IX Memoriał Pawła Gasza

Podstawowe informacje

Data:30 - 31.03.2019
Miejscowość:Imielin
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:UKS Unia Bieruń

Komunikat organizacyjny

IX Memoriał Pawła Gasza

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Turniej organizowany ku pamięci śp. Pawła Gasza
• Promocja Mistrzostw Świata Seniorów Katowice 2019

2. ORGANIZATORZY:
MKS Imielin

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER: TKKF Czarni Katowice, UKS Unia Bieruń, Miasto Imielin

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Wojciech Palikij, 793660393, [email protected]

3. TERMIN:
30-31 marca 2019

4. MIEJSCE:
Hala widowiskowo-sportowa, ul. Wojciech Sapety 8a, 41-407 Imielin

Liczba boisk: 9

5. PROGRAM:
• sobota godz.8:50 - uroczyste otwarcie
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl
• sobota ok. godz.21:00 – zakończenie turnieju, dekoracja zawodników.


6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
26 marca 2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
28 marca 2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski, numer rejestracyjny GPL 19, e-mail – [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
Wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Miejsca 1-3 – medale i dyplomy. Pamiątkowe koszulki dla każdego uczestnika turnieju.

15. ZAKWATEROWANIE:
HOTEL PINOCY**
ul. Waryńskiego 35
43-143 Lędziny, Poland
http://www.pinocy.com.pl/

HOTEL ADRIA **
ul. Warszawska
43-100 Tychy, Poland
http://www.hoteladria.pl/

Koszt noclegu: 75 zł/os./dzień ze śniadaniem
Rezerwacja do 26 marca 2019 na adres [email protected]

16. WYŻYWIENIE:
Punkty gastronomiczne dostępne na terenie Imielina (rezerwacja we własnym zakresie).

17. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny (imię i nazwisko - wypełnia organizator)

18. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Serwis Lokalny, Rodnia, Kurier Imieliński

19. UWAGI ORGANIZATORA:
Podczas Turnieju dostępny będzie serwis rakiet, sklep ze sprzętem firmy MAXX i FZ Forza.
ZAPRASZAMY DO IMIELINA

