XI Podlaski Turniej Seniorów BRITOP Games

Podstawowe informacje

Data:13 - 14.10.2012
Miejscowość:Białystok
Kraj:Polska
Strona turnieju:brak
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

XI Podlaski Turniej Seniorów BRITOP Games 13.10.2012

1. Organizator:

UKS Hubal - Szkoła Podstawowa nr 32 ul. Pietrasze 29 Białystok

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:

Andrzej Kaftański tel.508289241 , e-mail: [email protected]

2. Miejsce: Hala Sportowa SP32 Białystok, ul. Pietrasze 29

3. Program:

- 12.10.2012 (piątek) godz. 18.00 losowanie gier pojedynczych i podwójnych – Białystok, ul. Pietrasze 29

- 13.10.2012 (sobota) godz. 9.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 0 -2, (od 25+ do 40+)

- 13.10.2012 (sobota) godz. 10.00 rozpoczęcie gier pojedynczych kobiet i mężczyzn grup 3-8 (od 45+ do 75+)

- 13.10.2012 (sobota) nie wcześniej niż godz. 11.00 rozpoczęcie gier podwójnych

- 14.10.2012 (niedziela) godz. 9.00 ewentualne dokończenie gier.

4. Ranga turnieju: Ogólnopolski, zaliczany do listy klasyfikacyjnej seniorów.

5. Kategorie wiekowe:

- gr.0 kobiety – (25+) ur. w 1986 i starsze

- gr.0 mężczyźni – (30+) ur. w 1981 i starsi

- gr.1 (35+) ur. w 1976 i starsi

- gr.2 (40+) ur. w 1971 i starsi

- gr.3 (45+) ur. w 1966 i starsi

- gr.4 (50+) ur. w 1961 i starsi

- gr.5 (55+) ur. w 1956 i starsi

- gr.6 (60+) ur. w 1951 i starsi

- gr.7 (65+) ur. w 1946 i starsi

- gr.8 (70+) ur. w 1941 i starsi

- gr.9 (75+) ur. w 1936 i starsi

Na indywidualne życzenie dopuszcza się start zawodnika starszego w dowolnej grupie młodszej z zastosowaniem zasad przyznawania punktacji za miejsca zgodnie z regulaminem punktacji ogólnopolskiej listy seniorów

6. Sędzia główny: Grażyna STEPANIUK tel 605-683-489 e-mail: [email protected]

7. Warunki uczestnictwa:

- opłacenie wpisowego: 25 zł od zawodnika za każdą grę (singiel, debel lub mikst),

- złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o zdolności do gry,

- posiadanie sprzętu do gry w badmintona w tym lotek.

8. System rozgrywek i rodzaje gier:

- grupowo-pucharowy; gry zwykłe trzysetowe;

- turniej rozgrywany będzie we wszystkich grach (SM,SK,DM,DK,MX) w każdej grupie wiekowej przy minimalnej ilości 3 zgłoszeń;

- w grach podwójnych zawodnicy występują w grupie zawodnika młodszego;

- zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

9. Rozstawianie: wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

10. Zgłoszenia:

a. Termin zamknięcia listy zgłoszeń (do wszystkich gier) 10.10.2012 (środa) godz 20.00.

b. Zgłoszenia do gier do sędziego głównego: [email protected]

c. Zawodnik zgłaszający się do gry powinien podać:

- imię i nazwisko,

- numer ewidencyjny PZBad (dla zawodników zarejestrowanych),

- rok urodzenia,

- rodzaje gier (w przypadku gier podwójnych z podaniem danych partnera, albo poszukujące partnera)

e. Zawodnik zgłaszający się do gry może podać:

- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,

- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.

11. Lotki:

a. Lotki do gry zapewniają zawodnicy.

b. Kolejność lotek według wytycznych PZBad na sezon 2012/2013.

