Warmińskie Grand Prix

Podstawowe informacje

Data:03 - 04.11.2018
Miejscowość:Jeziorany
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Fundacja Dalekiego Zasięgu - Rakiety Olsztyn

Komunikat organizacyjny

Warmińskie Grand Prix

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Rakiety Olsztyn

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER
Fundacja Dalekiego Zasięgu

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Andrzej Gajewski 881 666 880 [email protected]

3. TERMIN:
3-4 Listopada 2018

4. MIEJSCE:
OSIR Jeziorany
ul. Konopnickiej 13e kod 11-320
(30km od Olsztyna)

Liczba boisk: 7-8 kortów
Uwagi: w zależności od ilości zgłoszeń

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
• sobota godz 10:00 uroczyste otwarcie
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1992 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1987 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1978-1982
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1973-1977
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1968-1972
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1963-1967
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1958-1962
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1953-1957
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1948-1952
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1943-1947
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1938-1942
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1937

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
30 Październik (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
1 Listopad (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Mieczysław Baranowski licencja #56, [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
Losowanie nagród rzeczowych o godzinie 14:00.

15. ZAKWATEROWANIE:
Agroturystyka – Osada Dębowo
Kiersztanowo 31 11-320 Jeziorany
osadadebowo.pl
tel. 604 066 186 [email protected]
6 pokoi x 4 łóżka = 200zł za pokój
2 domki x 7 łóżek = 350 zł za domek
ilość miejsc ograniczona

16. WYŻYWIENIE:
Możliwość obiadów i posiłków w lokalnych restauracjach.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Możliwość organizacji wieczorka w Osada Dębowo – Info Andrzej Gajewski 881666880

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Mieczysław Baranowski tel 698640717

