawodników i zawodniczek w każdej z gier podwójnych. - dyplomy i puchary dla 3 najlepszych drużyn hutniczych

XIII. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
Wieczorek towarzyski w sobotę od godz. 21.30 Remiza Strażacka w Olsztynie k/ Częstochowy ul. Kohna 20 ( 200 m od rynku ) - 40 zł od osoby.
Zgłoszenia udziału w wieczorku do bezpośredniego organizatora do 14 kwietnia 2012.

XIV. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują: Regulamin Sportowy PZBad, Regulamin Weteranów Badmintona oraz aktualne przepisy gry.
2. Zawody rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia lub podpisania oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność

4. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny
Artur POLICIŃSKI
ul. Kruszwicka 7; 42-200 CZĘSTOCHOWA
radiotelefon +48 693 891 213; +48 519 065 603
[email protected]

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce6. miejsce2
2.PrzemysławAleksandrowicz6. miejsce6. miejsce2
3.MaciejBaran2. miejsce6. miejsce2
4.KatarzynaBaranowska4. miejsce1. miejsce2
5.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
6.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
7.AndrzejBittner2. miejsce1
8.MarianBogacz4. miejsce9. miejsce2
9.WojciechBorzęcki2. miejsce1
10.EwelinaBracha6. miejsce2. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek2. miejsce6. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka2. miejsce1. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz1. miejsce3. miejsce2
14.AnnaCichocka2. miejsce9. miejsce2
15.KrystynaCielecka2. miejsce1. miejsce2
16.AndrzejDadas6. miejsce4. miejsce2
17.ZbigniewDorna3. miejsce1
18.WiktorDrude1. miejsce6. miejsce2
19.SwietłanaDrude6. miejsce6. miejsce2
20.JakubFirlus8. miejsce4. miejsce2
21.LeszekGasik1. miejsce2. miejsce2
22.RobertGładych4. miejsce6. miejsce2
23.GrzegorzGórski6. miejsce9. miejsce2
24.PawełGrabowski3. miejsce10. miejsce2
25.UlfGrey12. miejsce6. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
27.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
28.JerzyGrzybowski2. miejsce1
29.PawełHałubek3. miejsce1
30.PiotrHorodecki4. miejsce3. miejsce2
31.TomaszJackowski8. miejsce10. miejsce2
32.AndrzejJanecki3. miejsce1. miejsce2
33.MarcinJanik12. miejsce9. miejsce2
34.BarbaraJaskólska1. miejsce2. miejsce2
35.OskarJass4. miejsce2. miejsce2
36.StanisławJózwik1. miejsce1. miejsce2
37.JanKaczmarczyk4. miejsce2. miejsce2
38.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
39.AnnaKoczur3. miejsce9. miejsce2
40.PeterKomarovsky6. miejsce3. miejsce2
41.OlgaKoniuch1. miejsce4. miejsce2
42.PiotrKopacz1. miejsce1
43.KorneliuszKoptoń4. miejsce6. miejsce2
44.AndrzejKowalski3. miejsce1. miejsce2
45.DariuszKraszewski4. miejsce1
46.IwonaKruk4. miejsce6. miejsce2
47.JarosławKurkowski3. miejsce1. miejsce2
48.KrzysztofLatawski2. miejsce2. miejsce2
49.MarekLenartowicz4. miejsce3. miejsce2
50.MariuszMaczuga4. miejsce1. miejsce2
51.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
52.EwaMłynarska3. miejsce6. miejsce2
53.MirosławMordasiewicz1. miejsce1. miejsce2
54.DariuszNahrebecki2. miejsce3. miejsce2
55.JitkaNecasova4. miejsce7. miejsce2
56.JarosławOciepa4. miejsce2. miejsce2
57.RadosławOlczak2. miejsce1. miejsce2
58.KarolinaOlejarz4. miejsce1. miejsce2
59.JacekOsadnik3. miejsce3. miejsce2
60.AnnaOtocka-Sztolcman10. miejsce1
61.LechPerko2. miejsce3. miejsce2
62.JarosławPietruszka12. miejsce10. miejsce2
63.PawełPopenda1. miejsce1
64.GrzegorzPradela9. miejsce2. miejsce2
65.ZdzisławaPrędka1. miejsce2. miejsce2
66.KazimierzPrędki1. miejsce2. miejsce2
67.PetraPrinosilova4. miejsce3. miejsce2
68.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce6. miejsce2
69.MaciejPustelnik6. miejsce9. miejsce2
70.AnnaPustelnik2. miejsce9. miejsce2
71.GrzegorzRadecki1. miejsce2. miejsce2
72.MarekRosa2. miejsce2. miejsce2
73.SławomirRosa2. miejsce9. miejsce2
74.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
75.MarcinRykała6. miejsce6. miejsce2
76.PawelShorin12. miejsce1
77.JerzyStachowski4. miejsce2. miejsce2
78.GrażynaStefańska3. miejsce3. miejsce2
79.AgataStelmaszczyk2. miejsce2. miejsce2
80.RafałStolarczyk4. miejsce6. miejsce2
81.TomaszStopa1. miejsce4. miejsce2
82.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
83.MichałSuski8. miejsce6. miejsce2
84.HenrykSwoboda4. miejsce3. miejsce2
85.ŁukaszSzmel4. miejsce4. miejsce2
86.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
87.JanToczek3. miejsce1
88.AndrzejTurowski6. miejsce2. miejsce2
89.MilanValenta6. miejsce7. miejsce2
90.SoniaWachowska1. miejsce6. miejsce2
91.RomanWąsowicz2. miejsce2. miejsce2
92.JerzyWiekiera3. miejsce4. miejsce2
93.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
94.GrzegorzWłodarczyk8. miejsce6. miejsce2
95.BożenaWołkowycka4. miejsce3. miejsce2
96.MałgorzataWoźniak2. miejsce1
97.GrzegorzWójcik7. miejsce1. miejsce2
98.PiotrZawirski8. miejsce6. miejsce2
99.PawełZemanek4. miejsce7. miejsce2
100.PiotrZemanek4. miejsce7. miejsce2
101.MirosławZiarniak8. miejsce9. miejsce2
102.UrszulaZielińska1. miejsce4. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/M55u9h