12. Nagrody:

medale za miejsca 1-3

w grach pojedynczych i podwójnych kobiet zwyciężczynie otrzymają zestawy kosmetyków renomowanych firm ASLAVital, GEROVital

nagrody rzeczowe dla zwycięzców poszczególnych kategorii w miarę możliwości organizatora

13. Zakwaterowanie:

a) Pokoje w Szkole Podstawowej Nr32 (przy hali) rezerwacja Andrzej Kaftański tel. 508 289 241 , e-mail: [email protected]

b) Hotel ZAJAZD PODLASIE (ok.2km od hali) ul.27 lipca 24/1 - rezerwacja bezpośrednio w hotelu www.hotelpodlasie.pl , tel.085 67 505 86

c) BADDERS Club (ok 500m od hali) tel 608 344 941 www.badders.pl ,


14. Wyżywienie: możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej.

(zamówienie obiadu możliwe do godz 10.00 dn. 13.10.2012)

15. Wieczorek integracyjny (kolacja szwedzki stół, muzyka) - stołówka SP32 (sobota) godz. 21.00
(nie wcześniej jednak niż po zakończeniu ostatnich sobotnich gier); cena 45 zł od osoby (zawodnika).

16. Sponsorzy:

Firma Britop www.britop.pl

Sklep Internetowy www.Halogen.pl

YONEX – Vector Sport www.vektorsport.pl

Symfonia Urody - www.symfonia-urody.pl

17. Turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Sportowym i Regulaminem Seniorów Badmintona.

18. Aktualna lista zgłoszeń będzie dostępna na stronie www.hubal.bialystok.pl i www.ebadminton.com.pl

Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest pod adresem: cut.yt/uncJ7e.
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.AndrzejAntosiewicz9. miejsce2. miejsce2
2.KrzysztofAugustyn6. miejsce2. miejsce2
3.WladimirBabaew3. miejsce7. miejsce2
4.NataliaBabajewa4. miejsce7. miejsce2
5.KatarzynaBaranowska1. miejsce4. miejsce2
6.AnnaBiałasiewicz2. miejsce1. miejsce2
7.RobertBieganowski12. miejsce1. miejsce2
8.AndrzejBittner1. miejsce1
9.ZbigniewBochen11. miejsce1
10.EwelinaBracha5. miejsce1
11.AgnieszkaBrojek3. miejsce2. miejsce2
12.MariaBrzeźnicka3. miejsce1. miejsce2
13.DanielCiborowski8. miejsce11. miejsce2
14.BolesławCichocki1. miejsce1
15.Jean-SylvainDelepaut2. miejsce1
16.BogusławDominikowski5. miejsce1
17.WiktorDrude4. miejsce1. miejsce2
18.SwietłanaDrude3. miejsce6. miejsce2
19.MichailDubinin1. miejsce4. miejsce2
20.JakubFirlus6. miejsce2. miejsce2
21.MarekGałczyński9. miejsce3. miejsce2
22.BeataGórska3. miejsce4. miejsce2
23.KrzysztofGrabek8. miejsce11. miejsce2
24.AdamGrala3. miejsce7. miejsce2
25.AndrzejGrzechnik1. miejsce6. miejsce2
26.DorotaGrzejdak1. miejsce2. miejsce2
27.JerzyGrzybowski3. miejsce2. miejsce2
28.CzesławGwiazda1. miejsce1. miejsce2
29.PiotrHorodecki9. miejsce3. miejsce2
30.IgorIwanow1. miejsce1. miejsce2
31.AndrzejJanecki6. miejsce4. miejsce2
32.OskarJass9. miejsce5. miejsce2
33.KonradJurczak4. miejsce1
34.AndrzejKaftański6. miejsce2. miejsce2
