Badminton Master Puck 2019 Yonex - Tent

Podstawowe informacje

Data:13 - 14.04.2019
Miejscowość:Puck
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Sportowa Politechnika Gdańsk

Komunikat organizacyjny

Międzynarodowy Turniej Badmintona "BADMINTON MASTER PUCK 2019”

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja Miasta Puck

2. ORGANIZATORZY:
Sportowa Politechnika Gdańsk
Urząd Miasta Puck

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER :
TENT LOGISTIC & TECHNICAL SUPPORT GROUP
JViD MEDIA
MABODACH
FACHMAN
LEWIATAN
MOKSiR PUCK
MIASTO PARTNERSKIE HEL
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WILD LESZEK WILD

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Robert Kowalski tel: +48 660 898 625 , Jerzy Szałapski +48 725 111 303

3. TERMIN:
13 -14 Kwiecień 2019

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa MOKSiR Puck ul. Lipowa 3c

Liczba boisk: 7
Live Scourt i Video Challenge

Uwagi: maty

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• (sobota godz.8.00 - 8.40 czas rozgrzewek 8.45 - uroczyste otwarcie
• ostatnie gry w dniu 26 sobota , zostaną rozegrane do godz. 22.00
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
09 Kwiecień (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
11 Kwiecień (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski lic. GPL19, email : [email protected] tel. + 48 502 276 781

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Medale pamiątkowe za 1,2,3 miejsce , oraz nagrody rzeczowe w miarę możliwości organizatora

15. ZAKWATEROWANIE:
1. http://www.willapuck.pl/rezerwacja Rezerwacja na e-mail: [email protected] lub telefonicznie: +48 58 746 38 98 cena za pokój wybranej kategorii – 10% od cen obowiązujących w tym okresie ( tylko na hasło Badminton Puck ) .
2. https://www.hompuck.org/ Rezerwacja na e-mail: [email protected] lub telefonicznie +48 502 674 698
3. https://merkurybeachandmolo.pl/ Rezerwacja na e-mail: [email protected] lub telefonicznie +48 606 364 249
4. http://hotelhaller.pl/ Rezerwacja na e-mail: [email protected] lub telefonicznie
+ 48 58 500 89 46
• Oraz inne Hotele , Pensjonaty , Apartamenty ,Hostele dostępne w tym okresie na terenie Pucka i okolic.

16. WYŻYWIENIE:
Catering odpłatny przygotowany przez lokalną restaurację.
Bezpłatnie organizator zapewnia wodę , kawę i herbatę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:

Zapraszam na wieczorek integracyjny 65zł osoba – „Restauracja Pod Złotym Lwem” Puck ul. Stary Rynek 17 , zniżki z menu (więcej szczegółów informacyjnych przy stoliku sędziowskim).

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Tomasz Rogowski.

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Serdecznie zapraszamy
Robert Kowalski, Jerzy Szałapski

