Łódzki Turniej Seniorów LI-NING

Podstawowe informacje

Data:27 - 28.04.2019
Miejscowość:Pabianice
Kraj:Polska
Typ turnieju:Turniej klasyfikowany

Organizator

Organizator:Fundacja Move Now

Komunikat organizacyjny

Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice

1. CELE:
• Popularyzacja badmintona
• Integracja środowiska seniorów

2. ORGANIZATORZY:
Fundacja Move Now, 95-200 Pabianice ul. 3 Maja 8/3

PATRONAT
Łódzki Wojewódzki Związek Badmintona ŁWZBad
Prezydent Miasta Pabianic Grzegorz Mackiewicz
Starosta Pabianicki Krzysztof Habura

Osoba odpowiedzialna za organizację turnieju:
Mariusz Popa tel. +48 604 253 378, e-mail: [email protected]

3. TERMIN:
27-28.04.2019 r.

4. MIEJSCE:
Hala Powiatowa Pabianice ul. Św. Jana 30-36

Liczba boisk: 7 kortów (maty)

5. PROGRAM:
• sobota godz. 9:00 - rozpoczęcie gier zgodnie z planem zamieszczonym na witrynie internetowej tournamentsoftware.com oraz http://eBadminton.com.pl/.
• niedziela godz. 9:00 - ewentualne dokończenie gier

6. KATEGORIE WIEKOWE:
• gr.0 kobiety (25+) ur. w 1993 i starsze
• gr.0 mężczyźni (30+) ur. w 1988 i starsi
• gr.1 (35+) kobiety i mężczyźni ur. 1979-1983
• gr.2 (40+) kobiety i mężczyźni ur. 1974-1978
• gr.3 (45+) kobiety i mężczyźni ur. 1969-1973
• gr.4 (50+) kobiety i mężczyźni ur. 1964-1968
• gr.5 (55+) kobiety i mężczyźni ur. 1959-1963
• gr.6 (60+) kobiety i mężczyźni ur. 1954-1958
• gr.7 (65+) kobiety i mężczyźni ur. 1949-1953
• gr.8 (70+) kobiety i mężczyźni ur. 1944-1948
• gr.9 (75+) kobiety i mężczyźni ur. 1939-1943
• gr.10 (80+) kobiety i mężczyźni ur. do 31.12.1938

7. SYSTEM ROZGRYWEK:
a. grupowo-pucharowy trójkowy we wszystkich grach;
b. turniej rozgrywany we wszystkich rodzajach gier (pojedyncza mężczyzn, pojedyncza kobiet, podwójna mężczyzn, podwójna kobiet, mieszana) w każdej kategorii wiekowej przy minimalnej liczbie 3 zgłoszeń. Przy liczbie zgłoszeń mniejszej niż 3 zawodnicy zostają automatycznie przepisani do grupy młodszej;
c. zawodnik może grać maksymalnie w 2 rodzajach gier, ale nie w 2 kategoriach wiekowych tego samego rodzaju gry;
d. zawodnik starszy może grać w kategorii młodszej;
e. rozstawianie wg Regulaminu Seniorów Badmintona i zgodnie z aktualną ogólnopolską listą klasyfikacyjną seniorów;
f. kobiety mogą grać w trzech grach.

8. WARUNKI UCZESTNICTWA:
a. data urodzenia zgodna z pkt. 6;
b. terminowe zgłoszenie do gier;
c. opłacenie wpisowego: 35 zł za grę pojedynczą, 35 zł za grę podwójną od zawodnika;
d. posiadanie aktualnych badań sportowo-lekarskich albo złożenie oświadczenia potwierdzonego podpisem uczestnika o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju;
e. posiadanie przepisowego sprzętu (w tym lotek) i ubioru sportowego.

9. ZGŁOSZENIA DO GIER:
a. zgłoszenia do wszystkich gier należy składać na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na witrynie internetowej http://eBadminton.com.pl/.
b. zawodnicy zgłaszający się do turnieju są obowiązani podać:
• imię i nazwisko, rok urodzenia, rodzaj gry, partnerów do gier podwójnych;
• oraz ewentualnie mogą podać: deklarację gry w młodszej kategorii wiekowej, wniosek o dodatkowe rozstawienie bez klubowe, inne informacje (np. numer telefonu).

10. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO GIER:
23.04.2019 r. (wtorek) godz. 22:00

11. PUBLIKACJA LOSOWANIA I PLANU GIER:
25.04.2019 r. (czwartek) godz. 12:00

12. SĘDZIA GŁÓWNY:
Tomasz Rogowski lic. 19, e-mail: [email protected]

13. WYNIKI TURNIEJU:
wliczane do listy klasyfikacyjnej seniorów.

14. MEDALE I NAGRODY:
Za zajęcie 3 pierwszych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych według możliwości organizatora.

15. ZAKWATEROWANIE (hasło badminton):
• HOTEL*** PIEMONT (800 m od hali)
Pabianice, ul. Kilińskiego 25,
www.hotelpiemont.com.pl kontakt +48 (42) 2271413, +48 510-10-49-10
- cena 130 zł za pokój 1-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
- cena 170 zł za pokój 2-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
- cena 230 zł za pokój 3-osobowy ze śniadaniem, za dobę;
Poniżej ważna informacja hotelowa:
Goście rezerwują pokoje w formie pisemnej mail: [email protected] na hasło " BADMINTON "
- Przedpłata w wysokości 100% wartości zamówionych świadczeń powinna być wpłacona przelewem na konto Hotelu w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. Po opłaceniu pobytu rezerwacja zmienia status na GWARANTOWANĄ
( prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty mailem )
W przypadku braku płatności rezerwacja zostanie anulowana.
Anulacja rezerwacji gwarantowanej: Oferta bezzwrotna - brak możliwości anulowania rezerwacji

• HOTEL** WŁÓKNIARZ MOSiR
Pabianice, (wjazd od ul. Kilińskiego 34) (1600 m od hali)
www.hotelwlokniarz.pl kontakt +48 (42) 2151501, +48 500 027 410
Noclegi przewidziane są w pokojach 2, 3, 4 osobowych
- nocleg 55,-zł brutto/osobodoba , w pokojach wieloosobowych,
- Śniadania 20,-zł brutto/szt.
- obiad lub kolacja 25,-zł brutto/ szt.
Restauracja czynna w godz. 6:30 – 20:00 od poniedziałku do piątku, 8:00 – 18:00 sobota i niedziela

• HOTEL** RJ HOTEL
Pabianice, ul. Jutrzkowicka 54 (2000 m od hali)
www.rjhotel.pl kontakt +48 (42) 2155630, +48 691 511 127
e-mail: [email protected]
- cena 120 zł za pokój 1-osobowy, za dobę;
- cena 150 zł za pokój 2-osobowy, za dobę;
- cena 170 zł za pokój 3-osobowy , za dobę;
- cena 230 zł za pokój 4-osobowy , za dobę;
Śniadanie za dodatkową opłatą 25 zł/osobę

• HOTEL***AVIATOR
Pabianice, ul. Św. Rocha 8a/10 (300 m od hali)
www.hotelaviator.com.pl kontakt +48 42 2921981, [email protected]
Pokój jednoosobowy: 150 zł/brutto
Pokój dwuosobowy: 210 zł/brutto
Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania 180 zł/ brutto
Ceny zawierają w sobie śniadanie, parking, podatek VAT

16. WYŻYWIENIE:
Bezpłatnie: kawa, herbata, ciastko, w godz. 14-15 ciepła zupa.
Odpłatnie: możliwość zamówienia dowozu posiłku na halę.

17. WIECZOREK INTEGRACYJNY:
BRAK

18. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
a. turniej przeprowadzany jest zgodnie z Regulaminem Seniorów Badmintona i regulaminem sportowym PZBad;
b. w sprawach spornych decyduje sędzia główny Tomasz Rogowski.