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Sport.egit.pl

20. UWAGI ORGANIZATORA:
Wszystkim Zawodnikom Życzymy Samych Sukcesów!

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.ChristopherAlexander6. miejsce2. miejsce2
2.WladimirBabaew2. miejsce3. miejsce2
3.ŻanetaBaranowska2. miejsce3. miejsce2
4.ZbigniewBartosz1. miejsce2. miejsce2
5.AnnaBiałasiewicz1. miejsce2. miejsce2
6.AndrzejBittner1. miejsce1
7.PiotrBondaruk6. miejsce4. miejsce2
8.EwelinaBracha1. miejsce1
9.AgnieszkaBrojek2. miejsce2. miejsce2
10.MariaBrzeźnicka2. miejsce3. miejsce2
11.KrzysztofChmielewski2. miejsce2. miejsce3
12.TomaszCiborowski2. miejsce1
13.BolesławCichocki1. miejsce1. miejsce3
14.KrystynaCielecka3. miejsce4. miejsce2
15.TomaszCieślikowski6. miejsce3. miejsce2
16.DominikaCygan1. miejsce1. miejsce2. miejsce3
17.AndrzejDadas4. miejsce1. miejsce2
18.MarcinDanowski6. miejsce1. miejsce2
19.MateuszDobroński1. miejsce1. miejsce3
20.BartoszDrozdowicz8. miejsce1
21.AndrzejDudek8. miejsce1
22.EkaterinaDvalishwili3. miejsce3. miejsce2
23.PawełFerschke4. miejsce1
24.ŁukaszFerschke5. miejsce1
25.AdamGębala4. miejsce3. miejsce2
26.EwaGolańska1. miejsce1. miejsce2
27.AdamGrala2. miejsce1
28.MateuszGrygowski4. miejsce2
29.DorotaGrzejdak3. miejsce1. miejsce2
30.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce4. miejsce2
31.ZbigniewGrzęda4. miejsce3. miejsce3
32.AdamHermann6. miejsce1
33.GeorgyIakovenko10. miejsce1
34.DamianJaniaczyk2. miejsce3. miejsce3
35.OskarJass4. miejsce1. miejsce2
36.MagdalenaJaworek1. miejsce1
37.AndrzejKaftański2. miejsce4. miejsce2
38.KonstantinKhaustov1. miejsce1
39.PrzemysławKoniecko2. miejsce5. miejsce2
40.RomanKopariew1. miejsce3. miejsce2
41.RomanKoper2. miejsce5. miejsce2
42.NataliaKordala1. miejsce4. miejsce2
43.RobertKowalski1. miejsce2. miejsce2
44.DawidKrawiec2. miejsce6. miejsce2
45.ArturKuźmicki8. miejsce4. miejsce2
46.WojciechLasek3. miejsce4. miejsce2
47.JacekLewandowski4. miejsce1. miejsce2
48.RafałLewczyk2. miejsce1
49.ArturLugowow1. miejsce6. miejsce2
50.NataszaLugowowa4. miejsce6. miejsce2
51.FabianMaleszewski4. miejsce2. miejsce2
52.GrzegorzMaleszewski4. miejsce4. miejsce2
53.MadardMarcinkowski7. miejsce3. miejsce2
54.JerzyMurach2. miejsce1. miejsce2
55.AndrzejNiebrzydowski10. miejsce4. miejsce2
56.JózefOrzoł8. miejsce2. miejsce2
57.MirosławOstaszewski3. miejsce1
58.MariuszPakulski4. miejsce1. miejsce2
59.DariuszPaprzycki5. miejsce5. miejsce2
60.AndrzejPastuszak3. miejsce2. miejsce2
61.KarolPik6. miejsce3. miejsce2
62.KatarzynaPiotrowska2. miejsce5. miejsce2
63.WojciechPoznański2. miejsce1
64.AdwinPutteeraj2. miejsce3. miejsce2
65.DariuszRochoń6. miejsce4. miejsce2
66.WojciechRomańczuk1. miejsce1. miejsce2
67.ArkadiuszRozmus4. miejsce6. miejsce2
68.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
69.PawelShorin2. miejsce6. miejsce2
70.OlgaShorina6. miejsce1
71.ArkadiuszSłowik4. miejsce1
72.BogdanStankiewicz1. miejsce2. miejsce2
73.AndrzejStruensee3. miejsce3. miejsce3
74.MichałSuski1. miejsce1. miejsce2
75.JerzySzałapski6. miejsce2. miejsce2
76.KseniaTatarinowa3. miejsce2. miejsce2
77.AgnieszkaTrzcińska2. miejsce2. miejsce2
78.AlexeyUrsov3. miejsce1. miejsce2
79.RadosławWalas4. miejsce1. miejsce2
80.GrzegorzWasyluk6. miejsce4. miejsce2
81.HenrykWirzinkiewicz8. miejsce1
82.GrzegorzWłodarczyk1. miejsce2. miejsce2
83.MariuszWojciechowski8. miejsce1
84.EwaZając3. miejsce4. miejsce2
85.MałgorzataZalewska4. miejsce1
86.KazimierzZalewski2. miejsce4. miejsce2
87.DinaZhogalskaya4. miejsce3. miejsce2
88.UrszulaZielińska1. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/TZWRep

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/q65XP

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 88 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.AgnieszkaTrzcińska1980Ruciane-Nida
3.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MateuszDobroński1987AZSUWM Olsztyn
1.MateuszDobroński1987AZSUWM Olsztyn
2.DamianJaniaczyk1986Wrocław
2.DamianJaniaczyk1986Wrocław
3-4.MateuszGrygowski1986Hel
3-4.MateuszGrygowski1986Hel
3-4.PawełFerschke1986-----
5.ŁukaszFerschke1985-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalski1979Puck
2.AdwinPutteeraj1982Wrocław
3-4.AdamGębala1979Żyrardów
3-4.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
5-6.ChristopherAlexander1980-----
5-6.TomaszCieślikowski1978Żyrardów