35.TomaszKawałkowski8. miejsce3. miejsce2
36.MagdalenaKoba2. miejsce3. miejsce2
37.MagdalenaKojder2. miejsce1. miejsce2
38.AndrejKolesnik3. miejsce3. miejsce2
39.TatianaKolesnik3. miejsce1
40.PiotrKopacz2. miejsce2. miejsce2
41.AndrzejKowalski2. miejsce4. miejsce2
42.BarbaraKozłowska4. miejsce4. miejsce2
43.ZdzisławKozłowski6. miejsce2. miejsce2
44.DariuszKraszewski1. miejsce1
45.MirosławKrynicki4. miejsce1
46.VladimirKublitskii1. miejsce6. miejsce2
47.JarosławKurkowski3. miejsce4. miejsce2
48.RomualdKuźnicki9. miejsce4. miejsce2
49.PiotrKwieciński9. miejsce4. miejsce2
50.MarekLenartowicz12. miejsce6. miejsce2
51.JacekLewandowski8. miejsce3. miejsce2
52.AgataLipowska2. miejsce1. miejsce2
53.MarcinLipowski12. miejsce1. miejsce2
54.TomaszLipski1. miejsce4. miejsce2
55.ArturLugowow3. miejsce6. miejsce2
56.NataszaLugowowa4. miejsce6. miejsce2
57.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce2. miejsce2
58.FabianMaleszewski4. miejsce5. miejsce2
59.GrzegorzMaleszewski3. miejsce1
60.DariuszMalik3. miejsce1
61.KatarzynaMałyszko3. miejsce4. miejsce2
62.MariuszMichniewicz2. miejsce2. miejsce2
63.MichałMirowski6. miejsce1. miejsce2
64.ZygmuntModzelewski3. miejsce1
65.EwaMorawiec1. miejsce2. miejsce2
66.MirosławMordasiewicz1. miejsce2. miejsce2
67.JerzyMurach3. miejsce2. miejsce2
68.AndrzejNiebrzydowski2. miejsce2. miejsce2
69.KarolinaOlejarz4. miejsce4. miejsce2
70.JózefOrzoł4. miejsce1
71.DariuszPaprzycki4. miejsce4. miejsce2
72.LechPerko1. miejsce1
73.KamilPopławski4. miejsce6. miejsce2
74.ZdzisławaPrędka2. miejsce2. miejsce2
75.KazimierzPrędki1. miejsce2. miejsce2
76.RobertRóziecki6. miejsce5. miejsce2
77.MariuszRurarz14. miejsce9. miejsce2
78.JerzyRybicki3. miejsce2. miejsce2
79.SławomirRyżyński1. miejsce1. miejsce2
80.MaciejSidorowicz14. miejsce9. miejsce2
81.DominikStatnik2. miejsce6. miejsce2
82.TomaszStopa12. miejsce9. miejsce2
83.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
84.PiotrSuski4. miejsce1. miejsce2
85.JerzySzałapski3. miejsce4. miejsce2
86.MarekSzcześniewski2. miejsce1. miejsce2
87.ŁukaszSzmel2. miejsce6. miejsce2
88.MariuszSzmoniewski4. miejsce2. miejsce2
89.DariuszSzymkiewicz2. miejsce4. miejsce2
90.KrzysztofŚmiłowski4. miejsce3. miejsce2
91.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce7. miejsce2
92.BarbaraTukendorf4. miejsce6. miejsce2
93.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
94.AndrzejUstymowicz4. miejsce11. miejsce2
95.RadosławWalas4. miejsce6. miejsce2
96.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
97.WaldemarWolański6. miejsce1
98.JanWyrzykowski4. miejsce3. miejsce2
99.MałgorzataZalewska6. miejsce1
100.KazimierzZalewski3. miejsce6. miejsce2
101.UrszulaZielińska1. miejsce4. miejsce2

