40. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Podstawowe informacje

Data:31 - 02.06.2019
Miejscowość:Częstochowa
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Komunikat organizacyjny

40 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów
• Wyłonienie Indywidualnych Mistrzów Polski w Badmintonie
• Propagowanie aktywnego wypoczynku
• Promocja województwa śląskiego i miasta Częstochowa

2. ORGANIZATORZY:
Śląski Związek Badmintona ul. Dekabrystów 45, 42-200 Częstochowa (Jarosław Ociepa)
Saint Badminton Academy ul. Palmowa 1/9 m 22, 42-208 Częstochowa, (Maciej Ociepa)

WSPÓŁORGANIZATOR/PARTNER – Urząd Marszałkowski województwa śląskiego w Katowicach, Miasto Częstochowa

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju: Jarosław Ociepa te. 502044605, Maciej Ociepa tel. 728496062

3. TERMIN:
31.05-02.06.2019r.

4. MIEJSCE:
Hala Sportowa Częstochowa ul. Żużlowa 4 Częstochowa
Liczba boisk: – 8 boisk

5. PROGRAM:
• Piątek – rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/. www.tournamentsofware.com – termin i godzina rozpoczęcia Mistrzostw zostanie podana przez sędziego głównego w dniu 26.05 w zależności od ilości zgłoszeń
• sobota godz. 8.45 – uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski
• sobota godz. 9.00 – rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej www.tournamentsofware.com
• niedziela godz. 9:00 - dokończenie gier, po zakończeniu gier dekoracja zwycięzców i zamknięcie Mistrzostw

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (obywatelstwo polskie) - wpis musi być aktualny na dzień 22.05.2019;
c. terminowe zgłoszenie do gier;
d. opłacenie wpisowego: 45 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika - po zamknięciu listy zgłoszeń zawodnicy zobowiązani są do dokonania opłaty wpisowego nawet w przypadku rezygnacji z udziału w Mistrzostwach;
e. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
f. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek piórowych) i ubioru sportowego
g. wzięcie udziału w dwóch turniejach klasyfikowanych seniorów w sezonie 2018/2019 (nie dotyczy grupy 0 i 10).

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bezklubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
22.05.2019r (środa) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
26.05.2019r (niedziela) godz. 22:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Leszek Rorat (GPL 36) [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. NAGRODY:
a. zdobywcy miejsc 1-3 w wszystkich kategoriach zdobywają medale
b. zdobywcy 1 miejsc zdobywają puchary
c. medaliści otrzymują nagrody rzeczowe bądź talony (vouchery) w zależności od możliwości organizatora
d. zwycięzcy otrzymują tytuły Mistrzów Polski a zdobywcy drugich miejsc tytuły Wicemistrzów Polski

15. ZAKWATEROWANIE:
Hotel Mercure ul. KS J. Popiełuszki 2 tel. 343603100
Hotel Arche ul. Oleńki 20 42-200 Częstochowa tel. 343474074
Złote Arkady ul. Boya Żeleńskiego 12 42-200 Częstochowa tel. 343614403
Browar Czenstochovia ul. Korczaka 14 42-200 Częstochowa tel. 343231094, 343651490
Inne obiekty hotelowe w Częstochowie,
Ośrodki agroturystyczne w Olsztynie k/Częstochowy

16. WYŻYWIENIE:
Istnieje możliwość rezerwacji obiadów w formie cateringu cena 25 zł za zestaw dwudaniowy. Rezerwacja do dnia 28.05.2019 r.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
Wieczorek integracyjny w hotelu Mercure Częstochowa przy ul. J. Popiełuszki 2. Sobota 01.06.2019 godz. 21.00 – 4 .00 (kolacja, przekąski napoje, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku 80 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki. Rezerwacja u organizatora Maciej Ociepa [email protected] do dnia 23.05.2019 r.

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i Regulaminem Sportowym PZBad;
b. obowiązuje kolejność lotek na sezon 2019/2020 ogłoszona przez PZBad;
c. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Leszek Rorat;
d. podczas dekoracji obowiązuje strój sportowy. Dekoracja po zakończeniu wszystkich meczów w niedzielę.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Urząd Marszałkowski województwa śląskiego w Katowicach, Urząd Miasta Częstochowa, Radio FON

