Grand Prix Victora Weteranów

Podstawowe informacje

Data:12 - 12.05.2012
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
GRAND PRIX VICTOR'a
WETERANÓW W BADMINTONIE
Warszawa 12-13.05.2012 r.

Program zawodów:
· 11.05.2012 r. (piątek) godz. 2000 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63
· 12.05.2012 r. (sobota) godz. 900 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 1000
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 70+
godz. 11 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 2030 spotkanie towarzyskie uczestników turnieju przy muzyce,
wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
· 13.05.2012 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1. Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul . Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2. Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej weteranów.

3. Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety – (25+) ur. w 1986 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1981 i starsi
- gr.1 (35+) ur. w 1976 i starsi
- gr.2 (40+) ur. w 1971 i starsi
- gr.3 (45+) ur. w 1966 i starsi
- gr.4 (50+) ur. w 1961 i starsi
- gr.5 (55+) ur. w 1956 i starsi
- gr.6 (60+) ur. w 1951 i starsi
- gr.7 (65+) ur. w 1946 i starsi
- gr.8 (70+) ur. w 1941 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy weteranów

4. Sędzia główny: Tomasz ROGOWSKI (licencja # 19)
tel. 502276781; e-mail: [email protected]

5. Warunki uczestnictwa:
· aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad
· opłacenie wpisowego: 25zł za grę pojedynczą oraz 25zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
· podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
· posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek

6. System rozgrywek i rodzaje gier:
· grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe
· turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
· w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
· zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
· wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt. 4).

7. Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej weteranów i zgodnie z Regulaminem Weteranów Badmintona

8. Zgłoszenia do gier:
Termin: 10.05.2012 r. (czwartek) godz. 24.00 (we wszystkich grach) na adres sędziego głównego z kopią do organizatora.
Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, numer ewidencyjny, rok urodzenia, rodzaj gry (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera albo poszukujące)
Zgłoszenie może zawierać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe i inne informacje.

9. Organizator: Klub Sportowy Wesoła; Jacek SZAFRAŃSKI tel./fax 22 7731791. Tel. Kom 501020770 poczta e-mail [email protected]

10. Nagrody: za miejsca 1-3. medale i dyplomy, za 1. miejsca nagrody rzeczowe

11. Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej weteranów

12. Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html http://warszawa-noclegi.pl/
13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem : do stacji Warszawa Rembertów

14. Wyżywienie: barek przy hali, restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę

Zapraszamy na turniej.
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.KrzysztofAugustyn8. miejsce4. miejsce2
2.WladimirBabaew11. miejsce7. miejsce2
3.NataliaBabajewa7. miejsce1
4.AlexeyBakushev2. miejsce3. miejsce2
5.KatarzynaBaranowska4. miejsce6. miejsce2
6.ZbigniewBartosz2. miejsce1. miejsce2
7.AnnaBiałasiewicz1. miejsce4. miejsce2
8.RobertBieganowski2. miejsce2. miejsce2
9.AndrzejBittner2. miejsce1
10.EwelinaBracha6. miejsce9. miejsce2
11.AgnieszkaBrojek6. miejsce4. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka2. miejsce2. miejsce2
13.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
14.AnnaCichocka7. miejsce6. miejsce2
15.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
16.KrystynaCielecka6. miejsce1
17.AndrzejDadas1. miejsce1. miejsce2
18.WiktorDrude1. miejsce2. miejsce2
19.SwietłanaDrude4. miejsce2. miejsce2
20.JakubFirlus4. miejsce9. miejsce2
21.PawełGasz2. miejsce3. miejsce2
22.KrzysztofGontarski2. miejsce6. miejsce2
23.IwonaGrabowska7. miejsce1
24.AndrzejGrzechnik2. miejsce6. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
26.CzesławGwiazda3. miejsce4. miejsce2
27.OskarJass2. miejsce9. miejsce2
28.AndrzejKaftański2. miejsce1. miejsce2
29.PiotrKalinkowski3. miejsce5. miejsce2
30.SławomirKnap9. miejsce1
31.MagdalenaKojder4. miejsce6. miejsce2
32.OlgaKoniuch1. miejsce1. miejsce2
33.PiotrKopacz1. miejsce1
34.DariuszKraszewski5. miejsce1
35.JarosławKurkowski3. miejsce6. miejsce2
36.KrzysztofLatawski4. miejsce2. miejsce2
37.MarekLenartowicz3. miejsce10. miejsce2
38.JacekLewandowski4. miejsce11. miejsce2
39.AgataLipowska2. miejsce1
40.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce4. miejsce2
41.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
42.FabianMaleszewski6. miejsce4. miejsce2
43.GrzegorzMarkowski7. miejsce1
44.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
45.GrzegorzMiernik11. miejsce1
46.MarekMiłoszewski9. miejsce1
47.MirosławMordasiewicz4. miejsce2. miejsce2
48.RadosławOlczak2. miejsce3. miejsce2
49.KarolinaOlejarz6. miejsce3. miejsce2
50.MariuszPakulski6. miejsce1
51.LechPerko2. miejsce1
52.AndrzejPiątek11. miejsce1
53.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
54.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce4. miejsce2
55.GrzegorzRadecki4. miejsce6. miejsce2
56.MarekRosa6. miejsce3. miejsce2
57.SławomirRosa3. miejsce6. miejsce2
58.RobertRóziecki6. miejsce4. miejsce2
59.MariuszRurarz6. miejsce9. miejsce2
60.JerzyRybicki1. miejsce6. miejsce2
61.SławomirRyżyński6. miejsce4. miejsce2
62.PawelShorin4. miejsce3. miejsce2
63.MaciejSidorowicz6. miejsce9. miejsce2
64.TomaszStopa3. miejsce6. miejsce2
65.AndrzejStruensee3. miejsce1
66.PiotrSuski8. miejsce3. miejsce2
67.ElżbietaSzałankiewicz2. miejsce9. miejsce2
68.MarekSzcześniewski6. miejsce3. miejsce2
69.ŁukaszSzmel1. miejsce9. miejsce2
70.MariuszSzmoniewski1. miejsce1. miejsce2
71.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
72.RobertŚmierzchalski1. miejsce6. miejsce2
73.InessaTravkina4. miejsce1
74.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce10. miejsce2
75.BarbaraTukendorf6. miejsce9. miejsce2
76.LeopoldTukendorf2. miejsce4. miejsce2
77.RadosławWalas6. miejsce1
78.RomanWąsowicz4. miejsce2. miejsce2
79.StanisławWikło1. miejsce2. miejsce2
80.JacekZbróg9. miejsce1. miejsce2
81.DariuszZgorzałek9. miejsce1
82.UrszulaZielińska4. miejsce6. miejsce2
83.JanŻórawiński4. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki


