Noworoczny Turniej Seniorów w MATCHPOINT

Podstawowe informacje

Data:12 - 13.01.2019
Miejscowość:Ślęza
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Match Point

Komunikat organizacyjny

NOWOROCZNY TURNIEJ SENIORÓW W MATCH POINT
12-13.01.2019r.

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
MATCH POINT tennis & sports club
Ul. Szyszkowa 6, Ślęza
www.matchpoint.com.pl

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Marta Zadorożna, tel. 609 999 720, e-mail: [email protected]
Tymoteusz Czysz, tel. 885 555 970, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
12-13.01.2019r.
Organizator postara się zorganizować turniej jednodniowy i zakończyć gry w sobotę 12.01.2019

4. MIEJSCE:
MATCH POINT tennis & sports club
Ul. Szyszkowa 6, Ślęza
www.matchpoint.com.pl

Liczba boisk: 8

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.
g. będą rozgrywane mecze o trzecie miejsce

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
8.01.2019 (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
10.01.2019 (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
MACIEJ GŁOŚNY, nr licencji #300, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Za miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach: medale
Nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE:
Koszt przejazdu i pobytu zawodnicy pokrywają we własnym zakresie.

Proponowane:
MATCH POINT SP.J. – 4 pokoje dwuosobowe na terenie klubu sportowego MATCH POINT.
Cena dla zawodników : 180zł za pokój bez śniadania.

Hotel Bacero , Ołtaszyńska 107, 50-034 Wrocław ( 3 km od MATCH POINT) – dla uczestników turnieju 10% rabatu od „ceny dnia”.
AGRO obiekt hotelowy, Zwycięska 4, 55-033 Wrocław (3 km od MATCH POINT) -

16. WYŻYWIENIE:
Klubokawiarnia:
Bezpłatny poczęstunek podczas trwania turnieju: kawa, herbata, ciastka i owoce.

Restauracja Aroma (w budynku MATCH POINT):
Do godz. 16:00 zawodnicy mogą zamawiać „Lunch Dnia” w cenie 25,00 zł
Pozostałe dania wg Menu.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Od godz. 20:00 w klubokawiarni MATCH POINT odbędzie się wieczorek integracyjny dla chętnych uczestników turnieju.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy w dniu turnieju, do godz. 12:00 w biurze zawodów.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
w sprawach spornych decyduje sędzia główny
MACIEJ GŁOŚNY, nr licencji #300, e-mail: [email protected]

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
MATCH POINT SP.J.

