28. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:02 - 03.06.2007
Miejscowość:Solec Kujawski
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny


Organizator nie przysłał jeszcze komunikatu organizacyjnego.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce2. miejsce2
2.PiotrAgaciński2. miejsce1
3.AndrzejAntosiewicz1. miejsce1
4.ZbigniewBartosz3. miejsce1
5.BożenaBąk1. miejsce2. miejsce2
6.AdrianBąk3. miejsce2. miejsce2
7.GrażynaBełus3. miejsce3. miejsce2
8.RobertBieganowski3. miejsce1
9.RafałBogdański3. miejsce1
10.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
11.AdamBunio3. miejsce1
12.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
13.WojciechChałotowski3. miejsce1. miejsce2
14.GrażynaChodorowicz3. miejsce3. miejsce2
15.BolesławCichocki3. miejsce1
16.KrystynaCielecka2. miejsce3. miejsce2
17.EdwardCzerwiński3. miejsce1
18.AleksandraDąbczyńska1. miejsce1
19.JerzyDołhan2. miejsce3. miejsce2
20.ZbigniewDorna2. miejsce1
21.WiesławDrewicz2. miejsce1. miejsce2
22.KatarzynaGarbacka1. miejsce1
23.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
24.Paweł Gasz Junior3. miejsce1
25.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
26.KatarzynaGołębiowska3. miejsce1
27.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
28.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
29.JerzyGrzybowski3. miejsce2. miejsce2
30.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2
31.CzesławGwiazda2. miejsce1
32.JacekHankiewicz2. miejsce1
33.BożenaHaracz1. miejsce3. miejsce2
34.PiotrHorodecki2. miejsce1
35.MarekIdzikowski3. miejsce3. miejsce2
36.AndrzejJanecki3. miejsce1
37.AndrzejKaftański3. miejsce1
38.PiotrKalinkowski3. miejsce1
39.ArkadiuszKawecki3. miejsce1
40.MałgorzataKielasiak3. miejsce1
41.MagdalenaKoba2. miejsce3. miejsce2
42.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
43.PawełKozłowski3. miejsce2. miejsce2
44.IwonaKruk2. miejsce1. miejsce2
45.ElżbietaKuczkowska3. miejsce2. miejsce2
46.Kusiński3. miejsce1
47.KrzysztofLatawski2. miejsce1. miejsce2
48.AgataLipowska2. miejsce3. miejsce2
49.MarcinLipowski2. miejsce1
50.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce1
51.GrzegorzMaleszewski2. miejsce1
52.KatarzynaMałyszko3. miejsce2. miejsce2
53.MariaMaślanka2. miejsce1
54.MariuszMichniewicz2. miejsce1
55.BogdanMieżyński1. miejsce1
56.JerzyMiler2. miejsce2. miejsce2
57.MirosławMordasiewicz2. miejsce1
58.RadosławOlczak3. miejsce1
59.JacekPękacki2. miejsce3. miejsce2
60.MaciejPiekło1. miejsce1
61.PawełPieluszyński2. miejsce1
62.MonikaPlata3. miejsce3. miejsce2
63.ZdzisławaPrędka1. miejsce1. miejsce2
64.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
65.JacekPrędki1. miejsce1
66.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1. miejsce2
67.StanisławRosko1. miejsce1
68.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
69.SławomirRyżyński3. miejsce1
70.GrzegorzSmajek1. miejsce1
71.AndrzejSmolewski3. miejsce1
72.HanaSnochowska2. miejsce2. miejsce2
73.GrażynaStefańska1. miejsce3. miejsce2
74.TomaszStopa1. miejsce3. miejsce2
75.AndrzejStruensee2. miejsce1
76.JacekSzafrański3. miejsce1
77.MariuszSzmoniewski2. miejsce1
78.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
79.JanToczek1. miejsce1. miejsce2
80.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
81.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
82.BożenaWołkowycka2. miejsce2. miejsce2
83.LechZacharzewski3. miejsce1
84.JacekZbróg3. miejsce1
85.ZenonZienkowicz3. miejsce3. miejsce2
86.DariuszZięba1. miejsce1. miejsce2
87.CzesławZiobro3. miejsce2. miejsce2
88.MaciejŻmudziński3. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/o4Wh1

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 88 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.MariaMaślanka1979-----
3.MonikaPlata1977-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.IwonaKruk1968UKS Sokół Ropczyce
3.KatarzynaMałyszko1967Białystok

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.MałgorzataKielasiak1959-----

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrażynaStefańska1955Żyrardów
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.HanaSnochowska1946-----
3.GrażynaChodorowicz1948-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972LUKS Badminton Choroszcz
2.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa
3.AdrianBąk1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekPrędki1965MKS Garwolin
2.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
3.Paweł Gasz Junior1962-----
3.PiotrKalinkowski1965-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BogdanMieżyński1960-----
2.MariuszSzmoniewski1960-----
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławRosko1954-----
2.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
3.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3.MarekIdzikowski1956-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.JacekPękacki1951Żyrardów
3.WojciechChałotowski1949Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WiesławDrewicz1946-----
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KazimierzPrędki1941UTS Akro-Bad Warszawa
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławZiobro1937-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JerzyMiler1935-----
3.ZenonZienkowicz1936-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Katarzyna Garbacka1980Dominika Guzik-Płuchowska1979
2.Agata Lipowska1976Magdalena Koba1971
3.Katarzyna Gołębiowska1976Monika Plata1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bożena Bąk1966Bożena Haracz1962
2.Katarzyna Małyszko1967Bożena Wołkowycka1971
3.Elżbieta Kuczkowska1959Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Dariusz Zięba1972
2.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
3.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
3.Arkadiusz Kawecki1972Jacek Zbróg1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Dariusz Szymkiewicz1969
2.Mariusz Michniewicz1964Mirosław Mordasiewicz1958
3.Sławomir Ryżyński1969Andrzej Smolewski1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Paweł Kozłowski1963Piotr Łuszkiewicz1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Grzegorz Smajek1953
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Bolesław Cichocki1955Marek Idzikowski1956
3.Andrzej Kaftański1955Jacek Pękacki1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949
2.Piotr Agaciński1951Grzegorz Maleszewski1948
3.Andrzej Janecki1947Lech Zacharzewski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wiesław Drewicz1946Paweł Gasz1942
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Czesław Gwiazda1942
3.Edward Czerwiński1939Maciej Żmudziński1944

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940
2.Jerzy Miler1935Czesław Ziobro1937
3.Jerzy Grzybowski1936Zenon Zienkowicz1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Dorota Grzejdak1967
2.Adrian Bąk1972Bożena Bąk1966
3.Rafał Bogdański1965Agata Lipowska1976
3.Jerzy Dołhan1964Bożena Haracz1962

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Iwona Kruk1968
2.Paweł Pieluszyński1970Bożena Wołkowycka1971
3.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Aleksandra Dąbczyńska1960
2.Paweł Kozłowski1963Elżbieta Kuczkowska1959
3.Adam Bunio1959Grażyna Bełus1953

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Maciej Bysikiewicz1960Ewa Golańska1960
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Gra mieszana - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
2.Jerzy Grzybowski1936Hana Snochowska1946
3. Kusiński---Grażyna Chodorowicz1948

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet15
Gra pojedyncza mężczyzn26
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn46
Gra mieszana kobiet16
Gra mieszana mężczyzn16
ilość uczestników88
ilość kobiet24
ilość mężczyzn64
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 30+ (4 par)
najstarszy zawodnikJerzy Miler (82 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Garbacka (37 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×