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MirosławAdamczyk11. miejsce9. miejsce2
2.MaciejAdamiec21. miejsce15. miejsce2
3.WaldemarAdamski6. miejsce12. miejsce2
4.RobertAleksandrowicz2. miejsce3. miejsce2
5.AndrzejAntosiewicz2. miejsce1. miejsce2
6.DariuszAugustyńczyk8. miejsce8. miejsce2
7.TomaszBartosz15. miejsce6. miejsce2
8.JacekBełus6. miejsce1
9.GrażynaBełus3. miejsce6. miejsce2
10.AnnaBiałasiewicz1. miejsce3. miejsce2
11.BeataBiałek10. miejsce1
12.RobertBieganowski3. miejsce1. miejsce2
13.KrzysztofBiela6. miejsce1
14.MonikaBieńkowska1. miejsce1. miejsce2
15.AndrzejBittner3. miejsce1
16.RafałBogdański3. miejsce3. miejsce2
17.PiotrBondaruk14. miejsce5. miejsce2
18.WojciechBorzęcki3. miejsce2. miejsce2
19.EwelinaBracha9. miejsce1
20.AgnieszkaBrojek3. miejsce9. miejsce2
21.ŁukaszBrudek21. miejsce12. miejsce2
22.MariaBrzeźnicka2. miejsce3. miejsce2
23.PrzemysławBuda12. miejsce6. miejsce2
24.MaciejBysikiewicz2. miejsce8. miejsce2
25.TomaszCharkiewicz10. miejsce8. miejsce2
26.MichałChmielarczyk7. miejsce15. miejsce2
27.KrzysztofChmielewski3. miejsce2. miejsce2
28.JolantaChodkowska8. miejsce15. miejsce2
29.PiotrChrzęszczyk12. miejsce6. miejsce2
30.BolesławCichocki6. miejsce3. miejsce2
31.AnnaCielebąk8. miejsce2. miejsce2
32.KrystynaCielecka1. miejsce3. miejsce2
33.AdamCimosz10. miejsce8. miejsce2
34.DominikaCygan2. miejsce2. miejsce2
35.AndrzejDadas3. miejsce3. miejsce2
36.DorotaDanielak2. miejsce2. miejsce2
37.MateuszDobroński8. miejsce15. miejsce2
38.JerzyDołhan1. miejsce1. miejsce2
39.ZbigniewDorna9. miejsce1
40.AlicjaDrężek4. miejsce12. miejsce2
41.JerzyDróbka8. miejsce9. miejsce2
42.MarcinDrzyzga14. miejsce1
43.GustawDudka10. miejsce12. miejsce2
44.PawełDziało6. miejsce3. miejsce2
45.JoannaFidos3. miejsce10. miejsce2
46.ŁukaszFischer14. miejsce10. miejsce2
47.DanutaForyta1. miejsce3. miejsce2
48.ElżbietaFularczyk2. miejsce8. miejsce2
49.MarekGałczyński2. miejsce6. miejsce2
50.MartaGałkowska8. miejsce10. miejsce2
51.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
52.AndrzejGasz8. miejsce3. miejsce2
53.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce8. miejsce2
54.AdamGębala12. miejsce8. miejsce2
55.EwaGolańska1. miejsce2. miejsce2
56.EmiliaGoldwasser1. miejsce3. miejsce2
57.ZbigniewGoldwasser10. miejsce12. miejsce2
58.KrzysztofGontarski3. miejsce1
59.JarosławGórski10. miejsce15. miejsce2
60.KrzysztofGrabek10. miejsce3. miejsce2
61.AdamGrala8. miejsce9. miejsce2
62.UrszulaGrządzielska-Zblewska1. miejsce8. miejsce2
63.AndrzejGrzechnik10. miejsce6. miejsce2
64.DorotaGrzejdak1. miejsce3. miejsce2
65.AdamGrzesiak8. miejsce8. miejsce2
66.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
67.ZbigniewGrzęda6. miejsce9. miejsce2
68.JustynaGrzybek6. miejsce8. miejsce2
69.MarcinGrzywacz3. miejsce3. miejsce2
70.DominikaGuzik-Płuchowska1. miejsce1. miejsce2
71.CzesławGwiazda4. miejsce2. miejsce2
72.JacekHankiewicz1. miejsce1. miejsce2
73.ArkadiuszHarbacewicz16. miejsce1
74.JustynaHerman2. miejsce6. miejsce2
75.SławomirHetmański2. miejsce2. miejsce2
76.KrzysztofHodur6. miejsce1
77.CezaryHryciuk2. miejsce1. miejsce2
78.JakubJanaszek1. miejsce1. miejsce2
79.MonikaJanduła3. miejsce15. miejsce2
80.DariuszJanik2. miejsce1. miejsce2
81.DawidJanus15. miejsce8. miejsce2
82.ZbigniewJasiulewicz8. miejsce1. miejsce2
83.BarbaraJaskólska2. miejsce6. miejsce2
84.OskarJass10. miejsce1
85.MagdalenaJaworek8. miejsce10. miejsce2
86.AgataJohn6. miejsce6. miejsce2
87.ŁukaszJończyk8. miejsce15. miejsce2
88.MałgorzataKabarowska4. miejsce12. miejsce2
