29. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:07 - 08.06.2008
Miejscowość:Głubczyce
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Opolski Okręgowy Związek Badmintona

Komunikat organizacyjny


Organizator nie przysłał jeszcze komunikatu organizacyjnego.

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1. miejsce2
3.MaciejBaran2. miejsce1
4.KatarzynaBaranowska3. miejsce1
5.ZbigniewBartosz2. miejsce1
6.BożenaBąk1. miejsce1
7.IzabelaBiałek2. miejsce1
8.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
9.PrzemysławBuda3. miejsce2. miejsce2
10.AdamBunio3. miejsce1
11.MaciejBysikiewicz2. miejsce2. miejsce2
12.WojciechChałotowski3. miejsce1
13.TomaszCharkiewicz3. miejsce1
14.BolesławCichocki3. miejsce3. miejsce2
15.KrystynaCielecka3. miejsce1
16.KrzysztofCzerwiński2. miejsce1
17.AleksandraDąbczyńska3. miejsce1
18.JerzyDołhan1. miejsce1. miejsce2
19.WiesławDrewicz1. miejsce1. miejsce2
20.MarekGałczyński1. miejsce1. miejsce2
21.KatarzynaGarbacka2. miejsce1
22.PawełGasz2. miejsce1. miejsce2
23.Paweł Gasz Junior3. miejsce1
24.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
25.DorotaGrzejdak1. miejsce3. miejsce2
26.PrzemysławGrzeszkowiak2. miejsce1
27.JerzyGrzybowski2. miejsce3. miejsce2
28.DominikaGuzik-Płuchowska2. miejsce2. miejsce2
29.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
30.BożenaHaracz1. miejsce3. miejsce2
31.JustynaHerman3. miejsce1. miejsce2
32.KrzysztofHodur1. miejsce1
33.MarekIdzikowski3. miejsce3. miejsce2
34.AndrzejJanecki2. miejsce1
35.AndrzejKaftański2. miejsce1
36.LucynaKalinkowska3. miejsce1
37.PiotrKalinkowski2. miejsce3. miejsce2
38.MagdalenaKoba1. miejsce1. miejsce2
39.AndrzejKołodziej2. miejsce1
40.DanutaKorbel3. miejsce3. miejsce2
41.PawełKozłowski3. miejsce1
42.DariuszKraszewski3. miejsce1
43.PrzemysławKrawiec2. miejsce1
44.IwonaKruk3. miejsce3. miejsce2
45.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
46.AgataLipowska1. miejsce1
47.MarcinLipowski3. miejsce1
48.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce3. miejsce2
49.KatarzynaMałyszko3. miejsce1
50.MariaMaślanka2. miejsce1
51.KrzysztofMaślanka2. miejsce3. miejsce2
52.MariuszMichniewicz2. miejsce1
53.BogdanMieżyński1. miejsce1
54.MirosławMordasiewicz2. miejsce3. miejsce2
55.DariuszNahrebecki3. miejsce1
56.JacekPękacki3. miejsce2. miejsce2
57.MaciejPiekło3. miejsce3. miejsce2
58.PawełPieluszyński2. miejsce2. miejsce2
59.DamianPławecki1. miejsce3. miejsce2
60.ZdzisławaPrędka2. miejsce1. miejsce2
61.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
62.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
63.StanisławRosko2. miejsce1
64.JerzyRybicki2. miejsce3. miejsce2
65.SławomirRyżyński3. miejsce1
66.JakubSowiński3. miejsce1
67.GrażynaStefańska1. miejsce2. miejsce2
68.TomaszStopa1. miejsce1
69.PiotrSuski3. miejsce1
70.JacekSzafrański1. miejsce1
71.MarekSzcześniewski3. miejsce1
72.MariuszSzmoniewski3. miejsce1
73.JanToczek1. miejsce2. miejsce2
74.MariuszTomecki1. miejsce1
75.LeopoldTukendorf3. miejsce2. miejsce2
76.RomanWąsowicz1. miejsce3. miejsce2
77.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
78.BożenaWołkowycka2. miejsce2. miejsce2
79.MałgorzataWoźniak3. miejsce1
80.ZenonZienkowicz3. miejsce1
81.CzesławZiobro3. miejsce3. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Fl5dm4

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 81 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
3.KatarzynaBaranowska1976UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.KatarzynaMałyszko1967Białystok

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.GrażynaStefańska1955Żyrardów
2.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
3.MałgorzataWoźniak1957Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DamianPławecki1973AZSAGH Kraków
2.MaciejBaran1977-----
3.MarcinLipowski1975AZS WAT Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.PrzemysławBuda1971UKS Plesbad Pszczyna

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965-----
2.PiotrKalinkowski1965-----
3.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RomanWąsowicz1961-----
2.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz
3.MariuszSzmoniewski1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.StanisławRosko1954-----
3.MarekIdzikowski1956-----
3.BolesławCichocki1955Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.JacekPękacki1951Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiesławDrewicz1946-----
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936-----
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.CzesławZiobro1937-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agata Lipowska1976Magdalena Koba1971
2.Katarzyna Garbacka1980Dominika Guzik-Płuchowska1979
3.Justyna Herman1977Danuta Korbel1973

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bożena Bąk1966Bożena Haracz1962
2.Izabela Białek1969Bożena Wołkowycka1971
3.Lucyna Kalinkowska1967Iwona Kruk1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Przemysław Krawiec1977Krzysztof Maślanka1977
3.Maciej Piekło1970Damian Pławecki1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Przemysław Buda1971Krzysztof Czerwiński1971
3.Dariusz Nahrebecki1971Sławomir Ryżyński1969

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Mariusz Michniewicz1964Mirosław Mordasiewicz1958
3.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
3.Paweł Kozłowski1963Piotr Łuszkiewicz1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Bogdan Mieżyński1960
2.Zbigniew Bartosz1960Maciej Bysikiewicz1960
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Paweł Gasz Junior1962Roman Wąsowicz1961

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
2.Krzysztof Latawski1956Jacek Pękacki1951
3.Bolesław Cichocki1955Marek Idzikowski1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Wiesław Drewicz1946
2.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Janecki1947
3.Wojciech Chałotowski1949Czesław Ziobro1937

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940
3.Jerzy Grzybowski1936Zenon Zienkowicz1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
2.Andrzej Kołodziej1972Maria Maślanka1979
3.Krzysztof Maślanka1977Bożena Haracz1962
3.Jakub Sowiński1975Danuta Korbel1973

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
2.Paweł Pieluszyński1970Bożena Wołkowycka1971
3.Maciej Piekło1970Iwona Kruk1968
3.Mirosław Mordasiewicz1958Dorota Grzejdak1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Maciej Bysikiewicz1960Ewa Golańska1960
3.Adam Bunio1959Aleksandra Dąbczyńska1960

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
2.Andrzej Kaftański1955Grażyna Stefańska1955
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn26
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn46
Gra mieszana kobiet14
Gra mieszana mężczyzn14
ilość uczestników81
ilość kobiet23
ilość mężczyzn58
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 35+ (4 par)
najstarszy zawodnikJerzy Grzybowski (81 lat)
najmłodszy zawodnikKatarzyna Garbacka (37 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Brązowy medal - awers
Brązowy medal - rewers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×