Grand Prix Victora Seniorów

Podstawowe informacje

Data:17 - 18.11.2012
Miejscowość:Warszawa
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GRAND PRIX VICTOR'a SENIORÓW W BADMINTONIE
Warszawa 17-18.11.2012r.

Program zawodów:
•16.11.2012 r. (piątek) godz. 2100 losowanie wszystkich gier -
Bogatki koło Piaseczna, ul. Królewska 63

•17.11.2012 r. (sobota) godz. 9.00 otwarcie turnieju-Hala A.O.N.
godz. 900 rozpoczęcie gier grą pojedynczą mężczyzn grupy: 0/ kobiety 25+
i mężczyźni 30+, gr. 1/35+ oraz gr. 2/40+ i nie wcześniej jak o godz. 10.00
dalsze grupy: 45+ i kolejno następne aż do 75+
godz. 11 rozpoczęcie gier podwójnych
godz. 20.30 spotkanie uczestników turnieju ,
wręczenie nagród, medali i dyplomów w zakończonych grach
•18.11.2012 r. (niedziela) godz.9.00 ewentualne dokończenie gier

1.Miejsce:
Hala Sportowa Akademii Obrony Narodowej Warszawa – ul.Chruściela 103
(dojście od Czerwonych Beretów 20)

2.Ranga turnieju:
Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

3.Kategorie wiekowe:
- gr.0 kobiety-(25+) ur. w 1986 i starsze
- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1981 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1976 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni z rocznika 1971 i starsi
- gr.3 (45+) rocznik 1966 i starsi
- gr.4 (50+) rocznik 1961 i starsi
- gr.5 (55+) rocznik 1956 i starsi
- gr.6 (60+) rocznik 1951 i starsi
- gr.7 (65+) rocznik 1946 i starsi
- gr.8 (70+) rocznik 1941 i starsi
- gr.9 (75+) rocznik 1936 i starsi
Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

4.Sędzia główny: Tomasz Rogowski

5.Warunki uczestnictwa:
• opłacenie wpisowego: 25zł za grę pojedynczą oraz 25zł od zawodnika za grę podwójną lub mieszaną
• wniesienie dobrowolnej opłaty na fundusz Rady Seniorów w wysokości 5 zł od zawodnika
• podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych
• posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek


6.System rozgrywek i rodzaje gier:
•grupowo-pucharowy ; gry zwykłe trzy setowe
•turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach ( SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;
•w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego
•zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju
•wszelkie sprawy nie objęte regulaminem organizacyjnym rozstrzyga sędzia główny (pkt 4)


7.Zasady rozstawiania: wg ostatniej ogólnopolskiej listy klasyfikacyjnej seniorów i zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona

8.Zgłoszenia:
Termin zgłoszeń: 15.11.2012 r. godz. 24.00 we wszystkich grach .
W grach podwójnych możliwe będą korekty w postaci wymiany partnerów z zastosowaniem zasad przewidzianych regulaminem sportowym. Organizator zadba o dobór partnerów wszystkim chętnym do gier podwójnych, którzy zgłoszą się do turnieju bez wskazania partnera a zgłoszą się w terminie przewidzianym komunikatem organizacyjnym.
Adres mailowy zgłoszeń (organizatora): [email protected]
Zgłoszenie winno zawierać:
- imię i nazwisko, rok urodzenia, symbol zgłaszanej kategorii wiekowej, rodzaj gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem imienia nazwiska i roku urodzenia partnera lub w formie zgłoszenia otwartego bez partnera) oraz ewent. Klub i nr rejestracji zawodnika PZBad

9.Organizator: Jacek Szafrański tel/fax (0++++) 22 7731791. Tel. Kom 501020770 poczta e-mail [email protected]