19. PATRONAT MEDIALNY / SPONSORZY:
Li-Ning , www.bad4you.com.pl
F&F Filipowski Sp. J. , www.fif.com.pl
MegaWiedza sp. z o.o., www.megamatma.pl

Lista zawodników

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest tutaj
Lp.ImięNazwiskoPojedynczaPodwójnaMieszanaRazem
1.MaciejAdamiec9. miejsce1
2.TomaszBartosz4. miejsce3. miejsce2
3.GrażynaBełus4. miejsce1
4.JacekBełus4. miejsce1
5.AnnaBiałasiewicz2. miejsce6. miejsce2
6.RobertBieganowski6. miejsce2. miejsce2
7.AndrzejBittner2. miejsce1
8.RafałBogdański4. miejsce1. miejsce2
9.PiotrBondaruk6. miejsce4. miejsce2
10.WojciechBorzęcki2. miejsce2. miejsce2
11.EwelinaBracha1. miejsce1
12.AgnieszkaBrojek1. miejsce4. miejsce2
13.RobertBrojek9. miejsce1
14.MariaBrzeźnicka1. miejsce2. miejsce2
15.LeszekChochel10. miejsce5. miejsce2
16.BolesławCichocki2. miejsce1
17.KrystynaCielecka3. miejsce3. miejsce2
18.DominikaCygan1. miejsce2. miejsce2
19.DorotaDanielak4. miejsce1
20.JiriDohnal1. miejsce1
21.JerzyDołhan2. miejsce1
22.KamilDudkiewicz7. miejsce1
23.PawełDziało1. miejsce3. miejsce2
24.JoannaFidos1. miejsce3. miejsce2
25.MarekGałczyński1. miejsce4. miejsce2
26.MartaGałkowska2. miejsce2. miejsce1. miejsce3
27.PiotrGamoń3. miejsce1
28.PawełGasz1. miejsce1. miejsce2
29.AndrzejGasz1. miejsce3. miejsce2
30.DorotaGawrońska-Popa4. miejsce1
31.AdamGębala2. miejsce4. miejsce2
32.KrzysztofGontarski2. miejsce1
33.KrzysztofGrabek1. miejsce6. miejsce2
34.DorotaGrzejdak1. miejsce1. miejsce2
35.AdamGrzesiak4. miejsce4. miejsce2
36.PrzemysławGrzeszkowiak3. miejsce2. miejsce2
37.JustynaGrzybek1. miejsce1. miejsce4. miejsce3
38.CzesławGwiazda2. miejsce3. miejsce2
39.JacekHankiewicz1. miejsce2. miejsce2
40.SławomirHetmański4. miejsce1
41.MonikaJanduła1. miejsce2. miejsce2
42.DawidJanus4. miejsce1
43.ŁukaszJończyk1. miejsce5. miejsce2
44.WojciechKałamaga4. miejsce2. miejsce2
45.MagdalenaKoba1. miejsce1
46.MagdalenaKojder1. miejsce6. miejsce2
47.ŁukaszKomar1. miejsce1. miejsce2
48.OlgaKoniuch3. miejsce6. miejsce2
49.MichałKopania6. miejsce4. miejsce2
50.JarosławKopyt7. miejsce1
51.DanutaKorbel3. miejsce2. miejsce2
52.AgataKornacka2. miejsce4. miejsce2
53.ZdzisławKozłowski4. miejsce4. miejsce2
54.DariuszKraszewski2. miejsce4. miejsce2
55.DawidKrawiec3. miejsce7. miejsce2
56.BeataKrutz-Szczecina3. miejsce6. miejsce2
57.RyszardKuląg4. miejsce1
58.LubosKunasek1. miejsce1
59.PiotrKwieciński4. miejsce6. miejsce2
60.JerzyLański3. miejsce5. miejsce2