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce4. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz4. miejsce4. miejsce2
3.DariuszAugustyńczyk4. miejsce3. miejsce2
4.RyszardBachus1. miejsce1
5.ReginaBauerle3. miejsce7. miejsce2
6.GrażynaBełus3. miejsce1
7.JacekBełus3. miejsce1
8.AnnaBiałasiewicz1. miejsce1. miejsce2
9.BeataBiałek6. miejsce1
10.RobertBieganowski1. miejsce6. miejsce2
11.KrzysztofBiela3. miejsce1
12.AndrzejBittner2. miejsce1
13.RafałBogdański4. miejsce2. miejsce2
14.RobertBorszcz18. miejsce6. miejsce2
15.WojciechBorzęcki2. miejsce1
16.EwelinaBracha3. miejsce6. miejsce2
17.AgnieszkaBrojek1. miejsce6. miejsce2
18.MariaBrzeźnicka1. miejsce1. miejsce2
19.PrzemysławBuda4. miejsce6. miejsce2
20.MichałChmielarczyk2. miejsce2. miejsce2
21.PiotrChrzęszczyk4. miejsce4. miejsce2
22.BolesławCichocki2. miejsce2. miejsce2
23.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
24.JiriDohnal1. miejsce1
25.JerzyDróbka4. miejsce8. miejsce2
26.PawełDziało3. miejsce3. miejsce2
27.JakubDziczek18. miejsce8. miejsce2
28.JoannaFidos2. miejsce4. miejsce2
29.JakubFirlus2. miejsce1
30.DanutaForyta2. miejsce2. miejsce2
31.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
32.PiotrGamoń6. miejsce6. miejsce2
33.PawełGansiniec18. miejsce6. miejsce2
34.AndrzejGasz1. miejsce1. miejsce2
35.PawełGasz1. miejsce3. miejsce2
36.AdamGębala3. miejsce4. miejsce2
37.JarosławGórski6. miejsce2. miejsce2
38.KrzysztofGrabek1. miejsce6. miejsce2
39.DorotaGrzejdak1. miejsce4. miejsce2
40.AdamGrzesiak2. miejsce4. miejsce2
41.PrzemysławGrzeszkowiak6. miejsce2. miejsce2
42.JustynaGrzybek3. miejsce4. miejsce2
43.CzesławGwiazda3. miejsce3. miejsce2
44.ArkadiuszHarbacewicz8. miejsce8. miejsce2
45.SławomirHetmański1. miejsce2. miejsce2
46.MonikaJanduła2. miejsce6. miejsce2
47.OskarJass4. miejsce6. miejsce2
48.AgataJohn1. miejsce3. miejsce2
49.WojciechKałamaga4. miejsce8. miejsce2
50.MagdalenaKoba1. miejsce1
51.AnnaKocimska2. miejsce4. miejsce2
52.AnnaKoczur2. miejsce1
53.OlgaKoniuch3. miejsce2. miejsce2
54.DanutaKorbel2. miejsce1. miejsce4. miejsce3
55.BeataKorkuś3. miejsce1. miejsce2
56.AgataKornacka3. miejsce4. miejsce2
57.JustynaKozłowska-Jones4. miejsce1
58.DariuszKraszewski1. miejsce1
59.DawidKrawiec6. miejsce4. miejsce2
60.PiotrKrzempek18. miejsce8. miejsce2
61.BarbaraKulanty1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
62.ZygmuntKuranda12. miejsce6. miejsce2
63.JerzyLański1. miejsce4. miejsce2
64.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
65.WojciechLewandowski6. miejsce1
66.SławomirLis12. miejsce1. miejsce2
67.MariuszMaczuga4. miejsce4. miejsce2
68.MedardMarcinkowski18. miejsce8. miejsce2
69.MirosławMarek12. miejsce1. miejsce2
70.ZbigniewMarszałek4. miejsce1
71.PawełMela13. miejsce8. miejsce2
72.RyszardMiś3. miejsce1
73.EwaMłynarska1. miejsce6. miejsce2
74.TomaszMorawik12. miejsce1
75.KrzysztofMyalski1. miejsce2. miejsce2
76.AnnaMynarska6. miejsce1
77.DariuszNahrebecki6. miejsce2. miejsce2
78.MichałNiczyporuk4. miejsce1
79.YuriiNykonenko12. miejsce8. miejsce2
80.PrzemysławOgrodziński4. miejsce4. miejsce2
81.DariuszOpatrzyk2. miejsce2. miejsce2
82.JacekOsadnik3. miejsce4. miejsce2
83.IwonaOstrowska3. miejsce6. miejsce2
84.MariuszPakulski1. miejsce1
85.WojciechPalikij2. miejsce4. miejsce2
86.ArkadiuszParma12. miejsce6. miejsce2
87.SławomirPiechnik6. miejsce3. miejsce2
88.MaciejPiekło2. miejsce4. miejsce2
89.MariuszPogoń4. miejsce1
90.ŁukaszPohl6. miejsce1
91.PrzemysławPohl4. miejsce2. miejsce2
92.KamilPopławski4. miejsce1
93.WojciechPoszelężny1. miejsce1
94.GrzegorzPradela4. miejsce2. miejsce2
95.TomaszProszek4. miejsce6. miejsce2
96.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce1
97.AnnaPustelnik3. miejsce2. miejsce6. miejsce3
98.MaciejPustelnik2. miejsce6. miejsce2
99.AdwinPutteeraj2. miejsce6. miejsce2
100.AgnieszkaPuzio3. miejsce1
101.GrzegorzRadecki4. miejsce3. miejsce2
102.BennoRaj6. miejsce3. miejsce2
103.MarekRosa4. miejsce2. miejsce2
104.JanuszRudziński1. miejsce6. miejsce2
105.JerzyRybicki2. miejsce1. miejsce2
106.MarcinRykała18. miejsce2. miejsce2
107.MariaRzeźniczek4. miejsce4. miejsce2
108.NorbertSchneider6. miejsce5. miejsce2
109.IwonaSobotka4. miejsce1
110.ZbigniewSowiński6. miejsce4. miejsce2
111.TomaszSpyra13. miejsce1
112.DariuszStańko8. miejsce4. miejsce2
113.GrażynaStefańska4. miejsce1. miejsce2
114.TomaszStopa1. miejsce6. miejsce2
115.AndrzejStruensee1. miejsce1
116.SusanneSwoboda1. miejsce2. miejsce2
117.KatarzynaSzafraniec2. miejsce2. miejsce2
118.JacekSzafrański4. miejsce1
119.MateuszSzałankiewicz2. miejsce1. miejsce2
120.JerzySzałapski4. miejsce1. miejsce2
121.AndrzejSzawłowski4. miejsce1
122.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
123.SylwiaSzewczuk6. miejsce1
124.GyulaSzoke12. miejsce6. miejsce2
125.MałgorzataŚrednicka4. miejsce6. miejsce2
126.JorgTaborsky12. miejsce6. miejsce2
127.PrzemysławTomecki4. miejsce4. miejsce2
128.EngelbertTomes8. miejsce6. miejsce2
129.YukinobuToyota5. miejsce1
130.ArturTukendorf2. miejsce1. miejsce2
131.LeopoldTukendorf2. miejsce1
132.AndrzejTurowski4. miejsce6. miejsce2
133.SoniaWachowska2. miejsce4. miejsce2
134.UmeshWadhwa8. miejsce1
135.RadosławWalas4. miejsce4. miejsce2
136.AnnaWalasek3. miejsce1
137.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
138.StanisławWikło1. miejsce1. miejsce2
139.LeszekWild12. miejsce4. miejsce2
140.WernerWoletz5. miejsce7. miejsce2
141.BożenaWołkowycka2. miejsce4. miejsce2
142.MałgorzataWoźniak2. miejsce1
143.GrzegorzWójcik4. miejsce1
144.KatarzynaWójcik1. miejsce1. miejsce2
145.EugeniuszWyrobek2. miejsce1
146.IreneuszŻurek6. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/EgpCKY

