31. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów

Podstawowe informacje

Data:12 - 13.06.2010
Miejscowość:Kobylnica
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
31. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW (IMPW)
W BADMINTONIE KOBYLNICA 12-13 CZERWCA 2010

I. CEL.
Celem IMPW jest integracja środowiska i wyłonienie Mistrzów Polski Weteranów.

II. ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI.
Słupski Klub Badmintona „Piast”, ul. Zaborowskiej 2, 76-200 SŁUPSK
telefon 59 84254059, telefaks 59 8427513.
Prezes Krzysztof AUGUSTYN, radiotelefon: 660234194,
poczta elektroniczna: [email protected]

III. KATEGORIE WIEKOWE.
- gr.0 kobiety (25+) ur. w 1984 i starsze
- gr .0 mężczyźni (30+) ur. w 1979 i starsi
- gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. w 1974 i starsi
- gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. w 1969 i starsi
- gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. w 1964 i starsi
- gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. w 1959 i starsi
- gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. w 1954 i starsi
- gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. w 1949 i starsi
- gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. w 1944 i starsi
- gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. w 1939 i starsi

IV. RODZAJE GIER.
IMPW rozgrywa się we wszystkich grach każdej grupy, przy czym:
- minimalna ilość uczestników w grupie wiekowej wynosi 3,
- zawodnicy starsi mają prawo do gry w grupie młodszej.

V. MIEJSCE I PROGRAM.
Hala Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy ul. Główna 63 (5 boisk).
piątek 11 czerwca 2010 godz. 19-19.30 dokończenie przyjmowania i weryfikacja zgłoszeń,
losowanie gier pojedynczych – Hala ZSS w Kobylnicy
sobota 12 czerwca 2010 godz. 9 uroczyste otwarcie
godz. 9.30 początek gier (pojedyncze mężczyzn gr. 0)
godz. 10 losowanie gier podwójnych
nie wcześniej niż o godz. 14 początek gier podwójnych
godz. 21 wieczorek towarzyski
niedziela 13 czerwca 2010 godz. 9 rozegranie pozostałych gier
po zakończeniu wszystkich gier wręczenie trofeów i zakończenie Mistrzostw.

VI. UCZESTNICTWO.

Warunkiem uczestnictwa jest:

a/ spełnienie warunków zawartych w pkt. A.III.2 Regulaminu Sportowego PZBad, przy czym licencja musi być rodzaju „P”,

b/ data urodzenia zgodna z pkt. III.

c/ uregulowanie ewentualnych zaległych zobowiązań finansowych i kar pieniężnych udokumentowane dowodami wpłaty,
d/ opłacenie wpisowego (za grę pojedynczą 30 zł, za grę podwójną po 30 zł od zawodnika) gotówką przed rozpoczęciem gier.

VII. SYSTEM ROZGRYWEK.
Grupowo-pucharowy. Można grać co najwyżej w dwóch grach różnego rodzaju.


VIII. ZGŁOSZENIA DO GIER.
1. Zgłoszenia korespondencyjne do wszystkich gier (pojedynczych i podwójnych) do czwartku 10 czerwca 2010 godz. 22 na formularzu zgłoszeniowym na stronie http://mpw2010.livehome.pl lub na adres e-mail: [email protected] do sędziego głównego. Dla celów logistycznych kopię zgłoszenia należy przesłać do bezpośredniego organizatora e-mail: [email protected]
2. Zgłoszenia osobiste do wszystkich gier w piątek 11 czerwca 2010 godz. 19-19.30 (patrz program).
3. W zgłoszeniu do danej gry należy podać numer licencji zawodnika PZBad, imię i nazwisko, klub. 4. Zgłoszenie może zawierać dodatkowe elementy:
- deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej,
- wniosek o dodatkowe rozstawienie uczestników bez klubowych.

IX. ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE.
Organizator zapewnia zakwaterowanie:
1. Hotel Zamkowy Słupsk ul. Dominikańska (ok. 3 km od hali) - osobodoba 80 zł ze śniadaniem, 64 zł bez śniadania. (51 miejsc na rezerwacja hasło „badminton” w hotelu),Tel/fax 48(59)8425294, e-mail: [email protected]
2. Gościniec BERELA , ul. Młyńska 58 w Kobylnicy (ok. 1 km od hali) - osobodoba 50 zł ze śniadaniem ( domki 4-6 osobowe, 24 miejsc rezerwacja u organizatora)
W tym przypadku płatności gotówką u organizatora.
3. Hotel Słupsk ul. Poznańska 11. Tel (ok. 2 km od hali) 65 zł bez śniadania(rezerwacja na hasło „badminton” w hotelu), tel 48(59)8426348, e-mail: [email protected]
Wyżywienie: możliwość rezerwacji obiadów przy hali w sobotę i niedzielę (po 17 zł), czynny bar przy hali.
Rezerwacja zakwaterowania i wyżywienia u organizatora do 04 czerwca 2010.