61.SebastianLasecki6. miejsce4. miejsce2
62.WojciechLasek2. miejsce1
63.KrzysztofLatawski1. miejsce2. miejsce2
64.JacekLewandowski6. miejsce1
65.TomaszLipski4. miejsce2. miejsce2
66.SławomirLis1. miejsce4. miejsce2
67.JarosławMarciniak1. miejsce1
68.KrzysztofMaślanka6. miejsce1
69.MariuszMichniewicz6. miejsce1. miejsce2
70.GrzegorzMiernik4. miejsce1
71.MarekMiłoszewski6. miejsce6. miejsce2
72.EwaMłynarska2. miejsce2. miejsce2
73.EwaMorawiec4. miejsce1
74.MirosławMordasiewicz2. miejsce1. miejsce2
75.MichałNiczyporuk4. miejsce3. miejsce2
76.PrzemysławOgrodziński1. miejsce3. miejsce2
77.KarolinaOlejarz2. miejsce4. miejsce2
78.JacekOsadnik3. miejsce6. miejsce2
79.IwonaOstrowska4. miejsce6. miejsce2
80.MariuszPakulski1. miejsce6. miejsce2
81.ArkadiuszParma6. miejsce3. miejsce2
82.PawełPasik2. miejsce1
83.JacekPersona4. miejsce1
84.JacekPękacki5. miejsce1
85.SławomirPiechnik7. miejsce3. miejsce2
86.KarolPik8. miejsce6. miejsce2
87.MariuszPopa6. miejsce4. miejsce2
88.JacekPrędki2. miejsce1. miejsce2
89.ZbigniewPrzyjemski2. miejsce1
90.AgnieszkaPuzio3. miejsce1
91.GrzegorzRadecki2. miejsce2. miejsce2
92.MałgorzataRama2. miejsce5. miejsce2
93.MarekRosa3. miejsce2. miejsce2
94.JanuszRudziński3. miejsce4. miejsce2
95.JerzyRybicki1. miejsce3. miejsce2
96.GrzegorzSochacki4. miejsce6. miejsce2
97.JerzyStachowski3. miejsce3. miejsce2
98.DariuszStańko8. miejsce4. miejsce2
99.GrażynaStefańska1. miejsce1
100.TomaszStopa1. miejsce2. miejsce2
101.AndrzejStruensee2. miejsce1
102.MichałSuski7. miejsce2. miejsce2
103.PiotrSzafrański2. miejsce3. miejsce2
104.JerzySzałapski4. miejsce6. miejsce2
105.MarekSzcześniewski1. miejsce1. miejsce2
106.ŁukaszSzmel1. miejsce4. miejsce2
107.DariuszSzymkiewicz1. miejsce1
108.MałgorzataŚrednicka2. miejsce6. miejsce2
109.AgnieszkaTrzcińska1. miejsce7. miejsce2
110.LeopoldTukendorf1. miejsce1. miejsce2
111.AndrzejTurowski6. miejsce6. miejsce2
112.SoniaWachowska2. miejsce4. miejsce2
113.UmeshWadhwa6. miejsce1
114.RadosławWalas2. miejsce1. miejsce2
115.KrzysztofWalenda1. miejsce1. miejsce2
116.PawełWiatr6. miejsce5. miejsce2
117.StanisławWikło2. miejsce2. miejsce2
118.LeszekWild9. miejsce6. miejsce2
119.HenrykWirzinkiewicz6. miejsce1
120.BożenaWołkowycka3. miejsce3. miejsce2
121.MałgorzataWoźniak2. miejsce1
122.MarcinWybierek4. miejsce2. miejsce2
123.EwaZając3. miejsce2. miejsce2
124.UrszulaZielińska3. miejsce1. miejsce2
125.IreneuszŻurek6. miejsce3. miejsce2