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/6V575B

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 146 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AgataJohn1993Sportowa Politechnika Gdańsk
2.KatarzynaSzafraniec1986Radziszów
3.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AnnaKocimska1978Olsztyn
3.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BarbaraKulanty1970AZSAGH Kraków
2.DanutaKorbel1973MKS Dwójka Blachownia
3.AnnaPustelnik1970Kęty
4.JustynaKozłowska-Jones1972Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
2.WojciechPalikij1987UKS Unia Bieruń
3.PawełDziało1985UKS Unia Bieruń
4.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
5.YukinobuToyota1984Japonia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
2.AdwinPutteeraj1982Wrocław
3.AdamGębala1979Żyrardów
4.PrzemysławTomecki1982AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.MichałChmielarczyk1976Kraków
3-4.PrzemysławPohl1978Katowice
3-4.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
5-6.JarosławGórski1973Gorlice
5-6.DawidKrawiec1977Wrocław
7-12.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków
7-12.MirosławMarek1978-----
7-12.GyulaSzoke1977Austria
7-12.ArkadiuszParma1977Brzeg
7-12.SławomirLis1974Warszawa
7-12.LeszekWild1977Szemud
13-18.JakubDziczek1976Wrocław
13-18.PiotrKrzempek1976Katowice
13-18.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
13-18.PawełGansiniec1976Bytom
13-18.RobertBorszcz1974Zabrze
13-18.MedardMarcinkowski1975Bolesławiec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
3-4.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
3-4.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-6.NorbertSchneider1973Austria
5-6.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertBieganowski1968Żyrardów
2.MaciejPustelnik1967Kęty
3-4.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-8.EngelbertTomes1967Austria
5-8.DariuszStańko1968UKS Aktywna Piątka Przemyśl
5-8.UmeshWadhwa1968Indie
5-8.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
9-12.ZygmuntKuranda1966Morawica
9-12.YuriiNykonenko1965Ukraina
9-12.JorgTaborsky1968Austria
13.PawełMela1967Tomaszów Mazowiecki
13.TomaszSpyra1968Bukowno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofMyalski1961Bieruń
2.EugeniuszWyrobek1963Pszczyna
3-4.JerzyDróbka1963Wrocław
3-4.ZbigniewMarszałek1959Sosnowiec
5-6.IreneuszŻurek1962Świebodzin
5-6.SławomirPiechnik1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.BolesławCichocki1955Warszawa
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.AndrzejSzawłowski1955Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
3-4.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3-4.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
5-6.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
5-6.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Kulanty1970Katarzyna Wójcik1978
2.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3.Agata John1993Beata Korkuś1989