Brak danych...

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 83 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.ElżbietaSzałankiewicz1985KS Wolant Jaworzno
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
4.InessaTravkina1969Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiktorDrude1978Rosja
2.AlexeyBakushev1980Rosja
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
3-4.JakubFirlus1979Katowice
5-6.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5-6.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
3-4.PawelShorin1972Rosja
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
5-6.MaciejSidorowicz1972-----
7.GrzegorzMarkowski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
2.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3.TomaszStopa1967Suchedniów
4.KrzysztofLatawski1956Oświęcim

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.PiotrKalinkowski1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.RomanWąsowicz1961-----
5-6.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
5-6.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
7-8.PiotrSuski1961Warszawa
7-8.KrzysztofAugustyn1958SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.JanŻórawiński1956Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Olga Koniuch1983
2.Maria Brzeźnicka1959Agata Lipowska1976
3-4.Magdalena Kojder1979Urszula Zielińska1982
3-4.Katarzyna Baranowska1976Swietłana Drude1978
5-6.Ewelina Bracha1973Agnieszka Brojek1967
5-6.Barbara Tukendorf1982Karolina Olejarz1982
7.Anna Cichocka1971Iwona Grabowska1984

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
2.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
3.Alexey Bakushev1980Pawel Shorin1972
4.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
2.Krzysztof Gontarski1971Oskar Jass1974
3.Jarosław Kurkowski1975Marek Lenartowicz1975
4-6.Mariusz Pakulski1975Radosław Walas1976
4-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
4-6.Grzegorz Radecki1972Sławomir Ryżyński1969
7-9.Marek Miłoszewski1970Dariusz Zgorzałek1959
7-9.Sławomir Knap1974Jacek Zbróg1966
7-9.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
10-11.Wladimir Babaew1967Jacek Lewandowski1974
10-11.Grzegorz Miernik1976Andrzej Piątek1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Krzysztof Latawski1956Roman Wąsowicz1961
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
4.Krzysztof Augustyn1958Piotr Łuszkiewicz1964
5.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Bartosz1960Mariusz Szmoniewski1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Mirosław Mordasiewicz1958
3.Marek Rosa1958Sławomir Rosa1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bolesław Cichocki1955Andrzej Kaftański1955
2.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
3.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
4.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Zbróg1966Olga Koniuch1983
2.Wiktor Drude1978Swietłana Drude1978
3.Radosław Olczak1973Karolina Olejarz1982
4-6.Krzysztof Gontarski1971Magdalena Kojder1979
4-6.Tomasz Stopa1967Urszula Zielińska1982
4-6.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
7-9.Jakub Firlus1979Elżbieta Szałankiewicz1985
7-9.Łukasz Szmel1981Barbara Tukendorf1982
7-9.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
10.Marek Lenartowicz1975Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3-4.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
3-4.Zbigniew Przyjemski1965Agnieszka Brojek1967
5-6.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
5-6.Sławomir Rosa1961Anna Cichocka1971
7.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn50
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn62
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników83
ilość kobiet20
ilość mężczyzn63
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikElżbieta Szałankiewicz (32 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×