26. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:23 - 24.04.2005
Miejscowość:Kobylnica
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny


Organizator nie przysłał jeszcze komunikatu organizacyjnego.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1
3.JarosławBąk3. miejsce1
4.IzabelaBiałek3. miejsce3. miejsce2
5.MariaBrzeźnicka1. miejsce3. miejsce2
6.AdamBunio2. miejsce1
7.GrażynaChodorowicz3. miejsce3. miejsce2
8.KrystynaCielecka2. miejsce2. miejsce2
9.JerzyDołhan3. miejsce1. miejsce2
10.ZbigniewDorna3. miejsce1
11.WiesławDrewicz2. miejsce1
12.MarekGałczyński2. miejsce1
13.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
14.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
15.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce3. miejsce2
16.DominikaGuzik-Płuchowska2. miejsce1. miejsce2
17.CzesławGwiazda3. miejsce3. miejsce2
18.JacekHankiewicz2. miejsce1. miejsce2
19.KrzysztofHodur1. miejsce1
20.PiotrHorodecki3. miejsce1
21.MarekIdzikowski2. miejsce1
22.AndrzejJanecki1. miejsce3. miejsce2
23.AndrzejKaftański3. miejsce3. miejsce2
24.LucynaKalinkowska2. miejsce1
25.MagdalenaKoba3. miejsce1. miejsce2
26.PawełKozłowski2. miejsce1. miejsce2
27.RomualdKuźnicki2. miejsce1
28.KrzysztofLatawski1. miejsce1
29.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce2. miejsce2
30.DariuszMalik2. miejsce2. miejsce2
31.MirosławMordasiewicz3. miejsce1
32.JacekPawełczyk3. miejsce1
33.RyszardPawluk3. miejsce2. miejsce2
34.JacekPękacki1. miejsce1
35.ZdzisławaPrędka1. miejsce1. miejsce2
36.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
37.StanisławRosko2. miejsce1
38.JerzyRybicki1. miejsce1
39.IwonaRyśnik2. miejsce3. miejsce2
40.GrzegorzSochacki3. miejsce1
41.GrażynaStefańska3. miejsce1
42.AgataStelmaszczyk3. miejsce1. miejsce2
43.TomaszStopa2. miejsce1
44.AndrzejStruensee3. miejsce1
45.PiotrSuski3. miejsce1
46.JacekSzafrański1. miejsce1
47.MarekSzcześniewski2. miejsce3. miejsce2
48.MariuszSzmoniewski3. miejsce2. miejsce2
49.MariuszTomecki1. miejsce1
50.KrzysztofWalenda3. miejsce2. miejsce2
51.DanutaWalenda2. miejsce1
52.StanisławWikło1. miejsce3. miejsce2
53.JacekZbróg3. miejsce1
54.DariuszZięba1. miejsce1. miejsce2
55.MarekZiółkowski2. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/EM731y

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 55 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
3.MagdalenaKoba1971KS Masovia Płock
3.AgataStelmaszczyk1978BKS Kolejarz Częstochowa

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.IwonaRyśnik1963Choszczno
3.GrażynaStefańska1955Żyrardów

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaChodorowicz1948-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972LUKS Badminton Choroszcz
2.JacekHankiewicz1965-----
3.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kujawski
3.KrzysztofWalenda1973AZSUW Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.PawełKozłowski1963-----
3.MariuszSzmoniewski1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
3.JacekPawełczyk1957-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.StanisławRosko1954-----
3.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.DariuszMalik1944-----
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Agata Stelmaszczyk1978
2.Dorota Grzejdak1967Lucyna Kalinkowska1967
3.Izabela Białek1969Iwona Ryśnik1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Hankiewicz1965Dariusz Zięba1972
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3.Jerzy Dołhan1964Jarosław Bąk1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Kozłowski1963Stanisław Wikło1961
2.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Szmoniewski1960
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
2.Adam Bunio1959Marek Idzikowski1956
3.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Pękacki1951Jerzy Rybicki1951
2.Ryszard Pawluk1954Marek Ziółkowski1954
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Wiesław Drewicz1946Dariusz Malik1944
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Janecki1947

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Magdalena Koba1971
2.Krzysztof Walenda1973Danuta Walenda1970
3.Jacek Zbróg1966Izabela Białek1969
3.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
2.Romuald Kuźnicki1953Krystyna Cielecka1953
3.Czesław Gwiazda1942Grażyna Chodorowicz1948

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet10
Gra pojedyncza mężczyzn20
Gra podwójna kobiet6
Gra podwójna mężczyzn32
Gra mieszana kobiet7
Gra mieszana mężczyzn7
ilość uczestników55
ilość kobiet13
ilość mężczyzn42
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (4 par)
najstarszy zawodnikKazimierz Prędki (76 lat)
najmłodszy zawodnikDominika Guzik-Płuchowska (38 lat)
najstarsza rozgrywana grupa60+

Logo, plakat i medale turnieju

Plakat turnieju
Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×