Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego

Podstawowe informacje

Data:21 - 22.09.2019
Miejscowość:Ośno Lubuskie
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Badminton4all

Komunikat organizacyjny

Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Miasta i Gminy Ośno Lubuskie

2. ORGANIZATORZY:
Sulęciński Klub Badmintona Badminton4all
Burmistrz Ośna Lubuskiego

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Robert Aleksandrowicz 603-567-559 [email protected]

3. TERMIN:
21-22.09.2019

4. MIEJSCE:
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie , ul. Jeziorna 3 ,
69-220 Ośno Lubuskie

Liczba boisk: 6

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach;
g. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
17.09.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
19.09.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Zbigniew Goldwasser nr rejestracyjny sędziego 120 email : [email protected] , Tel : 606-245-170

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za 1 miejsca Puchary
Za miejsca 1-3 medale
Losowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju .

15. ZAKWTEROWANIE:
- Pensjonat Afrodyta Spa, Tel.: 95 757 62 81
- Villa Plena, Tel.: 95 757 74 19
- Domek nad jeziorem, Stanisław Korbus, Tel.: 501 793 541
- Gospodarstwo Agroturystyczne Bogusław i Jadwiga Ajdyna, Tel.: 597 798 171
- Ośrodek Wypoczynkowy Victorio Camp, Tel.: 607 106 500
- Pensjonat Jaskółka, Tel.: 693 652 002
- Malinowy Dworek, Tel.: 606 744 334
- Sielankowy domek Alluzji, Tel.: 514 260 070
- Sielankowy domek, Tel.: 508 491 204
- Hotel Dolina Leśna, Tel.: 95 757 50 94

Rezerwacja noclegów we własnym zakresie

16. WYŻYWIENIE:
- Restauracja u Grabskiej, Tel.: 531 955 340
- Pensjonat Jaskółka, Tel.: 693 652 002
- Villa Plena, Tel.: 95 757 74 19
- Pensjonat Afrodyta Spa, Tel.: 95 757 62 81
- Kebab u Kasi, Tel.: 603958 339

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Dla osób zainteresowanych jest możliwość uczestnictwa w spotkaniu gilowym nad jeziorem Reczynek. Zaopatrzenie we własnym zakresie. Zgłoszenia u organizatora do 19.09.2019 (czwartek do godz.20.00 ) [email protected] lub 603-567-559

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Zbigniew Goldwasser

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Gmina Ośno Lubuskie
Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim
Nadleśnictwo w Ośnie Lubuskim
Bloominess Polska sp.z o.o. w Ośnie Lubuskim
Afrodyta Spa w Ośnie Lubuskim
Stowarzyszenie na Rzecz rozwoju Ośna Lubuskiego
Toma - Projekt Sulęcin
Li-Ning Polska
Babolat
Badminton4all
www.Madman24.pl

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas turnieju będzie stoiska sportowe:
• Stoisko Badminton4all http://www.sklep-badminton4all.pl/