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
3.Olga Koniuch1983Agata Kornacka1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Korbel1973Susanne Swoboda1968
2.Anna Koczur1970Anna Pustelnik1970
3.Ewelina Bracha1973Anna Walasek1972

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
3.Regina Bauerle1967Iwona Ostrowska1966
4.Maria Rzeźniczek1958Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Wojciech Poszelężny1985
2.Jakub Firlus1979Mateusz Szałankiewicz1987
3.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Działo1985
4.Adam Gębala1979Wojciech Palikij1987

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Ryszard Bachus1980Mirosław Marek1978
2.Jarosław Górski1973Dariusz Opatrzyk1980
3-4.Oskar Jass1974Przemysław Ogrodziński1982
3-4.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
5-6.Łukasz Pohl1976Adwin Putteeraj1982
5-6.Piotr Gamoń1981Arkadiusz Parma1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
2.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
3-4.Kamil Popławski1974Leszek Wild1977
3-4.Jerzy Szałapski1970Radosław Walas1976
5-6.Robert Borszcz1974Paweł Gansiniec1976
5-6.Dariusz Nahrebecki1971Gyula Szoke1977
7-8.Jakub Dziczek1976Medard Marcinkowski1975
7-8.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
3.Grzegorz Radecki1972Benno Raj1966
4.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
5.Norbert Schneider1973Werner Woletz1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Mirosław Adamczyk1962Rafał Bogdański1965
3-4.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967
3-4.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
5-6.Jorg Taborsky1968Engelbert Tomes1967
5-6.Zygmunt Kuranda1966Wojciech Lewandowski1964
7-8.Arkadiusz Harbacewicz1968Paweł Mela1967
7-8.Jerzy Dróbka1963Yurii Nykonenko1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jiri Dohnal1963Dariusz Kraszewski1962
2.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
3.Sławomir Piechnik1961Ireneusz Żurek1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Janusz Rudziński1955Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Krzysztof Biela1957Ryszard Miś1958
4.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
2.Wojciech Borzęcki1947Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Paweł Gasz1942Czesław Gwiazda1942
4.Andrzej Antosiewicz1947Zbigniew Sowiński1953

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mateusz Szałankiewicz1987Beata Korkuś1989
2.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
3-4.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
3-4.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
5-6.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
5-6.Tomasz Proszek1980Beata Białek1985

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Dariusz Opatrzyk1980Olga Koniuch1983
3-4.Radosław Walas1976Dorota Grzejdak1967
3-4.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
5-6.Piotr Gamoń1981Sylwia Szewczuk1983
5-6.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Tukendorf1972Katarzyna Wójcik1978
2.Sławomir Hetmański1977Dorota Danielak1974
3-4.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
3-4.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-6.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
2.Dariusz Nahrebecki1971Susanne Swoboda1968
3-4.Piotr Chrzęszczyk1972Danuta Korbel1973
3-4.Michał Niczyporuk1970Bożena Wołkowycka1971
5-6.Maciej Pustelnik1967Anna Pustelnik1970
5-6.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
2.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3-4.Dariusz Stańko1968Sonia Wachowska1968
3-4.Mirosław Adamczyk1962Iwona Sobotka1963
5-6.Andrzej Turowski1965Agnieszka Brojek1967
5-6.Janusz Rudziński1955Iwona Ostrowska1966
7.Werner Woletz1968Regina Bauerle1967

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
4.Jerzy Lański1951Maria Rzeźniczek1958

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet11
Gra pojedyncza mężczyzn65
Gra podwójna kobiet26
Gra podwójna mężczyzn84
Gra mieszana kobiet35
Gra mieszana mężczyzn35
ilość uczestników146
ilość kobiet40
ilość mężczyzn106
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 50+ (8 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (79 lat)
najmłodszy zawodnikAgata John (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×