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.WaldemarAdamski8. miejsce1. miejsce2
2.RobertAleksandrowicz1. miejsce3. miejsce2
3.DariuszAndrzejewski5. miejsce6. miejsce2
4.AndrzejAntosiewicz3. miejsce1
5.DariuszAugustyńczyk2. miejsce5. miejsce2
6.TomaszBartosz6. miejsce3. miejsce2
7.ZbigniewBartosz8. miejsce6. miejsce2
8.BeataBiałek4. miejsce1
9.AndrzejBittner2. miejsce1
10.RafałBogdański1. miejsce1
11.RobertBrojek12. miejsce1
12.ŁukaszBrudek12. miejsce6. miejsce2
13.PrzemysławBuda2. miejsce4. miejsce2
14.MichałChmielarczyk4. miejsce3. miejsce2
15.ŁukaszChojnacki12. miejsce3. miejsce2
16.PiotrChrzęszczyk2. miejsce3. miejsce2
17.BolesławCichocki1. miejsce2. miejsce2
18.AdamCimosz8. miejsce3. miejsce2
19.TymoteuszCzysz3. miejsce1. miejsce2
20.AndrzejDadas1. miejsce1. miejsce2
21.KatarzynaDobrucka4. miejsce1
22.JiriDohnal3. miejsce6. miejsce2
23.RobertDolata12. miejsce4. miejsce2
24.ZbigniewDolata8. miejsce4. miejsce2
25.JerzyDróbka6. miejsce2. miejsce2
26.MarcinDrzyzga6. miejsce1
27.AnetaDyrcz6. miejsce1
28.JakubDziczek12. miejsce3. miejsce2
29.DanutaForyta2. miejsce1. miejsce2
30.AdamFroś6. miejsce3. miejsce2
31.PiotrGamoń4. miejsce1
32.AndrzejGasz3. miejsce1. miejsce2
33.PawełGasz2. miejsce3. miejsce2
34.NicolasGenin2. miejsce3. miejsce2
35.ZbigniewGoldwasser6. miejsce6. miejsce2
36.EmiliaGoldwasser2. miejsce1. miejsce2
37.KrzysztofGrabek2. miejsce2. miejsce2
38.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
39.GrzegorzGrzejszczak12. miejsce1
40.AdamGrzesiak8. miejsce1. miejsce2
41.JustynaGrzybek3. miejsce3. miejsce1. miejsce3
42.CzesławGwiazda4. miejsce3. miejsce2
43.ArkadiuszHarbacewicz3. miejsce1
44.SławomirHetmański2. miejsce2. miejsce2
45.LukasHyps17. miejsce6. miejsce2
46.DamianJaniaczyk4. miejsce2. miejsce2
47.BarbaraJaskólska1. miejsce3. miejsce2
48.AgataJohn3. miejsce2. miejsce2
49.MałgorzataKabarowska3. miejsce4. miejsce2
50.PrzemysławKaczmarek6. miejsce1
51.WojciechKałamaga8. miejsce8. miejsce2
52.JacekKiełczewski4. miejsce1
53.OlgaKoniuch3. miejsce1
54.JoannaKoralewska4. miejsce1
55.DanutaKorbel2. miejsce1. miejsce5. miejsce3
56.BeataKorkuś2. miejsce1. miejsce2
57.SławomirKowalski12. miejsce3. miejsce2
58.DawidKrawiec3. miejsce3. miejsce2
59.PiotrKrzempek17. miejsce8. miejsce2
60.EwaKujawa5. miejsce4. miejsce2
61.SebastianLasecki6. miejsce3. miejsce2
62.FriedrichLiepe8. miejsce1. miejsce2
63.TomaszLipski2. miejsce1. miejsce2
64.ErnstLiska1. miejsce2. miejsce2
65.MarekŁoboda2. miejsce1
66.MariuszMaczuga2. miejsce2. miejsce2
67.MarcinMasłowski9. miejsce4. miejsce2
68.BartłomiejMazur6. miejsce3. miejsce2
69.MaciejMichalak17. miejsce1
70.AnnaMynarska4. miejsce1
71.DariuszNahrebecki6. miejsce2. miejsce2
72.MaciejOciepa1. miejsce2. miejsce2
73.DariuszOpatrzyk2. miejsce4. miejsce2
74.JacekOsadnik3. miejsce1. miejsce2
75.IwonaOstrowska6. miejsce1
76.ArkadiuszParma9. miejsce8. miejsce2
77.PawełPieluszyński3. miejsce1
78.KatarzynaPłoszaj4. miejsce6. miejsce2
79.PrzemysławPohl1. miejsce4. miejsce2
80.WojciechPoszelężny1. miejsce1
81.GrzegorzPradela1. miejsce1. miejsce2
82.ArturPupin2. miejsce1
83.AgnieszkaPuzio4. miejsce1
84.GrzegorzRadecki8. miejsce1. miejsce2
85.KlaudiaRogalska2. miejsce1
86.MarekRosa1. miejsce6. miejsce2
87.ArturRosłaniec17. miejsce1. miejsce2
88.MarcinRykała12. miejsce4. miejsce2
89.RafałRykowski1. miejsce1
90.NorbertSchneider12. miejsce8. miejsce2
91.GrzegorzSochacki4. miejsce1
92.TomaszSpyra6. miejsce3. miejsce2
93.AndrzejStruensee1. miejsce3. miejsce2
94.SusanneSwoboda3. miejsce2. miejsce2
95.KatarzynaSzafraniec1. miejsce1. miejsce3. miejsce3
96.PiotrSzafrański2. miejsce3. miejsce2
97.BeataSzczecina3. miejsce3. miejsce2
98.SylwiaSzewczuk4. miejsce5. miejsce2
99.MałgorzataŚrednicka4. miejsce2. miejsce2
100.PrzemysławTomecki2. miejsce4. miejsce2
101.CzesławTrzmiel1. miejsce4. miejsce2
102.JanTumidajewicz18. miejsce1
103.JarosławTymiński12. miejsce1
104.SoniaWachowska2. miejsce2. miejsce2
105.NorbertWasiewicz6. miejsce1
106.PawełWiatr5. miejsce5. miejsce2
107.MałgorzataWoźniak6. miejsce1
108.MarcinWybierek9. miejsce1
109.RafałZałuski6. miejsce1
110.DariuszZięba1. miejsce1. miejsce2
111.JanŻórawiński2. miejsce1
112.TomaszŻukowski17. miejsce1
113.IreneuszŻurek4. miejsce2. miejsce2
114.JacekŻuromski6. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/8ELFdP

