30. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:06 - 07.06.2009
Miejscowość:Ropczyce
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Uczniowski Klub Sportowy "Sokół"

Komunikat organizacyjny

30. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW (IMPW) W BADMINTONIE

ROPCZYCE 06-07 CZERWCA 2009

I. CEL.

Celem IMPW jest wyłonienie Mistrzów Polski Weteranów.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół”, ul. Wyspiańskiego 10, 39-100 ROPCZYCE

tel. 0172218419. Konto: Bank Spółdzielczy Ropczyce 97 9171 0004 0000 9872 2000 0010.

Prezes Władysław KRUK, radiotelefon: 0693306062, poczta elektroniczna: [email protected]

III. KATEGORIE WIEKOWE.

gr. 0 (kobiety) = ur. 1974-1983 gr. 4 = ur. 1954-1958

gr. 0 (mężczyźni) = ur. 1974-1978 gr. 5 = ur. 1949-1953

gr. 1 = ur. 1969-1973 gr. 6 = ur. 1944-1948

gr. 2 = ur. 1964-1968 gr. 7 = ur. 1939-1943

gr. 3 = ur. 1959-1963 gr. 8 = ur. do 31.12.1938.



IV. RODZAJE GIER.

IMPW rozgrywa się we wszystkich grach każdej grupy, przy czym:

- minimalna ilość uczestników wynosi 3,

- zawodnicy starsi mają prawo do gry w grupie młodszej.



V. MIEJSCE I PROGRAM.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Ropczycach ul. Konopnickiej 3 (5 boisk).

piątek 05 czerwca 2009 godz. 19-19.30 dokończenie przyjmowania i weryfikacja zgłoszeń,

losowanie gier pojedynczych – sala konferencyjna przy Hali

sobota 06 czerwca 2009 godz. 9.30 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0)

godz. 10 losowanie gier podwójnych

nie wcześniej niż o godz. 14 początek gier podwójnych

godz. 19 uroczyste otwarcie

godz. 20 początek ostatnich gier sobotnich

godz. 21 wieczorek towarzyski

niedziela 07 czerwca 2009 godz. 9 początek gier niedzielnych

godz. 14 ewentualna przerwa i wręczenie trofeów w zakończonych grach

ciąg dalszy gier

wręczenie trofeów i zakończenie Mistrzostw.



VI. UCZESTNICTWO.

Warunkiem uczestnictwa jest:

a/ spełnienie warunków zawartych w pkt. A.III.2 Regulaminu Sportowego PZBad, przy czym licencja musi być rodzaju „P”,

b/ uregulowanie ewentualnych zaległych zobowiązań finansowych i kar pieniężnych udokumentowane dowodami wpłaty,

c/ opłacenie wpisowego (za grę pojedynczą 40 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika) na konto organizatora, albo gotówką przed rozpoczęciem gier.



VII. SYSTEM ROZGRYWEK.

Grupowo-pucharowy. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.



VIII. ZGŁOSZENIA DO GIER.

Zgłoszenia korespondencyjne do wszystkich gier (pojedynczych i podwójnych) do czwartku 04 czerwca 2009 godz. 22 do sędziego głównego.

Zgłoszenia osobiste do wszystkich gier w piątek 05 czerwca 2009 godz. 19-19.30 (patrz program).

W zgłoszeniu do danej gry należy podać numer licencji zawodnika PZBad, imię i nazwisko, klub. Zgłoszenie może zawierać dodatkowe elementy:

- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,

- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bezklubowych.



IX. ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE.

Proponowane miejsca zakwaterowania:

1. Motel „Super 6” Ropczyce ul. Witosa 10 (ok. 200 m od hali) - tel. 0172218243,

tfx 0172210250 – [email protected] = osobo doba od 45 zł, ceny do negocjacji,

rezerwacja na hasło „badminton”.