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/3iOpFl

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 101 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
2.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
3.BeataGórska1969WWL Badminton Club Marki
4.BarbaraKozłowska1958-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3-4.WiktorDrude1978Rosja
3-4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5-6.RobertRóziecki1978Ruciane-Nida
5-6.JakubFirlus1979Katowice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IgorIwanow1972Rosja
2.Jean-SylvainDelepaut1976-----
3-4.RadosławWalas1976Warszawa
3-4.KamilPopławski1974AZSWAT Warszawa
5-8.TomaszKawałkowski1976SKB Piast Słupsk
5-8.JacekLewandowski1974Warszawa
5-8.KrzysztofGrabek1973Wrocław
5-8.DanielCiborowski1973-----
9-12.RobertBieganowski1968Żyrardów
9-12.MarekLenartowicz1975-----
9-12.TomaszStopa1967Suchedniów
9-12.MarcinLipowski1975AZSWAT Warszawa
13-14.MaciejSidorowicz1972-----
13-14.MariuszRurarz1975Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn
3.JerzySzałapski1970Gdynia
4.AndrzejUstymowicz1969-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
3.JerzyMurach1962Olsztyn
4.KrzysztofŚmiłowski1966Białystok
5.BogusławDominikowski1963-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
2.MarekSzcześniewski1958Żyrardów
3-4.MariuszSzmoniewski1960-----
3-4.PiotrSuski1961Warszawa
5-6.WaldemarWolański1961Białystok
5-6.KrzysztofAugustyn1958SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
4-6.ZdzisławKozłowski1954LUKS Księżyno
4-6.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok
4-6.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła
7-9.RomualdKuźnicki1953-----
7-9.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
7-9.PiotrHorodecki1954Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.CzesławGwiazda1942Żyrardów
2.AndrzejKowalski1945Kielce
3.DariuszMalik1944-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.JerzyGrzybowski1936Warszawa
4.JanWyrzykowski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ewa Morawiec1986Urszula Zielińska1982
2.Anna Białasiewicz1970Magdalena Kojder1979
3.Katarzyna Małyszko1967Swietłana Drude1978
4.Barbara Tukendorf1982Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Baranowska1976Dorota Grzejdak1967
2.Magdalena Koba1971Agata Lipowska1976
3.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
4.Natalia Babajewa1971Natasza Lugowowa1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiktor Drude1978Vladimir Kublitskii1980
2.Jakub Firlus1979Łukasz Szmel1981
3.Adam Grala1973Jacek Lewandowski1974
4.Tomasz Lipski1980Jerzy Szałapski1970
5.Fabian Maleszewski1981Robert Róziecki1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michail Dubinin1965Igor Iwanow1972
2.Piotr Kopacz1972Dariusz Szymkiewicz1969
3.Tomasz Kawałkowski1976Jarosław Kurkowski1975
4-6.Kamil Popławski1974Radosław Walas1976
4-6.Marek Lenartowicz1975Michał Mirowski1973
4-6.Andrzej Grzechnik1967Dominik Statnik1974
7-9.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
7-9.Mariusz Rurarz1975Maciej Sidorowicz1972
7-9.Oskar Jass1974Piotr Kwieciński1970
10-11.Zbigniew Bochen1974Daniel Ciborowski1973
10-11.Krzysztof Grabek1973Andrzej Ustymowicz1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Sławomir Ryżyński1969
2.Jerzy Murach1962Andrzej Niebrzydowski1967
3.Wladimir Babaew1967Artur Lugowow1968
4.Konrad Jurczak1970Józef Orzoł1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Kraszewski1962Stanisław Wikło1961
2.Krzysztof Augustyn1958Piotr Łuszkiewicz1964
3.Krzysztof Śmiłowski1966Kazimierz Zalewski1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
2.Mirosław Mordasiewicz1958Mariusz Szmoniewski1960
3.Andrej Kolesnik1960Zygmunt Modzelewski1958
4.Romuald Kuźnicki1953Dariusz Paprzycki1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Lech Perko1956
2.Andrzej Kaftański1955Zdzisław Kozłowski1954
3.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Czesław Gwiazda1942Leopold Tukendorf1940
2.Andrzej Antosiewicz1947Jerzy Grzybowski1936
3.Grzegorz Maleszewski1948Jan Wyrzykowski1938
4.Andrzej Janecki1947Andrzej Kowalski1945

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Mirowski1973Magdalena Kojder1979
2.Piotr Kopacz1972Ewa Morawiec1986
3-4.Dariusz Szymkiewicz1969Urszula Zielińska1982
3-4.Piotr Kwieciński1970Karolina Olejarz1982
5-6.Vladimir Kublitskii1980Swietłana Drude1978
5-6.Łukasz Szmel1981Barbara Tukendorf1982
7.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Lipowski1975Agata Lipowska1976
2.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
3.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
4.Jarosław Kurkowski1975Katarzyna Baranowska1976
5.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Ryżyński1969Anna Białasiewicz1970
2.Jerzy Rybicki1951Agnieszka Brojek1967
3-4.Michail Dubinin1965Beata Górska1969
3-4.Mirosław Krynicki1967Katarzyna Małyszko1967
5-6.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
7.Wladimir Babaew1967Natalia Babajewa1971

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
3.Andrej Kolesnik1960Tatiana Kolesnik1961
4.Dariusz Paprzycki1959Barbara Kozłowska1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn63
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn86
Gra mieszana kobiet27
Gra mieszana mężczyzn27
ilość uczestników101
ilość kobiet23
ilość mężczyzn78
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (14 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (11 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikEwa Morawiec (31 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×