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/csnTu6

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 114 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KatarzynaSzafraniec1986Radziszów
2.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
3.AgataJohn1993Sportowa Politechnika Gdańsk
4.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DanutaKorbel1973MKS Dwójka Blachownia
3.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
4.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5.EwaKujawa1976Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MaciejOciepa1988BKS Kolejarz Częstochowa
2.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa
3.TymoteuszCzysz1987UKS Plesbad Pszczyna
4.DamianJaniaczyk1986Wrocław
5-6.NorbertWasiewicz1986Wrocław
5-6.AdamFroś1982Głubczyce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałRykowski1983Wrocław
2.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
3.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
4-6.BartłomiejMazur1979Wrocław
4-6.MarcinDrzyzga1980Wrocław
4-6.PrzemysławKaczmarek1980Wrocław
7-9.ArkadiuszParma1977Brzeg
7-9.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
7-9.MarcinMasłowski1981Sława

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PrzemysławPohl1978Katowice
2.SławomirHetmański1977LUKS Victoria Domecko
3.DawidKrawiec1977Wrocław
4.MichałChmielarczyk1976Kraków
5-6.RafałZałuski1975Wrocław
5-6.SebastianLasecki1978Kalisz
7-12.RobertBrojek1975Góra
7-12.ŁukaszChojnacki1975Wrocław
7-12.JarosławTymiński1974Ząbkowice Śląskie
7-12.ŁukaszBrudek1975Pszczyna
7-12.JakubDziczek1976Wrocław
7-12.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
13-17.LukasHyps1976Czechy
13-17.PiotrKrzempek1976Katowice
13-17.MaciejMichalak1977Wrocław
13-17.ArturRosłaniec1974WWL Badminton Club Marki
13-17.TomaszŻukowski1975Warszawa
18.JanTumidajewicz1977Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972AZSWAT Warszawa
2.KrzysztofGrabek1973Wrocław
3.PawełPieluszyński1970Poznań
4.GrzegorzSochacki1968MLKS Solec Kuj.
5-8.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
5-8.AdamGrzesiak1973UKS Iskra Babimost
5-8.GrzegorzRadecki1972Bieruń
5-8.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
9-12.GrzegorzGrzejszczak1972Wrocław
9-12.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
9-12.NorbertSchneider1973Austria
9-12.RobertDolata1972Siechnice