Kolejność gier

Kolejność gier dostępna jest pod adresem: cut.yt/Bf3zx1

Wyniki

Szczegółowe wyniki dostępne są pod adresem: cut.yt/yO9S3I

Kolejność zawodników

W turnieju zagrało 125 zawodników.

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 25+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.DominikaCygan1983AZSUM Łódź
2.MartaGałkowska1993KS Badminton School Gdynia
3.AgnieszkaPuzio1982Wrocław

Gra pojedyncza kobiet - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JustynaGrzybek1974Zielona Góra
2.MałgorzataŚrednicka1977Wrocław
3.DanutaKorbel1973MKS Dwójka Blachownia
4.IwonaOstrowska1966STB Energia Lubliniec

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełDziało1985UKS Unia Bieruń

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.AndrzejGasz1982UKS Unia Bieruń
2.AdamGębala1979Żyrardów
3-4.MarcinWybierek1982Konstancin-Jeziorna
3-4.TomaszLipski1980ŚKBad Harcownik Warszawa
5-6.ArkadiuszParma1977Brzeg
5-6.PawełWiatr1980LUKS Victoria Domecko

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofWalenda1973MKS Garwolin
2.PawełPasik1978Warszawa
3.DawidKrawiec1977Wrocław
4-6.PiotrBondaruk1976Gdańsk
4-6.RobertBieganowski1968Żyrardów
4-6.SebastianLasecki1978Kalisz
7-9.MaciejAdamiec1974Garwolin
7-9.RobertBrojek1975Góra
7-9.LeszekWild1977Szemud
10.LeszekChochel1975-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofGrabek1973Wrocław
2.GrzegorzRadecki1972UKS Unia Bieruń
3-4.WojciechKałamaga1971Tarnowskie Góry
3-4.GrzegorzSochacki1968-----
5-6.MarekMiłoszewski1970Warszawa
5-6.MichałKopania1973-----
7.JarosławKopyt1968-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JacekHankiewicz1965ABRM Warszawa
2.JacekPrędki1965MKS Garwolin
3-4.TomaszBartosz1968Bydgoszcz
3-4.RafałBogdański1965Piaseczno
5-6.UmeshWadhwa1968Indie
5-6.MariuszMichniewicz1964UKS Hubal Białystok
7-8.KarolPik1967Warszawa
7-8.DariuszStańko1968UKS Aktywna Piątka Przemyśl

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JarosławMarciniak1961Pabianice
2.PiotrSzafrański1959-----
3-4.JacekPersona1960Suchedniów
3-4.RyszardKuląg1963Łódź
5-6.HenrykWirzinkiewicz1963Olsztyn
5-6.IreneuszŻurek1962Świebodzin
7.SławomirPiechnik1961Opole

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.KrzysztofLatawski1956Oświęcim
2.MirosławMordasiewicz1958UKS Hubal Białystok
3.JanuszRudziński1955Warszawa
4.ZdzisławKozłowski1954-----

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 65+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.JerzyRybicki1951MKS Garwolin
2.AndrzejStruensee1953Bydgoszcz
3.JerzyLański1951Łódź

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.PawełGasz1942UKS Unia Bieruń
2.WojciechBorzęcki1947STB Energia Lubliniec
3.PrzemysławGrzeszkowiak1945MKS Garwolin

Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 75+

MiejsceImięNazwiskoRok ur.Miasto / Klub
1.LeopoldTukendorf1940MKS Garwolin
2.CzesławGwiazda1942Żyrardów
3.JerzyStachowski1943MKS Garwolin

Gra podwójna kobiet - Grupa 25+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Joanna Fidos1989Monika Janduła1986
2.Marta Gałkowska1993Małgorzata Rama1991

Gra podwójna kobiet - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Magdalena Kojder1979Agnieszka Trzcińska1980
2.Agata Kornacka1983Karolina Olejarz1982
3.Olga Koniuch1983Urszula Zielińska1982

Gra podwójna kobiet - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dorota Grzejdak1967Justyna Grzybek1974
2.Anna Białasiewicz1970Ewa Młynarska1967
3.Beata Krutz-Szczecina1964Bożena Wołkowycka1971

Gra podwójna kobiet - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Agnieszka Brojek1967Maria Brzeźnicka1959
2.Danuta Korbel1973Sonia Wachowska1968
3.Krystyna Cielecka1953Ewa Zając1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Jończyk1987Łukasz Komar1988
2.Jerzy Dołhan1964Jacek Hankiewicz1965
3.Paweł Działo1985Andrzej Gasz1982

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Przemysław Ogrodziński1982Łukasz Szmel1981
2.Tomasz Lipski1980Marcin Wybierek1982
3.Piotr Gamoń1981Arkadiusz Parma1977
4.Adam Gębala1979Grzegorz Miernik1976
5.Leszek Chochel1975Paweł Wiatr1980

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Sławomir Lis1974Mariusz Pakulski1975
2.Krzysztof Gontarski1971Radosław Walas1976
3-4.Dawid Janus1974Sebastian Lasecki1978
3-4.Piotr Bondaruk1976Jerzy Szałapski1970
5-6.Jacek Lewandowski1974Leszek Wild1977
5-6.Krzysztof Maślanka1977Grzegorz Sochacki1968
7.Kamil Dudkiewicz1978Michał Suski1977

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Gałczyński1969Tomasz Stopa1967
2.Wojciech Kałamaga1971Grzegorz Radecki1972
3-4.Adam Grzesiak1973Piotr Kwieciński1970
3-4.Michał Kopania1973Michał Niczyporuk1970
5-6.Mariusz Popa1971Andrzej Turowski1965
5-6.Marek Miłoszewski1970Karol Pik1967