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk2. miejsce1
2.PrzemysławAleksandrowicz6. miejsce1
3.WladimirBabaew1. miejsce6. miejsce2
4.TomaszBartosz3. miejsce1. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce6. miejsce2
6.AndrzejBittner1. miejsce1
7.PiotrBondaruk6. miejsce3. miejsce2
8.EwelinaBracha1. miejsce1
9.JacekBudynek6. miejsce9. miejsce2
10.MaciejBysikiewicz1. miejsce2. miejsce2
11.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce2
12.KrystynaCielecka2. miejsce6. miejsce2
13.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
14.AndrzejDadas3. miejsce4. miejsce2
15.DorotaDanielak2. miejsce8. miejsce2
16.ZbigniewDorna2. miejsce1
17.GustawDudka9. miejsce6. miejsce2
18.EkaterinaDvalishwili2. miejsce6. miejsce2
19.KatarzynaFlaga4. miejsce1
20.DanutaForyta3. miejsce4. miejsce2
21.ElżbietaFularczyk1. miejsce2. miejsce2
22.MartaGałkowska1. miejsce3. miejsce2. miejsce3
23.AdamGębala6. miejsce3. miejsce2
24.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
25.KrzysztofGontarski11. miejsce1
26.AndrzejGrzechnik1. miejsce6. miejsce2
27.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
28.ZbigniewGrzęda3. miejsce4. miejsce2
29.MarcinGrzywacz1. miejsce1. miejsce2
30.JakubJanaszek4. miejsce2. miejsce2
31.ŁukaszJończyk1. miejsce1. miejsce2
32.RafałKasprów1. miejsce1
33.KonstantinKhaustov4. miejsce1
34.AndreyKolesnik7. miejsce1
35.ŁukaszKomar1. miejsce2. miejsce2
36.AdamKonkol6. miejsce9. miejsce2
37.MichałKopania6. miejsce4. miejsce2
38.RomanKoper4. miejsce5. miejsce2
39.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
40.RobertKowalski6. miejsce3. miejsce2
41.DariuszKraszewski3. miejsce1
42.WojciechLasek3. miejsce1
43.DanielLesner7. miejsce9. miejsce2
44.JacekLewandowski9. miejsce2. miejsce2
45.ArturLugowow11. miejsce2. miejsce2
46.NataszaLugowowa3. miejsce2. miejsce2
47.PiotrŁuszkiewicz2. miejsce1
48.JarosławMarciniak4. miejsce1
49.KrzysztofMaślanka1. miejsce1
50.EwaMłynarska1. miejsce2. miejsce2
51.JerzyMurach2. miejsce3. miejsce2
52.JanuszNawrocki1. miejsce1. miejsce2
53.MichałNiczyporuk4. miejsce8. miejsce2
54.PawełNiewoliński4. miejsce2. miejsce2
55.JacekOsadnik4. miejsce7. miejsce2
56.IwonaOstrowska3. miejsce7. miejsce2
57.AndrzejPastuszak6. miejsce2. miejsce2
58.RyszardPawluk2. miejsce3. miejsce2
59.LudmilaPerepechenaia2. miejsce6. miejsce2
60.GrzegorzPilarski3. miejsce1
61.MariuszPogoń2. miejsce6. miejsce2
62.KamilPopławski6. miejsce1
63.AndrzejPrzytulski2. miejsce4. miejsce2
64.MarcinPuciato2. miejsce1. miejsce2
65.BennoRaj1. miejsce4. miejsce2
66.DorotaRajczyk-Gałkowska4. miejsce4. miejsce2
67.MałgorzataRama3. miejsce3. miejsce2
68.WojciechRomańczuk1. miejsce1. miejsce2
69.MarekRosa4. miejsce1
70.JanuszRudziński2. miejsce1
71.EdytaSelke3. miejsce3. miejsce2
72.WojciechSelke9. miejsce3. miejsce2
73.PawelShorin4. miejsce1. miejsce2
74.KarolinaSieciechowicz1. miejsce1. miejsce2
75.IwonaSobotka4. miejsce1
76.PiotrSobotka4. miejsce1
77.ZbigniewSowiński3. miejsce5. miejsce2
78.AndrzejStruensee2. miejsce3. miejsce2
79.MichałSuski2. miejsce2. miejsce2
80.MikhailSychev11. miejsce8. miejsce2
81.JacekSzafrański1. miejsce1
82.JerzySzałapski6. miejsce6. miejsce2
83.MarekSzcześniewski2. miejsce6. miejsce2
84.KatarzynaSzczykutowicz4. miejsce1
85.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
86.RobertŚmierzchalski4. miejsce6. miejsce2
87.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce4. miejsce2
88.UmeshWadhwa2. miejsce1
89.RadosławWalas11. miejsce1. miejsce2
90.LeszekWild4. miejsce3. miejsce2
91.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
92.GrzegorzWłodarczyk2. miejsce1
93.EwaZając2. miejsce3. miejsce2
94.DinaZhogalskaya3. miejsce8. miejsce2
95.BogdanZianowicz2. miejsce2. miejsce2
96.UrszulaZielińska2. miejsce1. miejsce2
97.ZbigniewZięba3. miejsce1
98.IreneuszŻurek4. miejsce4. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/EB9v5i

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/jOHdG

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 98 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MartaGałkowska1993KS Badminton School Gdynia

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.EdytaSelke1975Żelistrzewo
4.KatarzynaFlaga1982Hel