89.AndrzejKaftański2. miejsce3. miejsce2
90.RafałKasprów3. miejsce1. miejsce2
91.MagdalenaKoba2. miejsce1
92.AnnaKocimska3. miejsce8. miejsce2
93.AnnaKoczur3. miejsce1
94.MagdalenaKojder4. miejsce9. miejsce2
95.ŁukaszKomar8. miejsce10. miejsce2
96.OlgaKoniuch3. miejsce3. miejsce2
97.MichałKopania16. miejsce12. miejsce2
98.DanutaKorbel2. miejsce2. miejsce2
99.BeataKorkuś6. miejsce3. miejsce2
100.AgataKornacka5. miejsce6. miejsce2
101.EmiliaKorpus2. miejsce1. miejsce2
102.AdamKosz2. miejsce10. miejsce2
103.RobertKowalczyk1. miejsce1. miejsce2
104.SławomirKowalski10. miejsce8. miejsce2
105.AndrzejKowalski7. miejsce3. miejsce2
106.MagdalenaKoziar3. miejsce12. miejsce2
107.ZdzisławKozłowski9. miejsce3. miejsce2
108.DariuszKraszewski6. miejsce1
109.DawidKrawiec7. miejsce8. miejsce2
110.BeataKrutz-Szczecina4. miejsce12. miejsce2
111.WładysławKsiężyk1. miejsce1. miejsce2
112.EwaKujawa4. miejsce12. miejsce2
113.BarbaraKulanty1. miejsce1. miejsce2
114.GrzegorzKulesza6. miejsce2. miejsce2
115.PiotrKwieciński8. miejsce9. miejsce2
116.JerzyLański6. miejsce1. miejsce2
117.SebastianLasecki14. miejsce15. miejsce2
118.WojciechLasek9. miejsce1
119.KrzysztofLatawski1. miejsce3. miejsce2
120.JacekLewandowski14. miejsce10. miejsce2
121.TomaszLipski3. miejsce2. miejsce2
122.SławomirLis10. miejsce9. miejsce2
123.PiotrŁuszkiewicz5. miejsce2. miejsce2
124.MariuszMaczuga15. miejsce8. miejsce2
125.FabianMaleszewski12. miejsce6. miejsce2
126.GrzegorzMaleszewski6. miejsce1
127.KatarzynaMałyszko12. miejsce1
128.JarosławMarciniak3. miejsce6. miejsce2
129.MirosławMarek2. miejsce1
130.KrzysztofMaślanka1. miejsce1
131.MarianMatusewicz3. miejsce2. miejsce2
132.MarekMiałkowski14. miejsce6. miejsce2
133.MariuszMichniewicz6. miejsce8. miejsce2
134.GrzegorzMiernik8. miejsce1
135.MateuszMikołajczak6. miejsce1
136.AndrzejMikulski4. miejsce1
137.MarekMiłoszewski14. miejsce12. miejsce2
138.RyszardMiś9. miejsce6. miejsce2
139.EwaMłynarska1. miejsce1. miejsce2
140.SylwesterMomot9. miejsce1
141.TomaszMorawik21. miejsce15. miejsce2
142.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
143.MirosławMuchalski11. miejsce9. miejsce2
144.JerzyMurach1. miejsce1. miejsce2
145.KrzysztofMyalski3. miejsce3. miejsce2
146.AnnaMynarska4. miejsce6. miejsce2
147.MichałNiczyporuk14. miejsce12. miejsce2
148.PawełNiewoliński12. miejsce6. miejsce2
149.MagdalenaNogal8. miejsce15. miejsce2
150.MaciejOciepa3. miejsce5. miejsce2
151.JarosławOciepa8. miejsce2. miejsce2
152.PrzemysławOgrodziński3. miejsce10. miejsce2
153.MagdalenaOkupniak3. miejsce1. miejsce2
154.RadosławOlczak14. miejsce12. miejsce2
155.KarolinaOlejarz5. miejsce6. miejsce2
156.DariuszOpatrzyk8. miejsce6. miejsce2
157.JózefOrzoł13. miejsce9. miejsce2
158.JacekOsadnik7. miejsce1
159.IwonaOstrowska12. miejsce1
160.MariuszPakulski10. miejsce10. miejsce2
161.WojciechPalikij3. miejsce1
162.PawełPasik7. miejsce10. miejsce2
163.RyszardPawluk6. miejsce1
164.JacekPersona6. miejsce1
165.JacekPękacki3. miejsce1
166.MaciejPiekło1. miejsce1. miejsce2
167.PawełPieluszyński2. miejsce1
168.PrzemysławPietrzyk21. miejsce12. miejsce2
169.KarolPik10. miejsce12. miejsce2
170.GrzegorzPilarski16. miejsce15. miejsce2
171.MariuszPogoń2. miejsce1
172.PrzemysławPohl3. miejsce10. miejsce2
173.KrystynaPolakowska2. miejsce1. miejsce2
174.MariuszPopa12. miejsce1
175.PawełPopenda8. miejsce1
176.KamilPopławski15. miejsce15. miejsce2
177.WojciechPoszelężny1. miejsce3. miejsce2
178.GrzegorzPradela8. miejsce3. miejsce2
179.ZdzisławaPrędka2. miejsce7. miejsce2
180.KazimierzPrędki3. miejsce7. miejsce2