10.Nagrody: za miejsca I-III medale i dyplomy, za I-sze miejsca nagrody rzeczowe

11.Wyniki z turnieju będą wliczane do klasyfikacji ogólnej seniorów

12.Zakwaterowanie: zalecany jest kontakt bezpośredni jak najwcześniej
6814348 Hotel AON na terenie AON w odl. 500m
6814003 hotelik przy hali na 8 miejsc
8720803 Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol, ul. Lokalna 51
5157800 Hotel IBIS (4 km -dojazd 10 min autobusem 515)
6102182 Hotel FELIX (6 km –dojazd 17 min autobusem 143,408,515
PONADTO DUŻY WYBÓR MIEJSC NOCLEGOWYCH NA STRONACH WWW
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa.html
http://www.eholiday.pl/noclegi-warszawa-schronisko.html
http://emeteor.pl/schroniska/schroniska_warszawa.html
http://warszawa-noclegi.pl/
13.Dojazd samochodem - Trasa Łazienkowską a następnie ulicą Ostrobramską lub Trasą Siekierkowską na końcu których w ulicę Marsa w kierunku Rembertowa. Po ok. 2 km główna ulica przetnie przejazd kolejowy, za którym skręcamy w prawo a po 100 m w lewo w ulicę Chruściela prowadzącą na terem A.O.N.
Dojazd pociągiem: do stacji Warszawa Rembertów

14.Wyżywienie: barek przy hali, restauracja na terenie A.O.N. lub bary orientalne w odległości 300-500 m, możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę



Zapraszamy na turniej oraz do odwiedzenia naszej strony w internecie www.badminton.net.pl
DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU UPOMINKI VICTOR’a

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz4. miejsce3. miejsce2
2.WladimirBabaew3. miejsce4. miejsce2
3.NataliaBabajewa3. miejsce1
4.KatarzynaBaranowska6. miejsce1
5.RobertBieganowski2. miejsce1. miejsce2
6.KrzysztofBogucki6. miejsce6. miejsce2
7.EwelinaBracha3. miejsce6. miejsce2
8.AgnieszkaBrojek1. miejsce1. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka1. miejsce4. miejsce2
10.AnnaCichocka2. miejsce2. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
12.KrystynaCielecka3. miejsce1
13.AndrzejDadas4. miejsce2. miejsce2
14.JakubFirlus4. miejsce4. miejsce2
15.MarekGałczyński4. miejsce2. miejsce2
16.PawełGasz1. miejsce4. miejsce2
17.PiotrGórny7. miejsce1
18.BeataGórska2. miejsce4. miejsce2
19.KrzysztofGrabek4. miejsce4. miejsce2
20.AndrzejGrzechnik4. miejsce2. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce4. miejsce2
22.MaciejGrzybowski6. miejsce1
23.CzesławGwiazda5. miejsce4. miejsce2
24.CezaryHryciuk2. miejsce2. miejsce2
25.AndrzejJanecki6. miejsce3. miejsce2
26.OskarJass4. miejsce6. miejsce2
27.AndrzejKaftański4. miejsce1. miejsce2
28.AndrzejKarczewski7. miejsce4. miejsce2
29.MagdalenaKoba1. miejsce2. miejsce2
30.MagdalenaKojder2. miejsce1. miejsce2
31.AndrejKolesnik3. miejsce1
32.TatianaKolesnik4. miejsce3. miejsce2
33.PiotrKopacz2. miejsce1
34.ZdzisławKozłowski6. miejsce1. miejsce2
35.JarosławKurkowski4. miejsce6. miejsce2
36.PiotrKwieciński4. miejsce1
37.SebastianLasecki6. miejsce6. miejsce2
38.MarcinLasota8. miejsce6. miejsce2
39.KrzysztofLatawski1. miejsce4. miejsce2
40.EwaLesiuk2. miejsce3. miejsce2
41.AgataLipowska1. miejsce1. miejsce2
42.MarcinLipowski1. miejsce1. miejsce2
43.TomaszLipski2. miejsce4. miejsce2
44.KatarzynaMałyszko3. miejsce7. miejsce2
45.MariuszMichniewicz6. miejsce4. miejsce2
46.MichałMirowski1. miejsce1. miejsce2
47.MirosławMordasiewicz4. miejsce1. miejsce2
48.MaciejNamysł4. miejsce6. miejsce2
49.JacekPawełczyk6. miejsce1
50.LechPerko8. miejsce4. miejsce2
51.KamilPopławski8. miejsce6. miejsce2
52.JacekPrędki4. miejsce1. miejsce2
53.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
54.SławomirRosa6. miejsce2. miejsce2
55.MarekRosa8. miejsce6. miejsce2
56.MariuszRurarz6. miejsce7. miejsce2
57.JerzyRybicki2. miejsce3. miejsce2
58.ZbigniewSowiński8. miejsce4. miejsce2
59.TomaszStopa2. miejsce4. miejsce2
60.AndrzejStruensee4. miejsce6. miejsce2
61.PiotrSuski1. miejsce2. miejsce2
62.YevgenSyryanny6. miejsce1
63.JerzySzałapski6. miejsce4. miejsce2
64.MarekSzcześniewski6. miejsce2. miejsce2
65.ŁukaszSzmel2. miejsce3. miejsce2
66.MariuszSzmoniewski4. miejsce1. miejsce2
67.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
68.MałgorzataŚrednicka3. miejsce4. miejsce2
69.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce2. miejsce2
70.RadosławTukendorf1. miejsce1
71.LeopoldTukendorf3. miejsce4. miejsce2
72.RadosławWalas6. miejsce1
73.KrzysztofWalenda1. miejsce1
74.StanisławWikło1. miejsce4. miejsce2
75.WaldemarWolański8. miejsce6. miejsce2
76.MarcinWybierek6. miejsce1
77.JacekZbróg1. miejsce2. miejsce2
78.DariuszZgorzałek4. miejsce1
79.JanŻórawiński2. miejsce2. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/S3oC9G