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika Gdańsk
2.MarcinPuciato1980Koszalin
3-4.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
3-4.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
5-6.RobertKowalski1979Puck
5-6.AdamGębala1979Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
3-4.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3-4.LeszekWild1977Szemud
5-6.PiotrBondaruk1976Gdańsk
5-6.AdamKonkol1974Żelistrzewo
7.DanielLesner1978Gdynia

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BennoRaj1966Köpenicker BC/SC Berlin
2.BogdanZianowicz1973Szczecin
3-4.KonstantinKhaustov1972Rosja
3-4.PawelShorin1972Rosja
5-6.JacekBudynek1972Żelistrzewo
5-6.MichałKopania1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
2.UmeshWadhwa1968Indie
3.TomaszBartosz1968Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanuszNawrocki1961Gniezno
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3-4.JarosławMarciniak1961Pabianice
3-4.IreneuszŻurek1962Świebodzin
5-6.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
7.AndreyKolesnik1960Rosja

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.RyszardPawluk1954Słupsk
3.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
4.RomanKoper1952Olsztyn

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Karolina Sieciechowicz1987
2.Dorota Danielak1974Urszula Zielińska1982
3.Marta Gałkowska1993Małgorzata Rama1991
4.Dorota Rajczyk-Gałkowska1977Agnieszka Trzcińska1980

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Ekaterina Dvalishwili1978Ludmila Perepechenaia1960
3.Natasza Lugowowa1971Dina Zhogalskaya1977

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Elżbieta Fularczyk1966Ewa Golańska1960
2.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
3.Danuta Foryta1968Iwona Ostrowska1966

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Jończyk1987Łukasz Komar1988

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
2.Jakub Janaszek1983Paweł Niewoliński1983
3.Adam Gębala1979Leszek Wild1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Krzysztof Maślanka1977
2.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
3.Piotr Bondaruk1976Andrzej Dadas1969
4-6.Przemysław Aleksandrowicz1978Mariusz Pogoń1977
4-6.Andrzej Grzechnik1967Robert Śmierzchalski1974
4-6.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
7-9.Jacek Budynek1972Daniel Lesner1978
7-9.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
7-9.Adam Konkol1974Wojciech Selke1972
10-11.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
10-11.Artur Lugowow1968Mikhail Sychev1974

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
2.Andrzej Przytulski1969Bogdan Zianowicz1973
3.Grzegorz Pilarski1971Zbigniew Zięba1962
4.Michał Kopania1973Michał Niczyporuk1970

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Bartosz1968Wojciech Romańczuk1966
2.Piotr Łuszkiewicz1964Andrzej Pastuszak1960

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Bysikiewicz1960Janusz Nawrocki1961
2.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
3.Dariusz Kraszewski1962Jerzy Murach1962
4.Zbigniew Grzęda1956Ireneusz Żurek1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Janusz Rudziński1955Marek Szcześniewski1958
3.Ryszard Pawluk1954Andrzej Struensee1953
4.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
5.Roman Koper1952Zbigniew Sowiński1953

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Jończyk1987Karolina Sieciechowicz1987
2.Łukasz Komar1988Marta Gałkowska1993
3.Robert Kowalski1979Małgorzata Rama1991

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3.Wojciech Selke1972Edyta Selke1975

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
2.Jacek Lewandowski1974Ewa Młynarska1967
3-4.Andrzej Dadas1969Dorota Rajczyk-Gałkowska1977
3-4.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Gustaw Dudka1974Ekaterina Dvalishwili1978
7-8.Michał Niczyporuk1970Dorota Danielak1974
7-8.Mikhail Sychev1974Dina Zhogalskaya1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
2.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
3.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Maciej Bysikiewicz1960Elżbieta Fularczyk1966
3-4.Benno Raj1966Danuta Foryta1968
3-4.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
5-6.Wladimir Babaew1967Ludmila Perepechenaia1960
5-6.Marek Szcześniewski1958Krystyna Cielecka1953
7.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet5
Gra pojedyncza mężczyzn36
Gra podwójna kobiet20
Gra podwójna mężczyzn60
Gra mieszana kobiet24
Gra mieszana mężczyzn24
ilość uczestników98
ilość kobiet26
ilość mężczyzn72
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (7 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (11 par)
najstarszy zawodnikRoman Koper (67 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×