2. Dom Noclegowy Ropczyce ul. Witosa 1 (ok. 150 m od hali) – tel. 0172218155 = osobo doba od 30 zł, ceny do negocjacji.

3. Hotel „Ines” Sędziszów Małopolski ul. Wesoła 12A przy drodze głównej Ropczyce – Rzeszów 4,5 km od hali, tel. 0172216431, 0172216432; www.hotelines.pl. Ceny do negocjacji i rezerwacja na hasło „badminton”.

4 . Zajazd „Pod Górą ” Góra Ropczycka (ok. 5 km od hali) przy trasie trasie głównej Ropczyce

Rzeszów – tel. 0172216906, poczta elektroniczna: [email protected] - www.zajazd.biz,

ceny do negocjacji.

5. Hotel „Jartel” Sędziszów Małopolski ul.3 Maja 47 (ok. 5 km od hali) – tel. 0172226442 – www.jartel.prv.pl = osobo doba od 40 zł, ceny do negocjacji.

6. Internat Zespołu Szkół Agrotechnicznych Ropczyce ul. Konopnickiej (obok hali) – rtf 0693306062 - ok. 30 miejsc = pierwsza osobo doba 25 zł, następne osobo doby 20 zł.

7. Internat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Ropczyce ul. Wyszyńskiego (ok. 300 m od hali) – rtf 0693306062 – ok. 50 miejsc = pierwsza osobo doba 25 zł, następne osobo doby 20 zł.

Wyżywienie w stołówce Zespołu Szkół (przy hali) = śniadanie 9 zł, obiad 17 zł, kolacja 9 zł.

Wieczorek towarzyski w sobotę od godz. 21.00 w Hotelu Ines - Sędziszów Małopolski ul. Wesoła 12A, cena od osoby 35 zł.

Sprzedaż słodyczy, napojów gorących i zimnych – bufet przy hali.

Organizator bezpośredni ([email protected]) do 28 maja 2009 r. przyjmuje zgłoszenia na:

- zakwaterowanie w poz. 6-7,

- wyżywienie w stołówce szkolnej,

- wieczorek towarzyski.

Inne rezerwacje należy dokonywać bezpośrednio u dysponentów obiektów.



X. NAGRODY I TYTUŁY.

1. Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują medale oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.

2. Zwycięzcy otrzymują tytuł Mistrzów Polski Weteranów, a zdobywcy drugich miejsc tytuł Wicemistrzów Polski Weteranów.



XI. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.

Wieczorek towarzyski z atrakcjami w sobotę o godz. 21 w Sali Konferencyjnej Hotelu Ines w Sędziszowie Małopolskim ul. Wesoła 12A - zapewniony transport z Ropczyc jak również powrót (co godzinę).



XII. SPRAWY RÓŻNE.

Od 27 kwietnia na witrynie internetowej www.sokol-ropczyce.rz.pl będziemy:

- informować o zgłoszeniach,

- pytać o wydarzenia z historii badmintona w związku z przygotowaniem okolicznościowego programu – prosimy o odwiedzanie naszej witryny i aktywny udział w przygotowaniach.



XIII. PRZEPISY PORZĄDKOWE.

Obowiązują:

- przepisy gry w badmintona,

- Regulamin Weteranów Badmintona w związku z Regulaminem Sportowym PZBad.

Mistrzostwa rozgrywane są bez sędziów prowadzących (serwisowych, liniowych). Zawodnicy we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków z ryzykiem sportowym. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny (licencja # 36):

Leszek RORAT

ul. Architektów 3

63-604 BARANÓW

radiotelefon 790 267 363

[email protected]