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MichałSuski1977AZSUM Łódź
2.DawidKrawiec1977Wrocław
3-4.ArkadiuszRozmus1974Olsztyn
3-4.JacekLewandowski1974Warszawa
5-6.AdamHermann1973Hel
5-6.MarcinDanowski1974-----
7.MadardMarcinkowski1975Bolesławiec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KonstantinKhaustov1972Rosja
2.TomaszCiborowski1968Gdańsk
3.MirosławOstaszewski1972-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechRomańczuk1966Olsztyn
2.JerzyMurach1962Olsztyn
3.AlexeyUrsov1963Rosja
4-6.GrzegorzWasyluk1965Bartoszyce
4-6.DariuszRochoń1963-----
4-6.KarolPik1967Warszawa
7-8.ArturKuźmicki1967Bartoszyce
7-8.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
9-10.GeorgyIakovenko1966Rosja
9-10.AndrzejNiebrzydowski1967Olsztyn

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.ZbigniewBartosz1960Bydgoszcz
2.KazimierzZalewski1962Księżyno
3.AndrzejPastuszak1960Gdańsk
4.ArkadiuszSłowik1960-----
5.DariuszPaprzycki1959-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.BolesławCichocki1955Warszawa
1.BolesławCichocki1955Warszawa
2.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
2.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
4.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.RomanKoper1952Olsztyn
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
4.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Cygan1983Natalia Kordala1987
2.Żaneta Baranowska1992Katarzyna Piotrowska1981
3.Ekaterina Dvalishwili1978Ksenia Tatarinowa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Golańska1960
2.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967
4.Natasza Lugowowa1971Dina Zhogalskaya1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marcin Danowski1974Mateusz Dobroński1987
2.Christopher Alexander1980Przemysław Koniecko1984
3.Damian Janiaczyk1986Madard Marcinkowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Roman Kopariew1978Jacek Lewandowski1974
2.Robert Kowalski1979Fabian Maleszewski1981
3.Tomasz Cieślikowski1978Adam Gębala1979

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
2.Rafał Lewczyk1976Wojciech Poznański1977
3-4.Andrzej Dadas1969Radosław Walas1976
3-4.Oskar Jass1974Mariusz Pakulski1975
5-6.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
5-6.Dawid Krawiec1977Arkadiusz Rozmus1974
7-8.Bartosz Drozdowicz1974Józef Orzoł1970
7-8.Andrzej Dudek1973Mariusz Wojciechowski1975

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Artur Lugowow1968Alexey Ursov1963
2.Wladimir Babaew1967Pawel Shorin1972
3.Wojciech Lasek1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Murach1962Bogdan Stankiewicz1966
2.Zbigniew Bartosz1960Andrzej Pastuszak1960
3-4.Artur Kuźmicki1967Grzegorz Wasyluk1965
3-4.Andrzej Niebrzydowski1967Dariusz Rochoń1963
5.Roman Koper1952Dariusz Paprzycki1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
2.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
3.Zbigniew Grzęda1956Andrzej Struensee1953
4.Przemysław Grzeszkowiak1945Grzegorz Maleszewski1948

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
2.Grzegorz Włodarczyk1976Dominika Cygan1983
3.Adwin Putteeraj1982Żaneta Baranowska1992
4.Piotr Bondaruk1976Natalia Kordala1987
5.Przemysław Koniecko1984Katarzyna Piotrowska1981

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
2.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
3.Roman Kopariew1978Ekaterina Dvalishwili1978

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Oskar Jass1974Ewelina Bracha1973
2.Józef Orzoł1970Ksenia Tatarinowa1976
3.Wladimir Babaew1967Dina Zhogalskaya1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Dadas1969Dorota Grzejdak1967
2.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
3-4.Kazimierz Zalewski1962Małgorzata Zalewska1968
3-4.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
5-6.Artur Lugowow1968Natasza Lugowowa1971
5-6.Pawel Shorin1972Olga Shorina1972

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
2.Bogdan Stankiewicz1966Agnieszka Brojek1967
3.Jerzy Rybicki1951Maria Brzeźnicka1959
4.Andrzej Kaftański1955Krystyna Cielecka1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet3
Gra pojedyncza mężczyzn51
Gra podwójna kobiet14
Gra podwójna mężczyzn52
Gra mieszana kobiet21
Gra mieszana mężczyzn21
ilość uczestników88
ilość kobiet21
ilość mężczyzn67
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (8 par)
najstarszy zawodnikPrzemysław Grzeszkowiak (73 lat)
najmłodszy zawodnikŻaneta Baranowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa65+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×