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 79 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
4.TatianaKolesnik1961Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3-4.JacekPrędki1965MKS Garwolin
3-4.JakubFirlus1979Katowice
5-6.SebastianLasecki1978UKS Omega Smolec
5-6.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
7.PiotrGórny1979Giżycko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
2.RobertBieganowski1968Żyrardów
3-4.MaciejNamysł1975-----
3-4.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-6.KrzysztofBogucki1972Jabłonowo
5-6.MariuszRurarz1975Białystok
7-8.MarcinLasota1976-----
7-8.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.TomaszStopa1967Suchedniów
3-4.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
3-4.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
5-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
5-6.JerzySzałapski1970Gdynia
7.AndrzejKarczewski1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrSuski1961Warszawa
2.CezaryHryciuk1959Gdańsk
3-4.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3-4.MariuszSzmoniewski1960-----
5-6.JacekPawełczyk1957-----
5-6.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
7-8.MarekRosa1958WWL Badminton Club Marki
7-8.WaldemarWolański1961Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3-4.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3-4.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
5-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
5-6.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
7-8.LechPerko1956-----
7-8.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
2.Magdalena Kojder1979Ewa Lesiuk1980
3.Ewelina Bracha1973Katarzyna Małyszko1967

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Anna Cichocka1971Beata Górska1969
3.Natalia Babajewa1971Tatiana Kolesnik1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Radosław Tukendorf1980
2.Andrzej Dadas1969Łukasz Szmel1981
3-4.Jakub Firlus1979Jarosław Kurkowski1975
3-4.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
5-6.Sebastian Lasecki1978Maciej Namysł1975
5-6.Maciej Grzybowski1968Yevgen Syryanny1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Jacek Zbróg1966
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3-4.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3-4.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
5-6.Krzysztof Bogucki1972Marcin Lasota1976
5-6.Kamil Popławski1974Radosław Walas1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Andrzej Grzechnik1967Cezary Hryciuk1959
3.Wladimir Babaew1967Andrej Kolesnik1960
4.Andrzej Karczewski1963Zbigniew Sowiński1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3-4.Paweł Gasz1942Krzysztof Latawski1956
3-4.Lech Perko1956Dariusz Zgorzałek1959
5-6.Sławomir Rosa1961Waldemar Wolański1961
5-6.Marek Rosa1958Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Kaftański1955Zdzisław Kozłowski1954
2.Bolesław Cichocki1955Jan Żórawiński1956
3.Andrzej Antosiewicz1947Andrzej Janecki1947
4.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
2.Jacek Zbróg1966Agnieszka Trzcińska1980
3.Łukasz Szmel1981Ewa Lesiuk1980
4.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
3-4.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3-4.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
5-6.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
5-6.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
7.Mariusz Rurarz1975Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Prędki1965Agnieszka Brojek1967
2.Sławomir Rosa1961Anna Cichocka1971
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Wladimir Babaew1967Beata Górska1969

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn53
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn17
ilość uczestników79
ilość kobiet17
ilość mężczyzn62
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (9 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (77 lat)
najmłodszy zawodnikMarcin Wybierek (35 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×