181.JacekPrędki2. miejsce2. miejsce2
182.TomaszProszek6. miejsce10. miejsce2
183.ZbigniewPrzyjemski3. miejsce1
184.AndrzejPrzytulski8. miejsce8. miejsce2
185.MarcinPuciato8. miejsce3. miejsce2
186.AnnaPustelnik3. miejsce3. miejsce2
187.MaciejPustelnik15. miejsce1
188.AdwinPutteeraj12. miejsce6. miejsce2
189.AgnieszkaPuzio3. miejsce9. miejsce2
190.GrzegorzRadecki10. miejsce3. miejsce2
191.MałgorzataRama6. miejsce8. miejsce2
192.KlaudiaRogalska2. miejsce5. miejsce2
193.AleksandraRogowska6. miejsce17. miejsce2
194.WojciechRomańczuk6. miejsce2. miejsce2
195.MarekRosa7. miejsce2. miejsce2
196.ArturRosłaniec15. miejsce12. miejsce2
197.JanuszRudziński3. miejsce3. miejsce2
198.MariuszRurarz21. miejsce6. miejsce2
199.JerzyRybicki1. miejsce1. miejsce2
200.MarcinRykała21. miejsce10. miejsce2
201.RafałRykowski2. miejsce1
202.MariaRzeźniczek4. miejsce6. miejsce2
203.JanuszRżewski3. miejsce5. miejsce2
204.AnnaSadowska3. miejsce1. miejsce2
205.KarolinaSieciechowicz3. miejsce15. miejsce2
206.JustynaSłomka3. miejsce12. miejsce2
207.PiotrSobotka3. miejsce8. miejsce2
208.IwonaSobotka2. miejsce8. miejsce2
209.GrzegorzSochacki10. miejsce1
210.ZbigniewSowiński6. miejsce9. miejsce2
211.JerzyStachowski3. miejsce2. miejsce2
212.DariuszStańko15. miejsce8. miejsce2
213.GrażynaStefańska5. miejsce3. miejsce2
214.TomaszStopa2. miejsce15. miejsce2
215.AndrzejStruensee3. miejsce3. miejsce2
216.PawełStrzałkowski21. miejsce15. miejsce2
217.MichałSuski3. miejsce1
218.KatarzynaSzafraniec3. miejsce15. miejsce2
219.PiotrSzafrański8. miejsce6. miejsce2
220.JacekSzafrański2. miejsce1
221.MateuszSzałankiewicz1. miejsce3. miejsce2
222.JerzySzałapski15. miejsce3. miejsce2
223.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
224.KatarzynaSzczykutowicz3. miejsce8. miejsce2
225.MarlenaSzkudlarczyk2. miejsce1. miejsce2
226.JoannaSzleszyńska-Łogosz1. miejsce1
227.ŁukaszSzmel3. miejsce6. miejsce2
228.DariuszSzymkiewicz8. miejsce9. miejsce2
229.RobertŚmierzchalski3. miejsce5. miejsce2
230.MałgorzataŚrednicka6. miejsce3. miejsce2
231.WiesławŚwiątczak6. miejsce1
232.KrzysztofTeresiński5. miejsce1
233.JanToczek1. miejsce5. miejsce2
234.IgnacyTokarz5. miejsce4. miejsce2
235.PrzemysławTomecki6. miejsce17. miejsce2
236.MariuszTomecki6. miejsce1
237.MariuszTroszak14. miejsce10. miejsce2
238.AgnieszkaTrzcińska4. miejsce9. miejsce2
239.CzesławTrzmiel6. miejsce12. miejsce2
240.ArturTukendorf1. miejsce6. miejsce2
241.LeopoldTukendorf2. miejsce1. miejsce2
242.KamilTuronek1. miejsce1
243.AndrzejTurowski8. miejsce12. miejsce2
244.TomaszUrbanik6. miejsce17. miejsce2
245.SoniaWachowska1. miejsce8. miejsce2
246.UmeshWadhwa15. miejsce1
247.RadosławWalas3. miejsce2. miejsce2
248.KrzysztofWalenda3. miejsce2. miejsce2
249.PawełWiatr14. miejsce8. miejsce2
250.StanisławWikło3. miejsce3. miejsce2
251.LeszekWild14. miejsce8. miejsce2
252.HenrykWirzinkiewicz8. miejsce1
253.GrzegorzWłodarczyk3. miejsce1
254.MartaWojciechowska3. miejsce10. miejsce2
255.BożenaWołkowycka2. miejsce6. miejsce2
256.MałgorzataWoźniak5. miejsce2. miejsce2
257.KatarzynaWójcik6. miejsce17. miejsce2
258.GrzegorzWójcik8. miejsce1
259.JerzyWrzodak2. miejsce3. miejsce2
260.LechZacharzewski2. miejsce6. miejsce2
261.EwaZając3. miejsce9. miejsce2
262.AdamZałęski2. miejsce3. miejsce2
263.BogdanZianowicz14. miejsce13. miejsce2
264.UrszulaZielińska3. miejsce2. miejsce2
265.DariuszZięba1. miejsce3. miejsce2
266.ZbigniewZięba3. miejsce1
267.MaciejŻmudziński3. miejsce1
268.IreneuszŻurek11. miejsce10. miejsce2
269.JacekŻuromski10. miejsce1

