27. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:03 - 04.06.2006
Miejscowość:Głubczyce
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Opolski Okręgowy Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny


Organizator nie przysłał jeszcze komunikatu organizacyjnego.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce2. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1. miejsce2
3.BożenaBąk2. miejsce1
4.IzabelaBiałek1. miejsce2. miejsce2
5.RobertBieganowski3. miejsce1
6.RafałBogdański2. miejsce1
7.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
8.WojciechChałotowski2. miejsce1. miejsce2
9.KrystynaCielecka3. miejsce1
10.JerzyDołhan1. miejsce1. miejsce2
11.WiesławDrewicz1. miejsce2. miejsce2
12.MarekGałczyński1. miejsce2. miejsce2
13.KatarzynaGarbacka1. miejsce1
14.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
15.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
16.PiotrGórnik3. miejsce1
17.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
18.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce2. miejsce2
19.JerzyGrzybowski3. miejsce3. miejsce2
20.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
21.BożenaHaracz1. miejsce1. miejsce2
22.JustynaHerman2. miejsce1
23.PiotrHorodecki3. miejsce1
24.MarekIdzikowski3. miejsce1
25.AndrzejJanecki2. miejsce1
26.PiotrKalinkowski3. miejsce2. miejsce2
27.ArkadiuszKawecki3. miejsce3. miejsce2
28.TadeuszKmieć3. miejsce1
29.MagdalenaKoba2. miejsce1
30.AndrzejKołodziej3. miejsce1
31.DanutaKorbel2. miejsce1
32.RobertKowalczyk2. miejsce2. miejsce2
33.IwonaKruk2. miejsce3. miejsce2
34.ElżbietaKuczkowska3. miejsce3. miejsce2
35.BarbaraKulanty3. miejsce1. miejsce2
36.AgataLipowska3. miejsce1
37.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1. miejsce2
38.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
39.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
40.MariaMaślanka3. miejsce1
41.MariuszMichniewicz3. miejsce1
42.JarosławOciepa3. miejsce1
43.RyszardPawluk3. miejsce1. miejsce2
44.JacekPękacki2. miejsce1
45.MaciejPiekło1. miejsce1
46.PawełPieluszyński2. miejsce1
47.RobertPilny3. miejsce1
48.ZdzisławaPrędka3. miejsce2. miejsce2
49.JacekPrędki1. miejsce1. miejsce2
50.KazimierzPrędki1. miejsce2. miejsce2
51.ZbigniewPrzyjemski3. miejsce3. miejsce2
52.KrzysztofRembek3. miejsce1
53.StanisławRosko1. miejsce3. miejsce2
54.JanuszRudziński3. miejsce1
55.JerzyRybicki3. miejsce2. miejsce2
56.IwonaRyśnik1. miejsce2. miejsce2
57.SławomirRyżyński3. miejsce1
58.JanuszRżewski2. miejsce2. miejsce2
59.GrzegorzSochacki2. miejsce1
60.GrażynaStefańska3. miejsce1. miejsce2
61.AgataStelmaszczyk2. miejsce3. miejsce2
62.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
63.AndrzejStruensee3. miejsce1
64.JacekSzafrański2. miejsce1. miejsce2
65.MarekSzcześniewski2. miejsce1
66.MariuszSzmoniewski1. miejsce1
67.JanToczek1. miejsce3. miejsce2
68.DanutaWalenda3. miejsce3. miejsce2
69.KrzysztofWalenda3. miejsce1
70.StanisławWikło3. miejsce1. miejsce2
71.JacekZbróg3. miejsce1
72.DariuszZięba1. miejsce2. miejsce2
73.CzesławZiobro3. miejsce3. miejsce2
74.MarekZiółkowski1. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/DkPrsN

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 74 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaGarbacka1980UKSB Milenium Warszawa
2.AgataStelmaszczyk1978BKS Kolejarz Częstochowa
3.MariaMaślanka1979-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.IwonaKruk1968UKS Sokół Ropczyce
3.KatarzynaMałyszko1967Białystok

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972ABRM Warszawa
2.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
3.ArkadiuszKawecki1972Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.SławomirRyżyński1969UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
3.PiotrKalinkowski1965-----
3.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariuszSzmoniewski1960-----
2.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
3.MarekIdzikowski1956-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławRosko1954-----
2.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiesławDrewicz1946-----
2.WojciechChałotowski1949Warszawa
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936Kęty
2.JanuszRżewski1938-----
3.CzesławZiobro1937-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Bożena Haracz1962
2.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973
3.Barbara Kulanty1970Agata Stelmaszczyk1978
3.Agata Lipowska1976Danuta Walenda1970

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Izabela Białek1969Iwona Ryśnik1963
2.Bożena Bąk1966Ewa Golańska1960
3.Elżbieta Kuczkowska1959Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Robert Kowalczyk1975Dariusz Zięba1972
3.Arkadiusz Kawecki1972Jacek Zbróg1966
3.Andrzej Kołodziej1972Krzysztof Rembek1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Rafał Bogdański1965Grzegorz Sochacki1968
3.Tadeusz Kmieć1966Robert Pilny1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Jacek Prędki1965
2.Mirosław Adamczyk1962Piotr Kalinkowski1965
3.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Piotr Górnik---Jarosław Ociepa1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Pawluk1954Marek Ziółkowski1954
2.Jacek Pękacki1951Jerzy Rybicki1951
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Wiesław Drewicz1946Andrzej Janecki1947
3.Jerzy Grzybowski1936Grzegorz Maleszewski1948

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Janusz Rżewski1938
3.Jan Toczek1936Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Bożena Haracz1962
2.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
3.Krzysztof Walenda1973Danuta Walenda1970

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
2.Tomasz Stopa1967Izabela Białek1969
3.Zbigniew Przyjemski1965Iwona Kruk1968

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Mirosław Adamczyk1962Iwona Ryśnik1963
3.Stanisław Rosko1954Elżbieta Kuczkowska1959

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Szafrański1952Grażyna Stefańska1955
2.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
3.Janusz Rudziński1955Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn27
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn40
Gra mieszana kobiet12
Gra mieszana mężczyzn12
ilość uczestników74
ilość kobiet22
ilość mężczyzn52
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (4 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Garbacka (37 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×