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk1. miejsce1
2.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
3.KamilaAugustyn1. miejsce1
4.MaciejBaran3. miejsce3. miejsce2
5.ZbigniewBartosz3. miejsce3. miejsce2
6.JarosławBąk3. miejsce1
7.BożenaBąk1. miejsce3. miejsce2
8.RobertBieganowski3. miejsce1. miejsce2
9.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
10.MaciejBysikiewicz3. miejsce2. miejsce2
11.BolesławCichocki3. miejsce1
12.KrystynaCielecka2. miejsce3. miejsce2
13.JerzyDołhan1. miejsce1. miejsce2
14.ZbigniewDorna1. miejsce1
15.WiesławDrewicz1. miejsce2. miejsce2
16.RyszardFerfecki3. miejsce1
17.MarekGałczyński3. miejsce2. miejsce2
18.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
19.Paweł Gasz Junior1. miejsce1
20.EwaGolańska2. miejsce2. miejsce2
21.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
22.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce3. miejsce2
23.JerzyGrzybowski1. miejsce3. miejsce2
24.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
25.BożenaHaracz1. miejsce3. miejsce2
26.JustynaHerman3. miejsce1. miejsce2
27.KrzysztofHodur2. miejsce1
28.MarekIdzikowski3. miejsce1
29.AndrzejJanecki3. miejsce1
30.StanisławJózwik3. miejsce1
31.AndrzejKaftański3. miejsce1
32.LucynaKalinkowska2. miejsce3. miejsce2
33.PiotrKalinkowski2. miejsce1
34.ArkadiuszKawecki3. miejsce1
35.SławomirKnap3. miejsce1
36.MagdalenaKoba3. miejsce2. miejsce2
37.RobertKowalczyk2. miejsce3. miejsce2
38.DariuszKraszewski2. miejsce1
39.PrzemysławKrawiec3. miejsce1
40.IwonaKruk1. miejsce2. miejsce2
41.WładysławKsiężyk3. miejsce1. miejsce2
42.BarbaraKulanty2. miejsce2. miejsce2
43.RyszardLachman3. miejsce1
44.KrzysztofLatawski3. miejsce1. miejsce2
45.PiotrŁuszkiewicz3. miejsce3. miejsce2
46.MariuszMaczuga3. miejsce1
47.AntoniMalcharek2. miejsce2. miejsce2
48.DanutaMalcharek3. miejsce2. miejsce2
49.GrzegorzMaleszewski2. miejsce1
50.BogdanMatuła3. miejsce3. miejsce2
51.MariuszMichniewicz3. miejsce1. miejsce2
52.EwaMłynarska3. miejsce2. miejsce2
53.MirosławMordasiewicz2. miejsce3. miejsce2
54.JacekNiedźwiedzki2. miejsce3. miejsce2
55.JarosławOciepa3. miejsce1
56.RadosławOlczak2. miejsce1. miejsce2
57.JacekPękacki1. miejsce1
58.MaciejPiekło2. miejsce1
59.PawełPieluszyński1. miejsce1
60.ZdzisławaPrędka1. miejsce1. miejsce2
61.JacekPrędki2. miejsce1
62.KazimierzPrędki1. miejsce1. miejsce2
63.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
64.GrzegorzRadecki3. miejsce1
65.StanisławRosko1. miejsce1
66.JerzyRybicki2. miejsce3. miejsce2
67.SławomirRyżyński1. miejsce1
68.KatarzynaSieradzka2. miejsce1
69.HanaSnochowska3. miejsce1
70.GrażynaStefańska3. miejsce1. miejsce2
71.TomaszStopa3. miejsce1
72.AndrzejStruensee3. miejsce1
73.PiotrSuski2. miejsce2. miejsce2
74.MałgorzataSzafrańska3. miejsce2. miejsce2
75.JacekSzafrański1. miejsce2. miejsce2
76.MarekSzcześniewski2. miejsce1. miejsce2
77.MariuszSzmoniewski3. miejsce3. miejsce2
78.DariuszSzymkiewicz2. miejsce1
79.JanToczek2. miejsce3. miejsce2
80.MariuszTomecki2. miejsce1
81.LeopoldTukendorf2. miejsce2. miejsce2
82.RomanWąsowicz2. miejsce3. miejsce2
83.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
84.BożenaWołkowycka3. miejsce1. miejsce2
85.MałgorzataWoźniak3. miejsce1
86.KatarzynaWójcik2. miejsce3. miejsce2
87.GrzegorzWójcik3. miejsce1
88.JacekZbróg2. miejsce3. miejsce2
89.DariuszZięba1. miejsce2. miejsce2
90.CzesławZiobro3. miejsce1