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Rafał Bogdański1965Jacek Prędki1965
2.Zbigniew Przyjemski1965Stanisław Wikło1961
3.Tomasz Bartosz1968Ireneusz Żurek1962

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 55+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Jiri Dohnal1963Lubos Kunasek1962
2.Dariusz Kraszewski1962Krzysztof Latawski1956
3.Sławomir Piechnik1961Piotr Szafrański1959

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mirosław Mordasiewicz1958Marek Szcześniewski1958
2.Andrzej Bittner1956Bolesław Cichocki1955
3.Jacek Osadnik1958Marek Rosa1958
4.Zdzisław Kozłowski1954Janusz Rudziński1955
5.Jerzy Lański1951Jacek Pękacki1951

Gra podwójna mężczyzn - Grupa 70+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Paweł Gasz1942Leopold Tukendorf1940
2.Wojciech Borzęcki1947Przemysław Grzeszkowiak1945
3.Czesław Gwiazda1942Jerzy Stachowski1943

Gra mieszana - Grupa 30+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Łukasz Komar1988Marta Gałkowska1993
2.Tomasz Stopa1967Monika Janduła1986
3.Przemysław Ogrodziński1982Joanna Fidos1989
4.Sławomir Lis1974Ewa Morawiec1986
5.Łukasz Jończyk1987Małgorzata Rama1991

Gra mieszana - Grupa 35+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Radosław Walas1976Urszula Zielińska1982
2.Michał Suski1977Dominika Cygan1983
3-4.Marek Gałczyński1969Agata Kornacka1983
3-4.Łukasz Szmel1981Karolina Olejarz1982
5-6.Mariusz Pakulski1975Olga Koniuch1983
5-6.Piotr Kwieciński1970Magdalena Kojder1979
7.Dawid Krawiec1977Agnieszka Trzcińska1980

Gra mieszana - Grupa 40+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Krzysztof Walenda1973Magdalena Koba1971
2.Robert Bieganowski1968Ewa Młynarska1967
3-4.Sławomir Hetmański1977Dorota Danielak1974
3-4.Adam Grzesiak1973Justyna Grzybek1974
5-6.Jerzy Szałapski1970Anna Białasiewicz1970
5-6.Krzysztof Grabek1973Małgorzata Średnicka1977

Gra mieszana - Grupa 45+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Dariusz Szymkiewicz1969Ewelina Bracha1973
2.Wojciech Lasek1970Ewa Zając1967
3.Michał Niczyporuk1970Bożena Wołkowycka1971
4.Mariusz Popa1971Dorota Gawrońska-Popa1967

Gra mieszana - Grupa 50+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Mariusz Michniewicz1964Dorota Grzejdak1967
2.Stanisław Wikło1961Maria Brzeźnicka1959
3-4.Dariusz Kraszewski1962Agnieszka Brojek1967
3-4.Dariusz Stańko1968Sonia Wachowska1968
5-6.Jacek Osadnik1958Iwona Ostrowska1966
5-6.Andrzej Turowski1965Beata Krutz-Szczecina1964

Gra mieszana - Grupa 60+

MiejsceImię i nazwiskoRok ur.Imię i nazwiskoRok ur.
1.Marek Szcześniewski1958Grażyna Stefańska1955
2.Marek Rosa1958Małgorzata Woźniak1957
3.Jerzy Rybicki1951Krystyna Cielecka1953
4.Jacek Bełus1954Grażyna Bełus1953

Statystyki

Ponizej znajdują się statystyki turnieju

GraZawodnicy
Gra pojedyncza kobiet7
Gra pojedyncza mężczyzn52
Gra podwójna kobiet22
Gra podwójna mężczyzn70
Gra mieszana kobiet32
Gra mieszana mężczyzn32
ilość uczestników125
ilość kobiet34
ilość mężczyzn91
najliczniejsza grupa w grze pojedynczej (osoby)Gra pojedyncza mężczyzn - Grupa 40+ (10 osób)
najliczniejsza grupa w grze podwójnej (pary)Gra podwójna - Grupa 40+ (7 par)
najstarszy zawodnikLeopold Tukendorf (79 lat)
najmłodszy zawodnikMarta Gałkowska (26 lat)
najstarsza rozgrywana grupa75+

Logo, plakat i medale turnieju


Brak...
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×