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałBogdański1965Piaseczno
2.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
3.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców
4-6.TomaszSpyra1968Bukowno
4-6.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
4-6.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
7-8.FriedrichLiepe1964Niemcy
7-8.ZbigniewDolata1965Gniezno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ErnstLiska1963-----
2.PiotrSzafrański1959UKS Korona Pabianice
3.JiriDohnal1963Czechy
4.IreneuszŻurek1962Świebodzin
5-6.JerzyDróbka1963Wrocław
5-6.JacekŻuromski1959Szczecin
7-8.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
7-8.WaldemarAdamski1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.JanŻórawiński1956Warszawa
3.JacekOsadnik1958STB Energia Lubliniec
4.JacekKiełczewski1957Wrocław

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
2.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Emilia Goldwasser1990Katarzyna Szafraniec1986
2.Agata John1993Beata Korkuś1989
3.Justyna Grzybek1974Susanne Swoboda1968
4.Katarzyna Płoszaj1972Sylwia Szewczuk1983

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Barbara Jaskólska1971Danuta Korbel1973
2.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
3.Małgorzata Kabarowska1965Beata Szczecina1964
4.Katarzyna Dobrucka1970Joanna Koralewska1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Gasz1982Wojciech Poszelężny1985
2.Damian Janiaczyk1986Marek Łoboda1973
3.Jakub Dziczek1976Adam Froś1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Aleksandrowicz1981Tomasz Lipski1980
2.Dariusz Opatrzyk1980Przemysław Tomecki1982
3.Łukasz Chojnacki1975Bartłomiej Mazur1979
4.Piotr Gamoń1981Marcin Masłowski1981
5.Dariusz Andrzejewski1969Paweł Wiatr1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Rosłaniec1974Dariusz Zięba1972
2.Sławomir Hetmański1977Artur Pupin1975
3.Dawid Krawiec1977Sebastian Lasecki1978
4.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
5-6.Jiri Dohnal1963Lukas Hyps1976
5-6.Łukasz Brudek1975Dariusz Nahrebecki1971
7-8.Arkadiusz Parma1977Norbert Schneider1973
7-8.Wojciech Kałamaga1971Piotr Krzempek1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Grzegorz Radecki1972
2.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
3.Adam Cimosz1973Sławomir Kowalski1971
4.Robert Dolata1972Zbigniew Dolata1965

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Friedrich Liepe1964Grzegorz Pradela1965
2.Nicolas Genin1967Ernst Liska1963
3.Tomasz Bartosz1968Tomasz Spyra1968

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Waldemar Adamski1961Czesław Trzmiel1960
2.Jerzy Dróbka1963Ireneusz Żurek1962
3.Andrzej Struensee1953Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Paweł Gasz1942Czesław Gwiazda1942

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tymoteusz Czysz1987Beata Korkuś1989
2.Maciej Ociepa1988Klaudia Rogalska1988
3.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
4.Dariusz Opatrzyk1980Beata Białek1985
5.Dariusz Augustyńczyk1984Danuta Korbel1973

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
2.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
3.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
4.Przemysław Tomecki1982Ewa Kujawa1976
5.Paweł Wiatr1980Sylwia Szewczuk1983

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Dorota Grzejdak1967
2.Dariusz Nahrebecki1971Susanne Swoboda1968
3.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
4.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
5-6.Dariusz Andrzejewski1969Katarzyna Płoszaj1972
5-6.Zbigniew Goldwasser1966Aneta Dyrcz1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
2.Mariusz Maczuga1965Sonia Wachowska1968
3.Nicolas Genin1967Beata Szczecina1964
4.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
5-6.Zbigniew Bartosz1960Iwona Ostrowska1966
5-6.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet9
Gra pojedyncza mężczyzn69
Gra podwójna kobiet16
Gra podwójna mężczyzn58
Gra mieszana kobiet22
Gra mieszana mężczyzn22
ilość uczestników114
ilość kobiet27
ilość mężczyzn87
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (18 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8 par)
najstarszy zawodnikPaweł Gasz (77 lat)
najmłodszy zawodnikAgata John (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...

Galerie zdjęć z turnieju


Brak galerii zdjęć z tego turnieju...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×