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/K3X6Xh

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/85R1OM

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 269 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EmiliaGoldwasser1990UKS 2 Sobótka
2.EmiliaKorpus1993Sportowa Politechnika Gdańsk
3.MagdalenaOkupniak1989AZSUM Łódź
3.KatarzynaSzafraniec1986Radziszów
5-6.AgataJohn1993PTS Puszczykowo
5-6.MałgorzataRama1991KS Badminton School Gdynia
7-8.AnnaCielebąk1986UKS Hubal Białystok
7-8.JolantaChodkowska1992Warszawa

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaGuzik-Płuchowska1979AZSAGH Kraków
2.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
3.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.MonikaBieńkowska1978SKB Suwałki
2.JustynaHerman1977ULKS Lotka gm. Olsztyn
3.JustynaSłomka1978KS Chojnik Jelenia Góra
3.AnnaKocimska1978KKS Warmia Olsztyn
5-6.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
5-6.JustynaGrzybek1974Zielona Góra

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DorotaGrzejdak1967UKS Kometa Sianów
2.DanutaKorbel1973MKS Dwójka Blachownia
3.AnnaPustelnik1970Kęty

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.EwaGolańska1960Gdynia
2.MariaBrzeźnicka1959MKS Garwolin
3.AnnaSadowska1958Gdynia
4.MariaRzeźniczek1958Katowice

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrystynaCielecka1953Olsztyn
2.ZdzisławaPrędka1945Warszawa
3.GrażynaBełus1953Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WojciechPoszelężny1985BENINCA UKS Feniks K-K
2.DariuszJanik1986AZSAGH Kraków
3.MaciejOciepa1988UKS Junior Wrzosowa
4-6.MateuszMikołajczak1987Poznań
4-6.TomaszUrbanik1988AZSAGH Kraków
4-6.PawełDziało1985UKS Unia Bieruń
7-8.MateuszDobroński1987-----
7-8.DariuszAugustyńczyk1984BKS Kolejarz Częstochowa