X. NAGRODY I TYTUŁY.
1. Zdobywcy miejsc 1-3(4) otrzymują medale oraz nagrody stosownie do możliwości organizatora.
2. Zwycięzcy otrzymują tytuł Mistrzów Polski Weteranów, a zdobywcy drugich miejsc tytuł Wicemistrzów Polski Weteranów.

XI. IMPREZY TOWARZYSZĄCE.
Wieczorek towarzyski w sobotę od godz. 21.30 Gościniec Berela 40 zł od osoby.
Zgłoszenia udziału w wieczorku do organizatora do 04 czerwca 2010.

XII. PRZEPISY PORZĄDKOWE.
1. Obowiązują:
- przepisy gry w badmintona,
- Regulamin Weteranów Badmintona, oraz Regulaminem Sportowy PZBad.
2. Mistrzostwa rozgrywane są bez sędziów prowadzących, serwisowych i liniowych.
3. Zawodnicy we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków z ryzykiem sportowym.
4. Sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny (licencja # 36):
Leszek RORAT
ul. Architektów 3
63-604 BARANÓW
radiotelefon 790267363
[email protected]

Lista zawodników

Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk3. miejsce1. miejsce2
2.AndrzejAntosiewicz3. miejsce3. miejsce2
3.KamilaAugustyn2. miejsce1
4.ZbigniewBartosz2. miejsce3. miejsce2
5.IzabelaBiałek1. miejsce1. miejsce2
6.RobertBieganowski3. miejsce1. miejsce2
7.MonikaBieńkowska1. miejsce1. miejsce2
8.LeszekBorys1. miejsce2. miejsce2
9.EwelinaBracha3. miejsce1
10.MariaBrzeźnicka2. miejsce2. miejsce2
11.AdamBunio3. miejsce1
12.MaciejBysikiewicz2. miejsce1
13.WojciechChałotowski2. miejsce3. miejsce2
14.KrystynaCielecka2. miejsce1
15.ZbigniewDorna3. miejsce1
16.AgataDoroszkiewicz2. miejsce2. miejsce2
17.WiesławDrewicz1. miejsce2. miejsce2
18.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
19.EwaGolańska1. miejsce3. miejsce2
20.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
21.JerzyGrzybowski2. miejsce3. miejsce2
22.BogdanGunia2. miejsce1
23.CzesławGwiazda3. miejsce2. miejsce2
24.KrzysztofHodur1. miejsce1
25.PiotrHorodecki2. miejsce1
26.MarekIdzikowski2. miejsce1
27.AndrzejJanecki3. miejsce3. miejsce2
28.AndrzejKaftański3. miejsce2. miejsce2
29.SławomirKnap3. miejsce2. miejsce2
30.MagdalenaKoba3. miejsce1. miejsce2
31.AndrzejKołodziej3. miejsce1
32.JadwigaKołodziejczyk2. miejsce1
33.AdamKosz1. miejsce1. miejsce2
34.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
35.KrzysztofKowalski3. miejsce1
36.AndrzejKowalski2. miejsce1
37.RyszardLachman2. miejsce1
38.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
39.RobertLeśniewski3. miejsce1
40.PiotrŁuszkiewicz1. miejsce1. miejsce2
41.MariuszMaczuga3. miejsce1
42.KatarzynaMałyszko2. miejsce3. miejsce2
43.MarianMatusewicz1. miejsce1
44.MariuszMichniewicz1. miejsce1. miejsce2
45.EwaMłynarska3. miejsce2. miejsce2
46.MirosławMordasiewicz2. miejsce1
47.DariuszNahrebecki2. miejsce1
48.JanuszNawrocki3. miejsce1
49.ZbigniewNawrocki3. miejsce1
50.RadosławOlczak1. miejsce1
51.KarolinaOlejarz3. miejsce3. miejsce2
52.RyszardPawluk3. miejsce3. miejsce2
53.JacekPękacki3. miejsce1
54.PawełPieluszyński1. miejsce1
55.PrzemysławPohl2. miejsce2. miejsce2
56.ZdzisławaPrędka3. miejsce1
57.KazimierzPrędki1. miejsce3. miejsce2
58.ZbigniewPrzyjemski1. miejsce3. miejsce2
59.JerzyRybicki1. miejsce2. miejsce2
60.IwonaRyśnik3. miejsce1. miejsce2
61.SławomirRyżyński2. miejsce1
62.AnnaSadowska1. miejsce1
63.KrzysztofSamonek2. miejsce1
64.DominikStatnik2. miejsce1
65.GrażynaStefańska3. miejsce1. miejsce2
66.TomaszStopa2. miejsce1. miejsce2
67.AndrzejStruensee2. miejsce2. miejsce2
68.PiotrSuski3. miejsce2. miejsce2
69.MarekSzcześniewski3. miejsce1. miejsce2
70.DariuszSzymkiewicz2. miejsce3. miejsce2
71.JanToczek1. miejsce1. miejsce2
72.MariuszTomecki1. miejsce1
73.AgnieszkaTrzcińska3. miejsce1
74.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
75.RomanWąsowicz3. miejsce1
76.StanisławWikło1. miejsce2. miejsce2
77.BożenaWołkowycka2. miejsce2. miejsce2
78.GrzegorzWójcik3. miejsce3. miejsce2
79.LechZacharzewski1. miejsce1
80.JacekZbróg2. miejsce3. miejsce2
81.CzesławZiobro3. miejsce3. miejsce2