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.ArkadiuszBartczak4. miejsce1
2.RafałBogdański7. miejsce1
3.TomaszCharkiewicz1. miejsce1
4.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce1. miejsce3
5.DorotaDanielak2. miejsce4. miejsce2
6.ŁukaszFischer3. miejsce3. miejsce2
7.ZbigniewGoldwasser6. miejsce4. miejsce2
8.EmiliaGoldwasser3. miejsce1
9.RadosławGomuła3. miejsce1. miejsce2
10.DorotaGrzejdak2. miejsce2. miejsce3. miejsce3
11.AdamGrzesiak2. miejsce3. miejsce2
12.SebastianHałajda2. miejsce5. miejsce2
13.OlgaKoniuch1. miejsce2. miejsce2
14.DawidKrawiec2. miejsce2. miejsce2
15.PiotrKwieciński2. miejsce1
16.JerzyLański2. miejsce1. miejsce2
17.PiotrLipiński1. miejsce1
18.ZbigniewMichalik4. miejsce2. miejsce2
19.SylwesterMomot1. miejsce2. miejsce2
20.MirosławMuchalski5. miejsce4. miejsce2
21.KrzysztofNowak6. miejsce1. miejsce2
22.RobertPiróg1. miejsce1
23.MartaPolaszczyk4. miejsce6. miejsce2
24.MarekPolaszczyk6. miejsce6. miejsce2
25.KlausStiens3. miejsce4. miejsce2
26.RadosławStrejko1. miejsce6. miejsce2
27.AndrzejStruensee1. miejsce1. miejsce2
28.MichałSuski4. miejsce1. miejsce2
29.AndrzejSzumski3. miejsce1
30.DanielSzymański2. miejsce4. miejsce2
31.RobertŚmierzchalski1. miejsce1
32.MariuszTroszak8. miejsce3. miejsce2
33.LeszekWild6. miejsce4. miejsce2
34.RobertWyszyński6. miejsce1. miejsce2
35.BogdanZianowicz4. miejsce5. miejsce2
36.MirosławZiarniak8. miejsce1
37.MaciejŻołnierzów6. miejsce2. miejsce2
38.AleksandraŻołnierzów6. miejsce1
39.IreneuszŻurek2. miejsce3. miejsce2
40.JacekŻuromski3. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/tu9dda

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/D38md

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 40 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
3.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
4.MartaPolaszczyk1972Lipiany

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertPiróg1987Zielona Góra
2.SebastianHałajda1976Międzyrzecz
3.RadosławGomuła1988Międzyrzecz
4.ArkadiuszBartczak1969Ośno Lubuskie
5-6.MarekPolaszczyk1969Lipiany
5-6.KrzysztofNowak1970-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3.ŁukaszFischer1975Gniezno
4.MichałSuski1977AZSUM Łódź
5-6.LeszekWild1977Szemud
5-6.MaciejŻołnierzów1974Choszczno
7-8.MirosławZiarniak1974STB Energia Lubliniec
7-8.MariuszTroszak1976Gniezno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
2.AdamGrzesiak1973Babimost
3.KlausStiens1971Niemcy
4.BogdanZianowicz1973Szczecin
5-6.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
5-6.RobertWyszyński1973Choszczno
7.RafałBogdański1965Piaseczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrLipiński1963Choszczno
2.IreneuszŻurek1962Świebodzin
3.JacekŻuromski1959Szczecin
4.ZbigniewMichalik1959Gorzów Wielkopolski
5.MirosławMuchalski1959Szczecin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SylwesterMomot1958Banie
2.DanielSzymański1958Zielona Góra

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JerzyLański1951Łódź
3.AndrzejSzumski1953Oleśnica

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Olga Koniuch1983
2.Dorota Danielak1974Dorota Grzejdak1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Gomuła1988Krzysztof Nowak1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Strejko1978Robert Wyszyński1973
2.Piotr Kwieciński1970Maciej Żołnierzów1974
3.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
4.Zbigniew Goldwasser1966Klaus Stiens1971
5.Sebastian Hałajda1976Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Andrzej Struensee1953
2.Zbigniew Michalik1959Sylwester Momot1958
3.Ireneusz Żurek1962Jacek Żuromski1959
4.Mirosław Muchalski1959Daniel Szymański1958

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
2.Dawid Krawiec1977Olga Koniuch1983
3.Adam Grzesiak1973Dorota Grzejdak1967
4.Leszek Wild1977Dorota Danielak1974
5-6.Marek Polaszczyk1969Marta Polaszczyk1972
5-6.Radosław Strejko1978Aleksandra Żołnierzów1987

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet4
Gra pojedyncza mężczyzn31
Gra podwójna kobiet4
Gra podwójna mężczyzn20
Gra mieszana kobiet6
Gra mieszana mężczyzn6
ilość uczestników40
ilość kobiet7
ilość mężczyzn33
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (8 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (6 par)
najstarszy zawodnikJerzy Lański (68 lat)
najmłodszy zawodnikEmilia Goldwasser (29 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×