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JakubJanaszek1983PTS Puszczykowo
2.RafałRykowski1983Wrocław
3.RafałKasprów1981Sportowa Politechnika Gdańsk
3.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-8.MarcinPuciato1980Koszalin
5-8.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
5-8.DariuszOpatrzyk1980KS Wolant Jaworzno
5-8.ZbigniewJasiulewicz1979AZSAGH Kraków
9-12.FabianMaleszewski1981Ruciane-Nida
9-12.PawełNiewoliński1983PTS Puszczykowo
9-12.AdamGębala1979Żyrardów
9-12.AdwinPutteeraj1982Wrocław
13-14.MarcinDrzyzga1980Wrocław
13-14.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.RobertKowalczyk1975UKS Kometa Sianów
2.MariuszPogoń1977AZSAGH Kraków
3.RobertŚmierzchalski1974Gdynia
3.PrzemysławPohl1978Katowice
5-7.PawełPasik1978Warszawa
5-7.DawidKrawiec1977Wrocław
5-7.MichałChmielarczyk1976Kraków
8-14.PiotrBondaruk1976Gdańsk
8-14.ŁukaszFischer1975Gniezno
8-14.SebastianLasecki1978Kalisz
8-14.LeszekWild1977Szemud
8-14.JacekLewandowski1974Warszawa
8-14.MarekMiałkowski1976Olsztyn
8-14.MariuszTroszak1976Gniezno
15-21.MariuszRurarz1975UKS Hubal Białystok
15-21.MaciejAdamiec1974Garwolin
15-21.PawełStrzałkowski1977Warszawa
15-21.ŁukaszBrudek1975UKS Plesbad Pszczyna
15-21.PrzemysławPietrzyk1974KS Chojnik Jelenia Góra
15-21.MarcinRykała1977BKS Kolejarz Katowice
15-21.TomaszMorawik1976AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DariuszZięba1972UKSB Milenium Warszawa
2.PawełPieluszyński1970Poznań
3.AndrzejDadas1969MKS Garwolin
3.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
5-5.KrzysztofTeresiński1970Wrocław
6-10.KrzysztofGrabek1973Wrocław
6-10.JarosławGórski1973Gorlice
6-10.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
6-10.AdamCimosz1973KS Chojnik Jelenia Góra
6-10.SławomirKowalski1971KS Chojnik Jelenia Góra
11-14.RadosławOlczak1973Żyrardów
11-14.MarekMiłoszewski1970Warszawa
11-14.MichałNiczyporuk1970Warszawa
11-14.BogdanZianowicz1973Szczecin
15-16.GrzegorzPilarski1971Sianów
15-16.MichałKopania1973-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.JacekPrędki1965MKS Garwolin
3.RobertBieganowski1968Żyrardów
3.RafałBogdański1965Piaseczno
5-5.PiotrŁuszkiewicz1964Słupsk
6-10.GrzegorzSochacki1968-----
6-10.ZbigniewGoldwasser1966UKS 2 Sobótka
6-10.TomaszCharkiewicz1964Gorzów Wielkopolski
6-10.KarolPik1967Warszawa
6-10.AndrzejGrzechnik1967Gdynia
11-15.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
11-15.MariuszMaczuga1965UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.
11-15.UmeshWadhwa1968Indie
11-15.MaciejPustelnik1967Kęty
11-15.DariuszStańko1968UKS Aktywna Piątka Przemyśl
16.ArkadiuszHarbacewicz1968Syców

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyMurach1962Olsztyn
2.CezaryHryciuk1959Gdańsk
3.JarosławMarciniak1961Pabianice
3.KrzysztofMyalski1961UKS Unia Bieruń
5-8.JerzyDróbka1963Wrocław
5-8.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
5-8.PiotrSzafrański1959-----
5-8.JarosławOciepa1962Częstochowa
9-11.IreneuszŻurek1962Świebodzin
9-11.MirosławMuchalski1959Szczecin
9-11.MirosławAdamczyk1962Bydgoszcz

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.KrzysztofChmielewski1954Olsztyn
4-6.ZbigniewGrzęda1956Gdańsk
4-6.BolesławCichocki1955Warszawa
4-6.RyszardPawluk1954Słupsk
7-9.SylwesterMomot1958Banie
7-9.ZdzisławKozłowski1954-----
7-9.RyszardMiś1958AZSAGH Kraków

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.JacekSzafrański1952MUKS Victor Warszawa
3.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.MarianMatusewicz1951Słupsk
5-6.ZbigniewSowiński1953Jabłonowo Pomorskie
5-6.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.WładysławKsiężyk1947Piastów
2.AndrzejAntosiewicz1947Warszawa
3.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin
5-6.GrzegorzMaleszewski1948Ruciane-Nida
5-6.WiesławŚwiątczak1947Łódź
7.AndrzejKowalski1945Kielce

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin
4.CzesławGwiazda1942Żyrardów
5.IgnacyTokarz1942-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 80+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JanToczek1936Kęty
2.JerzyWrzodak1935Żyrardów
3.JanuszRżewski1938-----

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Emilia Korpus1993Magdalena Okupniak1989
2.Klaudia Rogalska1988Marlena Szkudlarczyk1988
3.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
3.Karolina Sieciechowicz1987Marta Wojciechowska1985
5-6.Agata John1993Beata Korkuś1989
5-6.Aleksandra Rogowska1993Katarzyna Wójcik1978
7-8.Magdalena Jaworek1987Magdalena Nogal1991
7-8.Marta Gałkowska1993Małgorzata Rama1991

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dominika Guzik-Płuchowska1979Barbara Kulanty1970
2.Dominika Cygan1983Krystyna Polakowska1981
3.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982
4.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
5.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Urszula Grządzielska-Zblewska1977Joanna Szleszyńska-Łogosz1978
2.Dorota Danielak1974Bożena Wołkowycka1971
3.Magdalena Koziar1978Katarzyna Szczykutowicz1977
4.Alicja Drężek1974Ewa Kujawa1976