Losowanie


Brak danych...

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/Thb68t

Kolejność zawodników

Poniżej znajduje się lista 81 medalistów.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.IzabelaBiałek1969-----
2.JadwigaKołodziejczyk1968-----
3.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.IwonaRyśnik1963Choszczno

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.PrzemysławPohl1978Katowice
3.SławomirKnap1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełPieluszyński1970Poznań
2.DominikStatnik1974Gdańsk
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.KrzysztofKowalski1974-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeszekBorys1966Choszczno
2.TomaszStopa1967Suchedniów
3.GrzegorzWójcik1967UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PiotrŁuszkiewicz1964SKB Piast Słupsk
2.BogdanGunia1964MKS Stal Nowa Dęba
3.RomanWąsowicz1961-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MarekIdzikowski1956-----
3.AdamBunio1959MKS Stal Nowa Dęba
3.AndrzejKaftański1955UKS Hubal Białystok

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.RyszardPawluk1954SKB Piast Słupsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WiesławDrewicz1946-----
2.WojciechChałotowski1949Warszawa
3.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.AndrzejJanecki1947UKS Dwójka Wesoła

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.CzesławGwiazda1942Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936Kęty
2.JerzyGrzybowski1936Warszawa
3.CzesławZiobro1937-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Monika Bieńkowska1978Dorota Grzejdak1967
2.Kamila Augustyn1982Agata Doroszkiewicz1984
3.Magdalena Koba1971Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Izabela Białek1969Iwona Ryśnik1963
2.Katarzyna Małyszko1967Bożena Wołkowycka1971
3.Ewa Młynarska1967Grażyna Stefańska1955

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Robert Kowalczyk1975
2.Leszek Borys1966Przemysław Pohl1978

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Radosław Olczak1973
2.Sławomir Knap1974Jacek Zbróg1966
3.Janusz Nawrocki1961Zbigniew Nawrocki1970
3.Andrzej Kołodziej1972Robert Leśniewski1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
2.Sławomir Ryżyński1969Dariusz Szymkiewicz1969
3.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Piotr Łuszkiewicz1964Mariusz Michniewicz1964
2.Zbigniew Bartosz1960Maciej Bysikiewicz1960
3.Piotr Suski1961Marek Szcześniewski1958
3.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
2.Andrzej Kaftański1955Mirosław Mordasiewicz1958
3.Krzysztof Latawski1956Jacek Pękacki1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
2.Piotr Horodecki1954Andrzej Struensee1953
3.Andrzej Janecki1947Ryszard Pawluk1954

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Kazimierz Prędki1941
2.Wiesław Drewicz1946Andrzej Kowalski1945
3.Andrzej Antosiewicz1947Wojciech Chałotowski1949

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jan Toczek1936Leopold Tukendorf1940
2.Czesław Gwiazda1942Ryszard Lachman1935
3.Jerzy Grzybowski1936Czesław Ziobro1937

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Adam Kosz1979Monika Bieńkowska1978
2.Krzysztof Samonek1970Agata Doroszkiewicz1984
3.Jacek Zbróg1966Karolina Olejarz1982

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Tomasz Stopa1967Magdalena Koba1971
2.Dariusz Nahrebecki1971Bożena Wołkowycka1971
3.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Piotr Suski1961Ewa Młynarska1967
3.Zbigniew Przyjemski1965Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Adamczyk1962Anna Sadowska1958
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3.Zbigniew Bartosz1960Ewa Golańska1960

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
3.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet6
Gra pojedyncza mężczyzn30
Gra podwójna kobiet12
Gra podwójna mężczyzn50
Gra mieszana kobiet15
Gra mieszana mężczyzn15
ilość uczestników81
ilość kobiet20
ilość mężczyzn61
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+ (4 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 45+ (4 par)
najstarszy zawodnikRyszard Lachman (82 lat)
najmłodszy zawodnikAgata Doroszkiewicz (33 lat)
najstarsza rozgrywana grupa70+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×