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 102 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AnnaPustelnik1970-----
3.AnnaKoczur1970-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.MaciejBaran1977-----
3-4.PawełZemanek1978-----
3-4.PiotrZemanek1978-----
5-6.PrzemysławAleksandrowicz1978-----
5-6.MarcinRykała1977Dąbrowa Górnicza
7-8.JakubFirlus1979Katowice
7-8.MichałSuski1977AZSUM Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrzegorzRadecki1972Bieruń
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.MarekLenartowicz1975-----
3-4.RafałStolarczyk1976-----
5-8.GrzegorzWłodarczyk1976AZSUM Łódź
5-8.PiotrZawirski1973AZSOŚ Łódź
5-8.TomaszJackowski1975ULKS Lotka gm. Olsztyn
5-8.MirosławZiarniak1974STB Energia Lubliniec
9-12.JarosławPietruszka1973-----
9-12.PawelShorin1972Rosja
9-12.UlfGrey1974-----
9-12.MarcinJanik1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszStopa1967Suchedniów
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3-4.KorneliuszKoptoń1968BKS Kolejarz Katowice
3-4.JanKaczmarczyk1970STB Energia Lubliniec
5-6.MaciejPustelnik1967-----
5-6.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
7.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.RomanWąsowicz1961-----
3-4.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4.RobertGładych1965-----
5-6.GrzegorzGórski1962Częstochowa
5-6.AndrzejTurowski1965STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.HenrykSwoboda1957STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
4.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.JerzyWiekiera1951-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławJózwik1942-----
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.AndrzejKowalski1945Kielce
4.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.JanToczek1936Kęty

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
2.Anna Cichocka1971Agata Stelmaszczyk1978
3-4.Katarzyna Baranowska1976Karolina Olejarz1982
3-4.Jitka Necasova---Petra Prinosilova---
5-6.Ewelina Bracha1973Swietłana Drude1978

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Sonia Wachowska1968
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955
4.Iwona Kruk1968Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Leszek Gasik1977Paweł Popenda1979
2.Radosław Olczak1973Robert Bieganowski1968
3-4.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
3-4.Jakub Firlus1979Oskar Jass1974
5-6.Marcin Rykała1977Rafał Stolarczyk1976
5-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Michał Suski1977
7.Paweł Zemanek1978Piotr Zemanek1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Dariusz Nahrebecki1971Grzegorz Radecki1972
3.Jarosław Kurkowski1975Marek Lenartowicz1975
4-6.Grzegorz Włodarczyk1976Piotr Zawirski1973
4-6.Robert Gładych1965Ulf Grey1974
4-6.Peter Komarovsky1965Milan Valenta---
7-9.Grzegorz Górski1962Marcin Janik1972
7-9.Grzegorz Pradela1965Mirosław Ziarniak1974
10.Tomasz Jackowski1975Jarosław Pietruszka1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
2.Jan Kaczmarczyk1970Andrzej Turowski1965
3.Paweł Grabowski1971Paweł Hałubek1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
4.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
2.Marek Rosa1958Sławomir Rosa1961
3.Jacek Osadnik1958Henryk Swoboda1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Janecki1947Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
4.Marian Bogacz1952Jerzy Wiekiera1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Józwik1942Andrzej Kowalski1945
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Olczak1973Karolina Olejarz1982
2.Leszek Gasik1977Agata Stelmaszczyk1978
3-4.Tomasz Stopa1967Urszula Zielińska1982
3-4.Łukasz Szmel1981Olga Koniuch1983
5-6.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
5-6.Maciej Baran1977Iwona Kruk1968
7.Milan Valenta---Jitka Necasova---

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
2.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
3.Peter Komarovsky1965Petra Prinosilova---

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Grzegorz Pradela1965Barbara Jaskólska1971
3.Dariusz Nahrebecki1971Bożena Wołkowycka1971
4-6.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
4-6.Korneliusz Koptoń1968Sonia Wachowska1968
4-6.Mirosław Adamczyk1962Ewa Młynarska1967
7-9.Sławomir Rosa1961Anna Cichocka1971
7-9.Marian Bogacz1952Anna Koczur1970
7-9.Maciej Pustelnik1967Anna Pustelnik1970
10.Paweł Grabowski1971Anna Otocka-Sztolcman1964

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957
3.Maciej Bysikiewicz1960Grażyna Stefańska1955

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
2.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
3.Lech Perko1956Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn77
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn88
Gra mieszana kobiet32
Gra mieszana mężczyzn34
ilość uczestników102
ilość kobiet26
ilość mężczyzn76
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (12 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikOlga Koniuch (34 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×