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/USqyup

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 90 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IwonaKruk1968UKS Sokół Ropczyce
2.KatarzynaSieradzka1982-----
3.BożenaWołkowycka1971Katowice

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
2.EwaGolańska1960Gdynia
3.MałgorzataSzafrańska1958KS Wesoła Warszawa

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZdzisławaPrędka1945UTS Akro-Bad Warszawa
2.KrystynaCielecka1953Olsztyn
3.DanutaMalcharek1940-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972LUKS Badminton Choroszcz
2.JacekNiedźwiedzki1975AZSUWM Olsztyn
3.PrzemysławKrawiec1977LKS Technik Głubczyce
3.MaciejBaran1977-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.RadosławOlczak1973-----
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.GrzegorzRadecki1972Bieruń

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965-----
2.JacekZbróg1966-----
3.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.Paweł Gasz Junior1962-----
2.RomanWąsowicz1961-----
3.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
3.MariuszSzmoniewski1960-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.StanisławRosko1954-----
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofLatawski1956Oświęcim

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiesławDrewicz1946-----
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WładysławKsiężyk1947Piastów
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.StanisławJózwik1942-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyGrzybowski1936Warszawa
2.JanToczek1936-----
3.RyszardLachman1935-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kamila Augustyn1982Dorota Grzejdak1967
2.Barbara Kulanty1970Katarzyna Wójcik1978
3.Justyna Herman1977Magdalena Koba1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Bożena Bąk1966Bożena Haracz1962
2.Lucyna Kalinkowska1967Iwona Kruk1968
3.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Robert Kowalczyk1975Dariusz Zięba1972
3.Sławomir Knap1974Jacek Niedźwiedzki1975
3.Maciej Baran1977Bogdan Matuła1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
2.Jacek Prędki1965Dariusz Szymkiewicz1969
3.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3.Arkadiusz Kawecki1972Jacek Zbróg1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Piotr Kalinkowski1965Dariusz Kraszewski1962
3.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
3.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
2.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Zbigniew Bartosz1960Roman Wąsowicz1961
3.Maciej Bysikiewicz1960Mariusz Szmoniewski1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Latawski1956Jacek Pękacki1951
2.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
3.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
3.Bolesław Cichocki1955Marek Idzikowski1956

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Wiesław Drewicz1946Grzegorz Maleszewski1948
3.Przemysław Grzeszkowiak1945Andrzej Janecki1947

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Antoni Malcharek1941Leopold Tukendorf1940
3.Jan Toczek1936Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Justyna Herman1977
2.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
3.Bogdan Matuła1976Katarzyna Wójcik1978
3.Robert Kowalczyk1975Bożena Haracz1962

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Ryżyński1969Bożena Wołkowycka1971
2.Marek Gałczyński1969Magdalena Koba1971
3.Ryszard Ferfecki1967Lucyna Kalinkowska1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3.Jarosław Bąk1967Bożena Bąk1966

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Maciej Bysikiewicz1960Ewa Golańska1960
3.Jarosław Ociepa1962Małgorzata Woźniak1957

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jacek Szafrański1952Małgorzata Szafrańska1958
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945
2.Antoni Malcharek1941Danuta Malcharek1940
3.Jerzy Grzybowski1936Hana Snochowska1946

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn31
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn52
Gra mieszana kobiet19
Gra mieszana mężczyzn19
ilość uczestników90
ilość kobiet22
ilość mężczyzn68
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 35+ (4 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikKamila Augustyn (35 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Brązowy medal - awers

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×