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
2.Barbara Jaskólska1971Danuta Korbel1973
3.Anna Koczur1970Anna Pustelnik1970
4.Beata Krutz-Szczecina1964Anna Mynarska1972

Gra podwójna kobiet - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Danuta Foryta1968Sonia Wachowska1968
2.Elżbieta Fularczyk1966Iwona Sobotka1963
3.Agnieszka Brojek1967Ewa Zając1967
4.Dorota Gawrońska-Popa1967Małgorzata Kabarowska1965
5.Grażyna Stefańska1955Małgorzata Woźniak1957

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Janik1986Mateusz Szałankiewicz1987
2.Adam Kosz1979Adam Załęski1985
3.Andrzej Gasz1982Wojciech Poszelężny1985
3.Paweł Działo1985Wojciech Palikij1987
5-6.Grzegorz Kulesza1985Mariusz Rurarz1975
5-6.Paweł Niewoliński1983Adwin Putteeraj1982
7-8.Dariusz Augustyńczyk1984Paweł Popenda1979
7-8.Łukasz Jończyk1987Łukasz Komar1988

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Zbigniew Jasiulewicz1979Kamil Turonek1979
2.Robert Aleksandrowicz1981Tomasz Lipski1980
3.Marcin Grzywacz1978Marcin Puciato1980
3.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
5-6.Tomasz Proszek1980Przemysław Tomecki1982
5-6.Fabian Maleszewski1981Marek Miałkowski1976
7-8.Paweł Wiatr1980Leszek Wild1977
7-8.Adam Gębala1979Grzegorz Miernik1976

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Kowalczyk1975Krzysztof Maślanka1977
2.Sławomir Hetmański1977Mirosław Marek1978
3.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3.Michał Suski1977Grzegorz Włodarczyk1976
5-5.Piotr Bondaruk1976Robert Śmierzchalski1974
6-10.Gustaw Dudka1974Jacek Lewandowski1974
6-10.Łukasz Fischer1975Mariusz Troszak1976
6-10.Oskar Jass1974Paweł Pasik1978
6-10.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
6-10.Przemysław Pohl1978Marcin Rykała1977
11-15.Jarosław Górski1973Tomasz Morawik1976
11-15.Kamil Popławski1974Jerzy Szałapski1970
11-15.Artur Rosłaniec1974Paweł Strzałkowski1977
11-15.Dawid Janus1974Sebastian Lasecki1978
11-15.Maciej Adamiec1974Grzegorz Pilarski1971

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Artur Tukendorf1972
2.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
3.Dariusz Zięba1972Zbigniew Zięba1962
3.Andrzej Dadas1969Grzegorz Radecki1972
5-8.Adam Grala1973Dariusz Szymkiewicz1969
5-8.Adam Cimosz1973Sławomir Kowalski1971
5-8.Tomasz Charkiewicz1964Andrzej Przytulski1969
5-8.Adam Grzesiak1973Piotr Kwieciński1970
9-12.Michał Kopania1973Michał Niczyporuk1970
9-12.Radosław Olczak1973Mariusz Popa1971
9-12.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967
9-12.Przemysław Buda1971Piotr Chrzęszczyk1972
13.Józef Orzoł1970Bogdan Zianowicz1973

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
2.Jacek Prędki1965Piotr Łuszkiewicz1964
3.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Rafał Bogdański1965Piotr Sobotka1964
5-6.Andrzej Grzechnik1967Mariusz Michniewicz1964
5-6.Tomasz Bartosz1968Wojciech Romańczuk1966
7-8.Grzegorz Pradela1965Andrzej Turowski1965
7-8.Mariusz Maczuga1965Grzegorz Wójcik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Cezary Hryciuk1959Jerzy Murach1962
2.Maciej Bysikiewicz1960Jarosław Ociepa1962
3.Krzysztof Latawski1956Krzysztof Myalski1961
4-6.Jacek Persona1960Piotr Szafrański1959
4-6.Waldemar Adamski1961Czesław Trzmiel1960
4-6.Dariusz Kraszewski1962Jarosław Marciniak1961
7-9.Jerzy Dróbka1963Zbigniew Grzęda1956
7-9.Mirosław Muchalski1959Zbigniew Sowiński1953
7-9.Mirosław Adamczyk1962Zbigniew Dorna1963
10.Ireneusz Żurek1962Jacek Żuromski1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Krzysztof Chmielewski1954Andrzej Kaftański1955
3.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Zdzisław Kozłowski1954Janusz Rudziński1955
5-6.Krzysztof Hodur1956Mariusz Tomecki1957
5-6.Krzysztof Biela1957Ryszard Miś1958
7.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Lański1951Jerzy Rybicki1951
2.Marian Matusewicz1951Lech Zacharzewski1949
3.Jacek Pękacki1951Andrzej Struensee1953

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Andrzej Antosiewicz1947Władysław Księżyk1947
2.Wojciech Borzęcki1947Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Andrzej Kowalski1945Maciej Żmudziński1944

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Leopold Tukendorf1940
2.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943
3.Kazimierz Prędki1941Jerzy Wrzodak1935
4.Andrzej Mikulski1942Ignacy Tokarz1942
5.Janusz Rżewski1938Jan Toczek1936

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jakub Janaszek1983Marlena Szkudlarczyk1988
2.Grzegorz Kulesza1985Anna Cielebąk1986
3.Adam Załęski1985Beata Korkuś1989
3.Mateusz Szałankiewicz1987Emilia Goldwasser1990
5-5.Maciej Ociepa1988Klaudia Rogalska1988
6-10.Tomasz Proszek1980Beata Białek1985
6-10.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
6-10.Mariusz Pakulski1975Magdalena Jaworek1987
6-10.Łukasz Komar1988Marta Gałkowska1993
6-10.Adam Kosz1979Marta Wojciechowska1985
11-15.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
11-15.Kamil Popławski1974Jolanta Chodkowska1992
11-15.Łukasz Jończyk1987Karolina Sieciechowicz1987
11-15.Mateusz Dobroński1987Magdalena Nogal1991
11-15.Michał Chmielarczyk1976Katarzyna Szafraniec1986
16-17.Przemysław Tomecki1982Katarzyna Wójcik1978
16-17.Tomasz Urbanik1988Aleksandra Rogowska1993

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Kasprów1981Krystyna Polakowska1981
2.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
3.Robert Aleksandrowicz1981Olga Koniuch1983
4-6.Dariusz Opatrzyk1980Justyna Herman1977
4-6.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
4-6.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
7-9.Adam Grala1973Agnieszka Trzcińska1980
7-9.Piotr Kwieciński1970Magdalena Kojder1979
7-9.Sławomir Lis1974Agnieszka Puzio1982

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jerzy Dołhan1964Monika Bieńkowska1978
2.Sławomir Hetmański1977Dorota Danielak1974
3.Marcin Grzywacz1978Dorota Grzejdak1967
3.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977
5-8.Dawid Krawiec1977Anna Kocimska1978
5-8.Dawid Janus1974Urszula Grządzielska-Zblewska1977
5-8.Andrzej Przytulski1969Katarzyna Szczykutowicz1977
5-8.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
9-12.Artur Rosłaniec1974Alicja Drężek1974
9-12.Łukasz Brudek1975Ewa Kujawa1976
9-12.Gustaw Dudka1974Magdalena Koziar1978
9-12.Przemysław Pietrzyk1974Justyna Słomka1978

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Maciej Piekło1970Barbara Kulanty1970
2.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
3.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
4-6.Artur Tukendorf1972Bożena Wołkowycka1971
4-6.Przemysław Buda1971Anna Mynarska1972
4-6.Piotr Chrzęszczyk1972Barbara Jaskólska1971
7-9.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
7-9.Józef Orzoł1970Agnieszka Brojek1967
7-9.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
2.Wojciech Romańczuk1966Ewa Golańska1960
3.Grzegorz Pradela1965Danuta Foryta1968
3.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
5-8.Dariusz Stańko1968Sonia Wachowska1968
5-8.Maciej Bysikiewicz1960Elżbieta Fularczyk1966
5-8.Piotr Sobotka1964Iwona Sobotka1963
5-8.Mariusz Michniewicz1964Dorota Gawrońska-Popa1967
9-12.Czesław Trzmiel1960Małgorzata Kabarowska1965
9-12.Andrzej Turowski1965Beata Krutz-Szczecina1964
9-12.Waldemar Adamski1961Iwona Ostrowska1966
9-12.Zbigniew Goldwasser1966Katarzyna Małyszko1967

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Anna Sadowska1958
2.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3.Janusz Rudziński1955Grażyna Stefańska1955
3.Andrzej Kaftański1955Krystyna Cielecka1953
5-6.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953
5-6.Lech Zacharzewski1949Maria Rzeźniczek1958
7.Kazimierz Prędki1941Zdzisława Prędka1945

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet27
Gra pojedyncza mężczyzn116
Gra podwójna kobiet52
Gra podwójna mężczyzn160
Gra mieszana kobiet66
Gra mieszana mężczyzn66
ilość uczestników269
ilość kobiet76
ilość mężczyzn193
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (21 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra mieszana - Grupa 25+ (17 par)
najstarszy zawodnikJerzy Wrzodak (84 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa80+

Logo, plakat i medale turnieju

Złoty medal - awers
Złoty medal - rewers
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×